Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#502) petroleumlam válasza catroot (#499) üzenetére


petroleumlam
tag

Akkor ne morogjanak mint a kutyák akiktől elvették a sípoló gumimókusukat (androidos telefon). Használják megelégedéssel.

(#503) Integrale válasza petroleumlam (#498) üzenetére


Integrale
veterán

Na akkor még egyszer és utoljára: Van hangos navi!
Nem váltja ki a laptopot mert:
néha játszok laptopon, Dirt 3 nem megy telefonon (Androidon sem)
filmet nem nézek telefonon (androidon sem néztem)
a képeimet videóimat nem a telefonon tárolom (androidon sem)
A jegyzeteim /iskola/meló nem telefonon vannak (androidon sem)

Te nem negatívumokat írsz, hanem ugrálsz egy dolgon amit nem tudsz alátámasztani, nem tudod megérteni.
Mért állnak vissza androidra? Mert kötött a WP ez tény, neki kell a szabadság, a hányinger keltő widgetek, és a rendszertelen minden egységet nélkülöző programok.
Mért bukna rajta? Nézd meg mennyiért van szolgáltatónál a 8S és mennyiért van itt aprón. (garantálom Neked, hogy még nyernek is rajta ;) )
Nem használok facebook klienst, emailt is csak azért mert így azonnal tudom, ha jött.

WP-t használok, ez a 40. telefonom. Előtte volt 7-8 robotos (desire, defy, neo, hero, legend, x8, ace)
Kiábrándultam az Androidból, NEM tetszik, NEM szeretem. Nem is megyek android topicba arcoskodni és lehúzni azt a rendszert, ellentétben veled.
Fogd fel, más igényeid vannak neked és mások nekünk. A miénket kielégíti a WP (vannak hiányosságok, de nem életbevágóak)

Ja és linkelj egy félárú WP-t !

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#504) dejaris válasza petroleumlam (#498) üzenetére


dejaris
addikt

Es akkor meg en nem vallom be, hogy rosszul dontottem, mikozben te azt allitgatod, hogy kis alsokategorias valamid problemamentes, mikozben a tegra3-al itt fagyogat:-D Egy vicc vagy:-D

[ Szerkesztve ]

(#505) petroleumlam válasza dejaris (#504) üzenetére


petroleumlam
tag

Leírnád, hogy milyen művelet közben fagyogat a tegrád? Mert megcsinálnám ugyanazt a 20 ezres mobilommal és videóra venném. De az enyém akkor se fagy ha szól a zene és közben megy a navigáció és közben jön egy email vagy hívás.

(#506) Integrale válasza petroleumlam (#505) üzenetére


Integrale
veterán

Új királyt avatunk: Sony Ericsson Live With Walkman ;]
Blade lelökve a trónról

"Bad reklám is reklám too"

(#507) daniel909 válasza petroleumlam (#498) üzenetére


daniel909
addikt

"Mellesleg miért van az, hogy ha én negatívumot írok a WP-ről, akkor felhördül a társaság? "

talán mert baromságokat írsz? másrészt ha olyan jó az Andro, mit keresel itt? miért nézed a WP-s telefonokat? csak nem tetszik? :) bocs de lerí rólad, h vonz a rendszer, csak zavar h nem olyan nyitott mint az android. hát így jártál, rakj wp7 launchert a droidodra :)

de befejeztem, tényleg csak etetjük a troll-t igaza van a kollégának.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#508) dejaris válasza petroleumlam (#505) üzenetére


dejaris
addikt

Csak annyi eleg neki, hogy a haterben menjen tumblr meg skype es mar jatszahatlan a most wanted. De van mikor bekapcsolasnal a kodomat nem tudom behuzni felpercig mert se kep se hang. A multkor delutan 2 ora alatt kicsinalta magat uzemido teren, pedig 60% korul volt mikor utoljara raneztem, ha ezt a telefonom csinalja akkor lett volna istenes karomkodas, de igy csak legyintettem. Nem kell semmit bizonygatnod, egyik jo baratomnak xperia mini proja van es egyutt szoktunk rohogni milyen elhetetlen bugos ketyere, a tied is valami hasonolofele lehet. Egybkent egy kerdes: az eger amit csatlakoztatsz hozza az gorgos, vagy optikai? Mit javasolsz, melyik mukodik a kapat ujjan? Szeretnek en is egerre valtani, nem bizom az erintokijelzoben:-)

[ Szerkesztve ]

(#509) negyedes válasza petroleumlam (#505) üzenetére


negyedes
addikt

Navigacio, idojaras app, zene, tarcsazo, facebook app, one note, 9gag app megnyitva egy oldallal es mail app. 0 akadas az appokban es a kozottunk valo valtasban, zene valtasban sem ;) Omnia 7 wp7.8-al.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#510) petroleumlam válasza daniel909 (#507) üzenetére


petroleumlam
tag

Így van, tetszett. De mégse veszek. Ez a lényeg.

