Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Bocaa válasza dejaris (#1000) üzenetére


Bocaa
senior tag

a memória dolog bosszant . Remélem hogy orvosolják a következő frissítéssel.

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1002) Elementh válasza Bocaa (#999) üzenetére


Elementh
aktív tag

Asszonynak az van ,de nem ájultam el tőle.. Akkuidőbe ez magasan veri,igaz,ott van rendes navigáció,bár ez hamar változik.. Plusz wp8,erre tuti lesz frissítés és sok cucc,ha zavar ez a gond,akkor is ez a platform,sztem 😊

(#1003) daniel909 válasza Bocaa (#999) üzenetére


daniel909
addikt

ez.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1004) ng0ofy válasza Bocaa (#999) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A lumia 800 egyedul kamerában es "női táska allosagban" veri ezt a készüléket. Igazi fenykephez ugyis fényképezőgép kell, női táskám nincs :D

(#1005) Ricardo válasza ng0ofy (#1004) üzenetére


Ricardo
félisten

+ a Nokia only szoftverekben :U

Bár maga az összehasonlítás is elég érdekes, lévén az egyik wp7-7,8 a másik wp8 :U

Én már nem vennék régi wp-s készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#1006) ng0ofy válasza Ricardo (#1005) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mivel itthon két telefon van, az egyik a 8s-em a másik a lumia 800 elég jól látszik, hogy sajnos átlagos felhasználásban semmi előnye az üzemidőn és néha a sebességen kívül a wp8-nak. Jó, a Zune... De nekem semmi bajom vele és a lumiát használó hugomnak sem. A nokia drive tényleg jó és sokszor hiányzik a 8S-en, de hamarosan jönni fog, ha hinni lehet a híreknek erre a telefonra is, tehát ezt direkt nem írtam.

Később viszont biztosan előny lesz a frissebb rendszer, tehát aki hosszabb távra tervez hagyja már a 7.8-as WP-t...

[ Szerkesztve ]

(#1007) Bocaa válasza daniel909 (#1003) üzenetére


Bocaa
senior tag

akkor inkább a 8s. Bár még a desire x ami csábítgat csak a droidot annyira nem preferálom

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1008) Elementh válasza Bocaa (#1007) üzenetére


Elementh
aktív tag

A Desire nem mai darab,szóval arra nem nagyon lesz frissítés már..

(#1009) btudos válasza Elementh (#1008) üzenetére


btudos
veterán

Desire X-et írt, nincs fél éves készülék sem. Bár én így se hiszem hogy lenne rá frissítés, mivel nincs 1 GB RAM-ja.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1010) daniel909 válasza Bocaa (#1007) üzenetére


daniel909
addikt

ez egyéni döntés. a DX kicsit akadozósabb de kiforrottabb, a wp pedig folyamatos de kiforratlanabb és hiányzik pár fontos app.
én az akadozás miatt nem vettem desire x-et mert engem nagyon idegesít ha valami akad.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1011) fricz19


fricz19
őstag

Kb egy hónapja használok 8s-t, de mostanában egyre több bajom van.
Nem tudom, hogy gariba érdemes lenne beadni? Félek vissza dobják tesztOK-ba, hibák eléggé random szerűek.

problémák:
Lassú, elég sokszor akadozik. Szinte mindig beakad ha a képernyő feloldás kódját írom(mindig a harmadik karakternél). Volt olyan is hogy feloldás után folyamatosan rezgett(reset orvosolta). Hetente (kb) kétszer megfagy, ma pont egy kikapcsolásnál. Zene hallgatásnál, néha elmegy a hang, de csak a zenének, más hang van, és csak egy reset segít rajta(ez kb 3-4 naponta jön elő).
Böngésző (UC Browser) rendszeresen újraindul (1-2nap).

Ami lehet nem probléma csak zavaró:
FB értesítéseket nem kapom meg, csak ha épp használom az alkalmazást.
Vibernál már meg kapom az értesítéseket, de ha belemegyek az üzenetbe nagyon lassan frissít(3-4-5 másodperc)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1012) daniel909 válasza fricz19 (#1011) üzenetére


daniel909
addikt

Szinte mindig beakad ha a képernyő feloldás kódját írom(mindig a harmadik karakternél)
ismert bug, majd javítják.

