Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25951) sparks


sparks
senior tag

Hogy valami pozitív ontopik is legyen:
@SamMobiles FAKE: Samsung GALAXY S II won't get the ICS 4.0.4 Update, Only Minor FW update in Q4,2012. TRUE: SGSII Will see 4.0.4 under discussion 4.1.

szóval van remény...

(#25952) Shummo válasza sparks (#25951) üzenetére


Shummo
aktív tag

Bocs, de ez mit jelentene. nem nagyon sikerült felfogni:)

(#25953) bruti01 válasza Psytech (#25949) üzenetére


bruti01
őstag

nekem egy optimus 2x-ben cseréltek ugy aksit hogy rossz baseband-ot raktak rá és igy cseszték szét az alaplapot! :) de megtették!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25954) Gizmo94 válasza Shummo (#25952) üzenetére


Gizmo94
veterán

Dióhéjban:

Sammobiles kamu: Az,hogy az SII nem kapja meg az ICS 4.0.4 frissítést- Csak egy kisebb szofverfrissítés lesz 2012 negyedik negyedévében.

Ami igaz: Az,hogy az SII-t látni fogjuk a 4.0.4 frissítés alatt, még tárgyalás alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#25955) killmix válasza nggabi (#25947) üzenetére


killmix
tag

Azaz ha nem lehet éleszteni akkor 15k az alaplap?És szerintem nem lehet éleszteni.De ha garis a teló, akkor a garival jobban járok nem?

(#25948) bruti01
Már megint?
Amúgy:[znagyhoz írt választ nézd elsősorban]

(#25949) Psytech
Jah garanciás.
Ha dwn mode, recovery, normál indulás nem megy, akkor indíthatatlan ugye?! :F :F
Root miatt félek bevinni.Bár ha nem tudják indítani rootot sem igazán tudnak nézni mi?

[ Szerkesztve ]

(#25956) sparks válasza Shummo (#25952) üzenetére


sparks
senior tag

Csak annyit hogy kamu volt a hír hogy nem lesz frissítés és hamarosan jön a 4.0.4 S2-re.

(#25957) bruti01 válasza killmix (#25955) üzenetére


bruti01
őstag

egyszerü a dolog nem hiszem hogy a szervíz futi jobban fel lenne szerelve mint te! azt kell mondani hogy kikapcsolt állapotban töltötted és utána meg ezt csinálja!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25958) Richard! válasza killmix (#25955) üzenetére


Richard!
addikt

csak nehogy a futár is olvassa a fórumot... :DDD ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#25959) znagy69 válasza killmix (#25955) üzenetére


znagy69
őstag

Én már az elején is írtam, hogy tönkrement. Mit vesztesz ha beviszed garira?

richie900812 +1, nincs itt adata :)

[ Szerkesztve ]

(#25960) mZoleee


mZoleee
senior tag

nem tudjátok véletlen, hogy WanamLite-ból várható 4.0.4-es kernelű ROM mostanában? vagy ő áttért S3-ra véglegesen? :(

(#25961) Psytech válasza killmix (#25955) üzenetére


Psytech
senior tag

Figyelj, ha egy jig sem hozza be, akkor az félig tuti halott, max box hozná vissza életbe, de lehet az sem. Ők sem fognak tudni mit kezdeni vele. Persze megpróbálják de egy próbálkozásnál többet nem fognak rászánni, nekik csak sikerülne ha lehetne :)
Meg Samu nem szokott ilyenekkel szőrözni.
Mindenesetre én pénzt tuti nem költenék rá, mert garanciális. 99%, hogy gariban javítják majd a telódat. Ha meg sufniban csináltatnád akkor utána minden egyéb gari is elveszne, hiszen nem hivatalosan szerelt készülékről beszélünk.
Elsőnek mindenképp a szervizt kell megpróbálni.
Több felhasználói tapasztalat alapján pedig azt mondom, hogy simán meg fogják szó nélkül csinálni.

