Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41101) Szelley válasza Caaabi (#41100) üzenetére


Szelley
senior tag

Simplistic V-t dobtam fel most, köszi a figyelmeztetést hogy ideje változtatnom az aláírást! :DDD
wanam 12.3 brutálisan jó volt! Speedmod kernellel 2Ah-s akksival toltam egy ilyen üzemidőt! :Y Plusz az az utolsó wanam rom, amiből van BlueThemed!
12.5-ről no comment...akad, laggol, FC hiánya miatt rebootol...Ha valami FC-zni akar akkor nem hagyja, hanem rebootol egyet. Ez akkor a legszebb mikor rendszerfelállásnál összeomlik az alkalmazás, és egy szép végtelenített rebootba kezd a rendszer...ilyenkor csak a wipe segít, aztán meg jöhet a mazsolázás hogy melyik app okozta :F

(#41102) Caaabi válasza Szelley (#41101) üzenetére


Caaabi
senior tag

Kiváncsian várom a Simplistic V-vel kapcsolatos tapasztalataidat, aztán ha aztmodnod a 12.3 as fainabb volt akkor majd azt rakom fel ha pedig beválós a Simplistic V akkor pedig azt :) Annyi hogy most el kel ugranom megint egy pár orácskára, de este, vagy holnap délelött valamelyiket felvarázsolom énis :) köszi a segítséget!

(#41103) Weeman1 válasza Muffi (#41083) üzenetére


Weeman1
veterán

Pár hete próbáltam a CM10-et,de jó volt. :)

Full Changelog of MIUI 2.9.21 (Released!)

Xiaomi 11T Pro

(#41104) Szelley válasza Caaabi (#41102) üzenetére


Szelley
senior tag

hm...most indult újra csak úgy kedvtelésből :U

(#41105) Senser87 válasza Szelley (#41104) üzenetére


Senser87
tag

Nálam a gyári 4.0.3 is állandóan nyomat FC-ket meg újraindulásokat, vagy ratyi a gyári is, vagy ez a normális...

SAM GS23U

(#41106) borsodika


borsodika
őstag

A samfirmweren lévő romoknál mennyire számít, hogy milyen régióju romot szedek le?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#41107) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

van aki használja a Cyanogen Mod 10-et?
ha igen mik a tapasztalatai?

(#41108) ett válasza Szelley (#41094) üzenetére


ett
aktív tag

Próbáltam már azt is, ott meg azt írja, hogy nincs friss verzió. Ezeket már végig kínlódtam. :(

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#41109) doongoo válasza nfsu17 (#41069) üzenetére


doongoo
addikt

3 óra 15 perc tök normális

(#41110) turika86 válasza kacsuszka (#41107) üzenetére


turika86
aktív tag

Én használom, és eddig az üzemidőt leszámítva nem volt semmi komolyabb problémám vele... eddig amit ki tudtam belőle hozni az 2óra 20 perc aktív internetezés... de tényleg gördülékeny és gyors rom, egy próbát mindenképpen megér... bár szerintem nekem ez marad leköszönő romnak,amíg nem lesz más tel...

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#41111) Szelley válasza ett (#41108) üzenetére


Szelley
senior tag

akkor nincs rendben a product kódod! Első hozzászólás segít, megmutatja hogy kell Odinnal új romot feltenni!

(#41112) doongoo válasza Szelley (#41101) üzenetére


doongoo
addikt

nálam fent van második rom-ként, de most épp ezt használom. Semmi gondja, megy rajta minden rendesen, akadás és hibák nélkül.