Volt olyan is hogy feloldás után folyamatosan rezgett(reset orvosolta)
ez nagyon nem normális.

Zene hallgatásnál, néha elmegy a hang, de csak a zenének, más hang van
szintén nem normális. nekem max néha a hangerő szokott bekrepálni de restart segít.

FB, Viber
ez "normális" az egész értesítési rendszer egy kalap... ezt vagy javítják a fejlesztők vagy nem. de mindkettő alkalmazás egy kalap ... tehát valószínű később kapnak egy szép kis frissítést ezek az appok.

UC böngészőt nem használok így arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1013) fricz19 válasza daniel909 (#1012) üzenetére


fricz19
őstag

folyamatos rezgés csak egyszer volt :)
használtam régebben wp7 az sokkal gyorsabb gördülékenyebb volt, itt pedig a vas sokkal erősebb...
szóval kérdés még mindig hogy ennyire rossz a telefon?vagy a rendszer nem az igazi? vagy hibás a készülékem?

htc szervizzel nagyon rossz tapasztalataim vannak
nem szívesen küldeném el, de ez így nem a legjobb :(

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1014) dejaris


dejaris
addikt

Múlt hétvégén egyszerűen úgy gondolta a drágaság, hogy egész végig nem jelzi ki a nevét, csak számát a hívó félnek. Ez aztán helyre jött, de másnap kitalált nekem valami újdonságot, hogy ne unatkozzak: egyszerűen sehogyse lehetett rávenni, hogy halljam a másikat a telefonban. Keddre úgy gondolta, hogy a háttérképnek random valamennyi also reszet csak szürke nonfigurativ ismétlődő mintákkal szórja meg. Szerdán látszólag békén hagyott, de mára kiderült, hogy egy hét alatt felfalta a havi 300MB-os keretemet. Gondoltam kap kiadós verést HR formájában, de erre meg itthoni net felmondta a szolgálatot. Egy nő lelkét rakták bele a kínaiak:)) Nagyon szép, dizájnos, de belül akaratos, hisztis és még sokat is kell költeni rá.

(#1015) daniel909 válasza fricz19 (#1013) üzenetére


daniel909
addikt

teljesen új alapokon van a WP8, ezt érezheted, de egyébként maguk az app betöltések gyorsabbak WP8 alatt (Lumia 800-al vetettem össze a 8S-t)
csak annyi van, hogy míg wp7 és 7.5 alatt azonnal reagált a csempe érintésre, WP8 (és 7.8) alatt rányomsz és vár egy picit. sokan mondták, h ez gáz valószínű ezt érezheted. egyébként valamiért a wp7 nekem is gördülékenyebbnek tűnt...
szerintem megér csinálni egy hard reset-et ami lepucolja a telefont teljesen, és ha utána is jelentkeznek az idegesítő hibák akkor sajnos nincs más választás csak a szervíz. :(

dejaris: mindig is mondtam h ez a telefon egy nő! :C tényleg nagyon szép de sokat hisztizik!

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1016) dejaris válasza daniel909 (#1015) üzenetére


dejaris
addikt

De az enyém legalább tudta merre hany méter. Eddig😄

(#1017) fricz19 válasza daniel909 (#1015) üzenetére


fricz19
őstag

hardreset majd megcsinálom csak lusta vagyok vissza pakolgatni az appokat :D
egyébként ezek a hibák csak 8s-nél jönnek elő? vagy minden wp8 telonál?

jah ami még eszembe jutott: zene lejátszásnál nagyon lassan reagál az album kiválasztásra
[link]
középső képnél látható playre nyomok és várni kell 2-3-4 másodpercet
(két album van rajta összesen)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1018) daniel909 válasza fricz19 (#1017) üzenetére


daniel909
addikt

hát az értesítés meg a feloldás minden wp8 telefont érint. de pl a nokiák előszeretettel indulgattak újra szal vannak azért egyéni hibák is. elég nehéz ezt megmondani.