(#511) -atesz- válasza petroleumlam (#510) üzenetére


-atesz-
aktív tag

:R Na végre ,megvan a lényeg...

(#512) fahrii


fahrii
őstag

Amilyen jó ára van, és amennyire szép a telefon azthiszem ez lesz az Omnia 7em utódja. Csak járna már le az előfizum ^^

(#513) #67544576


#67544576
törölt tag

Sziasztok! Valami videolejátszó létezik erre a készülékre, ami viszi a DIVX-et is? :F

(#514) dejaris válasza #67544576 (#513) üzenetére


dejaris
addikt

Nincs sajnos, de már összegyűlt a pénz arra, hogy a vlct megírják wp8-ra és win rt-re.

(#515) btudos válasza #67544576 (#513) üzenetére


btudos
veterán

Gyárilag viszi a WP8 a divx-et, legalábbis az én 8X-em simán megeszi, tudtommal videólejátszási képességekben nem tér el tőle a 8S.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#516) dejaris válasza btudos (#515) üzenetére


dejaris
addikt

Uuuu basszus, de nagy hulyeseget mondtam, bennem maradt meg a optimus 7 erzes. Szoval majdnem teljesen igaza van btudosnak, divx meg xvid gyarilag fut, csak nem mindegy milyen a hangfalj mellette, most mar nem merek semmit se mondani, a lenyeg, hogy valamelyikkel nem baratkozik, de a windows automatikusan felajanlja, hogy atkonvertalja.
Mellesleg most talaltam, de meg nem volt alkalmam kiprobalni: http://www.windowsphone.com/en-zw/store/app/yxplayer-wp8/dd50db36-7dab-4696-acb4-2f2184cc1dbb
Aleiras szerint az mkvt is viszi.

(#517) ataribalint válasza petroleumlam (#510) üzenetére


ataribalint
csendes tag

Sziasztok.

Végig olvastam az utolsó 50 hozzászólást.

És annyira inspiráltak, hogy leírom én is az észrevételemet.

2010. január óta ANDROIDOS telefonom volt. (X8, Arc S, Live With Walkman...) Ezen kívül számos DROIDOT próbáltam, és használtam rövidebb ideig, az "aljától" egészen az S3-ig. Az elején nagyon tetszett, és oda vissza voltam értük. Az utolsó két telefonomnál ARC S, Live With Walkman a 4.0.4 ICS óta, mardosott az IDEG szaggat, kifagy, számomra "használhatatlan".

És így úgy döntöttem változtatok, és kipróbálom a WP8-t. Nekem a HTC 8S kimondottan tetszett, szerintem 2012 legszebb telefonja. Amit olvastam róla, nem egy csúcskategóriás telefon, de arra hogy megtapasztaljam a WP8-t arra tökéletes. (Főleg úgy hogy nekem 16000 FT-ba került a T-mobilenál. Aranykártya, meg a F...M :D)

És amiért én váltottam, a sebesség, és a gördülékenység, azt mind megkaptam. Nem vagyok POWER USER nem játszok a telefonon, nem helyettesíti a laptopot, nem navigálok hangosan, ÉN Telefonálok vele. Persze énis használok néhány appot, de arra bőven elég a 8S.

Egy szó, mint száz, én elégedett vagyok vele, és nem hiszem, hogy visszaváltanék ANDROIDRA.

ÜDV!

[ Módosította: mukibuci ]

(#518) Tybee000 válasza ataribalint (#517) üzenetére


Tybee000
aktív tag

lájk :)

(#519) nbware válasza ataribalint (#517) üzenetére


nbware
senior tag

Nagy BIG lájk :C

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#520) tarBubbles válasza ataribalint (#517) üzenetére


tarBubbles
tag

Azért ezek a telefonok nem éppen "csúcs" kategóriás androidok (kettő közölük még csak nem is közép kategóriás mint a 8S, hiába lehetne azt mondani a X8-ra, hogy egykor az volt, már akkor is rezgett a léc). Ezt úgy mondom, hogy ezt a telefont már régóta kinéztem és tisztában vagyok a korlátaival. Csak nem kellene olyan telefonokat össze hasonlítani amik nem egy kategóriában vannak (mondjuk egy 8S vs Xperia P már megfelelne, úgy nagyjából).

