Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41451) borsodika válasza Picco (#41450) üzenetére


borsodika
őstag

[link]. Nem vagyok biztos, hogy működni fog de 1 próbát megér.

Közben a Samsung most már hivatalosan is kijeletette a JB-t kapó telefonok listáját :[link]

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#41452) Gloob válasza Picco (#41450) üzenetére


Gloob
addikt

Ment egy PÜ!

Samsung Galaxy A52S

(#41453) Gloob válasza Picco (#41450) üzenetére


Gloob
addikt

Mindjárt küldök még valamit

Samsung Galaxy A52S

(#41454) Picco


Picco
addikt

sajnos nem az analog clock a ludas :O
azert koszonom :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41455) kungzi


kungzi
veterán

srácok tudjátok min gondolkoztam?

Szabadalmaztatni kellene az androidos, érintőképernyős kávéfőzőt! mész haza a téli estéken, teló elő a kocsiban, fel a netre és elindítod az otthoni kávéfőzőt, ami wifin kapcsolódik a netre. mire hazaérsz le is fő a kávé :D Nem hiszem el, hogy a Samsung még nem rukkolt vele elő :DDD

hol lehet az ötletet levédetni? :D multimilliárdos leszek gyorsan :))

[ Szerkesztve ]

(#41456) Varszegig válasza Misi1980 (#41444) üzenetére


Varszegig
veterán

Attól, hogy beregiztél, még nincs 2 év garanciád, mert a hosszabbítás csak az eredeti garancialevéllel együtt érvényes, ahogy oda is van írva. Szóval nem értem, mit szerettél volna mondani a hozzászólásoddal, de ha az a kérdés, hogy téged is átb*tak-e egy gsm boltban, akkor nyugodt lehetsz, mert igen.

(#41457) agabe válasza Arcanis (#41340) üzenetére


agabe
addikt

tetszetos...ha helyszini szerviz vegzett holnap a teloval asszem kiprobalom :)

[ Szerkesztve ]

(#41458) korpicschess


korpicschess
veterán

Lehet csak placebo, vagy a bor, vagy akármi, de ez elég ütősnek tűnik elsőre:
CM10 vsync patched
kernel: Dorimanx 5.78 (akkuidőben nem rossz)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41459) Picco válasza korpicschess (#41458) üzenetére


Picco
addikt

Ebben tehat elvileg benne van a 60fps/vaj?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41460) korpicschess válasza Picco (#41459) üzenetére


korpicschess
veterán

Háát, annyira nem értek hozzá, de igen, olyasmi. Csak ugye ez a kernelen is nagyban függ, amiben nálam ez nincs meg, de az xda-s topiknál van egy módosított Siyah kernel.
Doriék még tesztelik, hogy hogy működik ez. Szóval teljes értékű tuti nem sajnos.

Meg majd most kiderül, hogy a memory leak tényleg meg van-e oldva ebben valahogy.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41461) Weeman1 válasza korpicschess (#41458) üzenetére


Weeman1
veterán

Akkuidőben jobb mint a Siyah?

Xiaomi 11T Pro

(#41462) korpicschess válasza Weeman1 (#41461) üzenetére


korpicschess
veterán

Inkább azt mondom, hogy nem hiszem, hogy rosszabb. Az utolsó Siyah-t nem próbáltam, de egyébiránt nekem ez gyorsabbnak tűnt, mikor egymáshoz hasonlítottam. Mivel sok a béta, így vannak amik nem olyan jó üzemidejűek, de az 5.78 egyelőre jónak tűnik, meg még az 5.79beta1. Azt írták, hogy az 5.80 többet eszik. Rég nem volt frissítés, várom már.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41463) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Hali
Akinek volt már tapasztalata samsung szervizessel, aki házhoz ment, attól kérdezném, hogy a dátumot ugyan meg lehet adni, hogy mikorra jöjjön, de az időpontot hogy ha csak délután érek rá, azt hogy tudom jelezni nekik? Megoldható egyáltalán?

(#41464) Weeman1 válasza korpicschess (#41462) üzenetére


Weeman1
veterán

Rom-ot mit használsz mostanában?