(#25962) nggabi válasza killmix (#25955) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha garis akkor szerintem is egy próbát megér a márkaszerviz. bár nem szép dolog ;]

"szenyor dzsíííí"

(#25963) killmix válasza bruti01 (#25957) üzenetére


killmix
tag

Értem.

(#25958) richie900812
Jah :D

(#25959) znagy69
Hát ha rootot nem veszik észre, akkor semmit végülis. Csak a rootot nem kéne észrevenni. :)
Ja, nincs semmi adatom megadva kb. :DD

(#25961) Psytech
Mi az a box?
Am amit írtál elég bíztató. :) :)) Bár lehet még vkinek meg kéne mutatnom, hogy tényleg nem megy-e, és hogy a futár, vagy szervizes sem tudja a rootot "kinézni" belőle.

És inkább szervízfutárt hívjak, vagy szervízbe vele?!( a szervízfutárnak még utána kell néznem)

[ Szerkesztve ]

(#25964) Psytech válasza killmix (#25963) üzenetére


Psytech
senior tag

Szervizes szerkezet, lehet vele szép és kevésbé szép dolgokat is művelni... Sok mindent amit a fórum szabályzata tilt például :DDD
Szervizfutárra akkor vagy jogosult ha a samsung oldalán regisztráltad a készüléket és meg van a papír róla (ez kell a +2 hónap garhoz is)
Root miatt kevésbé aggódnék én a helyedben. A készülék jelenleg tök használhatatlan. Ennél már csak jobb helyzetet tudok elképzelni az ügy kimeneteleként. Szóval no para. Samsung ilyen téren elég nagyvonalúan kezeli a garanciális feltételeket, nem szoktak ilyenbe belekötni. De persze ezt a szervizes aktuális hangulata befolyásolhatja, ezért nem 100%, hogy siker. De nagy esély van rá :)

(#25965) schulzz


schulzz
tag

Sziasztok. Lenne 2 kérdésem.
1, Feltettem a Battery calibration progit mert azt olvastam, hogy hasznos. Feltöltöttem a telót 100%-ra és hagytam csontig lemerülni. Elég ennyi a proginak, vagy mindíg el kell inditani amikor 100%-os az akksi vagy elég 1x? Azt írták még, hogy a teljes lemerülés után egyhuzamba kell újra feltölteni. Én nem így tettem. Akkor kezdhetem elölről a kalibrálást?
A másik kérdésem:
2, A simemről a számokat bemásoltam a teló memóriájába. Beállítottam képet a bnőmhöz. A telkönyvben szépen meg is jelenik, de amikor hívom vagy ő hív akkor nem jelenik meg a kép amit beállítottam. A telszámot, nevet kiírja, de a képet nem teszi ki.
Köszönöm a segítségeteket előre is.

(#25966) mZoleee válasza mZoleee (#25960) üzenetére


mZoleee
senior tag

senkinek semmi? :(

(#25967) znagy69 válasza schulzz (#25965) üzenetére


znagy69
őstag

Én az 1-hez tudok hozzászólni. Nem kell minden töltésnél kalibrálni és a merítés is felesleges szerintem. 1 alkalommal feltöltöd és a leírtak alapján cselekszel. Leveszed a töltőről és calibrálsz, ha jól emlékszem.

mZoleee Az az igazság nem tudom mi az a 4.0.4 kernelű rom. De ha jól látom Wanam oldalán már S3 romokat ad ki, ami jelentheti azt, hogy S2-re nem fejleszt. De ennyire nem néztem utána.

[ Szerkesztve ]

(#25968) Gloob válasza killmix (#25955) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Killmix
Ne agyalj már annyit. Vidd be gariba és megcsinálják. Én az előző LG P500-asomat kétszer gariztattam, mindkétszer szó nélkül alaplapot cseréltek benne. Először egy szoftver frissítés után, ami gond nélkül lefutott, nem látta a sim kártyát. Alalapcsere volt. Másodszor szórta a hívásokat, és ha én hívtam akkor 2X kicsengett és bontotta a hívást csak úgy magától. Szintén alaplapcsere lett a vége. A 2. alkalommal még a root-ot sem tüntettem el róla, és egy szót sem szóltak miatta, pedig az be lehetett kapcsolni, és ha akarták volna, akkor megtalálják a root nyomait is. Nem hinném hogy a Samu jobban szőrözne ezzel, mint az LG. Nekik sem érdekük, ha el akarnak adni.

