Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) petroleumlam válasza dejaris (#800) üzenetére


petroleumlam
tag

Ó, én nem vagyok tanácstalan, csak kíváncsi voltam :D. Én megszoktam nézni a műszaki adatokat a hátulján. Azt is leinfóztam, amit ti írtatok. A gyári fülessel nekem úgy szól a telefon mint a szokolrádió. De ez a Sony amit rákókányoltam a füleszsinórra, ez lerobbantja a fejem olyan basszus van benne :D.
Ja, a füles topicban se tudják mi alapján választanak. Azt vettem észre, hogy minél drágább annál jobb alapon és a kinézet alapján döntenek.

[ Szerkesztve ]

(#802) dejaris válasza petroleumlam (#801) üzenetére


dejaris
addikt

Na a muszaki parasztvakitast sose nezem en rajta. Egyedul az ellenallasa erdekel. De ezen jot derultem, hogy minel dragabb es a kinezet a fontos:-D mellesleg amugyis fejhallgatofill vagyok.

(#803) petroleumlam válasza dejaris (#802) üzenetére


petroleumlam
tag

Mi az a fejhallgatófill? Mekkora ellenállásút használsz?

(#804) dejaris válasza petroleumlam (#803) üzenetére


dejaris
addikt

Hat, hogy fejhallgatokra izgulok. Utcara, telefonba ugye 16 ohmosat( reloop rhp5), otthon 32eset( 2db sony mdrxd200, shure srh750). Es meglepodtem, hogy a nagyokat is meghajtja a kis 8S, bar merulis rendesen tole.

[ Szerkesztve ]

(#805) petroleumlam válasza dejaris (#804) üzenetére


petroleumlam
tag

Kimértem a telefonhoz kapottat, az ~32 ohm, (31,5-nek mutatja), aztán kimértem egy nokiás headsetet, az 32 ohm-ot mutat, és amit most használok az 115 ohm :D. De itt is lejjebb kell vennem a hangerőt, mert bazi hangos :D. Az XD200-asodra 70 ohmot ír. Gondolod, hogy ettől függ a mélyhang tartomány? Úgy tudtam, hogy az igen korlátozott, mert 20-20000 hz a hallásunk.

[ Szerkesztve ]

(#806) dejaris válasza petroleumlam (#805) üzenetére


dejaris
addikt

Egyem a szivuket, en valamiert azt hittem (persze, hogy most nem talalom a muanyag dobozkakat...), hogy 32-esek. A basszus nem fugg tole. Minel nagyobb, ugye annal nagyobb a fogyasztasa, es annal tisztabb hangot tudnak ki hozni belole (ez nem evidens, csak lehetoseg). Azzal a 115 ohmossal valami nem normalis. ekkora szam a decibel szokott lenni. Ez a frekvencia ertek meg atlagaos, valaki csak 40-ig hall, van aki 8-ig.

[ Szerkesztve ]

(#807) petroleumlam válasza dejaris (#806) üzenetére


petroleumlam
tag

Lehet, hogy elnéztem egy tizedesvesszővel és akkor már csak 16 ohm :D. Én is meglepődtem, de ugyanaz a műszer amivel a többit mértem.

(#808) dejaris válasza petroleumlam (#807) üzenetére


dejaris
addikt

Elhiszem, de ott valami hiba kell, hogy legyen. Ha annyi lenne, telefonrol tuti nem menne ilyen hangosan. Kulon erosito kellene hozza :DD

(#809) jeni válasza dejaris (#783) üzenetére


jeni
félisten

Üdv

Ma voltam az Arena Plázában és a páromnak meghosszabbítottuk a Vodafone Flotta előfizetését.
Internet használattal 2Gb adatforgalommal,de ha eléri a mennyiséget akkor csak lelassul,de továbbra sem kérnek pénzt. Egymást közt a beszélgetés,és az SMS ingyenes.
Nekem 2 hónap múlva jár le az előfizum,de most is megköthettem volna de akkor kötelező készüléket venni,hűség nyilatkoztat lejárta után nem kérik a készülék vásárlását.
Jelenleg a Moto Defy+ használom. Izgat,hogy a HTC Phone 8S mit is tud Windows 8 rendszer alatt?
Amit kitudtam hámozni,hogy 2 magos (2x1GHz) 4 coll,16milió szín,saját belső memória 1Gb,
5MP AF cami,720 a max felbontás a HD kamerának,4 coolos kijelző.

