Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28451) vagyula válasza Land (#28450) üzenetére


vagyula
senior tag

Haverral hétfőn cserélünk akksit, meglátjuk mit muzsikál...

miui.hu

(#28452) #20844032 válasza mizu (#28409) üzenetére


#20844032
törölt tag

És aközött, hogy felteszed a régi pittel és ugyanaz lesz a partíciód, vagy nem teszel fel pitet, és attól marad ugyanaz a partíció mi a különbség? :D
Alig hiszem el, hogy 2 nap után is bárki azt állítja, hogy tudja mi a gond az lq5-tel, és megmondja a frankót, hogy mit szabad és mit nem :)
Na csak hogy minden itt előkerült állítást cáfoljak:
0x19-es eMMC-m van, tehát tuti bukó
időrendben
-feltettem az LQ5-öt az új pittel
-visszatettem az LPW-t
-feltettem újra az LQ5-öt, simét az új pittel
-megformáztam (8giga lett)
-feltettem újra az LQ5-öt a régi pittel
-megformáztam(16 giga lett)
Mivel ezen események különböző részei, különböző permutációi is téglához vezettek itt a topikban is, így nálam legalább kilencszer kellett volna elhaláloznia a telónak, mégsem tette hál'isten.
Így tehát azt szerintem megállapítható, hogy sem itt, sem az xda-n valójában senkinek fogalma sincs, mi okozza a téglásodást az lq5-el, így a legegyszerűbb az, hogy akit komoly veszteség ér egy sgs2 téglásodásával, az kerülje az LQ5-t, és származékait.

[ Szerkesztve ]

(#28453) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok! Dropboxot használ valaki? Az volna a kérdésem, hogy hogyan tudnám megoldani, hogy ne töltse fel az összes fotózott képemet, hanem csak azokat, amiket én szeretnék! Már az összes beállítást végigzongoráztam, de ahogy fotózok egyet, máris tölti fel! :(

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#28454) vagyula válasza #20844032 (#28452) üzenetére


vagyula
senior tag

De nem állítottál vissza régi mentést az új pittel, kipróbálod még azt is? ;]

miui.hu

(#28455) ToMmY_hun válasza #20844032 (#28452) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Teljesen mértékben osztom a véleményt! :C

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28456) Arcanis válasza dancsuri (#28425) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ha szeretnéd feltöltöm neked a deodexelt AllShare.apk-t (XXLQ5-ből persze)

(#28457) dancsuri válasza vagyula (#28454) üzenetére


dancsuri
veterán

MEGNEPRÓBÁLD!

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28458) killmix válasza Peti N95 (#28453) üzenetére


killmix
tag

Én használok.
Szerintem kapcsold ki a Camera Uploadot. :K
Aztán ha valamit fel akarsz tölteni, akkor a galériából vagy a Dropboxból is mehet.
(Menü gomb->Settings->Turn off Camera Upload )
De ezzel, hogy be volt kapcsolva elvileg kaptál fél gigát pluszba :D

[ Szerkesztve ]

(#28459) dancsuri válasza Arcanis (#28456) üzenetére


dancsuri
veterán

:R

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28460) Peti N95 válasza killmix (#28458) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Köszönöm, eddig is kapcsolgattam ki, be, mégis feltöltötte! Most a camera mappát is töröltem, most nem tölti fel!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#28461) Zsoó válasza Zsoó (#28448) üzenetére


Zsoó
tag

A re-partition fontos hogy be legyen pipálva?
A mobile odinba be volt állítva az everroot. Az is elveszik ilyenkor?

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#28462) maki12


maki12
senior tag

ááááááá a tök...m tele van ezekkel a romokkal...Laggol,minden baja van...feldobom a régi miui-t,stabil,profi... :D

HTC U11 & Nikon D5300

(#28463) toto0569 válasza Weeman1 (#28416) üzenetére


toto0569
addikt

nekem nagyon jól műkszik,gyorsabb mint az előző verzák...

(#28464) derrik válasza mizu (#28409) üzenetére


derrik
őstag

...ezt értem! De akkor mit tehet az /mint én is/ aki feltette a romot nem a 8GB-os hanem az alatta linkelt pit-tel.......hogy valamennyire biztonságban érezze magát??? Vagyis hogyan álljon vissza valami normális állapotra??? Mert ugye az pit fájl ami felkerült "mint ajánlott" ugyan azon a néven és mérettel fut, mint a majd egy éve letöltött KK5 rom csomagjában levő, és az nem keveset volt használva........

