Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) nbware válasza danilla (#850) üzenetére


nbware
senior tag

attól függ hogy használom, de általánosságban bírja a 2 napot simán.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#852) #49227776


#49227776
törölt tag

Nektek milyen anyagból van a telefon alsó fedele?
Mert nekem ilyen műanyagos, tehát nem ugyanaz a polikarbonát mint az egész hátulja, de ma voltam a vodafone-ban, megtapiztam a 8S dummy változatát, amin olyan alsó fedlap volt, ami ugyanabból a matt tapintású anyagból készült, mint a telefon hátulja...lehet akkor már elkopott nekem? :DD

(#853) dejaris válasza #49227776 (#852) üzenetére


dejaris
addikt

fenyes muanyag

(#854) #49227776 válasza dejaris (#853) üzenetére


#49227776
törölt tag

Akkor tok jo erzes, hogy a htc a dummy-ra jobb minosegut tesz mint a rendesre... :W

(#855) dejaris válasza #49227776 (#854) üzenetére


dejaris
addikt

Dizajn. Jol mutat a matt fekete es a fenyes peher talalkozasa.

(#856) #94649600


#94649600
törölt tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy HTC 8s-t. Ma estig semmi probléma nem volt, azonban amikor fel akartam oldani a képernyőzárat, mert sms-em jött, meg sem mozdult. Kikapcsoltam, azóta nem tudom bekapcsolni, meghalt.
Valaki tudna segíteni? Mert pl holnap fontos hívásokat várok...

(#857) #49227776 válasza #94649600 (#856) üzenetére


#49227776
törölt tag

Ha kikapcsolt állapotban töltőre dugod, akkor be kell neki kapcsolni...ha nem kapcsol akkor sim-sdkártya kivesz és úgy nyomd 12 mp-ig a bekapcsolót vagy hosszabban...ha ez sem segít akkor szervíz :(

(#858) ng0ofy válasza ng0ofy (#849) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem tudom, mert eddig minden este töltögettem rá vmit (: Zenék, fájlok miatt.

(#859) dejaris válasza #49227776 (#857) üzenetére


dejaris
addikt

Vagy esetleg egy manualis HR. Ezzel minden torlodik.

(#860) #94649600 válasza #49227776 (#857) üzenetére


#94649600
törölt tag

Köszönöm, sikerült. Gallyra ment az SD-kártya. Samsung Galaxy S-ben használtam 2 évig... HTC felismerte, el sem indult :D Progi gép :P
Az lenne a kérdésem még, hogy milyen ingyenes, de nagyon király, használható, ötletes, hasznos programokat ajánlanátok letöltésre?

(#861) dejaris válasza #94649600 (#860) üzenetére


dejaris
addikt

480px nalam az uj kedvenc.
De meg: BpMenetrend, easy connect, endomondo, index.hu, nextgen reader (csak trial), uc browser.

(#862) ng0ofy válasza petroleumlam (#801) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Direkt megnéztem több eszközzel. Eredmény: ebben a beats audio szoftverben és a telefon hardverében van "kakaó" (:

4 fülessel és 4 hangkeltővel vetettem össze ugyanazt a két zeneszámot és a Creative után a telefon szólt a legjobban, szemben a droidos készülékemmel (huawei, az rettenet) és a laptop elvileg HD audio, srs-el felvértezett képességeivel. A fülesek közül még mindig az ezeréves Philips (32ohm, 6méter kábel) szól a legjobban, a telefon elég durva basszusokat tudott kicsalni belőle bekapcsolt beats audio val, gyári lejátszóval, nem is teszek rá másik programot mégsem :D

A hétköznap utcán használt Xears agybadugós fülesem is elég jól muzsikált, persze a maga kategóriájában, bár klasszikus zenénél ki kellett kapcsolnom a beats audiot, mert nagyon felerősítette a térhatást és csak a hegedűsöket hallottam...

