Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) fabiandaniel válasza Azie (#750) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Az L920 elég frankó kis gép, ha windows phone akkor a nokia az egyik legjobb választás már csak a szoftverek miatt is. Én L710 használtam és nagyon szerettem de a rendszer korláti miatt megváltam tőle.

Fabi

(#752) Reddevil84


Reddevil84
tag

Még egy két kérdés: Több teszten azt írták,hogy a fentmaradó hely kb.650Mb körül alakul indítás után,de több ember írta egy két fórumon,hogy nekik 1,3Gb hely maradt! Akkor most,hogy is van ez?
Másik kérdés ,hogy a facebook app mennyire használható az androidos változathoz képest?
A vibert is használom elég sűrűn,de csak üzenet küldésre általában, ez a progi mennyire bevált wp8-on?

(#753) daniel909 válasza Reddevil84 (#752) üzenetére


daniel909
addikt

a facebook app inkább csilli villi mint használható, meg kicsit lassú is. a webes app használható, csak pl képet nem lehet vele feltölteni.
Viberrel nem lehet telefonálni csak üzenetet küldeni, és van olyan, hogy nem jelez egy új üzenetnél ami azért elég kellemetlen tud lenni.
a tárhelyes kérdésre később tudok válaszolni, mert mindjárt nyomok egy hr-t.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#754) fabiandaniel válasza Reddevil84 (#752) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Nekem most 10 alkalmazás, 2db játék és egy magyarország térkép van rajta és a szabad hely 700 mb.

Fabi

(#755) fabiandaniel válasza Reddevil84 (#752) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Fabi

(#756) -atesz- válasza Reddevil84 (#752) üzenetére


-atesz-
aktív tag

580mb a maradék tárterület nálam.

(#757) Reddevil84


Reddevil84
tag

Köszi mindenkinek! Érdekes,hogy mindenkinél más a szabad terület!
Még van egy hónapom átgondolni ezt a wp8-ra váltást így android után! ekkor válthatok a vodánál
Egyenlőre még fórumokon meg leírásokon és videókon próbálok ismerkedni a rendszerrel!
Sajnos vagy nem, nagyon megtetszett a 8S dizájnra így egyenlőre-e felé hajlok aztán meglátjuk! :)

Esetleg ha tud valaki weboldalt vagy fórumot ahol a wp8-al lehet ismerkedni linkelhetne!

Köszi!

(#758) daniel909 válasza Reddevil84 (#757) üzenetére


daniel909
addikt

ja most jut eszembe h kb 1 vagy 1,3 gb áll rendelkezésre az első indulás után. most újra felraktam a fontos appjaimat, és így állok tárhely ügyileg: appok 195mb egyebek 612mb szabad hely 918mb

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#759) #49227776 válasza daniel909 (#758) üzenetére


#49227776
törölt tag

az egyebek mappába még elég sok adat kerül ahogy használom a telefont, de valahogy egy giga körül mindig megáll, legalábbis ha felé menne, akkor kitakarítja szerintem.

(#760) daniel909 válasza #49227776 (#759) üzenetére


daniel909
addikt

nekem 1,50gb volt már mikor azt mondtam elég, és nyomtam egy hr-t. lehet túl sok appot használok v nem tudom..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#761) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Hát elnézve az Evolve tesztjét hmmm. ajánlott :F a mi telónk meg semmit nem kapott ez érdekes.Mondjuk hozzáteszem nem 1 kategória a 2 de akkor is.........

(#762) ng0ofy válasza Red Bull fan (#761) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az a baj, hogy ezt a hardvert olcsóbban adják más gyártók, ugyanezzel a rendszerrel. Persze azt, hogy hogy néz ki, milyen a fogása, anyaghasználata, supportja majd később, nem tudja egy teszt visszaadni és egy tesztelő átélni, nekik mindegy szinte...

