Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28201) Arcanis válasza HardRic (#28198) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ejha urak micsoda design-battle lesz itt :)
Egyébként igényesen néz ki mindkét belakott rendszer : )
Nálam még a telefon hátulján is vannak gesture-ök, koppintok az akksira, felugrik az akksihasználat, meg hasonlók :DDD

Rotate: mi az a vezérlő widget az órád alatt?

[ Szerkesztve ]

(#28202) Rotate válasza Muffi (#28200) üzenetére


Rotate
veterán

XXLQ5 deodexed

ebben nincs benne a modem, szóval a modemjét külön fel kell raknod...

Arcanis:

Extended Controls

[ Szerkesztve ]

(#28203) Muffi válasza Rotate (#28202) üzenetére


Muffi
aktív tag

Rendben ! köszönöm szépen!!! :))

Csak rákeresek h LQ5Modem..azt annyi? :P

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#28204) Mogcaa válasza Arcanis (#28201) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

ez az akku koppintós téma mi? hogy lehet megcsinálni?

ezek a 4.0.4 es téglák nagyon halottak? jiggel sem jön be a download mód?

[ Szerkesztve ]

(#28205) Rotate válasza Muffi (#28203) üzenetére


Rotate
veterán

ma/tegnap linkelték itt :)

Mogcaa:

azt gesture-t csak 10 fokos téglagyári rommal lehet :D

Muffi:

miért ne működne? Novával nálam mint forró kés a vajon... :D

[ Szerkesztve ]

(#28206) Muffi válasza Rotate (#28205) üzenetére


Muffi
aktív tag

ohh opké akkor visszanézegetem :DD
amugy LQ5-ön működik rendesen a Nova/Apex launcher? :P

jajj még annyit kérlek hogy milyen kernelt ajánlasuz hozzá? :$ az alapot? :$ vagy viszi pl Siyaht?

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#28207) Rotate válasza Muffi (#28206) üzenetére


Rotate
veterán

vagy hozzá való CF Root, vagy a sajátja, Siyah-val szar lesz... meg kell várni, míg elkészülnek a hozzá való verziók, mindenki csak szopott vele eddig...

személy szerint én a sajátját ajánlom egyelőre...

[ Szerkesztve ]

(#28208) Arcanis válasza Mogcaa (#28204) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Rotate: Nem vicc! Töltsétek le az "Accelerometer Gestures Pro+"-t, giroszkóp és gyorsulásérzékelő segítségével meg tudja különböztetni a telefon bizonyos részeire érkező koppintásokat (melyek a gyorsulásban ugrásként jelennek meg) :))

(#28209) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

ez a jó, sokfileos kk5 ? a csoda rom? :D Szerk: köszi :DD

link

vagy másik?

Rotate
mik ezek a fokok?

[ Szerkesztve ]

(#28210) Rotate válasza Mogcaa (#28209) üzenetére


Rotate
veterán

ez az...

:D <--- klikk

na jóccakát, pár óra múlva ugyanitt ;)

[ Szerkesztve ]

(#28211) Arcanis válasza Mogcaa (#28209) üzenetére


Arcanis
aktív tag

A fokokat SuperVerda87 vezette be 2012 nyarán (vagy másképp a nyelvújítás harmadik reneszánszának idején). Korszakalkotó módon egy egészen új kontextusba helyezte az eddig csak szögmérték és hőmérséklet értékek kifejezésére használt hárombetűs szót.
Szakmai tesztjeiben az unalmas "pont" vagy % helyett egy 10 fokos skálán értékelte az egyes hardver és szoftverkomponenseket, azok összhangját, illetve a felhasználóban kialakuló érzetek manifesztációját.
Egyesek szerint a "fok" nem más mint a "független, objektív kulcsindex" rövidítése, mások szerint pedig a felhasználói élmény asztrális lépcsőjén való haladást fejezi ki.

Ennyi elég, vagy írjak még? :))

(#28212) Weeman1


Weeman1
veterán

(#28213) toto0569 válasza Weeman1 (#28212) üzenetére


toto0569
addikt

olvastad Spityát?Pedig csinált Miui-t.

(#28214) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Valaki nem tudja, hogy a kínai 4.0.4-ben volt pit vagy az 1 fájlos? én nem szedtem le de hátha valaki.

(#28215) Weeman1 válasza toto0569 (#28213) üzenetére


Weeman1
veterán

Persze olvastam.
Sajnálom hogy tönkrement a telója. :((
De remeljük gariban megoldják neki. :)

Xiaomi 11T Pro

(#28216) #59816064


#59816064
törölt tag

Sziasztok!

Nem értek hozzá, de ezzel a ROM-al ugye nem tudom téglásítani a telefont?