Telefonhoz kapcsolódóan ennyi (:

(#863) MerLinh


MerLinh
senior tag

Jött a napokban valami frissítés, tudja valaki mit javított?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#864) daniel909 válasza MerLinh (#863) üzenetére


daniel909
addikt

he? nekem nem jött sömmi... :( előbb csekkoltam

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#865) #49227776 válasza MerLinh (#863) üzenetére


#49227776
törölt tag

nekem sem jött semmi, most is kerestem de nem :DD egyedül a Beats-et frissítette vagy egy hete :))

(#866) MerLinh válasza #49227776 (#865) üzenetére


MerLinh
senior tag

Beats-et? nem írta hogy mit frissít, lehet hogy az, másnak is frissített beatset? amúgy telenoros független

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#867) daniel909 válasza MerLinh (#866) üzenetére


daniel909
addikt

a beats a storeban frissül, és nekem is egy hete frissült le. volt egy bugja, néha a fülhallgató bedugásakor nem volt rendes basszus és csak restrt segített.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#868) #49227776 válasza MerLinh (#866) üzenetére


#49227776
törölt tag

nekem is telenoros és független, szoval lehetseges hogy neked is azt frissítette:))
amúgy nekem az operációs rendszer száma az: 8.0.10.211.204
nektek is?

(#869) daniel909 válasza #49227776 (#868) üzenetére


daniel909
addikt

nekem is ez van

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#870) MerLinh válasza daniel909 (#867) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah nekem is az a szoftverszám, de ez nem a storeból ment hanem rendesen a rendszerfrissítésből,
nah mind1 nem találtam semmit a neten erről csak azért kérdeztem

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#871) dejaris válasza MerLinh (#870) üzenetére


dejaris
addikt

Ha firmwire frissült csak, akkor az a otther content csökkentő frissítés.

(#872) ng0ofy válasza MerLinh (#870) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Szerintem a firmware verzió ami frissül, ha a htc frissít vmit (pl beats), nem?

(#873) daniel909 válasza ng0ofy (#872) üzenetére


daniel909
addikt

az FW frissül valószínület. egyébként akinek lefrissült, nézze meg h 20as hangerő felett kiír-e valamit, mert ha igen akkor ez az other kontent leszorító frissítés.
a beats külön frissül a store-ból mint egy alkalmazás.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#874) ng0ofy válasza daniel909 (#873) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Értem, akkor a beats pont nem frissül (: Azt hittem beheggesztették a rendszerbe, de rájöttem, hogy itt ilyet nem csinálhatnak (:

Élmény: a régi droidom kábelével nem akar tölteni és csatlakozni a telefon, csak a sajátjával! Nem mindegy neki milyen microUSB? Az érintkezés jó, a fej ugyanaz.

(#875) #94649600


#94649600
törölt tag

Hy all újra!

Valami jó magyar ingyenes navigációs progi nincs 8s-re?

(#876) daniel909 válasza ng0ofy (#874) üzenetére


daniel909
addikt

nekem nokia kábellel ugyanúgy megy

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#877) btudos válasza #94649600 (#875) üzenetére


btudos
veterán

Ingyen nincs.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#878) mukibuci válasza btudos (#877) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mármint offline nincs ;) egérút megy wp8on, bár egyeseknek problémás volt 8Sen

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#879) petroleumlam válasza #94649600 (#875) üzenetére


petroleumlam
tag

A navigon az jó, csak telefon árban van :). Én megvettem. Így villanthatok, hogy mekkora mayer vagyok, hogy nem kell lopkodnom netről a programokat. Ez olyan dolog, hogy 2 féle menősrác van. Az egyik szép csendben jó körülmények között él, a másik meg vesz 350 ezerért egy 25 éves bömöst, hogy elmondhassa, hogy BMW-vel jár, de csendben odasúgja a kutasnak, hogy "kéteszeöccázé kérek" és amikor megfogja a kilincset a BMW szervizben, az 95 ezer forintba került és akkor még nem köszönt be. Mi lenne, ha még be is köszönne? Az még ötven ezer lenne. Nekem nincsen bömösöm, de mindig teli tankolok. Nos, menő vagy, vagy álmenő? :DD

[ Szerkesztve ]

(#880) daniel909 válasza petroleumlam (#879) üzenetére


daniel909
addikt

na ezen jót röhögtem! :DD de igazad van.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#881) L4mie válasza #94649600 (#875) üzenetére


L4mie
veterán

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#882) btudos válasza L4mie (#881) üzenetére


btudos
veterán

Regiokorlatos, magyar SIM-mel nem indul el. :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#883) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

Pár nap használat után, kezd egyre jobban tetszeni és egyértelmű lenni számomra a WP8 :K

(#884) petroleumlam válasza L4mie (#881) üzenetére


petroleumlam
tag

A Nokia már a Windows Phone 8 platform premierje kapcsán bejelentette, hogy a hangos navigációs szoftvere más gyártók készülékekre is elérhető lesz, de természetes ez a szolgáltatótól és gyártóktól is függ. A Nokia Drive+ hangos navigáció szoftver általában csak Lumia modellek esetén kínál autós navigációt és városi felfedezési opciókat, de az Egyesült Királyságban valamennyi Windows Phone 8 modell száméra elérhetővé vált a navigációs szoftver. A folyamatos térképfrissítést kínáló navigációs szoftverek minden régióban csak prémium alkalmazásként érhetőek el, pláne ha az alapcsomagban offline megoldások is rendelkezésre állnak.

