Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41801) pvt.peter


pvt.peter
őstag

felraktam a CM10-et az SII -mre.
Hogyan tudom eltüntetni bekapcsoláskor azt a kis sárga háromszöget a kijelzőről?
(már cm9 -nél is ott volt)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#41802) BigT válasza zack (#41798) üzenetére


BigT
senior tag

én is pont erre készülök. Stock LPX és dorimanx (vagy csak egy sima cf root). Akkor várom az észrevételeid, ha belaktad ezt a kombót. Főzöttet nem akarok, azért örültem ennek a készüléknek, mert végre kiszállhattam a folyamatos romolgatásból, amit a voda845 alatt nem lehetett kihagyni, ha nagyjából használható telefont akart az ember.

(#41801) pvt.peter a Triangle away neked is megoldja (néhány hozzászólással előtted írtam már valakinek)

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#41803) zack válasza kano (#41800) üzenetére


zack
nagyúr

Én úgy szoktam, hogy manuálisan telepítem, és csak az adatokat, beállításokat állítom vissza. Sosem állítottam vissza telepített progit, pont a problémák kiküszöbölése végett.

Ha meg a visszaállított adatok miatt szar, akkor megette a fene az egészet. nem fogok mindent egyesével manuálisan beállítgatni, és a játékokat elölről elkezdeni 1-1 rom cserénél, azért hogy stabil maradjon. :U

(#41799) Linkin

Miért ne lenne jó? Bármelyik kernelt felteheted a gyári ROM-hoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41804) zack


zack
nagyúr

Must have?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41805) kano válasza zack (#41804) üzenetére


kano
nagyúr

Csak ne lenne kínai (nem csak gyártású)! Valahogy mindig elvéreznek valamin ezek a kínai csodák. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41806) Tosee válasza Romeo619 (#41796) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

Ha a Facebook for Android-ot használod, akkor magában a program beállításaiban keresd! Notification ringtone

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#41807) nfsu17 válasza zack (#41804) üzenetére


nfsu17
veterán

Szedem össze az állam, nem semmi speckók. :))
De az miért jó, ha minél vékonyabb a teló?
Sokszor fészkalódva ülök le, hogy a zsebben a teló kicsit arrébb mozduljon, mert félek, hogy még ez az S2 is kettétörik, nekem olyan vékony. Kocsiba is mikor behuppanok, mindig megnézem nem lett-e 2 készülék az egyből. :D

(#41808) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, miért van az, hogy nandroid visszaállításnál azt írja ki a teló, hogy nem találja file-t? Pedig ott van a kártyán...rendesen a clockworkmod mappában stb :F
kk5 van fenn és persze a mentés is arról készült anno....

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#41809) pvt.peter válasza BigT (#41802) üzenetére


pvt.peter
őstag

TriangleAway v1.95 -t felraktam, majd tesztelem működik-e.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#41810) crane75


crane75
senior tag

Sőt, most előkapartam a régi kártyát, amire mentettem. MOst vettem egy S2-t és azt hittem hogy elég ha ugyanazt a romot visszahúzom és a régi kártán levő nandroid mentést vissza tudom tenni. Mi lehet a hiba?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#41811) korpicschess válasza crane75 (#41810) üzenetére


korpicschess
veterán

Esetleg internalról próbáld meg, hogyhan nem ott van.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41812) crane75 válasza korpicschess (#41811) üzenetére


crane75
senior tag

Oda raktam először, azt sem látta. :(

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#41813) pvt.peter válasza pzstm (#41607) üzenetére


pvt.peter
őstag

TriangleAway v1.95 -t teszteltem
eltünteti i9100 -ról a háromszöget, illetve a számlálót visszaállítja
CM10 -ről tesztelve (cm-10-20120927-NIGHTLY-i9100)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#41814) #89874944


#89874944
törölt tag

sziasztok. milyen emlekeztetot, naptart tudok ajanlani amihez be lehet allitani sajat csengohangot es addig szol amig ki nem nyomom? ez a gyari csak egy 5masodpercet csipog aztan annyi:s

(#41815) plejik válasza zack (#41804) üzenetére


plejik
addikt

Ohh. :) Nem rossz, de nálunk tuti nem lehet beszerezni majd ilyet..csakúgy mint a Xaomi-t

Bár amennyibe az kerül érdemes lenne. :D sorry az offért...