Samsung Galaxy A52S

(#25969) sheep válasza SuperVerda87 (#25943) üzenetére


sheep
addikt

ne haragudj, de te szerintem rosszul látod a dolgokat:
nem úgy kellene ide jönni a fórumba hogy abszolút de semmiről halvány lila fogalmad sincs, és utána megsértődni azon hogy a fórumozók nem akarnak segíteni. És még a kérdéseid értelmezése is gondot okoz, legalábbis én kérdőjelet kérdő mondat végére szoktam rakni.
Persze ha sok pénzed van és kísérletezgetsz a telefonnal hogy mit bír akkor hajrá, bár egyáltalán nem nagy ördöngösség odinnal felrakni egy custom romot, főleg a google segítségével.
Legalább próbáld megkeresni azt az információt amire szükséged van mielőtt kérdezel, mert hidd el hogy már 1000x le lett írva. Amivel te találkoztál itt a fórumon az egyáltalán nem cinikus magyar jellem, hanem fásultság, amit a hasonló kommentelők okoznak.Értem én hogy az idő pénz, menni kell rallyzni vagy mittomén, de annyi áldozatot te is hozhatsz hogy ma nem nézed meg a barátok köztöt hanem helyette utánanézel a dolgoknak a neten.
Peace!

más:
meg tudná valaki mondani, hogy kb mekkora mértékű az a beégés amivel cserélik a kijelzőt, illetve hol lehet azt legjobban észrevenni?
Egyáltalán a begést lehet gariztatni? Ellentétes infókat olvastam ebben a témában, és nem akarok úgy szervízbe menni hogy nem foglakoznak vele.
köszi

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#25970) b.zatya válasza ToMmY_hun (#25824) üzenetére


b.zatya
csendes tag

72 órás csere lett a vége
ha az amit csináltam mindenki másnál gond nélkül ment, akkor ez simán hw hibás lehetett..
amúgy modem XXLPS, kernel, build XWLP7

(#25971) schulzz válasza znagy69 (#25967) üzenetére


schulzz
tag

köszi a válaszod, de ohgy érted, hogy a leírás alapján kalibrálom, mert én csak annyit olvastam ,hogy 100% os töltésnél inditsam el a calibrálo progit és kész. többet nem tettem. lenne még valami tennivaló akkor? és szerinted is hasznos?

(#25972) pzstm válasza Gizmo94 (#25954) üzenetére


pzstm
titán

nekem úgy jött le a dolog, hogy 4.0.4 tuti jön S2-re, 4.1 viszont nem biztos??? és mégis miért nem biztos??? mire fogják fogni?????:S

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25973) Gizmo94 válasza sheep (#25969) üzenetére


Gizmo94
veterán

Egészen kicsi beégést is gariznak, főleg a status baron veszed észre.

De nagyon nézd meg azt a kijelzőt amit beraknak neked, mert volt már olyan, hogy foltos-csíkosra cserélték, azt ne fogadd el!

Egyébként a gyári garis telők esetében futószalag van, sokkal kevesebbet foglalkoznak a dolgokkal, mint amennyire itt sokan félnek tőle. :)