(#28217) pzstm


pzstm
titán

nah gyerekek....amennyi dolgot olvastam erről az LQ5-ről, végül inkább nem mertem feltenni ;(
még a deodexed ip fájlosat sem...pedig érdekelt volna, de mivel munkaeszköz is a teló, így inkább nem kockáztattam :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28218) mizu válasza pzstm (#28217) üzenetére


mizu
aktív tag

De ha nem pitezel nem megy gallyra! Most reggel raktam fel negyedszer - ezúttal a deodexed verziót. Belemókoltam házilag a CF kernelt meg kapott egy USB mass storage modot... ja meg megritkítottam az apk állományt. Tedd már fel te is! :)

▫️ PH! FAN ▫️

(#28219) pzstm válasza mizu (#28218) üzenetére


pzstm
titán

nah amiket leírtál kellene nekem egy olyan zip :R
Ha elérhetővé válik próbálom is kifelé :K :R (úgy dél körül ma)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28220) lajki7 válasza Rotate (#28202) üzenetére


lajki7
senior tag

A Modem.md5 falj az mire szolgal?:-\ nekem a deodex van fent es nem raktam fel kulon odinbol a modemet:-\ ha tudod kerlek vilagosits mar fel mire szolgal a modem falj. Koszi papi:-)

iPhone 11 Pro

(#28221) Gabócza válasza Arcanis (#28211) üzenetére


Gabócza
senior tag

Legjobbabb! :C Gratula a magyarázatért. :R

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#28222) csabám válasza mizu (#28218) üzenetére


csabám
addikt

Pont most olvastam PFC - n, hogy van aki mobil odinnal rakta fel (pit nélkül) és neki is sikerült megölnie.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#28223) dancsuri


dancsuri
veterán

ez konkrétan mit jelent?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28224) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Én azt a rendkívüli, a topikban leírtaktól teljesen eltérő és szokatlan dolgot vettem észre, hogy mióta 1 hónapja megvettem a telefonom, amin 4.0.3-as ICS van, XWLP7-es build verzióval, eredeti Samsung-os felülettel és egyéb módon nem baszkurált rommal, azóta teljesen jól működik.
Képzeljétek, még a wifi és a 3G is rendesen megy, telefonálni is lehet vele, meg egy csomó minden mást (fényképező, internet, allshare, stb.).
Látom a névjegyeket, a hozzájuk tartozó képekkel együtt, a tárcsázó, hát az meg maga a tökély. Egymás után írom be a számokat, és fel is hívja azt, hát a bokám lefostam tőle.
Nem indulgat újra véletlenszerűen, csak a megadott időpontban, amikor én azt akarom.
Szóval tök jól működik a telefonom.
Van még valaki más is így vele? Senki? Kár.

Ui.: Superverda a király, akár csak kamuzik, akár tényleg olyan, amilyennek látszik, a hozzászólásai 10 fokosak!

Ui.: Bocs, de ez kikívánkozott belőlem :)

(#28225) pzstm válasza csabám (#28222) üzenetére


pzstm
titán

ez így eléggé eltántorít azért :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28226) mizu válasza csabám (#28222) üzenetére


mizu
aktív tag

De ki az az őrült, aki egy eleve Android-on futó programmal telepít ROM-ot? :F
Az oké, hogy csak ott kezdi ez az egész metódust és CWM-ben folytat mindent, de részben Android felületre írt keretrendszerrel bíró programról van szó, ráadásul valami azt súgja, hogy az újabb verziókra még nem optimalizálták. Aki így b'ssza el a telóját, az meg is érdemli. Vagy hivatalos ROM-ot WIN-es odinnal, vagy custom ROM-ot CWM-ből. (Megnéztem egy mobil odin videót és már Android rendszeren belül nekiáll kernelt flashelni. Aztaqrva...) Szerintem 4.0.4-ben olyan érdemi változások történtek a rendszeren belül, amit maga a mobil odin nem bírt.) Még most is bizton állítom, hogy aki kukázta a telóját, az a saját hibájának áldozata lett.

▫️ PH! FAN ▫️

(#28227) #20844032 válasza zolmesz (#28224) üzenetére


#20844032
törölt tag

No akkor most már csak azt nem értem mit szeretnél mindezzel közölni. Hogy akinek másik rom van fent, és mégis minden működik az hazudik, vagy aki nem hozzád hasonlóan tesz az hülye (bár ez esetben teljesen érthetetlen egyáltalán minek olvasod a topikot), vagy pontosan mit? Vagy csak ellenállhatatlan kényszert éreztél, hogy beleüvöltsd a világba hogy a telefonod jól működik, netalántán ezt a saját kvalitásod eredményének érzed? :D

(#28228) dancsuri válasza zolmesz (#28224) üzenetére


dancsuri
veterán

na hát ez a topik nem az "ilyen" felhasználóknak készült :DD

(#28226) xkisszoltanx

:K

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28229) Goldmen75 válasza #20844032 (#28227) üzenetére


