Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#951) Rotate válasza zack (#946) üzenetére


Rotate
veterán

hisz te magad cseréltél ROMot még a napokban :)

(#952) Piwi válasza C.Brigante (#891) üzenetére


Piwi
addikt

sajnos kicsit messze van nekem...így én kiestem a körből

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#953) crane75 válasza Def26 (#947) üzenetére


crane75
senior tag

ok. akkor ez a pc gáz? ismétlem Samsung garival vettem a telót. bocs de most nem kioktatást vártam csak egy véleményt az általam beírt pc-ról.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#954) zack válasza Rotate (#951) üzenetére


zack
nagyúr

Most írtam. :U Ez még ROM csere előtti ellenőrzés volt. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#955) 72mviktor válasza R2D20208 (#809) üzenetére


72mviktor
senior tag

Sajnálom...... :K :K Sok sikert ,a következőkben :R :R

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#956) Piwi válasza mycso (#915) üzenetére


Piwi
addikt

hasznos és érthető leírás! el is mentettem az oldalt,gratulálok hozzá :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#957) tesopapa válasza zack (#954) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Akkor az tutter volt odinnal rombolva. :)
De ha a gari OK., akkor no problem. :N

(#958) chato01


chato01
csendes tag

Sziasztok!
Nagy segítséget kérnék, illetve tanácsot. A gyerekem átváltoztatta a a képernyő zárat és nem tudja, hogy mire, már elhasználtam az összes próba lehetőséget, és fogalmam sincs a régi google fiókos jelszavamra. A jelenlegivel pedig nem csinál semmit. Van valami módszer az újra élesztésre. köszi :W

[ Szerkesztve ]

Sok mindent láttam már, de mégsem tudok mindent...

(#959) Rotate válasza zack (#954) üzenetére


Rotate
veterán

igen, még előtte írtam meg, de csak azután jelent meg a hsz-ed, hogy már elküldtem :)

(#960) mycso válasza zack (#946) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát, akkor vagy volt már a rom cserélgetve, ahogy írták, vagy nem magyar disztribútortól származik....

(#945) crane75: nem igazán értem, amit írsz...írd be ezt a tárcsázóba: *#272*imei# és azt nézd meg, hogy jobboldalt fent mit ír ki??? Na az lesz a jelenlegi product kódod.

Illetve mindenkinek!!!!!!

Romcsere után megesik, hogy ebben a menüben látunk egy xy product kódot, viszont ezért is fontos a hard reset, mert kies-re csatizva, a kies még az előző kódot látja!!!

Más.: gyári magyar vodás romban nem tud valaki segítséget adni???? Fogalmam nincsen honnan szedjek, sehol nem találok....az is jó lenne, ha valakinek lenne gyári romos vodás készüléke és beírná a *#1234# -nél látottakat, illetve a telefon névjegyénél látottakat. Hátha úgy össze tudnék szedni valami multi CSC-s romot, és akkor azt lehetne "vodásítani."

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#961) Piwi válasza chato01 (#958) üzenetére


Piwi
addikt

akksi ki,recovery és factory reset...ez tuti megoldás,csak ugye a programok meg a beállitások eltűnnek

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#962) chato01 válasza Piwi (#961) üzenetére


chato01
csendes tag

Köszi a választ, másképp nem lehet? Amit írtál, az Odinnal megy, vagy másképpen? köszi

Sok mindent láttam már, de mégsem tudok mindent...

(#963) F-ECT$


F-ECT$
titán

R2 romjából a 7.0 ami "hivatalosan" kijött utoljára?

Dive ever, work never.