(#25974) kungzi


kungzi
veterán

na végre sikerült legaranciáztatni az s2-met február óta :DDD nem fogjátok elhinni mi volt, aki átvette a szervízbe a telót, nem regisztrálta a rendszerbe a garanciáztatást és csak ott csücsült a telefonom a raktárba 5 hónapig. ma voltam bent a központban, és azt mondták, hogy az az ügyintéző már nincs a cégnél, mert rengeteg gond volt vele. :D a lényeg, hogy most nagyon kedvesek voltak a központba, még ásványvizet is kaptam :) és végre pont került az ügy végére, és azt mondták, hogy max 1 hét és küldenek egy új telefont. mondtam, hogy van még egy fogyasztóvédelmi dolog is az ügyben, hívott az ügyintéző csaj egy "fejest", aki természetesen elismerte a hibájukat és azt mondta, hogy a kártérítési díj is 1 héten belül a számlámon lesz :))

rohadjon meg az az ügyintéző, aki februárba így kib@szott velem :W

(#25975) MunezXBK válasza kungzi (#25974) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nézd a jó oldalát. ;)

(#25976) Gizmo94 válasza pzstm (#25972) üzenetére


Gizmo94
veterán

Igaz, így pontos, a 4.1 van megbeszélés alatt.. Hogy mire fogják fogni?? Sejtelmem sincs. de ha ennyire kicsi lépésekről van szó, mint ICS esetében is volt, gyakorlatilag majdnem mindegy, nem? :)

(#25977) znagy69 válasza schulzz (#25971) üzenetére


znagy69
őstag

Én már nem szoktam csinálni, de van leírás hozzá talán xda- és pda-n is.

(#25978) schulzz válasza kungzi (#25974) üzenetére


schulzz
tag

komolyan? pénzt kapsz vagy egy S3 mat? nekem is volt ilyen még régebben a sony telómmal és akkor olyan telót adtak kártérités ként ami az én telóm listaárának a duplája volt és ez komoly

[ Szerkesztve ]

(#25979) schulzz válasza znagy69 (#25977) üzenetére


schulzz
tag

esetleg linkkel tudnál segíteni?

(#25980) Varszegig válasza pzstm (#25972) üzenetére


Varszegig
veterán

a 4.1-et úgy kell érteni inkább szerintem, hogy erről szerintem nem mondtak semmit-mert nincs is döntés. Amilyen kis ráncfelvarrás az, azt ki fogják adni.

(#25981) znagy69 válasza schulzz (#25979) üzenetére


znagy69
őstag

Nem akarlak bántani, de csodálkoztok, ha egy régi tag odaszól valakinek.

Nekem 1 perc google. [link]

(#25982) pzstm válasza Varszegig (#25980) üzenetére


pzstm
titán

reméljük...bár ha S3-ra kijön az 5.0 is (ha 4.1 után az jön, akkor akadályát igazából annak sem látnám S2-re)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25983) kungzi válasza schulzz (#25978) üzenetére


kungzi
veterán

mivel a garanciázás úgy zajlik, hogy vagy a telefon vételára és kártérítés, vagy egy ugyanolyan telefon és kártérítés vagy hasonló értékű telefon és kártérítés. mivel hasonló értékű most nem nagyon van, még a note is drágább, ezért s2 kapok, de nekem az bőven elég, ha nem, akkor majd lecserélem egy s3-ra a plusz kártérítési pénzből :DDD

(#25984) killmix


killmix
tag

Ha tmobilnál vettük a telót (online rendeléssel), akkor Tmobilba vigyem be, vagy szervízfutárt hívjak, vagy samsung szervízbe vigyem?

(#25985) MunezXBK válasza killmix (#25984) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Beregizted a Samsung oldalán?

(#25986) kungzi válasza killmix (#25984) üzenetére


kungzi
veterán

szervízfutár, de csak ha be van regisztrálva a telefon

(#25987) schulzz válasza kungzi (#25983) üzenetére


schulzz
tag

igen ez igaz. de amikor én gariztattam a telóm akkor már nem árulták és nem volt hasonló áru, csak 2x drágább. és tudtam azt is, hogy kicserélhetik a drágábbra de akkor rá kell fizetnem, de hál istennek nem kellett:) végül is szerencsém volt.