(#41113) nfsu17 válasza doongoo (#41109) üzenetére


nfsu17
veterán

Úgy legyen. :R

(#41114) Muffi


Muffi
aktív tag

Project butter mikor lesz mar a cm10-ben? Csak akkor ha kijon hivatalosan a JB S2-re? :/
Amugy most nekemis ez a Simplistic V rom van fenn. Eddig jonak tunik :)

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#41115) Caaabi válasza Szelley (#41104) üzenetére


Caaabi
senior tag

nem túl bíztató, viszont amit a többiek irtak az ellenpélda... de ha nekik is jelentkeznek ezek az ujraindulásos jelenségek akkor nem rakom fel :D

(#41116) Szelley válasza Caaabi (#41115) üzenetére


Szelley
senior tag

1szer indult újra, viszont nekem elegem lett a nyomorult siyah szarakodásából! tettem alá egy speedmod kernelt, és most eddig baba minden! visszagondolva wanam 12.3 alatt is speedmodot használtam, lehet 12.5 alatt is meg kellett volna próbálni egy speedmod kombót. De siyahtól hányok komolyan mondom...annyi beállítási lehetőség, hogy a stabilitás kárára fordul :(
Az itt felvetett kérdésemre eddig sem találtam választ. Ha valaki tud segíteni, szívesen fogadom a helpet! :K

(#41117) Caaabi válasza Szelley (#41116) üzenetére


Caaabi
senior tag

speedmod kernellel sem téglásodik a telefon a wipe miatt 4.0.4 alatt ?

(#41118) borsodika válasza kacsuszka (#41107) üzenetére


borsodika
őstag

Kb 3-4 napja használom nálam akku-ba jól teljesít a telefonálás része gyors viszont maga a rendszer nagyon lomha és zabálja a ramot. Lecseréltem a kernelt dorimanx-re így a rendszer 1 fokkal gyorsabb lett viszont a ramot továbbra is írgalmatlanul kajálja. Amit még pluszba produkált és emiatt megy is fel egy gyári, hogy az usb-n keresztül való másolás a telefonra nagyon lassú és sokszor csinálja azt, hogy hívnak nem is csöng ki automata kisípolja az illetőt és rá 1p-re kapok 1 sms-t, hogy hívtak miközbe van térerőm...

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#41119) Szelley válasza Caaabi (#41117) üzenetére


Szelley
senior tag

Ezzel is lehet wipeolni:)

(#41120) Weeman1 válasza Muffi (#41114) üzenetére


Weeman1
veterán

Igen csak akkor lesz ha kijön a hivatalos JB.

Xiaomi 11T Pro

(#41121) BigT


BigT
senior tag

Ha valami felébreszti a rendszert alkalmanként (nem az s2met, de szintén droidos telefon), akkor a better battery stats nál mit kell nézni, ami esetleg elárulja, melyik app a ludas?

Samsung S7 edge

(#41122) Caaabi válasza Szelley (#41119) üzenetére


Caaabi
senior tag

Kérhetnék a legújabb speedmodhoz egy direct linket és a romhoz is :B Ha nem akkor visszaolvasok :DDD

(#41123) csabám válasza Caaabi (#41122) üzenetére


csabám
addikt

SM kernelek!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#41124) toto0569


toto0569
addikt

ehhez mit szóltok?:[link] kamu?vagy tényleg ennyit ér ;) az eladó azt sem tudja,hogy mit árul.

[ Szerkesztve ]

(#41125) Caaabi válasza csabám (#41123) üzenetére


Caaabi
senior tag

köszönöm! a romot pedig ha minden igaz innen tudom letölteni.

(#41126) BigT válasza toto0569 (#41124) üzenetére


BigT
senior tag

amit ő hirdet (szar klón) még ennyit sem ér. Jelentettem a hirdetést. Ha tehetitek, tegyétek ti is, nehogy valami balek beleszaladjon...

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#41127) nggabi válasza toto0569 (#41124) üzenetére


nggabi
nagyúr

dual simes, hogyne tudná h mit árul. kínai sz@rt :D

"szenyor dzsíííí"

(#41128) toto0569 válasza nggabi (#41127) üzenetére


toto0569
addikt

durván szaporodnak ezek a sz@rok...

(#41129) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Ezt a romot: SalmanRom v4.2 rátehetem az aláírásomban lévő romra közvetlenül, nem kell gyári 4.0.3-mat közbe iktatnom ugye? Persze vájp, meg a szokásos takarítgatás után!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#41130) nggabi válasza toto0569 (#41128) üzenetére


nggabi
nagyúr

a vicc az h már annyira nem is rossz némelyik közülük. próbáljatok ki ilyen cuccokat ha van rá lehetőségetek :)

"szenyor dzsíííí"

(#41131) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

EZT A LEÍRÁST SENKI SE ÚGY VEGYE HOGY EGY TESZT, csak személyes tapasztalatok végső elkeseredésemben.