(#964) függő2 válasza F-ECT$ (#963) üzenetére


függő2
tag

igen! Sajnos :( az utsónál a laptopja mondott unalmast... :W

(#965) kalapaacs válasza kungzi (#938) üzenetére


kalapaacs
tag

Az a huncut Bravia Engin a téma..
Az szerintem a tiédben és az itt megfordulók 99%ának a SGS2-jében benne van, úgyhogy nem.
Ha nem lenne akkor látnád hogy milyen ratyi nélküle.. Egyszer nekem sikerült kinyírnom, és olyan volt a telefon kijelzője mint nyáron egy hétig kinnthagyott színes ruha...
Szóval ha szép élénk, bársonyosan színes a kijelződ képe, akkor fenn van.

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#966) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali
Most vettem egy SGS2-t. 2 kis problémám van. 1. a youtube kicsit lag-ol. Kb 3 másodpercenként beakad 1 másodpercre. A násik meg, ohgy a kijelzőn jól látható "colour banding" van (erre talán nincs is magyar kijelezés :D) Mit lehet tenni? Jó lenne rootolás meg főzött rom feltelepítés nélkül megoldani, bár mondjuk egy CM7-el tuti nagyon jó az S2.

Galaxy S10

(#967) R2D20208 válasza kalapaacs (#965) üzenetére


R2D20208
addikt

Szia ! Neharagudj, de nincs benne. Nagyon kevésbe van benne. Ha benne van, azt lehet észrevenni. De bárki leellenőrizheti a saját Romjában..

(#963) F-ECT$ mivel megigértem, holnap még mindenképp kiadom ZIP formában, nem mentésként, a Final Romot :U

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#968) kalapaacs válasza chato01 (#962) üzenetére


kalapaacs
tag

Másképp nem. És nem kell az ODIN..

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#969) djapor96


djapor96
őstag

xwla4 -hez BLN-es kernelt tudtok ajánlani? :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#970) crane75 válasza mycso (#960) üzenetére


crane75
senior tag

Szia, ODK-t ír ki. Ez jelent valamit? Esetleg Dániai eredetű a telefon? Amikor megvettem a boltban, ott volt a dobozban a Samsung garipapír, ktöltötték, lebélyegezték. Rosszul esne ha mégsem lenne rendben. Van vmi tenni valóm most vagy ne izguljak? :F A Kies azt írja, h nem tudja frissíteni.

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#971) chato01 válasza kalapaacs (#968) üzenetére


chato01
csendes tag

Köszönöm. Így megoldodott, csak azok a fránya adatok oda vannak....

Sok mindent láttam már, de mégsem tudok mindent...

(#972) kalapaacs válasza chato01 (#971) üzenetére


kalapaacs
tag

sajnos igen, ha nincs mentés.

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#973) pzstm válasza R2D20208 (#967) üzenetére


pzstm
titán

én nagyon várom az utolsó ZIP-et :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#974) F-ECT$ válasza R2D20208 (#967) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez azt jelenti, hogy nem testreszabva kapjuk, hanem romként kell telepíteni, és nekünk kell majd belakni?

Dive ever, work never.

(#975) trobi28 válasza crane75 (#970) üzenetére


trobi28
addikt

Nem kell aggodnod,én is igy vettem és voltam már vele garanciális javitáson és minden rendben a garanciával.Számlát sem kérték csak a gari papirt.
Valaki itt méltatlankodott hogy miért nem szolgáltatôtól vesz mindenki telefont.Csak azért mondjuk mert nem mindenki akar aláirni 2 évet (nekem 6 éve ugyan az a számom előfizetéssel de sose írnék alá mert nem tudhatom mit hoz a jövő).
A második ok hogy kb 25 db ezressel olcsobban vettem mind ahogy a lehúzós szolgáltatók adják :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#976) csimpas válasza R2D20208 (#967) üzenetére


csimpas
tag

hogy lehet leellenőrizni hogy van e benne bravia engine?
illetve hogy lehet feltelepíteni ha nincs benne? :F

(#977) crane75 válasza trobi28 (#975) üzenetére


crane75
senior tag

Köszönöm :) Én sem írok alá soha hűségnyilatkozatot :N

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#978) Meekrob


Meekrob
tag

Sziasztok!