(#521) ataribalint válasza tarBubbles (#520) üzenetére


ataribalint
csendes tag

Szia.

Javíts ki, ha tévedek, de szerintem én nem hasonlítottam össze a 8S-t az általam használt Androidos telefonokkal (kategorikusan). Én csak azért írtam le, hogy igen sok androidos telefon volt már a kezembe. Azt meg hogy a LWW, és az ARC S szaggatott, nem volt gördülékeny, azért írtam, mert ez vitt rá a "platformváltásra". De összegezve, az Androidot mint rendszert szerettem volna Összehasonlítani, alapjaiban a WP8-al.

Üdv!

(#522) daniel909 válasza ataribalint (#521) üzenetére


daniel909
addikt

miután az sgs3 a kezemben akadt meg, akkor döntöttem el h áttérek wp-re, kipróbálom. és nem bántam meg, imádom a folyamatosságot, nekem ez számít... :D

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#523) dejaris válasza daniel909 (#522) üzenetére


dejaris
addikt

De rosszul dontottel:-D Az sgs4-ben mar 8 magos processzor lesz:-D

(#524) nbware válasza dejaris (#523) üzenetére


nbware
senior tag

és akkor is akadni fog :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#525) dejaris válasza nbware (#524) üzenetére


dejaris
addikt

De, hogy bizonygattak, hogy project butter veget vet ennek:-D

(#526) daniel909 válasza dejaris (#523) üzenetére


daniel909
addikt

nem elég, inkább megvárom a 16magos változatot.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#527) dejaris válasza daniel909 (#526) üzenetére


dejaris
addikt

Tegra4? 72 magos grafikus proci jo lesz?

(#528) daniel909 válasza dejaris (#527) üzenetére


daniel909
addikt

hááát... talán.. ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#529) dejaris válasza daniel909 (#528) üzenetére


dejaris
addikt

Kepzeld el a csucstelefont: sony, walkman, 16 maggal es az nvidia legujjabb, pc-be valo vga-javal es a legjobbal, gyari kulon eger a dobozban:-D

(#530) dejaris


dejaris
addikt

A fényképekbe épített Skydrive az egyik nagy ludas az egyéb mappa hizásáért. Nosztalgiázás közben hízott egy 2-300MB-ot.

(#531) daniel909 válasza dejaris (#530) üzenetére


daniel909
addikt

így van így van! ezt már én is megfigyeltem, mert lementi a kis thumbnail képeket... -__-

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#532) petroleumlam válasza ataribalint (#517) üzenetére


petroleumlam
tag

Nagyszerű HSZ volt, mintha a csak a Microsoft embere lennél. Látom, tapsikolnak is neked nagy örömükben a WP tulajok. Nos én is beújítottam egy WP-t. Nem éppen HTC 8S, csak mangós. De előtte reagálnék az írásodra. A Live With Walkman az fagy meg bénázik az ICS-el, sőt még a ledjelzés se működik rajta. Mert az ICS az csak hevenyészve lett kidobva erre a készülékre felhasználói nyomásra. Mindennek nevezném, csak nem hivatalos frissítésnek. A gyári rommal amivel kiadták, hibátlanul, ismétlem hibátlanul működik. Az, hogy mindenki telirakja ezzel-azzal, az a szakértői tudás hiányából fakad. És a régi mondás szerint ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye..
Visszatérve a WP-re. Valóban folyamatos minden, de azért folyamatos, mert nincsen benne semmi. És érthetetlen számomra, hogy 1400-as processzorral a billentyűzet eltűnése miért szaggat úgy mint 6.1-es windowsmobileon, de kishal vagyok én még ehhez. A további érdekesség számomra, hogy nincsen külön média és rendszerhangerő. Vagyis ha halkra veszem a médialejátszó vagy a játék zenéjét, akkor a rendszerhang is olyan halk, hogy nem hallom. Kíváncsi vagyok mennyi hívást mulasztok el ez miatt, hogy úgy felejtem a hangerőt. Az emailkliens fapados, lényegében semmit nem lehet rajta állítani. Majd nézek a marketben valamit, ami esetleg tudja 2013-ban azt, hogy beállítható, hogy a leveleket csak reggel 6-tól este kilencig kérje le, mert nem akarok a spam-re ébredni hajnali fél kettőkor...
A másik érdekes dolog, hogy a híres multitasknál hiába nem visszagombbal lépek ki a Skypeból, bezáródik egy idő múlva, vagyis nem tudja azt amit az a nyomi android, hogy most belépek és online maradok az utcán is meg bárhol. Márcsak azért sem tudja ezt a winphone, mert itt kikapcsolódik a wifi készenlétben... Androidnál pedig addig folyamatos a wifi amíg ki nem kapcsolom, vagy ki nem lépek a hatókörből. De utána automatikusan átáll gsm netre, vagyis folyamatos online kapcsolat van. Winphone esetében ezt nem sikerült megoldani 2013-ban... Eceterrá ecetteri meg minden.. Szóval most van egy retromobilom, mert ez kb annyit tud mint egy javás telefon.
Megjegyzem halkan, hogy a béna androidos telefonom két napig bírja hasonló használat mellett folyamatos wifikapcsolattal. Bár lehet, hogy ez a WP még nem érte el a maximális teljesítményt mivel még új.