most kipróbáltam és nekem egyből nyomja a zenét, nem kell várni 1mp-et se..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1019) fricz19 válasza daniel909 (#1018) üzenetére


fricz19
őstag

csinálok majd egy hardresetett, és beszámolok
köszi a segítséget
:R

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1020) ng0ofy válasza daniel909 (#1018) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A zenelejátszás nálam is lassan indul el, igaz van rajta egy rakás album... Ami igazán idegesítő, hogy egyes albumokat duplán rak fel, de nem albumot dupláz, csak a számokat benne ):

Képernyőfeloldás hiba nálam is volt egyszer, rögtön miután épp egy elég húzós appot probálgattam. hbogo a neve és videokat játszana le 720p-ben, silverlightal. Persze csak recsegés van, kép nincs és a hang is gagyi... memória kevés neki valószínűleg, nem tud pufferelni...

(#1021) nbware válasza fricz19 (#1011) üzenetére


nbware
senior tag

azért nem kapsz értesítést a facebook alkalmazástól, mert nem fut a háttérben, mivel a windows phone 8 nem multitaskingos :(

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1022) dejaris válasza nbware (#1021) üzenetére


dejaris
addikt

Én érdekes mód kapok. Szerver oldali problémák vannak.

(#1023) Tybee000 válasza nbware (#1021) üzenetére


Tybee000
aktív tag

ez nem teljesen igaz. de hosszú

(#1024) fricz19 válasza nbware (#1021) üzenetére


fricz19
őstag

viberen kapok, ergo fb sz@r, vagy valami nálam :)
de lehet inkább eladom, annyira nem jött be a rendszer

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1025) daniel909 válasza nbware (#1021) üzenetére


daniel909
addikt

ez hülyeség. azért nem kap mert az alkalmazás szar. érdekes mód az IM+ gyönyörűen küldi a push értesítést.
+ a WP8ban már van multitasking.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1026) Воланд válasza daniel909 (#1025) üzenetére


Воланд
titán

igazi multitasking a wp8-ban sincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1027) Elementh


Elementh
aktív tag

Véletlen rátapicskoltam a kezdőképernyőn az óra-időjárás csempére és sikerült törölni..Honnan lehet elővarázsolni? Végigfutottam a beállításokban mindent hamar,de nem jöttem rá..:(

(#1028) fabiandaniel válasza Elementh (#1027) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

HTC alkalmazást keresd

Fabi

(#1029) daniel909 válasza Воланд (#1026) üzenetére


daniel909
addikt

igaz. :R

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1030) Elementh válasza fabiandaniel (#1028) üzenetére


Elementh
aktív tag

Köszi,nyomtam egy telefon visszaállítását,így lett még szabad helyem :)

(#1031) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Memóriakártyára ha pdf-et teszek akkor azt nem tudja beolvasni ugye? Még mindig csak skydrivon keresztül vagy ez csak nálam van így?

Fabi

(#1032) daniel909 válasza fabiandaniel (#1031) üzenetére


daniel909
addikt

így van. csak skydriveon keresztül tudod megnyitni. ott csak beteszed a dokumentumokba és kész is.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1033) #49227776 válasza fabiandaniel (#1031) üzenetére


#49227776
törölt tag

csak skydrive...belső memóriából olvas mindent, sd-re csak zene meg kép:s

(#1034) Elementh


Elementh
aktív tag

HR után nem töltöttem le a térképeket,plusz 150 mega helyem maradt...

(#1035) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! A 8S tulajokhoz lenne kérdésem, mégpedig, hogy mire elég az a párszáz mega szabad hely? Mert barátnőmnek vennénk ilyen telefont, de nagyon aggaszt ez a nagyon kevés hely, mert jópár feltelepítendő alkalmazása lenne (30db körül). Illetve várható egyáltalán a közeljövőben, hogy lehetséges lesz a kártyára telepíteni a programokat? Mert ha nem, akkor inkább egy lumia 620-at veszünk neki...

(#1036) daniel909 válasza vwpolopg (#1035) üzenetére


daniel909
addikt

30 app biztos nem fog felférni. szerintem vedd a 620-at, egyrészt mert Nokia (ami a wp világban nagyon sokat számít) másrészt abban 8gb hely van, arra fel fog férni a 30 app.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1037) vwpolopg válasza daniel909 (#1036) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hát ez nem jelent jót... köszönöm a segítséged.

