Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41251) nfsu17


nfsu17
veterán

Sziasztok!

Ezen a videón 2:38-nál [link] van az alkalmazások fül 2. lapján egy olyan, hogy LATITUDE.

Na nekem is volt ilyen, de eltűnt. Gone with the wind.
Gyanítom, hogy a legújabb Google Maps feltétele tűntette el, mert mintha akkor tűnt volna el. De nem biztos. Onnan vettem észre, hogy ezen 2. lap alján jobbra van egy darab üres hely.

Nem tudom mi volt ez, annyira nem is hiányzik, de azért motoszkál bennem a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#41252) csabám válasza nfsu17 (#41251) üzenetére


csabám
addikt

Ott van az, csak beépült a mapsba koordináták név alá.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#41253) nfsu17 válasza csabám (#41252) üzenetére


nfsu17
veterán

Nagyon köszi, most már nem kell ezen agyalnom. :R

(#41254) frigoo válasza Grande Ale (#41244) üzenetére


frigoo
aktív tag

Ugyan. A felhasznállók többsége KIES-el frissíti a telót ahogy van, azt se tudja mi az a wipe. Ha meg fc-zik a tella, viszik szervízbe.

(#41255) Szelley válasza frigoo (#41254) üzenetére


Szelley
senior tag

a felhasználók többsége sztem nem is frissít! ha pedig még nem olvastátok a multkori kirohanásom, belinkelem... :(((

(#41256) Picco


Picco
addikt

par napja nem kovetem a topicot, kozben megjott a nex7-em, ugydontottem h teloval JB-ig atallok gyari vonalra.

melyik a legjobban bevalt 4.0.4? LPX?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41257) borsodika válasza Picco (#41256) üzenetére


borsodika
őstag

Cm10-ről váltottam LPX-re LQ5 modemmel Cf root-tal eddig jó. Hogy nehogy beleess a tegnapi hibámba odinozás előtt wipeolj azért.

Grande Ale: Én úgy tudom a KIES nem is ajánlja fel a 4.0.4-et csak a 4.0.3-at.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#41258) Linkin válasza Picco (#41256) üzenetére


Linkin
senior tag

Honnan rendelted a Nexus 7-et?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41259) Picco válasza borsodika (#41257) üzenetére


Picco
addikt

wanamon vagyok jelenleg 12.5, szutyok sajna, ennel a CM10 messze jobb rom volt minden tekintetben :U

amugy full-full wájpe lesz, ZYSZWKK5 meg minden érted :DDD (szuperverda utan szabadon)

(#41258) Linkin: londonbol van, haverom hozta. nem birtam ki azt az 1 honapot amig visszamegyek es megveszem magamnak :DDD
tudom h nem apro de korrekt aron hirdeti az egyik forumtars nex7 topicbol(agabe)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41260) R2D20208 válasza Picco (#41259) üzenetére


R2D20208
addikt

RIP :D ( tök jogosan )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#41261) iceQ! válasza Picco (#41259) üzenetére


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Tegnap a kisegítő lehetőségeknél bekapcsoltam a TalckBack-et! Egy kicst kipróbáltam milyen...nem jött be így hát kikapcsoltam. Most kelek fel jön egy sms és a telefon elkezdi felolvasni hogy kitől jött. Ezt a funkciót hol lehet kikapcsolni? Nem akarom hogy beszéljen a telefonom ugyan is nagyon idegesít.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41262) Picco válasza iceQ! (#41261) üzenetére


Picco
addikt

szerintem a kisegito lehetosegeknel, nemtudom pontosan.

nem tettel fel valami olyan progit ami kimodja a hivo fel nevet vagy valami hasonlot? nalam ez akkor fordult elo :)

(#41260) R2D20208 en csiptem amig csak hetente 2 post erejeig bukkant fel :D
nagyon kivancsi lennek hogy ki volt az amugy :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41263) iceQ! válasza Picco (#41262) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszönöm! :)

Most találtam meg :) :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41264) R2D20208 válasza Picco (#41262) üzenetére


R2D20208
addikt

Utoljára több Topikot bombázott, és sztem ezért lett viszlát. ( engem sem zavart amúgy )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#41265) Szelley


Szelley
senior tag

Ebben a romban miért nem frissül az ora?! Kicsit irritáló...se hdmi kimenet, óra baszik frissülni, google gyári billentyűzet hiányzik belőle... :(