Xiaomi 11T Pro

(#41465) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!
Gyari toltore raktam a telot, kozben csak a Viber futott a hatterben. Masfel ora alatt 10 szazalekot toltott. Ez igy mennyire normalis? Usb-n is hasonlo eredmenyeket produkal. 4.03 ics van rajta.

(#41466) Picco válasza #89874944 (#41465) üzenetére


Picco
addikt

abszolute nem normalis.

ujrainditas utan is ez a helyzet?

ki lesz a kiserleti malac CM10 vsync urtechnologiaval? :D
ehh, meg is van a nyertesunk that escalated quickly :DDD

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41467) korpicschess válasza Weeman1 (#41464) üzenetére


korpicschess
veterán

Korábban kalgecin buildet, utána hivatalos CM10-et, most pedig felraktam amit linkeltem. :K

Picco:
Már ölég' régóta kérdezem, hogy haszálja-e valaki, gondoltam nekem kell kipróbálni. :U ;]

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41468) nfsu17 válasza kungzi (#41455) üzenetére


nfsu17
veterán

Mosógépből már van ilyen. Még látod is a telón, hogy éppen hol tart a mosás. Persze ez a "van ilyen" ez gondolom ilyen 1 van a világon kategória, de pl a UPC-nek van a netről beprogramozható STB-a, meg ilyenek. De az ötlet jó, csak nem kávézom. :)) :D

Komolyan mondom holnap bemegyek a Samsung szervízbe papírokkal és megkérdezem, hogy gyári garanciám van-e, mert nap mint nap kerülnek elő ilyen gyárinak tűnő telók, aztán messze nem az. MM-ben vettem, még balesetbiztosítási garancia is van rá 1 év, de én már nem hiszek senkinek. :K

[ Szerkesztve ]

(#41469) Weeman1 válasza korpicschess (#41467) üzenetére


Weeman1
veterán

Én már néha nem tudom mit kellene kipróbálni. :D
De mindig visszatérek a Miui-hoz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#41470) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Azoknak irnam akik meg nem tettek fel a 4.0.4-et felve attol,hogy teglas lesz a telefon mostmar nyugodtan feltehetik. Mint ahogy sokan elottem is irtak a gyari kernelt azonnal le kell cserelni.
En feltettem az LPX firmware-t majd egy PhilZ-cwm6 kernelt.
Kiprobaltam CWM-ben minden torlest, wipe cache....stb.

Atomstabil nem lett tegla a telefon.

Szoval batran merem ajanlani.

Kernel XDA-n :
[link]

Letoltesi link :
[link]

(#41471) toto0569 válasza Weeman1 (#41469) üzenetére


toto0569
addikt

én váltottam LG 4X -re,de az asszonyomnak nagyon tetszik a simplistic V,van benne szabad ram bőven,és sima mint a vaj.Az egyik legtökéletesebb Rom ,fc nélkül... :C

(#41472) Weeman1 válasza toto0569 (#41471) üzenetére


Weeman1
veterán

Gratulálok a 4X-hez.
S2-höz képest milyen?
Annyira sztárolják ezt a Simplistic V romot,
kipróbálom 2. rom-nak a végén.
Egyébként melyik verzióját raktad fel?
Mert van valami elegance verzió is.

Xiaomi 11T Pro

(#41473) agabe válasza Pszihonaranc (#41463) üzenetére


agabe
addikt

Regisztrálás után (vagy aznap, vagy ha későn volt akkor másnap) felhívnak időpont egyeztetésre, és órára belövitek közösen, hogy mikor lesz jó neked.

(#41474) toto0569 válasza Weeman1 (#41472) üzenetére


toto0569
addikt

én az első kiadásu Simplistic V romot telepítettem.Nagyon megtetszett és azóta sem váltottam le. A 4X nagyon jó! de a fotózás az nincs olyan mint az SII.A simplisticben nagyon eltalálták a fotó szoftvert,a 4X -ben van még mit javítani ezen a téren.Sajnos itt nem kell figyelni a Miui frissítéseket.Ide még nincs semmi főzelék.Kicsit unalmas még az élet a topikban.Az SII pörög és a piac egyik legjobb telcsije! :R

(#41475) znagy69


znagy69
őstag

Hátha tudtok segíteni. Az öreg motorosok tudják mióta romolok. Ilyen még nem fordult elő. Tiszta lappal akartam indulni CM10-el. (KK5, kódos reset, PC beállítás, ICS 403) Cf-root kernel az felmegy el is indul. De CWM-ből nem települ semmi. Vagy kernel pánik, vagy sötét képernyő. Siyah kernellel el sem indul a telefon. GB ICS stock szépen megy gond nélkül, de CWM-ből feltelepül ugyan, de nem indul el. Volt már ilyen?