(#763) dejaris válasza ng0ofy (#762) üzenetére


dejaris
addikt

Melyik telefon az ami hasonlo hardveru, es olcsobb ennel? Mer szerintem egyaltala nincs elarazva.

(#764) consono válasza dejaris (#763) üzenetére


consono
nagyúr

Lumia 620?

"In God we trust. All others must bring data"

(#765) daniel909


daniel909
addikt

de legalább ez a teló referencia modell elvileg. vagy az csak a 8X?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#766) dejaris válasza consono (#764) üzenetére


dejaris
addikt

Annak meg nem tudjuk az arat. Az hogy a tesztben odakat zengteg, hogy 60 korul fugettlenul, az azt jelenti, hogy 68-ert tartozek es doboz nelkul az arabnal. Majd kiderul mennyi, szerintem egy arban lesznek.

(#767) consono válasza dejaris (#766) üzenetére


consono
nagyúr

A tesztben nem, de ugyanabban a webshopban gyári dobozosan (igaz bolti garival) pl. partnero-nál, a 620 65eFt a 8S meg 84, ez azért elég nagy különbség... Ha meg a szolgáltatóknál egy árban lesznek, az az ő bajuk lesz.

Nem bántani akarom a 8S-t, mert nagyon tetszik ez a teló az első pillanattól kezdve, meg 4" nem 3,8", de a 8GB meg a tutira meglevő Nokia Drive+ eléggé a 620 felé billenti a mérleget. Csak ne lenne ilyen szép a 8S...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#768) dejaris válasza consono (#767) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem gsm shopokban is fog esni a 8s ara. Mellesleg nagyobb akku, gg is mellette szol :)

(#769) #49227776


#49227776
törölt tag

lehet hogy én vagyok ennyire KÉTBALKEZES, de én inkább anyaghibára tippelnék, ugyanis a kis 8S-emnek a érintője szépen karcolódik..pedig nem esett le, nem dobalom vigyazok ra. rendesen zsebre is óvatosan rakom és veszem is ki, mégis olyan karcok, hol! SÉRÜLÉSEK vannak az érintőn, mintha késsel estem volna neki! nem túlzás, olyan sérülés van rajta, hogy egy centi hosszú karc, a végén egy tipikus üvegkipattanással, mondhatni kráteterrel ( :DD )... ugye multkor is írtam hogy berepedt az alja a semmitől, most meg ezek...vettem ma rá fóliát, rá is fogom tenni, de én akkor is fogok írni a htc-nek, hogy ez így nincs rendben. lehet valami melléöntődött mikor az én üvegem keverték :W
nem tudjátok véletlenül, hogy ami a htc oldalán van link kapcsolatfelvétel, az a fő kapcsolatfelvételi pont velük, vagy hol? illetve ott csak angol nyelvet találok kiválaszthatónak...meg tudnám írni úgy is de nem szívesen...
htc ügyfélszolgálat

(#770) daniel909 válasza #49227776 (#769) üzenetére


daniel909
addikt

mivel csak angol a választható nyelv ezrét csak angolul írhatsz nekik.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#771) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

Jövő héten (remélhetőleg) tulajdonosa leszek ennek a gyönyörűségnek már én is, üdv a klubban. :R

SE K800-as már nagyon megérett a cserére. Őszintén bevallom, WP8 mint maga a rendszer nem különösebben vonz vagy tetszik amennyit eddig láttam belőle, és azért ennek a telefonnak az áráért jobb hw-vel szerelt mobilt is lehet venni, de mégis egyvalami, ami igazán hiányzik azokból, és ekkora kompromisszumokra tudja kényszeríteni az embert; a desing. :Y
Egyszerűen csak GYÖNYÖRŰ ez a telefon.
(Mikor először megláttam ebben a fekete-fehér kiszerelésben, azt gondoltam, hogy "OK, végre nem kell tovább keresned, ez must have!") :C

[ Szerkesztve ]