Jó pár romot kipróbáltam. Leírnám miket láttam. Mától már duálbootba nyomom, mert nem találtam olyan stabil romot ami ne csinálna néha valami hülyeséget. Már kezdek arra gyanakodni, hogy a telómmal van valami :), vagy az én aurámmal, hozzátéve SII előtt Defym volt és ott nem volt gondom :).

ÉS HA VALAKI TUD EGY JÓ ROMOT MONDANI AZT MEGKÖSZÖNÖM. Már írták néhányan próbáljam ki a gyárit. Még nem történt meg, de a következő lépés az lesz :).

A CM10 vonal tetszik a legjobban, letisztult, egyszerű, és a leggyorsabb a mindennapi használatban, de a sok FC. Tudom sokaknál nincs. Légyszíves osszátok meg hogyan rakjam fel, mert nekem mindig vannak FC-k és nem tudom miért.

Szóval írok pár tapasztalatot. Mindig ugyan az a 42 program volt telepítve azonos beállításokkal (Titániummal visszarakva):
XXLPQ-Syiha 4.1.5-CM10 nightly 16-17-18-20-21:
Az összes verziónál tapasztaltam phone.process.android folyamat leállt dolgot és az ébresztőóra néha FC-zik és reggelente ez igen szar. Beállítások leállt hibák is vannak.

XXLQ6-Syiha 4.1.5-CM10 nightly 18-20-21:
Itt is volt phone.process.android leállás. Ébresztő FC még nem. Viszont a 21-eibe a SU-nél hiába pipálja be az ember, hogy jegyezze meg az engedélyt mindig rákérdez.

Mindkét fenti romnál a profilok-alkalmazások fület kiválasztva a telefont elfordítva majd vissza fordítva és vissza kattint a profilokra a beállítások leállt hibaüzit dobja. Egy kis bug :)

XXLQ6-Syiha 4.1.5-cMIUI: tesztelés alatt. Eddig stabil, de nem nagyon jön be :(

XXLQ6-Syiha 4.1.5-Simplistic V: Kicsit lassabb volt mint a CM10 és kis használat után egyre lassult, és az első indulásnál a beállítás varázsló leállt hiba. Amúgy nem rossz sok mindent lehet benne állítgatni csak profilok nincsenek ami nekem fájó pont. És nem akarok még erre is egy külön progit feltenni. De nem FC-zett.

XXLQ6-Syiha-RootBox 2.6: Ez se volt rossz csak a bluetooth nem volt hajlandó működni így nem sokáig teszteltem.

Hát röviden ennyi. Most jött le a MIUI 2.9.14. Ő a következő áldozat. :)

És kérlek ne öljetek meg :D

Sziasztok!

(#41132) Rotate válasza Szelley (#41101) üzenetére


Rotate
veterán

nekem a 12.3 se volt jó :D

girnyau:[\B]

lehet kevesebb FC-d lett volna, ha nem erőlteted a beállítását TB-vel...

[ Szerkesztve ]

(#41133) csabám válasza girnyau (#41131) üzenetére


csabám
addikt

Tiszta alapra tegyél fel romot (csinálj cwmből factory resetet, wipe törléseket, majd úgy tedd rá a romot) + talán próbáld meg egyszer úgy, hogy nem raksz vissza tb - vel semmit! Én a programok adatait szoktam csak (2 program mindösszesen) visszatenni vele, de semmi mást.

Más: Gyári LPX - ből csak "Nordic countries" - os változat létezik?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#41134) girnyau válasza csabám (#41133) üzenetére


girnyau
tag

Néhány CM10 telepítésnél volt, hogy nem használtam Titaniumot. Mindent kézzel raktam vissza és állítgattam be és ugyan az a helyzet. Próbáltam már tiszta romra nem tisztára.

Rotate: Egyet nem értek, pl mi köze van a gyári órának meg a beállításoknak a TB-hez? Vannak ilyen nem összeálló részletek számomra.