(#41476) korpicschess válasza Weeman1 (#41469) üzenetére


korpicschess
veterán

Én is kicsit "unom" a telefont... Jól működik, minden jó, csakhát a változatosság. Lehet, hogy belakok egy 2. MIUI ROM-ot. :)

znagy69:
Rakj fel odinnal is egy kernelt, lehetséges, hogy a CF-root nem jó a CM10-hez, bár szerintem fel kéne települni, csak elindulnia nem.
Szóval Odinnal egy Siyah (abból van .tar) és onnan jónak kéne lennie. Abban a legújabb touch recovery van.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41477) Misi1980 válasza Varszegig (#41456) üzenetére


Misi1980
senior tag

És ilyenkor mit lehet tenni?Kaptam hozzá egy kis füzetet amin felvannak sorolva az országok és hogy mire vonatkozik a garancia de Magyarország az nincs benne.

(#41478) znagy69 válasza korpicschess (#41476) üzenetére


znagy69
őstag

De épp ez az. Tiszta lappal indultam KK5. Odin root, utána ICS ismét cf root (odin), mert odinnal Siyah nem megy fel. Sőt CWM-ből (Cfroot kernel) nem települnek a romok.

(#41479) Weeman1 válasza toto0569 (#41474) üzenetére


Weeman1
veterán

Gondolkodtam már én is a váltáson,
de nem tudom mi lenne az ideális. :)

#41476) korpicschess
Wiui 2.9.7 nagyon jó.

Xiaomi 11T Pro

(#41480) Pszihonaranc válasza agabe (#41473) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

köszi a választ :)

(#41481) znagy69


znagy69
őstag

Most PANANDROID felment CF kernel alól. De Siyah kerneles rom egyenlőre nem megy fel. ?

(#41482) Thomeee


Thomeee
tag

Tudna nekem vki linkelni egy 3 fájlos 4.0.3 T-Mobi Hun romot mert ilyet sehol nem találtam csak az egy fájlosat.... :B (akarok egy repartit és nincs kedvem cserélgetni ez miatt)
Előre is köszönöm ha van belőle... :)

[ Szerkesztve ]

"Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

(#41483) Byga007


Byga007
aktív tag

Sziasztok ha játszani akarok gamepaddal melyiket ajánjátok hozzá ps2 stb ... Meg milyen progi kell hozzá hogy felismerje ?

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#41484) Oldman2 válasza Thomeee (#41482) üzenetére


Oldman2
veterán

Ehhez a cikkhez hasonlót, csak az SGS2-ről szólót tud valaki?

(#41485) Thomeee válasza Oldman2 (#41484) üzenetére


Thomeee
tag

Ohhh a régi szép Zte Blade-s időszakok..... mennyi romolás volt akkor :) !
Milyen hasonló cikkeket akarsz te olvasni SGS2 vel kapcs? (örüljünk annak hogy nincs :D )

"Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

(#41486) Protezis válasza Rotate (#41315) üzenetére


Protezis
őstag

Én az értesítési sávba raktam az ikonokat, és arra tényleg csak rá kell bökni.
Screenshot.
Original 4.0.3, semmi root, semmi extra.

(#41487) seger


seger
addikt

2 kérdésem lenne.

1. Melyik a legfelkapottabb miui rom?
2. Miui alatt szeretnék modemet cserélni. Mit érdemes most felrakni? ( esetleg cwm-es linket tudnátok-e adni)

(#41488) TheBomberman válasza Byga007 (#41483) üzenetére


TheBomberman
tag

rossz topik, sry

[ Szerkesztve ]

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#41489) dzson1


dzson1
tag

Sziasztok !!
Tud-e valaki abban segíteni vagy tippet adni valamilyen programra ami kitakarítja a felesleges mappákat( nem használt vagy már letörölt programok után maradt mappák ) a FÁJL kezelőből
Sajna észrevettem ,hogy egy két programot amikor letörlök sajnos a mappa ott marad a fájl kezelőben .
Előre is köszönöm a segítségeteket :R :R :R