A tulajdonságát tekintve mennyire zárt a Windows 8 új rendszer?
Alkalmazásoknál mik a lehetőségek?
Olyat is írtak ,hogy a széleit nyomogatva szivárványos a kép.
A belső memória mennyire elegendő?mert videó megosztón,viszont azt láttam róla,hogy elég sűrűn jelezz be,hogy nincs elegendő memória,holott még van szabad hely rajta.
.
A Vodafone előfizetéssel 64000 Ft-ért adná,de itt éppen az imént olvastam,hogy kártyafüggetlen a teló!
Igaz-e?

A másik két kiszemeltem a myaudio Phone5 és a prestigio 4500,igaz azok Androidos felületűek.

A HTC-vel kapcsolatban észrevétel,hiányosságok?
A Nokia Lumia 620 ugyanazt tudja csak picit kisebb kijelzővel. 3,8 cool.hardveresen nagyjából azonos a HTC-vel.
A Nokia telcsinek jobb a háttértámogatása szoftverek esetén?

(#810) #49227776 válasza jeni (#809) üzenetére


#49227776
törölt tag

én is MotoDefy-ről váltottam 8S-re, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele...néha picit hiányzik az android nyíltságfa és hogy szinte bármire alkalmas, de windows felülete folyamatossága és egésze kárpótol. gondolok olyan hiányosságra, hogy amit az SD kártyára rámásoltál videót, pl. egy filmet azt nem tudod bluetooth-on küldeni, meg a fájlkezelő hiánya.
DE! ha egy olyan telefont keresel a defy után ami nem hagy cserben, az akksija is jobb mint a defyé, esetleg az alkalmazáskínálat lehet kicsit fájó pont, de nem fogsz rajta sokat aggódni :DD az biztos, hogy nem olyan erős közel sem mint a defy, de az egy strapatelefon mégis. sőt elég fura hogy a defy kicsit vasksabb erősebb, tokban hordtam sosem féltettem, le is esett rengetegszer nemlett baja(najó de :DD ) ez meg sokkal gyengébb mármint küldőleg, de szebb is:D

(#811) jeni válasza #49227776 (#810) üzenetére


jeni
félisten

az is igaz,hogy gyárilag független a teló,mint a Motorola Defyk esetében?

(#812) #49227776 válasza jeni (#811) üzenetére


#49227776
törölt tag

igen, aki eddig vett annak az volt, nekemis:D de kitudja miért hívták vissza most őket...

(#813) dejaris válasza jeni (#809) üzenetére


dejaris
addikt

1. Oly szempontbol zart, hogy nem tudod lecserelni pl a tarcsazot, az uzeneteket stb, nem tudsz tobbfele automatikus kapcsolot hozzaadni. De hat valamit valamiert, igy mas app se tudja hivni allandoan a hatterben az orosz kis emeltdijas tulajat...
2. Kevesebb alkalmazas van, de az alap dolgok megvannak. Nezz szet az aruhazban.
3. Nyomkodasos dolgot hogyha nem olvastam volna a cikkben, akkor eszre se vettem volna...
Keress vissza a belso tarhellyel kapcsolatban, mar joparszor leirtuk mire eleg. Egyebkent meg: es ha jelez akkor mi van? De mar wpcentralon lehetett, olvasni, hogy jott htc tulajoknak egy frissites ami csokkenti a szemet mennyiseget, igy helyet szabadit fel.
4. Eddig csak T-mobilisoktol hallottam (koztuk az enyem is), hogy fuggetlen.
5. Nokianal kapasbol tobb app van. Meg uyg a noki tori is magat a dolgokert, mert neki ez az elsodleges profilja.
6. Nokia 620-al szemben a 8S: nagyobb akku, szebb dizajn, vekonyabb, nagyobb kijelzo ami slcd, (beats audio), egyszerre rezeg es cseng, gyorsabb olvasos sebesseg a hattertarrol; viszont a nokia elonyei: hangos navi (ez hamarosan valtozni fog lehet) es a tobbi nokia only app, leveheto hatlap, 64GB-os Sd kartyat is kezel, nfc. (Tobb minden most nem jut eszembe.)