(#28465) #20844032 válasza vagyula (#28454) üzenetére


#20844032
törölt tag

>De nem állítottál vissza régi mentést

Csabám sem, mégis nyert egy téglát.Tehát itt az újabb dolog, amit ki lehet húzni, az "így kerüld el a bricket LQ5-el" listán.

[ Szerkesztve ]

(#28466) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

A szupernek tűnő VK rom-ban nálam nem megy a GPS!!!!

Van aki tudja, hogy ez mit is jelent...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#28467) killmix válasza Peti N95 (#28460) üzenetére


killmix
tag

Nincsmit. :)
Egyébként érdekes. Én azért kapcsoltam be, hogy kapjak +fél gigát. Aztán kikapcsoltam, most lőttem néhány képet és nem tölti fel, pedig még a Camera Uploads mappa megvan.
Nem lehet, hogy esetleg régebbi verziód van és az bugos?( fogalmam sincs az-e :) ) Hányas verziód van Dropboxból?
Amúgy mennyi tárhelyed van? :)

[ Szerkesztve ]

(#28468) Arcanis válasza dancsuri (#28459) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Dlna.apk (XXLQ5 deodexed)
Majd írd meg, hogy jó lett-e (Szokásos módon mehet a system/app-ba "rw-r--r--" permission-ökkel, majd restart. Ha nem megy érdemes egy "fix permissions"-t tolni cwm-ből)

(#28469) Muffi


Muffi
aktív tag

Sziasztok!

Halljáátok elegem van.. -.- fenn van a Resurrection Remix rom...már nagyjából belaktam mikor ma hívások közben ujraindult!! :@ jaa meg nyomkodás közben is ujraindult és felforrosodott...nemtudom miért csinálja ezt :@ de kicsit kezd elegem lenni a custom romoktól..jaa a másik h ha kiakarom kapcsolni a telot akkor magától ujraindul...ha meg lemerül akkor kikapcsol majd ujraindul majd kikapcsol és így tovább...+ rohadt forro...

Azt szeretném kérni vkitől hogy az alap romot az eredetit belinkelné vki? :$ vagy tegyem fel inkább a deodex LQ5-öt..?? örülnék ha megjavulna a telom..!! jaa meg tegnap olyat is csinált h elkezdett picit rezegni a képernyő a szinek... leszeretném teljesen tisztítani a rendszert...full alapra mindent és majd utána vmi stabil romot..és azt majd belakni..:PP

köszönöm előre is a sok segítséget!! :$

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#28470) zack válasza #20844032 (#28452) üzenetére


zack
nagyúr

+1

Senki nem tud semmit, de mindenki megmondó ember lett. :U

(#28469) Muffi

A kicsi ujjaiddal fogod, és begépeled a keresőbe, hogy "LQ5" és meg fogod találni mind a két verziót. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28471) Rotate válasza derrik (#28464) üzenetére


Rotate
veterán

mert az ajánlott pit, az ugyanaz a pit :) szerintem ha azzal raktad fel, nagyon nincs mitől félned... flashelj fel valami régebbit pittel, vagy anélkül, de csak utána wipe-olj, ha annyira félsz az LQ5-től...

zack:

engem őszintén nem igazán érdekel... garim van, ha megeszi a fene akkor megeszi, majd javítják...

meg egyébként sem fogom ezt jó darabig babrálni, mert nálam nagyon gyors, és nagyon stabil, aksi idő is jó, ráadásul konzisztens, szal azonos használattal azonos eredményt produkál... míg korábban volt olyan hogy egyik nap ennyit bírt, másik nap meg annyit...

második napja van fenn, 3 óra kijelzővel van még 40 egy-két százalékom... jobb mint 4.0.3 nálam minden téren...

[ Szerkesztve ]

(#28472) derrik válasza Rotate (#28471) üzenetére


derrik
őstag

most már kezd beállni,,,,,csak azokkal a szürke színű dolgokkal nem tudok mit csinálni....tehát egyenlőre minden wipe stop????

(#28473) MunezXBK válasza Muffi (#28469) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez melyik Resurrection?

Nekem a 2.5.2-vel voltak hasonló gondjaim, az újabbik viszont eddig jól teljesít.