(#41266) zso73 válasza Misi1980 (#41243) üzenetére


zso73
veterán

Az Adobe flash 11 kell neki, vagy egy flash kompatibilis böngésző. ( Dolphin,Skyfire)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#41267) hdekakas


hdekakas
senior tag

Ha az ember teszem azt új telefont vesz egyszer, akkor például a játékokat ki lehet menteni a telóból, és az új készülékre átrakni? Gondolok arra, hogy vannak bizonyos játékok, amikben hosszú hetek, hónapok kellenek hogy az ember el tudjon jutni valameddig... Van olyan alkalmazás ami átrakja őket, vagy lehet mindent elölről kezdeni? (Esetleg ami mondjuk számítógépre felmásolja ezen adatokat, és onnan lehetne a másik telefonra átrakni. Abban az esetben, ha ugye nincs egyszerre meg a két telefon.)

(#41268) Grande Ale válasza frigoo (#41254) üzenetére


Grande Ale
őstag

Igen, kiessel frissít. Aztán nem állíthatja vissza gyári beállításokra? Alapból azt csinálják az emberek, ha gond van...

(#41269) atila4 válasza Szelley (#41255) üzenetére


atila4
senior tag

Ezt, hogy tudom megelőzni? Van itthon a családban egy S2 és le is van frissítve ICS-re (T-Mobile-os). Milyen kernelt rakjak fel, hogy jó legyen a wipe?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#41270) Szelley válasza atila4 (#41269) üzenetére


Szelley
senior tag

naponta 3-4-szer le van írva, csak egy oldalt lapozz vissza légyszíves és megtalálod a hozzászólások között! :( (siyah; speedmod)

(#41271) ggmac


ggmac
csendes tag

Sziasztok!

Leszedtem SiyahKernel S2-v4.1.5-öt és Odinnnal szeretném felrakni. Ezt bármely rom alá be lehet rakni? (jelenleg 4.0.3; XWLP7 van fent, CF roottal)
Továbbá erre a kernelre mehet rá a CM9 stable?

(#41272) korpicschess válasza ggmac (#41271) üzenetére


korpicschess
veterán

igen és igen

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41273) Picco


Picco
addikt

aki stock 4.0.4 romot hasznal innen az milyen kernellel teszi? CF? Siyah? Stock?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41274) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Hali

Van a superSU beállítások menüjében egy olyan opció, hogy "Teljes unroot"
Ezt akkor lehet úgy is értelmezni, hogy nem kell visszaállítanom gyári állapotba a telefont szerviz előtt ha ezzel unrootolom?

[ Szerkesztve ]

(#41275) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Egyik ismerosom megakarta nezni a telefont az ugyetlen marhaja nem leejtette majd ideg osszeroppanast kaptam. :W A telefon alul a tolto resz mellett serult meg a muanyag boritas nem sima karc melyebb annal. Mit lehet ezzel tenni!? Idegesit nagyon mivel en tokban tartom folival egy szoval vigyazok ra a cuccaimra maximalista vagyok. Valaszotokat elore is koszonom! :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#41276) korpicschess válasza Butcher-HUN (#41275) üzenetére


korpicschess
veterán

Semmit, a műanyagot nem tudod kicserélni úgy, hogy a garanciád is megmaradjon. Ha a kijelző melletti keret sérült, akkor beégett kijelzővel együtt azt is cserélik.

Pszihonaranc:
Az csak a rootot tűnteti el, ha már flasheltél ROMot, kernelt, akkor a háromszöget illetve a számlálót triangle away-jel tudod eltűntetni ICS alatt.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41277) Pszihonaranc válasza Butcher-HUN (#41275) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Én a helyedben első lépésben szétütném az "ismerősömet", második lépésben vagy tokot tennék rá, és elfelejteném az egészet, vagy szervizeltetném az "ismerős" költségére :U

(#41278) R2D20208 válasza Butcher-HUN (#41275) üzenetére


R2D20208
addikt

Kép kéne róla sztem. Gariszervíz tuti nem, hisz fizikai sérülés. Ha dobsz egy fotót, valaki hozzáértő leírja mit lehetne cserélni. Én is anno szétszedtem egy S2- t , de nem ígérem biztosra , hogy meg tudnám mondani neked. Én megcsináltatnám a kíváncsi haver költségére, és ez sztem természetes kéne legyen az ő részéről is.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#41279) Pszihonaranc válasza Pszihonaranc (#41274) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Azért valaki nekem is tudna tanácsot adni? :DDD :R

(#41280) korpicschess válasza Pszihonaranc (#41279) üzenetére


korpicschess
veterán

:F [link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41281) Szelley válasza Pszihonaranc (#41279) üzenetére


Szelley
senior tag

azért 20 perc alatt választ kérni egy ilyen kérdésre, amikor ekkora pangás van a fórumon :U Én is kérdeztem tegnap is és ma is, ha nem kapok rá választ majd 2-3nap múlva újrapróbálkozom!