(#814) #49227776 válasza dejaris (#813) üzenetére


#49227776
törölt tag

Nekem Telenoros es fuggetlen:)

(#815) dejaris válasza #49227776 (#814) üzenetére


dejaris
addikt

De o vodatol akar vasarolni :))

(#816) petroleumlam válasza dejaris (#815) üzenetére


petroleumlam
tag

Ne vegyen a vodánál :D. Amikor a T-nél olcsóbb és nem kell aláírnia két évet. Hordozza a számát. Mármint ha jóárasítottan akar vásárolni.
Meg azt mondjuk el, hogy ha PC-n nem szerette a windows media playert, akkor ezen se fogja szeretni a zenelejátszót. Meg nem tudom van-e equalizer a 8-ason, sokan nem tudnak nélküle élni.

[ Szerkesztve ]

(#817) jeni válasza petroleumlam (#816) üzenetére


jeni
félisten

itt találtam meg és ott 68000 Ft ellenben a Vodánál 64000 Ft
viszont az előfizetéses vagyok már 5 éve és 2000 óta meg Vodás.
Nem gond ha T-nél valóban gyárilag a független lenne,de kérdés a vissza hívások az miért vannak ennél a telónál.kérdés ha ott veszem tényleg függetlent kapok?

A vodánál meg lenne pluszban internet csomagom 2Gb adatforgalommal,és utána ha megtelik akkor is lesz internetem,rosszabb esetben lassabban megy majd.
itt 64000 Ft-ért kapnám meg maximalista csomagban.

holnap talán a srác a Vodánál tudja demonstrálni a dolgot,hogy megy-e más kártyával bár ezt neki nem is volna szabad (feltételként megszabom-megsúgom neki halkan,ha független akkor megkötöm a 2 éves szerződést a készülékkel együtt),de mintha olvastam volna,hogy csak micro karival megy. a normál kártyával is ki lehet próbálni?
valaki megtudná tenni,hogy biztos legyek a dologban,mert akkor viszek oda T sim kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#818) dejaris válasza jeni (#817) üzenetére


dejaris
addikt

Igen, ezekbe mar microSIM kell.

(#819) jeni válasza dejaris (#818) üzenetére


jeni
félisten

ebben az esetben van valakinek potya Tmobil vagy Telenoros micro sim kártyája kölcsönben?

(#820) daniel909 válasza petroleumlam (#790) üzenetére


daniel909
addikt

homályosan látsz.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#821) L4mie válasza jeni (#817) üzenetére


L4mie
veterán

ha ilyen régóta vagy vodás, és mint látszik a Defy-t is eléggé sokáig használtad, akkor minek független, én is vodánál néztem 63 373 Ft mindenesetre én megvárom míg kijön a Lumina 620 meg Barcelonát, hátha lemegy az ára vagy kijön valami hasonló, de ütős masina :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#822) jeni válasza L4mie (#821) üzenetére


jeni
félisten

mert vettem korábban n85 telcsit és 2 év után basztak kikódoltatni fizetésem ellenére
függetlenként többet ér,ha nem tetszik vagy tudom variálni melyik legyen nálam

(#823) petroleumlam válasza daniel909 (#820) üzenetére


petroleumlam
tag

:D oké, ha te írod :)). De ha átmegyek az Omnia Wonder WP topikba, és megnézem az utolsó néhány hsz-ben linkelt képeket, ott megjavul a látásom ;-).