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#41816) Picco válasza zack (#41798) üzenetére


Picco
addikt

probald ki ugy h nem teszel dorimax kernelt sem. az is kozbeverhet siman a jonak.
(amugy azt sem fogja senki nekem megmagyarazni h miert kell 100+ app)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41817) Linkin válasza Picco (#41816) üzenetére


Linkin
senior tag

+1 nekem 35 app van fent de így is a töredékét használom

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41818) Picco válasza Linkin (#41817) üzenetére


Picco
addikt

nekem is volt 70-80-90 appom fent, de siman leturtam a nagyreszet szepen lassan, mert attol meg mondjuk h megvettem anno akcio keretein belul, jatszottam vele, meguntam, meg nem kell feltelepitve lennie.

most neztem meg, 47 appom van telepitve ebben benne van youtube, gmail meg minden :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41819) Linkin válasza Picco (#41818) üzenetére


Linkin
senior tag

Nekem is androidos korszakom elején 60 app volt de én is lefaragtam belőle
Más:aki szeretné követni VK munkásságát mert ugye az XDA topikja levan tiltva
[link]

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41820) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Mondjuk a 100+ azt én sem nagyon értem, de mivel mindenkinek szíve joga teletömni a telefonját azzal amivel csak akarja, ám legyen. Viszont nem kell csodálkozni, ha van némi összeférhetetlenség a háttérben, no de mindegy.
Más: van megoldás a samsungokat fenyegető veszélyre. Egyelőre csak tűzoltó módszer, de ez is több a semminél. Itt olvasható a cikk. Bár én nem találtam, de ha esetleg volt már, akkor elnézést. A Samsung állítása szerint az SIII-sokra nemrégiben kiadott firmware-eket már nem fenyegeti a veszély.

Samsung Galaxy A52S

(#41821) rauley válasza zack (#41798) üzenetére


rauley
tag

Olyan 2-3 napja,kiváncsiságból én is feltettem ezt a Simplistic V romot. Eddig nem is volt vele lényegében semmi bajom,tetszett is,gyors is volt,néha ugyan csinált 1-2 kisebb fagyást,de nem érdekelt.
Ma viszont töltőre dugás után elkezdte a hülyeséget,ki-be kapcoslgat a kijelző 5-6mp-re,teljesen rendszertelenül. De mindezt úgy teszi,hogy semmit az égvilágon nem telepítettem rá azóta,mióta feltettem a rendszert,és App Backuppal (nem Titaniummal) visszatettem rá cirka 100 progit.Eddig semmi baj nem volt,most meg behülyült.

Előtte gyári LPX-et használtam root nélkül,azzal az égvilágon semmi bajom nem volt hetekig,az akksi idő is jó volt nagyon,egyedül a kiváncsiságom,a nyughatatlanságom,és a root jog vitt arra,hogy kipróbáljak mást!
De úgy néz ki,visszarakom a gyári LPX-et.Gondolkodom én is,hogy milyen kernellel tegyem fel,mert azért az a root jog csak-csak kéne.Siyah-ot szeretném kerülni,Dorimanx,vagy Speedmod felé húzok én is. Remélem ezekkel is lesz olyan jó az akksi idő,mint anno root nélkül,gyári kernellel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#41822) Oldman2 válasza Gloob (#41820) üzenetére


Oldman2
veterán

Remélem már értesült róla mindenki, hogy ez nem egy Samsung bug, hanem minden Androidot futtató telkó érintett lehet benne...

Ma a kollégák HTC és Motorola telefonokon is azonosították a bug meglétét.

És azokon nem Touchwiz fut!

