Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41901) turika86


turika86
aktív tag

Valaki meg tudná mondani ,hogy melyik a legjobb modem kishazánkban?!(cm10-hez kellene) előre is thx!

"Time is the fire in which we burn"

(#41902) nagyj74


nagyj74
senior tag

Sziasztok.

Mióta van gyári 4.04, ugyanis kb. 10 perce sikerült frissítettem Kies-el?

(#41903) BigT válasza Technoman (#41899) üzenetére


BigT
senior tag

én használom a noLED-et, de nem zabál így! milyen romot használsz? nem lehet, hogy valami más okozza ezt a brutál kajálást?

Samsung S7 edge

(#41904) Khelben válasza nagyj74 (#41902) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem 4.0.3 van fenn és azt mondja, nincs elérhető frissítés. Gyári állapotú tmobilos.

(#41905) nagyj74 válasza Khelben (#41904) üzenetére


nagyj74
senior tag

Az enyém független, de OTA-n nem is jelzett. Hét elején volt, hogy jelzett a telefon frissítést, de a kapcsolódás nem sikerült, ezek után a mai napig meg nem is jelzett semmit.

(#41906) pvt.peter válasza turika86 (#41901) üzenetére


pvt.peter
őstag

ez engem is érdekelne

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#41907) turika86 válasza pvt.peter (#41906) üzenetére


turika86
aktív tag

Én eddig úgy tudtam,hogy az lpx a nyerő de valaki remélem megcáfolja és ajánl egy jobbat...

"Time is the fire in which we burn"

(#41908) nfsu17 válasza nagyj74 (#41902) üzenetére


nfsu17
veterán

Mi a kódod? XEH? Sammobile szerint szeptember közepén volt valami frissítés (LPW), de senki nem jelezte még itt a gyakorlatban.

A Galaxy Tab2-re jött XEH-re 4.0.4 twitter szerint.

[ Szerkesztve ]

(#41909) nagyj74 válasza nfsu17 (#41908) üzenetére


nagyj74
senior tag

Hogyan kell megnézni a kódot? Nem vagyok egy Android-zseni. :N

(#41910) pvt.peter válasza turika86 (#41907) üzenetére


pvt.peter
őstag

nálam így van:
I9100XXLPQ

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#41911) nagyj74 válasza nfsu17 (#41908) üzenetére


nagyj74
senior tag

XXLQ6 Erre gondolsz?
megvan: XEN.

[ Szerkesztve ]

(#41912) nfsu17


nfsu17
veterán

Én ez alapján néztem meg, de nem biztos, hogy ez a jó módszer.
[link]

(#41913) kano válasza nagyj74 (#41911) üzenetére


kano
nagyúr

*#272*imei számunk#

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41914) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Sziasztok!

Olyan dologgal találkozott-e már valaki, hogy ha az alapértelmezett launcher a Nova, vagy Apex, akkor pl. a Gmail-ből való kilépéskor a TW jön be, mint launcher.
Tehát megy a Nova, vagy az Apex launcher, belépek a Gmail-be, megnézem az email-eket, vissza gombbal kilépek belőle, és nem a Nova/Apex jön be, hanem a TW. Néhány másik programnál is előfordul még, pl. az Üzenetek, vagy GoSMS.
Valakinek van megoldása erre, miért van, és hogyan lehet kivédeni, hogy a TW jöjjön be?

Ja, XWLPX / XXLQ6 vant fent, gyári rom, és nincs Root sem.

[ Szerkesztve ]

(#41915) nagyj74 válasza kano (#41913) üzenetére


nagyj74
senior tag

megvan, köszi. :) XEN a kódja

(#41916) turika86 válasza pvt.peter (#41910) üzenetére


turika86
aktív tag

Igen nálam i9100xxlpx, csak én az utolsó három betüt írtam..

"Time is the fire in which we burn"

(#41917) nfsu17 válasza nagyj74 (#41915) üzenetére


nfsu17
veterán

Az (részben) holland és tényleg van rá 4.0.4.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#41918) turika86 válasza zolmesz (#41914) üzenetére


turika86
aktív tag

Alkalmazások kezelése és ott menj pld a touchwizre(tw-indító) és alapértelmezések törlése, majd amikor a home gombra nyomsz akkor válaszd ki ,hogy melyik launcher legyen az alapértelmezett... értelemszerűen a többi programnál is így járj el...

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#41919) nagyj74 válasza nfsu17 (#41917) üzenetére


nagyj74
senior tag

de csak részben. :D lengyel is van benne, ha jól emlékszem.
Köszi a segítséget. :)

(#41920) pvt.peter válasza nagyj74 (#41915) üzenetére


pvt.peter
őstag

am. ezt a teljes XXLPQ rövidítést hogyan kell értelmezni?
mi minek a rövidítése?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#41921) nfsu17 válasza kano (#41913) üzenetére


nfsu17
veterán

Ha "tárcsázod" ezt:

majd a CSC sorból: pl: I9100XYZKD1 kiolvasod a félkövérrel szedett 3 betűt, akkor mást kapsz, mint amit Te javasolsz módszer?