[ Módosította: mukibuci ]

(#824) greggggg


greggggg
aktív tag

sztem ebben a wp8ban hatalmas potenciál van 1-2év alatt fullos lehet az ui.
simán felveszi az iosel a versenyt.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#825) dejaris válasza greggggg (#824) üzenetére


dejaris
addikt

Nekunk mar most felveszi :)) Persze remelem ebben a ciklusban mar pofoznak rajta meg egy ennyit. Ha a 8.5 hoz akkora javitasokat mint a 7.5, akkor az utan mar tenleg csak a csempekbe lehet belekotni.

(#826) negyedes


negyedes
addikt

valaki tapasztalt fagyasokat 8s esetben?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#827) dejaris válasza negyedes (#826) üzenetére


dejaris
addikt

En nem, de mondjuk neha napjan megroccen a menube valo visszalepes.
De volt egy vicces eset, miko igy bekapcsoltam es sehogy sem ragalt semmire. Aztan leesett, hogy egy screeshootot nyomkodok :DD

[ Szerkesztve ]

(#828) daniel909 válasza negyedes (#826) üzenetére


daniel909
addikt

én igen mikor kilépek egy appból néha kicsit megáll az animáció.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#829) mukibuci válasza dejaris (#827) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a hétvégén ez engem is megszívatott, böködtem jobbra-balra és nem történt semmi :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#830) danilla


danilla
őstag

Hello 8s tulajok :DDD

Szeretnék egy kis infot kérni.
Mennyire problémás dolog ez a 4gb belső memória, van már pár vásárolt dolgom a wp platformra amit szeretnék a következő telefonomra is telepíteni majd. 3 app és 14 játék (pvz, ab, stb).

Amióta bejelntették a telefont azóta szemezgetek vele, igaz azóta közbejött egy lumia 620-as is. Sajnos a lumia 620 nem valószínű, hogy egyhamar lesz a T-nél, így azon vacilálok, hogy nem várok rá hanem megveszem a 8S-t, csak ellen szól a kis belső memória, nahmeg a nokia autóval :D hiánya. A GPS szoftvert még tudnám nélkülözni, de ha az eddig megvásárolt appokat nem tudnám telepíteni akkor nem is gondolkozom tovább a telefonon.

Válaszokat előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#831) dejaris válasza danilla (#830) üzenetére


dejaris
addikt

Ennyi egyszerre nem fog felferni.

(#832) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

Voda Shop:

Rendelés státusza
Futár átadásra előkészítve

:C

---
sorminta nem kell hozzá, anélkül is veled örülünk ;)

[ Módosította: mukibuci ]

(#833) daniel909


daniel909
addikt

na itt van a hiba amiről beszéltem [link]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#834) #49227776 válasza daniel909 (#833) üzenetére


#49227776
törölt tag

ez nekem is előfordul kétnaponta max egyszer, de max egy másodperc és továbblép...szerintem a rendszer átlagsebessége mellett teljesen tűrhető

(#835) dejaris válasza daniel909 (#833) üzenetére


dejaris
addikt

En is errol beszeltem, bar nekem nem tunik ilyen hosszunek.

(#836) danilla válasza dejaris (#831) üzenetére


danilla
őstag

Hát ez nagyon nem jó hír :(

https://twitch.tv/ddplayzone

(#837) dejaris válasza danilla (#836) üzenetére


dejaris
addikt

Mondjuk szerintem senki se jatszik egyszerre 14 jatekkal.