(#41823) toto0569 válasza rauley (#41821) üzenetére


toto0569
addikt

mióta kiadták azt használom fagyás nélkül,az asszony több mint három napig járt vele dolgozni: telefon + facebook+iwiw=70%-ig merült.Nagyon faszán bírja!És NO FC :C

(#41824) APC ADAM


APC ADAM
tag

Hali!
Pár napja felraktuk 1 haverommal a 4.0.4-et és azóta a kijelző felett folyamatosan világít 1 kis piros fény az előlapi kamera és a fénymérő között.
Hogy lehet azt kikapcsolni?

(#41825) nfsu17 válasza APC ADAM (#41824) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem a viber az?

(#41826) pvt.peter válasza APC ADAM (#41824) üzenetére


pvt.peter
őstag

érdekes, én még nem találkoztam ilyennek

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#41827) BigT válasza nfsu17 (#41825) üzenetére


BigT
senior tag

Nálam is ezt nyomta a viber egy frissítés óta, ami viszont fura, hogy azóta nem jött frissítés, a kis piros fény viszont eltűnt. Vagy feladta. Fene tudja :)

APC ADAM: próbáld ki az adw launcher-t. azt is sz...rá lehet témázni. (bár s2-n sosem próbáltam)

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#41828) APC ADAM válasza nfsu17 (#41825) üzenetére


APC ADAM
tag

Elképzelhető h az lessz nem tudom(az volt) mert 1ből raktam vissza mindent amit gyakran használok...
Viszont a GOlauncher-től meg is hülyült a telóm...
Csak úgy magától restartolt, vagy csak elment a térerőm és pár mp múlva visszajött
de mióta leszedtem 1X se csinálta amit sajnálok mert elég gagyi a gyári skin a Go-s cuccokhoz képest. :W

[ Szerkesztve ]

(#41829) haligali72 válasza Picco (#41793) üzenetére


haligali72
aktív tag

Szia!
MMég 1 kérdés: szerinted a SiyahKernel v4.1.5 jó lesz a I9100XWLPX_I9100NEELP5_NEE romhoz?
Köszönöm!

(#41830) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, egy kicsit lehet h láma a kérdés. Létezhet, hogy a kamerahang kikapcsolása kernel függő? Mert amíg nem állítottam vissza a nandroid mentésem, le tudtam némítani a kamerát. A visszaállítás után(amiben szerintem nem ua a kernel volt-ha egyáltalán ez lehetséges) már megint nem lehet lenémítani a kamerát. :F

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#41831) APC ADAM válasza BigT (#41827) üzenetére


APC ADAM
tag

:R megnézem mit tud hátha ;)

(#41832) Varszegig válasza APC ADAM (#41828) üzenetére


Varszegig
veterán

nova, vagy apex. ezek most a menők, a go már a múlté:)

(#41833) Linkin válasza Varszegig (#41832) üzenetére


Linkin
senior tag

+1 és még szar is
itt a videóm a Simplistic V-ről
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41834) APC ADAM válasza Varszegig (#41832) üzenetére


APC ADAM
tag

:R :R :R :R :R :R :R :R
Már szedem is le mind a 3at

[ Szerkesztve ]

(#41835) dekanov


dekanov
tag

Sziasztok!

Tegnap előtt tettem fel egy új (számomra) romot, nevezetesen egy AOKP version RootBox-JB-V2.7 romot. Olyanhoz szólna a kérdésem, aki használ ilyet: hol lehet rendszeren belül a RAM mennyiségét vizsgálni, ugyanis nem találok ilyet. Eddig egy ICS 4.03 volt fent, eléggé problémásan is viselkedett, azért váltottam, viszont ott a home gombot hosszan nyomva előjön egy feladatkezelő kis ikon melyre rákattintva el lehetett jutni a futó folyamatokhoz, illetve a RAM-fülhöz, ahol kiírta az éppen használt memóriát és egy gombnyomással lehetett tisztítani.
Na már most itt nem találok ilyet. Nem is lenne benne eleve, vagy úgy el van dugva más helyre, hogy azt én nem találom? Vagy ez a Jelly Beam enyire okos már, hogy ezt önállóan kezelné?