Ha valamelyik itthoni szolgáltatónál vennék SII-őt akkor azon az androidot ugye problémák nélkül hivatalosan tudom frissíteni? Mert eddig így gondoltam, de most láttam az előző oldalon a leírást, ami kicsit kétségbe ejtett, persze annak segítségével nem bonyolult, de mégis...

Köszi

(#979) R2D20208 válasza F-ECT$ (#974) üzenetére


R2D20208
addikt

Igen. Megcsinálom Zipnek, mert mindenkinek más az izlése. De szivesen elküldöm az álltalam belakottat is szűzen...

(#976) csimpas [link] ha akarod, töltsd le. És bontsd le a Zipet, és nézd meg , a Romodban is van- e ugyanezen a helyen , az ami a Zipet tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#980) zseko válasza mycso (#923) üzenetére


zseko
veterán

Hmm... megnéztem ezt a product code-ot... :U Fasza... :U Az irományodba írd már be légyszi, hogy ha valaki van olyan hülye :U, hogy nem romtelepítéskor csinálja, akkor bukja minden adatát... de legalább a háttérképem megmaradt... :U

HR24.hu

(#981) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Frissűlt a GMap,most már ICS-en is megy a google navi :C

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#982) zseko válasza zseko (#980) üzenetére


zseko
veterán

Külön öröm, hogy a dpi nem állt vissza 240-re, így a programok 70%-át nem lehet visszatelepíteni. És most kereshetem hogy tettem fel a jkay-t is. :) (miért nincs szimpla szomorú fej is, csak a fejrángatós? :) )

HR24.hu

(#983) Def26 válasza crane75 (#953) üzenetére


Def26
félisten

Nem akartalak kioktatni. Csak egy sima kérdés volt. Nehogy megsértődj ezen. :))
Azért voltam rá kíváncsi, mert én egy telefon töltőt sem mernék venni az ilyen áfacsaló zugboltokban. :) nincs velük jó tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#984) cundeyy válasza csimpas (#976) üzenetére


cundeyy
tag

Teged meg mindig ez foglalkoztat?
Anno elkuldtem a lineket, hogy kell :D
Mas sem lesz okosabb ezzel kapcsolatban szerintem. :D
:R

A nőknek állitólag 70 házimunkához kell érteni. A főzés, és a 69! :D

(#985) ERPY válasza zseko (#982) üzenetére


ERPY
őstag

Beállítások / alkalmazások / alkalmazások kezelése / felül összes fül / market megkeres és rákattint / gyorsítótár ürítése és adatok törlése

Ezután indítva a marketet csak elfogadás gomb, és akármilyen dpi-n is vagy, normálisan működik.

(#986) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lgcameraban érdemes valami beállítást változtatni? Az mitől lehet, hogy fejjel lefelé játssza le a felvett videót?

Dive ever, work never.

(#987) ERPY válasza F-ECT$ (#986) üzenetére


ERPY
őstag

Én elég sokmindent elállítottam alapról. A kapott videóanyag minden szinten tökéletes.
Fejjel lefelét csak 1080p-nél tapasztaltam, de amúgy az is csak telón volt fejjel lefelé. A pc és a tv is jól játszotta le.

[ Szerkesztve ]

(#988) F-ECT$ válasza ERPY (#987) üzenetére


F-ECT$
titán

És megvetted a teljest, vagy elég a free?

Dive ever, work never.

(#989) zseko válasza ERPY (#985) üzenetére


zseko
veterán

Nem működő út:

! Az eszköz nem kompatibilis ezzel az elemmel.

Sztem ez a hanyag programozás velejárója. Vagy a nemtörődömségé.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#990) HardRic


HardRic
addikt

[link]
Ez nálam egyéni rekord, gyári akksival. Még azt sem lehet mondani, hogy kíméltem, mert ez főként böngészéssel és kevés játékkal jött össze. Love LA4

(#991) Gesa68 válasza C.Brigante (#881) üzenetére


Gesa68
csendes tag

Bárcsak újonc vaggyok.
De Csináljuk meg!