(#41282) Pszihonaranc válasza korpicschess (#41280) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Gyűlölöm ezeket a szerkesztéseket ;]
Amúgy gyári rom van rajta meg minden, csak annyi hogy rootolt. És nem kertelek, megmondom hogy mit szeretnék csinálni: olyan állapotba hozni a telót, hogy szervizben ne szóljanak be érte. Vajon elég e hozzá a SuperSU-s unroot, vagy ezt a leírást kell követnem.

Köszi

(#41283) Szelley válasza Pszihonaranc (#41282) üzenetére


Szelley
senior tag

Szerintem ez nem kérdés. Egy ilyen leíráson végigmenni jóval egyszerűbb mint egy esetleges garanciapapír kettétépése. :U

(#41284) Pszihonaranc válasza Szelley (#41283) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Jól van, végül is jobb félni mint megijedni.

(#41285) knyitogato válasza nggabi (#41239) üzenetére


knyitogato
őstag

Sajna vinni kell, ez az előlapi "kamera hiba" nem akar megszűnni..........1 év alatt háromszor garizás...nem jó. :(

(#41286) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Valaki be tud linkelni egy 4.0.3-as t-mobilos gyári romot?
köszönöm :R

xwlp7

[ Szerkesztve ]

(#41287) futor válasza R2D20208 (#41278) üzenetére


futor
aktív tag

..jó...ez a ROM amit még a multkor ajánlottál. Azóta frissitették a spanyolok...és még igy is jó [link]

(#41288) Szelley válasza futor (#41287) üzenetére


Szelley
senior tag

MHL kimenet működik benne? (ha meg tudnád nézni örülnék :) )

(#41289) futor válasza Szelley (#41288) üzenetére


futor
aktív tag

..sajnos nem tudom neked megnézni, mert nem használom

(#41290) Rotate válasza zack (#41233) üzenetére


Rotate
veterán

nekem nagyon nem tetszik :)

(#41291) R2D20208 válasza futor (#41287) üzenetére


R2D20208
addikt

Rosszat nem ajánlok :) ximotomin nem nagy Rommer, de jó Spanyol nevek segítik : Klander és neophite31. Ők már S3 - ra dolgoznak.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#41292) Weeman1 válasza futor (#41287) üzenetére


Weeman1
veterán

Már nem Miui-zol? :)

Xiaomi 11T Pro

(#41293) futor válasza Weeman1 (#41292) üzenetére


futor
aktív tag

tudod, hogy én olyan mindenevő vagyok, mig végül is hazatérek a miui-hoz.

(#41294) csabám válasza Pszihonaranc (#41286) üzenetére


csabám
addikt

I9100XWLP7_I9100TMHLP2_TMH

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#41295) futor válasza R2D20208 (#41291) üzenetére


futor
aktív tag

lassan egy hete, hogy emlitetted a linket, akkor rákattantam és nincs vele gond, nálam a jól bevált Simplistic-V -től gyorabban fürgébben mozog. :D

(#41296) Pszihonaranc válasza csabám (#41294) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

:R

(#41297) PaFec


PaFec
aktív tag

Tudnátok ajánlani 2G 3G kapcsoló widgetet, ami jól működik?

PaFec

(#41298) C.Brigante


C.Brigante
veterán

gyerekek, fasza minden? Rotate, telefon megjött már?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#41299) Szelley válasza PaFec (#41297) üzenetére


Szelley
senior tag

3g watchdog-nak van fasza Data widgete is, amiért nálam kukázásra került az amiatt van, mert elég sok partial wakelockot okoz a rendszerben :U

(#41300) turika86 válasza C.Brigante (#41298) üzenetére


turika86
aktív tag

Üdv újra itt! Mit nyúzól mostanában?!

"Time is the fire in which we burn"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.