Remélem érthető voltam XD.
A válaszokat meg persze előre is köszi!

A Rommal pedig eddig tökéletesen meg vagyok elégedve, talán annyi lenne, hogy a böngészőben ( dolphin ) nem lehet flash tartalmakat nézegetni, mert fagy, erre a böngésző is felhívja a figyelmet!

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#41836) Arcanis válasza dekanov (#41835) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Beállítások / Alkalmazások / Futó alkalmazások fül, és ott lent látod a RAM állapotát.

Egyébként meg a RAM takarítását magától tudja az Android rendszer, mondhatni születése óta. Azért nincs az AOKP-ban a Samsung feladatkezelőjéhez hasonló app, mert nincs rá szükség.
A rendszer jobban tudja, hogy mi az, aminek a memóriában a helye, és mi az amit ki kell üríteni (és mikor).
Mondhatnám azt is, hogy ez az Android lényege. Ha kilépsz egy alkalmazásból, akkor az mondhatni lehibernálódik, és eltárolódik a RAMban, így ha később ismét elindítod, sokkal gyorsabban betölt (pl tárcsázó, vagy contacts app jó példa).

[ Szerkesztve ]

(#41837) Rotate


Rotate
veterán

alakulnak a mai akciós appek :)

eddig ennyi van: World of Goo, Sketchbook, Color & Draw, Doubletwist Alarm

az utolsót megvettem mert jókat írnak róla, és nagyon szép is :)

szerk: +Fifa 12 :D ez nekem instant get :O végre nem kell warezolnom!

[ Szerkesztve ]

(#41838) Arcanis válasza Rotate (#41837) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nálam még mindig a régi lista van itt

(#41839) Rotate válasza Arcanis (#41838) üzenetére


Rotate
veterán

nálam is, csak bukkannak fel az újak :) szóval már lehet találni párat a mai listáról :)

(#41840) pvt.peter válasza Arcanis (#41838) üzenetére


pvt.peter
őstag

nálam is

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#41841) Rotate válasza Rotate (#41839) üzenetére


Rotate
veterán

lassan meglesz mind :) van még Cut the Rope: Experiments meg Paper Camera is :)

(#41842) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Ezt a romot [ROM][4.0.4][AllianceROM][V4][25/09]- LPX - Ripple & Teardrop Locks próbálta valaki?

Nagyon tetszetős a képek alapján, masszívan témázható, lehet, hogy feldobom...

(#41843) dekanov válasza Arcanis (#41836) üzenetére


dekanov
tag

Köszönöm!

Erre az AOKP-s romra vannak esetleg témák? Láttam egy témaválasztós kis fület valahol, ha jól emlékszem...

[ Szerkesztve ]

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#41844) hossszú


hossszú
őstag

A V5-ös Bluromot felrakta már valaki?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#41845) knyitogato válasza Rotate (#41837) üzenetére


knyitogato
őstag

Hol látod??

(#41846) plejik válasza Arcanis (#41838) üzenetére


plejik
addikt

AppSales alkalmazást telepítsd, ott rögtön kiadja őket!!

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#41847) Arcanis válasza plejik (#41846) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Igen, időközben már eszembe jutott, hogy Rotate valószínűleg az Appsales-t tolja (amit annó még ő ajánlott itt többek között)

(#41848) Rotate válasza Arcanis (#41847) üzenetére


Rotate
veterán

most nem tolom, nincs min tolni :D most keresgéltem a népszerűek között :) a Sonic-ra már nem tudok appeket rakni mert betelt :D

szal most a webes felületen vásárolgatok gépről :D

reménykedek az 5 nap folyamán egy Titanium Backup Pro kulcsban vagy Root Explorer-ben, de hát úgysem lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#41849) Misi1980 válasza nfsu17 (#41722) üzenetére


Misi1980
senior tag

Nekem bejön az origo mobilnézetben de az indavideot meg sem jeleníti.

(#41850) Weeman1


Weeman1
veterán

Valaki próbálta már esetleg ezt?
Omega v6.0

Xiaomi 11T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.