[ Szerkesztve ]

(#533) btudos válasza petroleumlam (#532) üzenetére


btudos
veterán

Ennek mind utananezhettel volna... De biztos mi vagyunk az elfogultak, hogy megszoktuk es szeretjuk a rendszert, mert masok az igenyeink mint neked.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#534) dejaris válasza petroleumlam (#532) üzenetére


dejaris
addikt

Jol is tetted, hogy off-kent irtad le:-) Nem a viz a hulye ugye? Arra se jottel ra, hogy hogyan tudnad megnezni, hogy mennyi hivasrol maradtal le? Amugy ekkora cirkuszi hiszti utan megis miert valtottal? Savanyu volt a kis walkman?

(#535) petroleumlam válasza dejaris (#534) üzenetére


petroleumlam
tag

Igen, végülis igazad van, nem azt kell megcsinálni, hogy külön legyen a média hangereje a telefoncsengéstől mint MINDEN MÁS készülék esetében. Majd megnézem, hogy mely hívásokról maradtam le. Mi az nekem :D? Legfeljebb az állásomba kerülhet, de úgyis nagy a jólét. Az speciel nem lep meg, hogy nem azt a választ kaptam, hogy erre is meg arra is van megoldás. Figyeljek oda mi? Zenehallgatás után rakjam vissza a hangerőt :D. Mint a főnököm akinek az az ötlete támadt, hogy a frissen lakkozott bútort berakja a műhelybe ahol jövünk megyünk állandóan. Mondtam is neki, hogy főnök, jövünk megyünk itt a békával meg tárgyakkal, véletlenül megsérülhet. -Hát ne sérüljön meg!-volt a válasz, nem ám kivitte volna biztonságos helyre. Hehe estére egy 10 centis karc lett rajta. Sebaj, majd hívnak újra a parasztok ha nem hallom:D. Igazatok van. Ha nem akarom, hogy zavarjanak a spam-ek amik persze éjjel jönnek, akkor vagy lenémítom, vagy repülős üzemmódba teszem. Há van ám itt ész :D. Hogy miért vettem meg a telefont? Mert megtehetem... Kíváncsi voltam. Amúgy vannak benne jó dolgok, de van még mit fejleszteni ezen, kb a 97%-át még kicsit csiszolni kell... Mondjuk kezdhetnék azzal, hogy bemutatják a windowsphone-nak: windowsphone, ez itt a múlt. A neve, VCF, ami névjegykártya világszabvány és már a nem színes kijelzős telefonok is ismerték. Oldszkúl telefon, bemutatom neked az őskőbalta windowsphone mangót. Na mi az mangó, hogy sose hallottál még a vcf fájlról? Micsoda? Hogy bluetoothon nem vagy képes ilyet fogadni? Ez bizony gáz barátom :D

[ Szerkesztve ]

(#536) amanoba válasza petroleumlam (#535) üzenetére


amanoba
őstag

kezd unalmas lenni a fröcsögés és az offolás. :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#537) Dave™ válasza petroleumlam (#535) üzenetére


Dave™
nagyúr

Add el szépen, látszik, hogy te túl intelligens vagy ehhez a rendszerhez, majd valaki örülni fog neki.

(#538) daniel909 válasza petroleumlam (#535) üzenetére


daniel909
addikt

mért nem a telefonod topikjába fárasztod az embereket? itt ez senkit nem érdekel, mi elfogadtuk a rendszert minden hülyeségével együtt..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#539) negyedes válasza petroleumlam (#532) üzenetére


negyedes
addikt

nice trolling. ezt az indokozonkent letoltos emailses dolgot mar hallotam valakitol..... ;] sajnalom hogy ennyire egysegsugaru vagy es ne mtudsz elobb tajekozodni arrol amit megveszel.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#540) petroleumlam válasza negyedes (#539) üzenetére


petroleumlam
tag

Á, már látom is magam előtt. Bemész a boltba és a legelső amit megnézel az az, hogy állítható-e külön a rendszerhangerő meg a médiahangerő. Ne röhögtess. Ez logikusan elvárható fícsör. Vagy te amikor autót veszel, akkor a legelső dolgod, hogy megnézed van-e rajta kipufogócső? Elvárja az ember nem? Ez természetes dolog. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#541) negyedes válasza petroleumlam (#540) üzenetére


negyedes
addikt

Szoval te cask ugy vasarolsz hogy megtapogatod... ertem.Gondolom windowson is zavar a dolog, meg os xen meg linuxon.