[ Szerkesztve ]

(#41135) Nite


Nite
őstag

sziasztok!

mondjatok mar nekem egy custom romot amiben meg benne van a "regi" gorgetes es a "bounce" effekt... en meg gyari 2.3.4-et hasznalok pont emiatt de mostmar talan ideje lenne valtani :)

koszonom :R

Paid my dues!

(#41136) Caaabi


Caaabi
senior tag

Na akkor wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvik cache után megy fel a Simplistic V utána pedig cwm böl a SpeedMod K3-31 for CWM :D Utána pedig azon is szabad a wipe?! :D Remélem semmit nem rontok el :D

(#41137) girnyau válasza Caaabi (#41136) üzenetére


girnyau
tag

Én is így csinálnám, csak én még a Simplistic felhúzása után is nyomnék egy wipe cache-t, mert szerintem benne van a syiha kernel, de nem tuti (majd a hozzáértők megmondják), de a fenti beírásom alapján nekem Fc-vel indulna :D :D :D.

[ Szerkesztve ]

(#41138) beckdo_


beckdo_
csendes tag

Sziasztok! LPX rom és cf-root kernel volt a telómon. Felraktam (wipe cache/dalvik után) az új siyah kernelt, azóta bootloop. Mit ronthattam el?

S4 mini / CM

(#41139) Caaabi válasza girnyau (#41137) üzenetére


Caaabi
senior tag

Igazad van :D:D Úgy a tuti ha utána is wipe cache :D Inkább megvárom énis hogy megerősítsék a rom használói is :B A rom xda oldalán sajnos nem találom h milyen kernel van alatta :S

(#41140) Misi1980


Misi1980
senior tag

Az advanced menübe hogy tudok belépni?A recoveryben nekem nincs olyan.4.0.3 hivatalos független romom van

[ Szerkesztve ]

(#41141) beckdo_


beckdo_
csendes tag

bocs... legalábbis én azt hiszem, hogy ez a bootloop. Magyarul: a gond az, hogy állandóan újra indul.

S4 mini / CM

(#41142) csabám válasza Misi1980 (#41140) üzenetére


csabám
addikt

Gyári kernel van fent gondolom. . . Costum kernelt kell felrakni (siyah, speedmod, stb.)!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#41143) Misi1980 válasza csabám (#41142) üzenetére


Misi1980
senior tag

Igen gyári lehet fent.Én nem tettem külön fel semmit.

(#41144) Misi1980


Misi1980
senior tag

Romcserénél szokták írni hogy advanced menü wipe dalvik cache.Ha én romot cserélek és ezt a wipe-ot nem tudom megcsinálni az baj?

(#41145) ERPY


ERPY
őstag

A Wiui usereknek üzenem, hogy Wajk eddig nem keresett, szal ezen a héten sem lesz valszeg új Wiui rom.

(#41146) beckdo_


beckdo_
csendes tag

Korábban írtam, hogy siyah kernel felrakása után állandóan újra indult a telóm. Ez a probléma egy download módba való be- és kilépés után megszűnt. Most viszont nem működik a vissza "gomb". Mitől lehet ez?

S4 mini / CM

(#41147) Weeman1 válasza ERPY (#41145) üzenetére


Weeman1
veterán

Sajnos. :((

Veled mizujs?
Ritkán jársz erre.

Xiaomi 11T Pro

(#41148) Drever válasza girnyau (#41137) üzenetére


Drever
csendes tag

Próbálj ki egy sima wanamlite-ot. persze mindent wipe-olva. Én most [link]Ezt használom elsődleges rom ként és eddig nem volt FC.(persze Siyah kernellel)

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#41149) Slash20


Slash20
tag

Sziasztok! Hétfőn fogok venni egy ilyet gyári függetlenül használtan. Mielőtt fizetem nyilván átnézem. Mit tudnátok mondani mire figyeljek oda, mik a rejtett hibái? A "beégést" hogyan tudom gyorsan ellenőrizni? Köszi a választ :R

(#41150) Weeman1 válasza Slash20 (#41149) üzenetére


Weeman1
veterán

Lcd test,Play-ről. :)

Xiaomi 11T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.