Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#199) sokol válasza csatakacsa (#197) üzenetére


sokol
tag

Valamilyen szinten megoldás ez is,a kártyára letöltöd az adott alkalmazást ami éppen kell azt onnan bármikor felrakhatod a belső tárhelyre,max leszedsz valamit,de legalább megvan az alkalmazás.
Letörölsz egyet az felraksz egy másikat,az installja meg meglesz úgyis az sd-n.

Nem tudom hány éves vagy de én emlékszem 1999 környékén lett meg az első komoly gépem kemény 6 gigás vinyóval(előtte csak 286-os volt),de ott se fért fel minden játék amivel játszani akartam és mégse estem pánikba.
Ha meguntam egyet vagy végigvittem, leszedtem azt felraktam helyette egy másikat cd-ről.

Miért meddig tart feltelepíteni egy játékot,akkor sokkal tovább tartott mint most sd-ről és mégis megcsináltad ha játszani akartál.
Annyi tárhellyel gazdálkodtunk amennyi volt,de volt vagy 80-100 játékom cd-n azt bármelyiket elővettem azt felraktam,pedig mint írtam akkor SOKKAL tovább tartott feltelepíteni egy játékot cd-ről mint most sd kártyáról.

Fogsz egy sd-t telerakod egy játékokkal,azt amelyikkel(akár többel is,vagy bármilyen alkalmazással) épp játszani akarsz azt felrakod.Ha így tekintesz a dologra akkor nem akkora gáz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.