Nekem a sok csak és de szavakkal van bajom.

[ Szerkesztve ]

(#885) ng0ofy válasza petroleumlam (#884) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Majd azok is szép lassan eltűnnek és lesz offline navi nekünk is. Valamit adniuk kell ehhez a magas árhoz, amivel vonzóvá teszik a készülékeket (mármint az egyértelmű esztétikai előnyön felül)

(#886) petroleumlam válasza ng0ofy (#885) üzenetére


petroleumlam
tag

Ámen. De miért kell mindent messiásként várni?

(#887) daniel909


daniel909
addikt

Ma velem is megtörtént az, amit eddig csodának hittem. Volt 110mb szabad helyem, és az Egyebek mappa 1,3gbos volt. A telo kiírta h keves a hely, ranyomtam a beallitasokra es hirtelen lett 570mb szabad helyem.. Hihetetlen jo volt. Szóval én is alatamasztom azt, h a telo csinal helyet maganak. *tapstapstaps

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#888) dejaris válasza daniel909 (#887) üzenetére


dejaris
addikt

Na nekem se volt ilyen látványos a dolog soha.

(#889) petroleumlam válasza dejaris (#888) üzenetére


petroleumlam
tag

Én asse tudom, hol kell megnézni mennyi szabad hely van még. Egyedül a Zune programban láttam :D.

(#890) dejaris válasza petroleumlam (#889) üzenetére


dejaris
addikt

Wp8-ban van.

(#891) petroleumlam válasza dejaris (#890) üzenetére


petroleumlam
tag

Akkor azért nem találtam. Bár egyszerű paraszt lévén engem nem is izgat (főleg azok után, hogy micsoda lelki trauma éri azokat, akik látják ezt :D. Viccet félretéve, majd szól a telefon ha kevés neki. Aztán ki tudja, lehet, hogy 2 hét múlva szétkapom és megnézem, hogy a belső tárhely valóban sd kártya? Mert valahol írja a használati utasítás, hogy azt ne cseréljem ki, mert nem fog működni a telefon. Én meg majd jól nem hallgatok rá :D.

[ Szerkesztve ]

(#892) dejaris válasza petroleumlam (#891) üzenetére


dejaris
addikt

Hat de nekunk csak 4GB-unk van, ezert oly fontos.

(#893) Воланд válasza petroleumlam (#889) üzenetére


Воланд
titán

beallitasok --> nevjegy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#894) amanoba válasza petroleumlam (#891) üzenetére


amanoba
őstag

Első genes htc-k meg talán a dell venue pro volt kártyás, azoknál lehetett cserélni ha jól tudom.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#895) HZsolt1992


HZsolt1992
csendes tag

sziasztok

sd-ről hogy tudok telepíteni??

(#896) barnam_


barnam_
nagyúr

Más is tapasztalt problémát wifi net megosztással? Nekem konkrétan ha rácsatlakozok a wifire a laptoppal, instant kék halál :Y De csak ezzel, minden mással tökéletesen megy.

(#897) dejaris válasza barnam_ (#896) üzenetére


dejaris
addikt

Nem tapasztaltam ilyet.

(#898) dejaris válasza HZsolt1992 (#895) üzenetére


dejaris
addikt

Nekem sem akakr sikerulni. A telepites 70%-anal kiakad.

(#899) #49227776 válasza HZsolt1992 (#895) üzenetére


#49227776
törölt tag

en csak siman rahuztam a .xap fájlt memórakártya gyökerébe, áruház-sdkártya ráböktem a cuccra és telepítette is :C

(#900) HZsolt1992 válasza #49227776 (#899) üzenetére


HZsolt1992
csendes tag

én nekem nem is jelent meg az sd opció az áruházban.

valaki unlockolta már a telefonját??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.