Te hol varod el? Ha elvarod veszel androidot. En elvartam volna hogy normalisan tudjak telefonanlni a galaxy minivel, de nem lehett ezert is valtottam.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#542) nbware válasza petroleumlam (#535) üzenetére


nbware
senior tag

namármost, sok ebben a hiba, amit leírtál, mert egyrészt nem kell repülőmódba tenned a telefont, csak beállítod, hogy ne menjen fel a netre, az egy gomb, nem nehéz megnyomni. Nem értem egyébként ezt a hangerős dolgot, de mindegy, merthogy androidnál, amikor leveszed a hangerőt (htc desire), akkor a mediát is ugyanúgy visszavette, szóval egyáltalán nem értem amit írsz. Nem értem mit kéne rajta még csiszolni. Az hogy Te nem tudod használni, az a Te bajod és nem a rendszeré. A VCF fájlról csak annyit, hogy SENKI NEM HASZNÁL ilyet! Az egy elavult kiterjesztés, még az android sem ismeri fel, csak mondom!!!

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#543) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Egy kicsit finomabban és a témától ne térjünk ennyire el, köszöntem.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#544) crey válasza petroleumlam (#540) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az eddigi 29 hozzászólásodból 13-at ebben a topikban sikerült produkálnod. Ha fele ennyi energiát fordítottál volna arra, hogy olvass, vagy legalább kérdezz, most nem lennél ebben a helyzetben, mert bármilyen meglepő, ha valaki oda betévedt, és elmondta az igényeit, sokszor lebeszéltük erről a készülékről vagy a platformról - mert nem neki való volt.

Az meg tényleg a szegénységi bizonyítványod, hogy amikor megoldást javasolnak a problémára, akkor azzal ütöd el, hogy te nem ezt szoktad meg.
Akkor kérlek fáradj vissza a komfort zónádba, és ne a többiek idegein táncolj.

Btw. tudtad, hogy a 286-os XT-be a DDR3 RAMot csak ecetes kalapáccsal tudod beleheggeszteni? Húúúhááááhúúú.

Szerk.: OFF-ba tettem, mert modimaci közbelépett.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#545) dejaris válasza petroleumlam (#535) üzenetére


dejaris
addikt

A BT fájlküldést és a névjegy problémákat kitaglaltuk már régen, ez minket is zavar. Ez a hangerős dolog már unalmas...

-----
előbb kértem valamit :U

[ Módosította: mukibuci ]

(#546) #67544576


#67544576
törölt tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ennek a készüléknek mennyire karcolódik a kijelzője?
Érdemes rá fóliát rakni, vagy erre már nem kell?

(#547) dejaris válasza mukibuci (#543) üzenetére


dejaris
addikt

Rendben. Mentségemre szóljon: mikor írtam még nem láttam a kérést.

Csopvez: még csak pár hónapja dobták piacra, ezért óvatosan nyilatkonék. Az enyém egy hónapos, és nincs karc rajta. Nem vagyok ügyelős tipus és nem is zavar, ha karcos.

[ Szerkesztve ]

(#548) daniel909 válasza #67544576 (#546) üzenetére


daniel909
addikt

nálam 2 hétig fólia nélkül volt zsebben, de semmi karc nem keletkezett. azóta tettem rá fóliát a biztonság kedvéért, de szerintem nem létszükség rá.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#549) #67544576 válasza daniel909 (#548) üzenetére


#67544576
törölt tag

Csak mert láttam, hogy a HTC kiadott hozzá gyári kijelzővédő fóliát SP-P890 típusszámmal.
Gyárilag van rajt egyébként valami?

(#550) daniel909 válasza #67544576 (#549) üzenetére


daniel909
addikt

van rajta védő réteg, de azt muszáj leszedni, mivel másképp nem látod a kijelzőt. szerintem a htc féle fólia feleslegesen drága, nekem egy 1000 forintos cucc van fenn, és semmi problémám vele, nem is látszik.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.