(#41922) lafaty80


lafaty80
őstag

Egy kis segítség kellene tőletek. Asszonykának van egy S2je. Használtam vettem neki, de - most kb 1,5 éves lehet- az akksija szerintem nem túl jó. Reggel leveszi töltőről, éjszaka már teszi is fel. Több rommal/kernellel is próbáltam, több-kevesebb sikerrel. Nem használja túl sokat, ha igen akkor csak telefonál, fényképet készít (nem sűrűn), internetezik (otthon wi-fi).

Kérdésem, egy átlagos használat mellett mennyit kellene kibírnia?
4-5eFt körül van gyári akksi, csak nem tudom érdemes-e...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#41923) Rotate válasza lafaty80 (#41922) üzenetére


Rotate
veterán

8-ért már van 2000-es ;]

(#41924) nfsu17 válasza nfsu17 (#41921) üzenetére


nfsu17
veterán

Szóval ezt: *#1234#
majd a CSC sorból: pl: I9100XYZKD1...(többi a 41921-ben)

[ Szerkesztve ]

(#41925) Weeman1 válasza zso73 (#41900) üzenetére


Weeman1
veterán

Mennyivel előrébb járnak keleten. :D

Más:
MIUI ROM 2.9.28 Changelog

Xiaomi 11T Pro

(#41926) Technoman válasza BigT (#41903) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi a választ, bocsi, ha egy kicsit hosszú leszek:)
Nos, már vagy 1 hete használom ezt a progit, nagyon szeretem, mert hasznos. Eddig is éjjel-nappal használtam, de nem vettem észre -mint most- ennyire durva akku szívást.
Érdekesség a dolognak, hogy a NoLed prog tegnap óta -és csak is tegnap óta- egy kis kék pöttyöt tesz ki nekem, balra, fent (ezzel jelezvén gondolom az aktivitást)
Ma reggel leszedtem a progit és csodák csodájára még folyamatos internet kapcsolattal sem eszik annyit, mint tegnap ilyenkor (a kérdésedre a válaszom, hogy nem lehet-e más app a ludas)
Ezért keresnék egy másik -hasonló- appot, mert a fentiektől függetlenül nagyon megszerettem
Ja, nem maszekolt ram/rom/progim van, csak gyári van fent, ehhez nem is akarok hozzányúlni (részint mert totál sötét vagyok hozzá és nem akarom elrontani, amúgy meg így is kielégíti az igényemet) gondolom erre vagy kíváncsi "alapsáv verziója I9100XXLPS"

[ Szerkesztve ]

(#41927) Szelley


Szelley
senior tag

:DDD :C t-home most hozott egy galaxy tab 2 7.0-t, mivel ujitottuk a netet, 2 ev hűség mellé kaptuk ezt plusz egy wifis routert is :D

(#41928) BigT válasza Technoman (#41926) üzenetére


BigT
senior tag

Meglepő, pedig még frissítés sem érkezett mostanában hozzá. Nálam szerencsére nem jelentkezett ilyen gond, kék pöttyöm sincs. BLN control-t javasolták még többen [link], amennyire olvastam, elégedetten használják is. Én még nem próbáltam.
Szerintem ha meghülyült a NOLED, próbáld ki vagy a bln-t, vagy telepítsd újra. Néha az is elég. Nekem LPM rom alatt használhatatlan volt, mert ha felraktam, összeakad a kisegítő lehetőségekkel és mindent felolvasott a telefonom, ha akartam, ha nem. Rohadt bosszantó volt és így le is cseréltem az lpm-et

Samsung S7 edge

(#41929) Technoman válasza BigT (#41928) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi a rendkívül gyors választ :R
Kipróbálom, egyébkét, ahogy fent írtam XXLPS a változatom
Még1x THNX :)

(#41930) lafaty80 válasza Rotate (#41923) üzenetére


lafaty80
őstag

És annyival többet is tud?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#41931) Linkin


Linkin
senior tag

új VK
[link]
Changelog
[link]

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41932) zolmesz válasza turika86 (#41918) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Ezen már túl vagyok, az Apex volt beállítva, mint alapértelmezett program, de ennek ellenére csinálja ezt.
Érdekes, mert amíg a 4.0.3 volt fent, akkor ott nem történtek ilyen érdekességek, hogy az alapértelmezettség ellenére a másik (TW) launchert indította volna el a programokból való kilépéskor.
Feltettem a 4.0.4-et, és azóta szemétkedik. a 4.0.4 lenne az oka?