Goldmen75
őstag

Neki is igaza van, hiszen sokan vannak akik se fórumba nem járnak se más buheráló/társalgó stb csoportba a telójuk miatt s mégis naggyon jól elvannak a gyári+letölthető alkalmazásokkal, mivel így is iszonyat jó ez a telefon, mindennemű buherálás nélkül is!!!!
:C

(#28230) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

MIUI használók:

Az legutóbbi három verzióba új LBE Guard került, aminek a hibájából fakadóan nem lehet root jogosultságot adni bizonyos alkalmazásoknak. Ilyen például az ES File Explorer és az összes általam próbált fájlkezelő alkalmazás.

Megoldás:

SuperSU telepítése a marketről. A telepítés után át fogja venni az LBE Guard szerepét és tökéletesen fognak működni az előbb említett alkalmazások.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28231) RedCat


RedCat
senior tag

Ha a LQ5 cwm-es verzióját tettem fel, akkor a modemet külön fel kell tennem, vagy az is települt? Hol tudom a modem verziót megnézni?

(#28232) visionbp válasza #20844032 (#28227) üzenetére


visionbp
tag

Én bőven megértem zolmeszt...
Gondolj bele, hogy valaki betéved ide, aki S2-t akar venni. Röpködő romokkal, pitekkel, CWM és nandroid-mentéssel, odex-szel és deodex-szel, (néha a fokokkal is :DD ) szembe találja magát, és simán el tudom képzelni, hogy menekül a francba.
Pedig csak egy qrva jó telefont akar, amit meg is kap, csakhogy a topikból nem ez jön le. (Lusta voltam összeszámolni, hogy tegnap délutántól mennyi téglásodott...)

Bár én is pakolgatok fel néha customot, messze elmaradok a többség romcsere-száma mögött:) Főleg stock romokat használok, mert szembesültem azzal, hogy a főzelékek kisebb-nagyobb bajait állandóan orvosolni kell, ha máshogy nem, romcserével :D . Különösen, hogy a telefon nálam is leginkább munkaeszköz.

Kövezzetek meg, de még a stockok felrakása előtt is mindig wipe-olok, miután "még az őskorban" egyszer elmulasztottam, és kis híján téglát gyártottam. Ja: és nagyon bírom az itteni társaságot, még ha nem is sűrűn szólok hozzá, mert iszonyat sokat tanultam :R

Szóval, szerintem csak langsam hordjuk le azokat, akik nem váltogatnak naponta romot, vagy esetleg önmagában a telefonukkal elégedettek, és ennek még hangot is mernek adni...

(#28233) lajki7 válasza RedCat (#28231) üzenetére


lajki7
senior tag

Sracok kerlek valaki arulja el a modem falj miben segit ha felrakom:-) mert nekem ugye a deodex van mst

iPhone 11 Pro

(#28234) mizu válasza RedCat (#28231) üzenetére


mizu
aktív tag

About phone (telefon névjegye asszem') és Baseband version (alapsáv).

▫️ PH! FAN ▫️

(#28235) the radish


the radish
senior tag

S3 jön a házhoz, S2-a hardveraprón. Talán ezért még nem jár bünti.

[ Szerkesztve ]

(#28236) Rotate válasza zolmesz (#28224) üzenetére


Rotate
veterán

megértem az álláspontodat, én is így vagyok vele általában... de attól, hogy volt olyan mákod, hogy nálad nem jött elő, a wifi beragadás valós probléma, a 3G eldobás valós probléma, nem tudom a névjegyekkel mit akartál, de azzal csak az a gond, hogy a tárcsázóból nem lehet közvetlenül átlépni a névjegyzékbe (ICS előtt lehetett, és 4.0.4-ben is lehet már), tehát légyszíves ne általánosíts, és ne nézd hülyének azt, aki meg akarja oldani a gondjait... :)

szerk:

azoknak akik kérdeztek, a modem nem megy fel CWM-ből, külön fel kell rakni odinnal :)

[ Szerkesztve ]

(#28237) P3Dr0 válasza Arcanis (#28211) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ez zsenialis volt :) Jot nevettem rajta! :)

[ Szerkesztve ]

(#28238) lajki7 válasza mizu (#28234) üzenetére


lajki7
senior tag

Ha mindenhol XXLQ5 ir akkor gondolom fent van a modem is,nem?