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#41490) klesx


klesx
csendes tag

Szerintetek milyen tokot érdemes venni a készülékhez? Ha már veszek, akkor rögtön védve is legyen. Hátulról felpattintós szilikon tok, vagy belebújtathatós bőr/műbőr tok? Ezekről a szilikon védőkről nem igazán tudok semmit, megbízható? Nem baj ha a kijelző úgymond nem védett? Kijárna neki a maximális védelem... :))

(#41491) csabám válasza Thomeee (#41482) üzenetére


csabám
addikt

Csak egy file - os létezik a szolgáltatós romokból. Nem rég linkeltem valakinek btw. . .

Más: Lehet frissíteni Apex - et 1.3.1 - re, javították az fc sorozatot még tegnap este :C

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#41492) Weeman1 válasza seger (#41487) üzenetére


Weeman1
veterán

Wiui 2.9.7 vagy cMiui 2.9.7 esetleg Asnet Miui.
Még ki sem próbáltad egyiket sem,
és máris modemet akarsz cserélni?

Xiaomi 11T Pro

(#41493) Khelben válasza klesx (#41490) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem a gyári belebújós van, az végülis egész jól védi és a hangszórónál van egy nyílás, így hallani, ha csörög. Max akkor lesz baja ha pont a tetejére esik, ott nem védi semmi. Dehát valahogy ki is kell venni :-)

(#41494) korpicschess válasza klesx (#41490) üzenetére


korpicschess
veterán

Változó. Szilikon helyett TPU-t nézz inkább. Ami körülöleli az jobban véd, de lassabb is elővenned.
Totál keménytokot inkább ne vegyél, mert az karcolhat.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41495) seger válasza Weeman1 (#41492) üzenetére


seger
addikt

wiui-t használtam egy darabig, de nagyon sok volt a hiba. valami mindig leált, jelentés küldés, jött az üzenet, google play is leállt. kamera is, miui galéria is..... akadozott a net. H+ jel megvolt, de adatforgalom nem. Aztán próbáltam a cmiui-t, de az meg nem jelezte a hivást. Tudom hogy azt közben javitottàk, de azóta nem megy a facebook. Ezért kérdeztem van-e valami más is, mert szivesen visszatérnék miui-hoz. a modem cserét a net akadozása miatt gondoltam. Köszi a választ, megkeresem az asnet miui-t.

(#41496) Soound


Soound
tag

f*ck yeah, végre van hivatalos AOKP számunkra is!

LINKecske

(#41497) Varszegig válasza Misi1980 (#41477) üzenetére


Varszegig
veterán

Sokat nem tudsz. Visszamész a boltba, és visszaköveteled a pénzedet, és veszel máshol egy hivatalos garist. Vagy hagyod íg, és bízol benne, hogy em ég be a kijelző, nem megy tönkre az usb csati stb. (Ezek a leggyakoribb hibák.) Ha mégis, akkor reménykedsz, hogy a bolt megoldja. És meganulod ebből, hogy telefont nem veszünk gsm boltból...

(#41498) Senser87


Senser87
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a zenelejátszó látja az egyik játék mappájában lévő .mp3-akat.
Van valamilyen mód ezeknek az elrejtésére, hogy a játék még lássa, de ne listázódjon a lejátszóban?

SAM GS23U

(#41499) Senser87 válasza Varszegig (#41497) üzenetére


Senser87
tag

Megvettem a telefonomat neten keresztül, GSM boltból, gyári garival, olcsón, megjött, megnéztem a garilevelet, majd mielőtt még leszedtem volna a fóliát, bementem a samu szervizbe és megmutattam mindent a srácnak, hogy megnézze rendben van-e. Rendben volt. Ha nem lett volna, 8 naposban küldtem volna vissza nekik.
Csak ezután szedtem le a fóliát és laktam be :)

SAM GS23U

(#41500) znagy69 válasza seger (#41495) üzenetére


znagy69
őstag

Szerintem ezek user errorok. Ha sokan hiba nélkül használják, akkor nem megfelelő a telepítés. Ennyi hiba nincs minden MIUI-ban. Én reggel raktam WIUI-t, egyenlőre nncs gond vele.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.