(#41933) Picco válasza zolmesz (#41932) üzenetére


Picco
addikt

nalam is az van es nem tapasztalok ilyet. sot meg senkitol sem hallottam hasonlot.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#41934) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Igaz, nem i9100-am van, hanem T989, de a problémám nem készülékfüggő lehet, mivel anno az i9000 alatt is megtörtént ez.
Bármilyen JB romot rakok fel, legyen az AOKP, MIUI, CM10 rom, a képernyő néha villódzik. Pont olyan, mintha egy kontakthibás szalagkábelt piszkálnék. ICS és GB alatt nem találkoztam ilye problémával. Ha jól emlékszem, videolejátszás közben nem tapasztaltam ezt....
először gondoltam a hibás grafikus driverre, de elég furcsa, hogy sem sgx540 és adreno 220 alatt sem működik megfelően.
Lehet, hogy a project butter hibája?

(#41935) Oldman2 válasza Muki94 (#41934) üzenetére


Oldman2
veterán

A Samsung még nem adott ki JB-t, az AOKP/AOSP forrásokból építkező eddig Samsung telókra kiadott főzött JB ROM-okban emiatt nincs "vajprojekt".

(#41936) korpicschess válasza Oldman2 (#41935) üzenetére


korpicschess
veterán

S3-ra van leak.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41937) ERPY válasza R2D20208 (#41898) üzenetére


ERPY
őstag

Thx bro! :R

(#41938) Oldman2 válasza korpicschess (#41936) üzenetére


Oldman2
veterán

Igaz, de ugyebár ez itt egy SGS2 thread...
:K

(#41939) korpicschess válasza Oldman2 (#41938) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, de exynoshoz talán vannak ott használható dolgok. Pl. a vsyncpatched CM10 sem tudom, hogy miért nem volt korábban, hogyha nem ezért.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41940) Zooka


Zooka
tag

Üdv!

Beújtottam egy S II-t, még elég új vagyok a romolás témában... Még a gyári 2.3.3 :D van rajta, ajánlanátok valami gyári ICS kinézetű lehetőleg magyar ICS romot?

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#41941) hr2 válasza Zooka (#41940) üzenetére


hr2
őstag

GT-I9100 Nordic countries 2012 September Android 4.0.4 I9100XWLPX I9100NEELP5

(#41942) Slash20


Slash20
tag

Sziasztok! Ha telefonálok, a másik fél elég halkan hall, pedig nem suttogok. Van valami lehetőség ahol a mikrofon érzékenységet lehet állítani?

(#41943) Arcanis


Arcanis
aktív tag

CM10 Jelly Bean-ek közül most melyik a legkirályabb?
A vsync-patch óta vaj-smooth lett? :DDD

(#41944) Rotate válasza lafaty80 (#41930) üzenetére


Rotate
veterán

+20%

(#41945) Rison77


Rison77
senior tag

üdv
Valaki nem tudja véletlen hogy az előlapi kamera mellett van 2 led , és ma reggel vettem észre hogy a kameràhoz közelebbi pirosan elkezdett vilàgítani. Fogalmam sincs mit jelent ez.

(#41946) Khelben válasza Rison77 (#41945) üzenetére


Khelben
nagyúr

:Y
Csak mert azok elvileg a közelségérzékelő és a fényérzékelő, nem igazán szokott egyik se világítani :)

(#41947) zack válasza hr2 (#41941) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a legújabb, nekem is ez van most fent. Baromi gyors, de még 1 progit nem telepítettem, mert lefekvés előtt toltam rá az új ROM-ot.
Jah és Dorimanx kernellel használom, lehet ez is számit ami a sebességét illeti.
Kipróbálom, tesztelem, és meglátom. Sajnos nem ehhez a kinézethez vagyok szokva a mi a status bar-t illeti, de ha ez az ára a megbízhatóságnak akkor vállalom.
Bár az új VK LPX nagyon csábít... :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41948) baradi


baradi
senior tag

valahogy be lehet allitani, hogy az emailt milyen ido-intervallumban frissitse? Van erre valami progi vagy alapbol tudja valahogy? koszi elore is !

(#41949) Rotate válasza Rison77 (#41945) üzenetére


Rotate
veterán

a közelségérzékelő asszem azért villog, mert azt a villogást várja vissza magának... ha visszakapja, akkor az arcodnál van a kijelző... és lekapcsolja... érthető így nem? eleinte engem is idegesített, de aztán rájöttem... vagyis lehet, hogy nem így van, de én ezt logikáztam ki :)

(#41950) BigT válasza Rison77 (#41945) üzenetére


BigT
senior tag

csak egy nagyon picit kellene visszaolvasnod és látnád, hogy a viberre gyanakszik mindenki. Nálam is világított, már abbahagyta, nem tudom, másnál mi volt a megoldás.

Samsung S7 edge

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.