(#28474) Peti N95 válasza killmix (#28467) üzenetére


Peti N95
aktív tag

2.1.6verzió, 2.5gb tárhelyet ír!
Én csak pár képet szeretnék feltölteni, amit később linkelhetek! Most hibátlan!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#28475) Rotate válasza derrik (#28472) üzenetére


Rotate
veterán

hát 2 esetben volt gond eddig:

- cwm-ből restore régivel az új pitre --> logikusan a 2 különbözően partícionált rom inkompatibilitása a hibaforrás

- wipe/factory reset az új rom alatt --> logikusan a brickbug a hibaforrás

tehát szerintem 2 különböző gondunk van... viszont továbbra is logikusan továbbvezetve a dolgot, elvileg régi rom visszaflashelése odinból vagy régi pittel, vagy ha a régi pittel volt előzőleg akkor pit nélkül, és csak utána wipe és hasonlók...

ez az én véleményem, ezt sikerült leszűrnöm az olvasottakból...

(#28476) zack válasza Rotate (#28471) üzenetére


zack
nagyúr

Én is így gondolom, nálam is maradni fog egy darabig miután belaktam. ;)
meg addig amig ki nem derül a pit mizéria, addig a seggemen fogok ülni, és nem romolok visszafelé, még ha szükséges lesz, akkor se.
Eddig tényleg le a kalappal az LQ5 előtt. Élő példa, hogy az apróbb javításokkal is mennyire élhető romot tudtak heggeszteni Samuék. Pedig a fícsör lista igen szegényes ami a 4.0.4-et illeti, mégis érzetre sokkal jobb mint a 4.0.3. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28477) Muffi válasza MunezXBK (#28473) üzenetére


Muffi
aktív tag

háát ez a 2.5.3...eddig nekem is tökéletesen futott...de kb már 4 napja ezvanfenn kb.. de most kezdte el ezt a hülyeséget..:S de nagyon kivagyok tőle..:((

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#28478) dancsuri válasza Arcanis (#28468) üzenetére


dancsuri
veterán

működik :R

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28479) Zsolaf válasza zack (#28476) üzenetére


Zsolaf
addikt

+1 :K

(#28480) killmix válasza Peti N95 (#28474) üzenetére


killmix
tag

Nekem is az van. Ha jó akkor mindegy. :)
2.75 gb :DD :D

(#28481) pzstm válasza Rotate (#28475) üzenetére


pzstm
titán

azt mondod, hogy ha felraknám a 4.0.4-et, akkor ne nyomjak neki Wipe data/factory resetet? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28482) Rotate válasza pzstm (#28481) üzenetére


Rotate
veterán

ha felrakod, akkor szerintem még az előtt nyomj... vagy ha törlöd, akkor az után, hogy már rákerült az új... nem azt mondom, hogy biztos jó lesz, de nagyobb eséllyel, mert ha belegondolsz, az eddigieknél nem nagyon volt ez a jelenség...

(#28483) Muffi válasza zack (#28476) üzenetére


Muffi
aktív tag

Zack: neharagudj de nemezvolt a kérdésem..tudom h rátudok kereni LQ5-re..hanem az h mit csináljak..de mind1....

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#28484) maki12


maki12
senior tag

Van egy kis gáz...Valami kezdi megadni magát a telómba...

Inkább leírom:

-letöltök egy romot xda-ról(tökmindegy melyiket,ugyan az a vége.)
-wipe-ok,factory reset minden ilyesmi megvan..
-internal sdcardról kiválasztom a romot
-ok telepítés
-szépen végigfut,aztán itt van a baj..amikor újrainditanám a telefont,hirtelen elsötétedik a kijelző,majd pár perc mulva szörnyű csikos lessz a kép(sárga)..
ilyenkor semmire nem reagál,majd aksi ki-be, bekapcsolom,és az új rom fentvan :U
ez mitől lehet?? :F

HTC U11 & Nikon D5300

(#28485) pzstm válasza Rotate (#28482) üzenetére


pzstm
titán

nah akkor elmesélem hogy akarom/akarnám,mert totál összekavarodtam. Wanam 12.2 van fent. deodexed zip-es megoldást letöltök 4.0.4-ből. Majd CWM-ben wipe data/factory reset

Majd install zip from sdcard (kiválasztom a 4.0.4-et), majd restart :B

Megfelelő ez így? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28486) Rotate válasza pzstm (#28485) üzenetére