iPhone 11 Pro

(#28239) mizu válasza lajki7 (#28238) üzenetére


mizu
aktív tag

Hát nem?! :U

▫️ PH! FAN ▫️

(#28240) lajki7 válasza mizu (#28239) üzenetére


lajki7
senior tag

Mst igen vagy nem?:-) ne ironizalj

iPhone 11 Pro

(#28241) agabe válasza dancsuri (#28223) üzenetére


agabe
addikt

a kis progi azt mondja meg, hogy a telodban levo vmelyik chip (pontosabban az abban levo rom) "rossz", vagy sem, de a problemas szo a kifejezobb, mert azt jelenti, hogy egy problemas android verzio telepitesevel a ket problema eredoje a telo teglasodasat eredmenyezheti.
Nem biztos, hogy az lq5-os romban ez idezi elo a gubancokat, de lehet akar ez is. Sokaknak van problemas chip a telojukban akik mar nagyon sok romot tettek fel, es nem volt gondjuk, ezert jelenleg (ahogy en tudom) pontosan nem tudjak meg (lehet nem is fogjak) mi az konkretan amit kerulni kene, de ez egy felismert lehetoseg ami romolaskor teglasithatja a telot.
ezen kivul is lehetnek meg (valoszinuleg vannak is) egyeb tenyezok hasonlo hatassal, ezert erdemes varni egy-egy romverzioval, es ha nem erkeznek rola hirek, hogy gondot okoz, akkor probalkozni veluk (amugy is nem art par nap, egy het hibatlan mukodesi tapasztalatrol hallani, ha valaki nem szeret feleslegesen belakni egy rendszert, mert esetleg teheti vissza az elozo stabilat).

(#28224) zolmesz:
nalam meg regebbi GB van fenn a telon, mert nekem az mukodik a legjobban, es regota nem probalkozom gyari ics-kkel sem, mert varom azt amire nagyon sokan mondjak, hogy jo...node az nem gaz ha barki probalgat mindenfelet. Miert lenne az? Es az, hogy leirja mindegyikrol miert nem jo inkabb szerencse. Erre (is) valo ez a topik, es azok akik egyaltalan ilyeneket olvasnak nagyreszt erzik magukban a kesztetest a probalgatasra. S2-nel mar nem az a tema, hogy sokkal jobb (vagy egyaltalan valamivel jobb) teljesitmenyt hozzanak ki a telobol, hanem az uj funkciok, az uj kinezet amit nem lehet csak launcher cserevel megoldani, meg csak maga a felfedezes orome ami hajtja azokat akik erre hajlamosak.
Ha nem lennenek ilyenek, akkor a topik valoszinuleg halott lenne, mert minden korabbit mar sokszor leirtak, vagy az elso hsz.-ban van osszefoglalva.

[ Szerkesztve ]

(#28242) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ha jól látom itt néha 1-2 user nagyon félreérti a másik mondandóját, mondanivalóját:)))))
Na de ez egy fórum, ez erről szól:)
De néha jókat mosolygok magamban

(#28243) #20844032 válasza visionbp (#28232) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Szóval, szerintem csak langsam hordjuk le azokat, akik nem váltogatnak naponta romot

No úgy látom nem voltam elég egyértelmű. Nem az állásponttal volt bajom, pláne annak tükrében, hogy egyik telóm sincs még csak rootolva sem. Pusztán a poszt célját nem értettem, és nem is kerültem hozzá közelebb. Leszámítva az egyetlen nyilvánvaló törekvést, hogy az ide posztoló coret hergeleje, ami egyértelműen lejött a hangvételből.

(#28244) mizu válasza lajki7 (#28240) üzenetére


mizu
aktív tag

Határozottan igen!

Más: 4.0.4-ről megint CWM-ben tértem vissza 4.0.3-ra - kis gondok akadtak az optimalizálással. :)) Kis javítás és vissza minden.

▫️ PH! FAN ▫️

(#28245) Szelley válasza mizu (#28244) üzenetére


Szelley
senior tag

bátor ember vagy szó se róla... :U

(#28246) agabe válasza mizu (#28244) üzenetére


agabe
addikt

neked melyik chip van a telodban? mit ir ki a kis progi?
mondjuk ettol fuggetlenul azert lehet barmi oka ennek a teglasodasnak lq5-nel, ezert a batorsag talan tul gyenge jelzo :))

(#28247) mizu válasza agabe (#28246) üzenetére


mizu
aktív tag

unknown - régebben írtam is
Szerintem újabb az emmc bugos szériánál.

▫️ PH! FAN ▫️

(#28248) pzstm válasza mizu (#28247) üzenetére


pzstm
titán

ezt hol melyik/milyen progival kell megnézni? :B

meglett közben és hát bizony nekem elszomorító az eredményem :(

ergo bármikor téglásíthatom a telómat? vagy most hogyisvan ez? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28249) Goldmen75 válasza pzstm (#28248) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hol találtad ezt a progit?

(#28250) pzstm válasza Goldmen75 (#28249) üzenetére


pzstm
titán

ITT

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.