(#992) mycso válasza zseko (#980) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk, ez köztudott volt eddig is, hogy a product code csere, gyalul mindent, már többször le lett írva.
Az irományomban azért nem említem, mert nem a product kód cseréről írok benne, hanem a gyári állapot eléréséről.
Ja igen, és ott van a "0." pont -->"0, természetesen mindenféle dolgot, ami fontos/szükségünk van rá lementegetjük a telefonról"

Na majd írok már pár általános dolgot a végére megjegyzésnek...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#993) kungzi


kungzi
veterán

elérhető a quadrant 2.0. nem tudom észre vettétek-e már. támogatottak a több magos rendszerek és az ICS is.
nyomtam egy tesztet 2.3.6- al: 3047 pont
csináltam ics-vel is: 4200 pont

minden alapon volt

szerintem elég jól látszik a különbség :K

ja és még csak a több magos rendszerek pontjai vannak benne, a régieké nincs, és ezek a következők:

galaxy tab: 2270 pont
galaxy nexus: 2010 pont

és még egy nem több magos, nexus s: 1250 pont

(#994) zseko válasza mycso (#992) üzenetére


zseko
veterán

Hát igen, ez van :DDD ~50000 hsz-t nem tartok fejben, de erre már emlékezni fogok :DDD Van mentésem, csak nem naprakész. No mindegy, pár napja úgyis panaszkodtam, hogy hónapok óta tökéletesen működik a rendszer, semmi izgalom :DDD Csak az sms-eket sajnálom, a legutóbbiakat.

HR24.hu

(#995) ERPY válasza zseko (#989) üzenetére


ERPY
őstag

De működik. Muszály nekem is ezt csinálni, mivel 192 dpi-n vagyok. Szal ez tuti módszer. Ja, tényleg, nekem moddolt marketem van. Átdobjam? A legújabb verzio, semmi látványkülönbség, csak ez a módszer tökéletes. Szal bocs.

(#996) zseko válasza ERPY (#995) üzenetére


zseko
veterán

Jah, akkor jóhogy működik :D Mert így jelenleg biztos hogy nem működik. Mit mókoltak rajta egyébként? Megköszönöm ha átdobod.

HR24.hu

(#997) fecs válasza zseko (#980) üzenetére


fecs
senior tag

Ha vigasztal, akkor én is nekiestem product kódot ellenőrizni és nosztalgikus érzések kerítettek hatalmukba :D (gyári képernyőt valamikor 2011. júniusában láttam utoljára :DD )
Szerencsére nekem volt 3 nappal ezelőtti CWM backup-om. Lusta voltam aktuálisan csinálni egy frisset a 0-s pont alapján. :DDD

Megint tanultam valamit. Tnx mycso! :R

Pixel 6a

(#998) ERPY válasza zseko (#996) üzenetére


ERPY
őstag

Semmit nem mókoltak rajta, csak a dpi-ből fakadó hiba lett megoldva. Írj már rám privát csak annyit hogy market dpi, és holnap reggel feltöltöm, és dobom a linket. Elég sokfele jár néha az agyam, és el ne felejtsem.

[ Szerkesztve ]

(#999) Rotate


Rotate
veterán

láttátok, hogy a Razr csak Q2-ben kap ICS-t? :D elég gáz így, hogy kb azonos vas van benne mint a Galaxy Nexus :) ehhez képest nekünk olyan SoC van benne ami ezen kívül talán csak a Note-ban van, és már csak hetekre vagyunk tőle :)

és még a Samsungot szarozzák :)

(#1000) HardRic


HardRic
addikt

Végre JKay deodexed xwla4-re. Már el is felejtettem milyen király lesz tőle a telefon. Legjobb számomra a home button lag megszüntetése, sokkal gyorsabbnak érződik tőle a telefon.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.