(#25988) kungzi válasza schulzz (#25987) üzenetére


kungzi
veterán

neked szerencséd volt, de nekem azt mondta a csaj, hogy tele a raktár új készülékekkel és szórják kifele őket :)

(#25989) killmix válasza MunezXBK (#25985) üzenetére


killmix
tag

Jah, megvan a +2 hónap gari is.
És miért jobb az?
Olyan lehetséges, hogy a készüléket ki is cserélik, vagy csak alaplapcsere és ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#25990) killmix válasza MunezXBK (#25985) üzenetére


killmix
tag

Jah, megvan a +2 hónap gari is.
És miért jobb az?
Olyan lehetséges, hogy a készüléket ki is cserélik, vagy csak alaplapcsere és ilyesmi?

BOCS kétszer küldte el vmiért

[ Szerkesztve ]

(#25991) 72mviktor válasza killmix (#25984) üzenetére


72mviktor
senior tag

A t-hez vidd a Rákóczy útra.Ha tudsz kerülj a szemüveges szervizeshez,nagyon korrekt srác,az enyémet is zokszó nélkül cserélte.

Nekem azt mondta a srác hogy mivel "prémium kategóriás " telóról van szó nincs szervizelés meg buhera, hanem azonnal cserélik :K

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#25992) killmix válasza 72mviktor (#25991) üzenetére


killmix
tag

Pécsről beszélsz ugye?! :DDD :DD :D
Az árkádban lévőre gondolsz? :)
Jóféle ha cserélik :)) :)) ( illetve jó is lenne :DD )

(#25993) 72mviktor válasza killmix (#25992) üzenetére


72mviktor
senior tag

Mivel pécsi vagy, így arról :D Nem az árkádba hanem a Rákóczi úton,a Nagy Posta után.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#25994) sheep válasza Gizmo94 (#25973) üzenetére


sheep
addikt

köszi
és ezt hogyan látszik a legjobban? tegyek be egy világos hátteret, vagy a szervíz menüben?
a kék háttérnél látom felül a status bart beégve a szervíz menüben, de nem vagyok benne biztos hogy ez elég-e

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#25995) killmix válasza 72mviktor (#25993) üzenetére


killmix
tag

JAA, tényleg ott is van egy.Az most hirtelen nem ugrott be! :)

Amúgy a tartozékokat is kell vinni? Azokat gondolom nem cserélik ki.
És ha mondjuk haveromnak a tölőjében a kábel megcsavarodott érdekesen azt cserélik gariban? Illetve a fülese is érdekes állapotban van...Azt is cserélik?

[ Szerkesztve ]

(#25996) 72mviktor válasza killmix (#25995) üzenetére


72mviktor
senior tag

Az a központ,azért mondtam hogy oda vidd.Nekem jók a tapasztalataim.

Én vittem mindenét,de csak a készüléket kérte el,és cserélte ki. A tartozékokra egy év gari van,a telóra 2.

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#25997) killmix válasza 72mviktor (#25996) üzenetére


killmix
tag

Jah.
És mit mondjak neki, mi történt? ;]

(#25998) 72mviktor válasza killmix (#25997) üzenetére


72mviktor
senior tag

Este kikapcsoltad,feldugtad töltőre és reggel már nem bírtad,bekapcsolni.Próbáltál másik akksit is de azzal sem megy, oldják meg. :D

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#25999) killmix válasza 72mviktor (#25998) üzenetére


killmix
tag

És ha kérdezik mikor történt mondhatom a pénteket? :) Vagy mind1?

(#26000) agabe válasza kungzi (#25983) üzenetére


agabe
addikt

a vetelar + karterites osszegebol inkabb kaphatsz s3-ast, mert ezt mar aladni kb 50ezerrel olcsobban tudod majd mint amennyi a vetelar volt es visszateritenenek.
s3-as kijelzoben jobb, de mas tekintetben nem igazan elorelepes, szoval csere folosleges, de ha most lehetoseged van ujonnan egyiket vagy masikat szerezni, akkor mar csupan a kivancsisag miatt is s3-ast probalnam ki...aztan ha nem jon be eladnam, es vennek gyorsan s2-est amig meg kaphato.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.