[ Módosította: mukibuci ]

(#1038) dejaris válasza vwpolopg (#1037) üzenetére


dejaris
addikt

Attol fugg milyen appok, nekem 50 korul van fent.

(#1039) daniel909 válasza dejaris (#1038) üzenetére


daniel909
addikt

az komoly... nekem 50 biztos nem menne fel sehogy sem. vagy felmenni felmenne, de az 50 app biztos belakna mindent, és levinné 0-ra a szabad memóriát. most is kb 25 app lehet fenn amiből 2 játék, other 1,40gb szabad memória 1,4mb. és nem takarít.. :O

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1040) dejaris válasza daniel909 (#1039) üzenetére


dejaris
addikt

De ezt ondom, hogy nem mindegy, hogy 0,1 vag 10 megas egy program.

(#1041) daniel909


daniel909
addikt

a legcikibb dolog történt ever a mai nap, hála a kis 8S-nek. barátnőm apja szülinapján voltam, megkértek h csináljak egy képet. mondom rendben van, persze.
veszem elő a telefont, nyomom az exponáló gombot, és kidob egy üzenetet h kevés a memória, nem tud képet csinálni. a család néz h mi van már. nyilván nem kezdhettem magyarázni az other content bugot stb stb, hanem gyorsan töröltem (kb 6mp) egy appot és csináltam pár képet. addig persze néztek h mi van már.

na mindegy, külön érdekesség, hogy mailben küldtem 4 képet, és olyan mintha elraktározta volna az otherbe, mert lement a semmitől a 15mb szabad hely 4mb-ra. nagyon érdekes ez a telefon. és dühítő is. most nem tudom visszarakni a letörölt appot. faszaaa!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1042) dejaris válasza daniel909 (#1041) üzenetére


dejaris
addikt

Ne appot torolj, hanem ie elozmenyeket mondjuk.

(#1043) nbware válasza daniel909 (#1041) üzenetére


nbware
senior tag

meg ha vennél bele egy mikrosd-t, akkor a fényképek automatikusan oda kerülnek, így nem lenne ilyen problémád.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1044) dejaris válasza nbware (#1043) üzenetére


dejaris
addikt

Ez nem igaz. Elobb menti a telefonra, majd atmasolja az sd-re. Radasul minden fotorol csinal maganak tumbnailt.

(#1045) daniel909 válasza nbware (#1043) üzenetére


daniel909
addikt

kár h 32gb sd kártyám van. de hiába.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1046) dejaris válasza daniel909 (#1045) üzenetére


dejaris
addikt

Keszits nekem legyszives egy screenshotot a bovitett about reszrol! :R

(#1047) daniel909 válasza dejaris (#1046) üzenetére


daniel909
addikt

.

törölve

[ Módosította: mukibuci ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1048) dejaris válasza daniel909 (#1047) üzenetére


dejaris
addikt

Kosznom szepem!

A sim azonosito miatt szerintem torold is le. (Az hittem kitakarod majd :D )
De eb ezt nem ertem. Volt hir rola wpcentralon, meg te is irtad, hogy kaptunk ilyen fw frissitest. De nekem nem jott semmi es megis csontra egyezik a telefonunk. ( Meg mac cim is majdnem :D )

[ Szerkesztve ]

(#1049) daniel909 válasza dejaris (#1048) üzenetére


daniel909
addikt

jó letörlöm. hát igen, kaptunk elvieg, de a 'csőg tmobile visszatartja. bezzeg a telenor nem. lehet így állnak bosszút amiért függetleneket árultak :C

nekem 1 frissítés nem jött még ez biztos. valamelyik 8x tulajnak jött egyből ahogy kijött a hír, de nem emlékszem kinek. viszont elég régi hír már, szerintem van vagy 1-2 hónapos. remek, h kb ugyanaz van mint az Androidnál, ahol fél éveket kell várni a frissítésre. :(

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1050) dejaris válasza daniel909 (#1049) üzenetére


dejaris
addikt

De emlekszem, hogy irtad, hogy neked is jott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.