Rotate
veterán

én így csinálnám :) ha esetleg kívánsz SD-t is formázni, azt is még a flashelés előtt csináld, ziher ami tuti :)

(#28487) pzstm válasza Rotate (#28486) üzenetére


pzstm
titán

és ha a 4.0.4felment akkor véletlen se akarjak sehogysenem wipe data/factory resetet ugye? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28488) derrik válasza Rotate (#28475) üzenetére


derrik
őstag

....kösz az infót, mert én belegabalyodtam mint házi macska a cérnába!
-Tehát itt már volt aki meg csinálta pl. KK5 a saját pit az mehet. De a régi nandroid mentésemet azt máris töröljem nehogy eszembe jusson visszaállítani :)
-

(#28489) RedCat válasza pzstm (#28485) üzenetére


RedCat
senior tag

igen, én igy csináltam...

4.0.4-ben nics a scrollozható status bar? vagy külön kell feltenni?

(#28490) Rotate válasza pzstm (#28487) üzenetére


Rotate
veterán

lehet, hogy nem lenne gond, de akarsz kísérletezni? ;]

derrik:

ha már KK5-tel visszaálltál "normál üzemmódba", szerintem onnan bár mehet vissza a CWM mentés... csak közvetlenül LQ5 után rizikós...

[ Szerkesztve ]

(#28491) Zsolaf válasza maki12 (#28484) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nem biztos, hogy a teló próbáld meg a romot letölteni újra, és avval telepíteni. Nekem egyszer volt ilyen hogy hibás volt a letöltött rom. csak egy ötlet volt.

[ Szerkesztve ]

(#28492) dancsuri válasza pzstm (#28487) üzenetére


dancsuri
veterán

egyenlőre semmikép

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28493) maki12 válasza Zsolaf (#28491) üzenetére


maki12
senior tag

Ebbe lehet hogy van valami,mível régen sokszor (4x) egymás után volt ilyen.Mostanába nem volt,de most megint elkezdte..Besz@rok ettől,alig bírom utána kivárni hogy bebootoljon :W

HTC U11 & Nikon D5300

(#28494) Zsolaf válasza maki12 (#28493) üzenetére


Zsolaf
addikt

Letöltés közben belekerült valami hiba a fájlba, nálam ez volt nekem is anno írták h szedjem le újra ugyan onnan és jó lett. néztem mint a moziba :Y

(#28495) Soos95


Soos95
tag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy ma egy wifi csatlakozás után egyszercsak teljesen fekete képernyő (notibar látszik) majd kiírja, hogy a twlauncher működése leállt, az ok gomb megnyomása után visszatölt, de kb 1-2 perc után ismét összeesik. Volt restart, power off, aksi ki, de semmi változás.
A telo egy gyári telenor LP7 4.0.3, még rootolva sincs.
Valaki találkozott hasonlóval? :F

(#28496) maki12 válasza Zsolaf (#28494) üzenetére


maki12
senior tag

Köszi szépen!
Már kezdtem megint parázni,mint múltkor :Y

De megnyugodtam köszi!

HTC U11 & Nikon D5300

(#28497) derrik válasza Rotate (#28490) üzenetére


derrik
őstag

hagyom a pcsába a mentést már töröltem is .....
csak kicsit beparáztam.......most már csak két gondom van. A GPS kicsit lomha, és nem tudom a zárolt képernyő nem fogadott hívás ikonjait színesre varázsolni!
Az az igaz hogy most sokat mentem tudom is én mennyi kilométert, ezreket. Aztán kórházba is kell mennem lehet veszek egy tábla gépet hogy ott szórakoztassam magam de ha nem a telcsimre kell támaszkodnom majd. igy nem szeretném ha most valami gigszer lenne.
Mondjuk nagy gyári rom párti vagyok és tudom ez nem teljesen hivatalos.....de ez malőr hogy csúszhatott be???,

[ Szerkesztve ]

(#28498) pzstm válasza Rotate (#28490) üzenetére


pzstm
titán

nah akkor nem csinálok én semmit. Kivárok :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28499) Rotate válasza pzstm (#28498) üzenetére


Rotate
veterán

hihetetlen vagy :D hányadszor rakod rá majdnem? :D

(#28500) pzstm válasza Rotate (#28499) üzenetére


pzstm
titán

negyedjére kb...... :DDD
de most nem kockáztathatok, jövő hét végén megyek külföldre hosszú hétvégére, és kell a masina mindenképpen :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.