(#838) danilla válasza dejaris (#837) üzenetére


danilla
őstag

Értem én mit akarsz ezzel mondani, de meg ne haragudj, ez így baromság :U ezt nagyon elcseszték a HTC mérnökei :((( vagy az MS, hogy a minimumot 4gb-ban határozta meg.

Ha nem is egyszerre de elég sok játékkal szoktam játszani unalmas perceimben, elég bosszantó lenne ha nem rakhatnám fel mindet. De ha nem is raknám fel mindet, csak egy részét, ha valami új appot szeretnék letölteni, le kell törölnöm valamit. Ez így nem járja :(

https://twitch.tv/ddplayzone

(#839) dejaris válasza danilla (#838) üzenetére


dejaris
addikt

Kevesnek keves de en elvagyok rajta :)

(#840) mukibuci válasza danilla (#838) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor ez nem a Te telefonod, ilyen egyszerű ;) Tény, hogy lehetne belőle párhuzamosan nagyobb háttértárral is, de attól még nincs ez elcseszve :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#841) daniel909 válasza danilla (#838) üzenetére


daniel909
addikt

akkor ez sajnos nem a te telefonod. ott van még a lumia 620 2x ennyi tárhellyel, de az is nyüszögne azért 14 játéktól szerintem. szóval minimum valami 16-ost vennék a helyedben. htc 8x lumia 820.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#842) consono válasza daniel909 (#841) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a 8GB-s első generációs HTC 7 Pro-n jelenleg is fent van vagy 30 játék a kölöknek...Persze nem mindegy, hogy az NFS-eket, vagy mondjuk a minicraftot hasonlítjuk össze.

"In God we trust. All others must bring data"

(#843) btudos válasza daniel909 (#841) üzenetére


btudos
veterán

Lumia 820 is 8 GB háttértárral szerelt, oda amúgy azért bőven elfér 14 játék, nem olyan sok az :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#844) danilla válasza dejaris (#839) üzenetére


danilla
őstag

Az a lényeg, egyébként köszi szépen az info-t :R

mukibuci: szerintem ez teljesen egyértelmű, ezt felesleges volt leírnod. :U

daniel909: szerintem ez teljesen egyértelmű, ezt felesleges volt leírnod. A 8GB-os omniámon vígan elfér a 18 játék, 20 program, sok sok általam készített kép, és videó, és még mindíg van 4,44gb szabad helyem. ;)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#845) daniel909 válasza consono (#842) üzenetére


daniel909
addikt

hát igen, jó lenne tudni pontosan milyen játékokat akar, mert úgy könnyebb lenne tanácsot adni. nyilván a kicsi játékokkal nem lenne gond, de azért van 1-2 100 megás játék is a store-ban. másrészt a nagy játékosoknak nem is biztos h jó választás a wp, mert egyrészt kevesebb játék van, másrészt a java fizetős. persze nem eltántorítani akarok senkit, csak jó ezzel tisztában lenni.

btudos: tényleg, eddig abban a hitben éltem h az 16GB-os.. :B

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#846) dejaris válasza daniel909 (#845) üzenetére


dejaris
addikt

Mar leirta, hogy megvette oket meg elozo wp-s telefonjan;)

(#849) ng0ofy válasza danilla (#844) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Egyértelmű, hogy ezt a telefont nem azoknak szánták, akik rengeteg játékot, érdekes programot meg miegymást használnak a telefonon. Olyan "nyomorékoknak" találták ki, mint én, akiknek játék, ha a böngészőben vmi forumot nézegetnek és egyébként a navigáció, a híváslista, a calendar és az e-mailezés közt váltogatnak egész nap akár... Este meg távirányító a telefon... Viszont lehet, hogy az e-mailek és események beterítik így is a 4gb-ot :U

[ Szerkesztve ]

(#850) danilla válasza ng0ofy (#849) üzenetére


danilla
őstag

Nálad mennyit bír a telefon aksija? Két napot megy?

https://twitch.tv/ddplayzone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.