(#772) daniel909 válasza Plexicushio (#771) üzenetére


daniel909
addikt

Ennyiért tuti nem kapsz jobb hardvert.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#773) daniel909 válasza Plexicushio (#771) üzenetére


daniel909
addikt

egyébként üdv a klubban! :R kezdődhet a közös szívás... ;] (jó csak viccelek)

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#774) Reddevil84


Reddevil84
tag

Nekem még sajnos kell 1 hónap mire hozzájutok ha minden jól megy,de már alig várom én is! Engem is a design fogott meg teljesen! Tényleg nagyon szép telefon! Nekem a kék színű jött be! :DD

(#775) greggggg


greggggg
aktív tag

hello, kérdezem a tulajoktól hogy milyen a készülék? pro-kontra? tényleg gáz a kamera? összeségében megértee a vétel? :R

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#776) Plexicushio válasza Plexicushio (#771) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Szürkeimportosan? Nem csak WP8-ra gondoltam. Xperia P például. De OK, a WP licenszköteles, drágább is lesz valószínűleg mindig ugyanazzal a hw-val szerelve is.

Köszi :)
Rendeltem is hozzá már egy szép tokot, és fülest, remélem a voda méltóztatik majd kihozni a jövő héten - a telót.

[ Szerkesztve ]

(#777) daniel909 válasza greggggg (#775) üzenetére


daniel909
addikt

nem csinál rossz képeket szerintem [link]

Plexicushio: az xperia p sokkal gyengébb hardveresen mint a 8S.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#778) dejaris válasza greggggg (#775) üzenetére


dejaris
addikt

Nagyon megerte, mar irtam sok jot rola. Persze vannak aprosagok. Mindennap hasznalok egy nexus7-est is, es bizonyitja, hogy messze lesz a nap mikor androidos telefonom lesz.

(#779) kiiso


kiiso
tag

Üdv!
Ma akartam venni egy 8S-t, de T-ben azt mondták hogy átmenetileg megszüntettek a forgalmazását és az összes üzletükből visszahívták a készülékeket. :Y Valakinek van erről részletesebb infója? :F

[ Szerkesztve ]

(#780) daniel909 válasza kiiso (#779) üzenetére


daniel909
addikt

rendeld meg webshop-ból, ott van.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#781) kiiso válasza daniel909 (#780) üzenetére


kiiso
tag

T-ben azt mondta a srác hogy ne rendeljem neten mert nem fogok kapni, tévedésből van még kint. :(((

(#782) ng0ofy válasza kiiso (#779) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nincs, de nagyon érdekel. Remélem nincs valami gondja mindnek...

(#783) dejaris válasza kiiso (#779) üzenetére


dejaris
addikt

:C Rajottek a nyomorekok, hogy fuggetleneket arulnak :DD

(#784) kiiso válasza dejaris (#783) üzenetére


kiiso
tag

Tényleg! Az lehet! :C :DD

(#785) daniel909 válasza dejaris (#783) üzenetére


daniel909
addikt

amúgy lehet hahaha.. :D de ha jól tudom emiatt nem kellene beszüntetni a forgalmazást... hanem a következő szállítmány már függő és kész. volt erre példa már más telóknál is h függetleneket árultak eleinte.

remélem nem gyári hibásak v valami.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#786) ng0ofy válasza dejaris (#783) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ez eddig kimaradt. Ez független? Mondjuk mindegy, mert még látni sem láttam más simet, mint t-mobilos vagy westeleset, de azért jó tudni (:

(#787) dejaris válasza daniel909 (#785) üzenetére


dejaris
addikt

Nem olyan lelkiismeretesek :DD Valoszinu majd ott aggodnak. Feloluk robbanasveszelyes is lehet. Ha valakinek problemaja van, akkor csak lobogtatjak, hogy a gyarto vallalt garanciat :(((

(#788) amanoba


amanoba
őstag

Lehet csak nekem újdonság, de már van szürke-sárga színösszeállításban is 8s a t honlapján. :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#789) Plexicushio válasza daniel909 (#777) üzenetére


Plexicushio
senior tag

oopsz, a SoC tényleg az, viszont a ram 1 gb, és a kijelző is jobbnak tűnik.

(#790) petroleumlam válasza daniel909 (#777) üzenetére


petroleumlam
tag

Homályosak a képek. Nem ujjlenyomatos a kameralencse?

(#791) #49227776 válasza daniel909 (#777) üzenetére


#49227776
törölt tag

Lehet androidnal meg fontos, hogy milyen hardver van a telefonban, de WP8-android hardver-összehasonlítást elfelejthetnenk, mert nagyon nagyon sok kulonbseg a két rendszer sebessége, es optimalizaltsaga kozt :U
hadd hozzak példának egy Galaxy s plus kontra lumia 800... hasonlo erősségű hardver, megis kisse folyamatosabb a rendszere a lumiának... WP-n amugy sem számít egetverően a hardver erőssége...maximum 1-2 tized másodperc eltérés van a 8S es egy Lumia 820 kozt barmilyen betoltesi idoben...

es ehhez a visszahívás dolgohoz hozzaszoljak, lehet hogy tenyleg a Gorilla Glass erossegehez van koze, mert ma feltettem a fóliát es eszrevettem hogy kb. hatszor annyi karc van a kéthetes 8S-emen, mint ismerősőm Galaxy S2-jen, ami már egy éves:// plusz a berepedés okvetlenül...

[ Szerkesztve ]

(#792) dejaris válasza #49227776 (#791) üzenetére


dejaris
addikt

Ha tenyleg ez a para akkor a kint levoket is visszahivhatjak szepen. Igaz, hogy egy karcom sincs na de azert megis :))

(#793) Plexicushio válasza #49227776 (#791) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Na basszus... én meg megrendeltem pénteken, remélem hogyha tényleg létezik ilyen probléma, akkor nem kapom még meg :DDD

(#794) #49227776 válasza Plexicushio (#793) üzenetére


#49227776
törölt tag

pont nem sikerült képet készítenem a kijelzőről, de engem is nagyon sziven ütött a dolog :( szám szerinte kettőször ejtettem le, egyszer 1m-ről, másodszor 30 centiről, és zsebkarcok azok viszont nem ilyenek...remélem csak az én telefonom ilyen pont.
Úgy döntöttem, hogy kivárom míg visszateszik a kínálatba a 8S-t, lehet ha most irtam volna a htc-nek elhajtottak volna, de miután visszahívták őket lehet az enyémet is beveszik garanciába:s

(#795) Plexicushio válasza #49227776 (#794) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Pedig pont a GG miatt (sem) akartam rá fóliát venni, csak egy szép tokot... :(((

Füles az milyen minőségű? illetve a lejátszó minőségén érezni valamit is abból a Beats audioból? :)

(#796) #49227776 válasza Plexicushio (#795) üzenetére


#49227776
törölt tag

az eredeti fülhallgató bekapcsolt Beats Audióval vájtfülűeknek borzasztó lesz, beats nélkül ki se merd próbálni ;]
és igen, nagyon nagyon sokat dob a Beats minden fülesen :DD :DD

(#797) Plexicushio válasza #49227776 (#796) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Az épp nem vagyok, de remélem a CX200-as Sennheiser azért jobb lesz vele mint a gyári. :DDD /ez sem egy nagy eresztés az áráért/

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#798) dejaris válasza Plexicushio (#797) üzenetére


dejaris
addikt

Meg kell hagyni elektro cuccoknal dob egy kicsit az a beats.

(#799) petroleumlam


petroleumlam
tag

Mi alapján szoktatok fülest választani?

(#800) dejaris válasza petroleumlam (#799) üzenetére


dejaris
addikt

Zsakba macska... Sajnos nem lehet kiprobalni oket mar... Egyebkent van nagy fulhallgato valaszto topik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.