Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) #67544576 válasza daniel909 (#550) üzenetére


#67544576
törölt tag

Találtam egy ilyet is, nekem kimondottan tetszik!

(#552) daniel909 válasza #67544576 (#551) üzenetére


daniel909
addikt

jah ez a hivatalos tok, ez fasza néztem én is. szerintem ez simán megéri.

mondjuk én egy ilyet jobban elfogadnék 8S-re... de sajnos ilyen nem hiszem h lesz :S (ez a hivatalos one x tok amúgy)

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#553) amanoba válasza #67544576 (#551) üzenetére


amanoba
őstag

wow, nagyon jól néz ki ez a tok! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#554) #67544576 válasza daniel909 (#550) üzenetére


#67544576
törölt tag


Hiszen ennek is 1350ft-re jön ki darabja, mert 2db van a csomagban. Szerintem nem drága. 2690ft-ért találtam.

(#555) dejaris válasza #67544576 (#554) üzenetére


dejaris
addikt

Tudsz ezekhez egy linket adni?

(#556) #67544576 válasza dejaris (#555) üzenetére


#67544576
törölt tag

[link]

De én megtaláltam a Vaterán is ugyanezeket olcsóbban!

(#557) dejaris válasza #67544576 (#556) üzenetére


dejaris
addikt

En az ordogbe se talalom, hogy hol 3 rugo ket gyari tok. Ja, hogy a masodik folia.

[ Szerkesztve ]

(#558) #67544576 válasza dejaris (#557) üzenetére


#67544576
törölt tag

Persze, az két fólia! Vaterán annyi amennyit írtam.
A tok az 5699ft 1db.

[ Szerkesztve ]

(#559) dejaris válasza #67544576 (#558) üzenetére


dejaris
addikt

Viszont a tok eleg borsos. Csak akkor er meg ennyit, ha a felulete ugyanolyan barsonyos mint a telefone :))

(#560) daniel909 válasza dejaris (#559) üzenetére


daniel909
addikt

kicsit bumszlivá teszi a tok a telót szvsz, bár eddig csak képtől láttam..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#561) BotaN


BotaN
senior tag

Ha masszivan hasznalod a telot akkor biztos kell ra vedelem, nem volt meg ilyen Gorilla glassos telefonom de nekem van rajta boven karc (az a siman kitapinthato fajta) elotte iPhone tulaj voltam azon nem voltak karcok tehat ez gyengebb anyagbol van az biztos. MP3 lejatszo, kulcs, toll, penz, szokott lenni meg a zsebemben, csak ha erdekel mi adott neki.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#562) dejaris válasza daniel909 (#560) üzenetére


dejaris
addikt

Hat ez a telefon nagyon vékony, még ha 6-7mm-rel vasatagabb lenne ugy is jó lenne nekem. Azt várom, hogy a kínaiak gyártsanak akkumulátoros tokor hozza. Mondjuk ugy 3000 mAh-ssal kiegyeznek. Így már egy hétig kibírná.

(#563) margithid


margithid
veterán

A t-mobile-nál kapható 8S kártyafüggetlen vagy csak T-s?

(#564) vince válasza margithid (#563) üzenetére


vince
őstag

Korábban független volt, hogy most mi a helyzet, azt nem tudjuk :N

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#565) daniel909 válasza margithid (#563) üzenetére


daniel909
addikt

biztosra nem tudom mondani, mivel lehet csak az 1. szállítmány volt független, de tény h akik első körben rendelték, azok függetlent kaptak. megelőztek.

dejaris: nekem pont az tetszik h ennyire vékony, és max egy nagyon vékony tokot húznék rá alapból. de jó minőségű anyagból van a hátlap, egyáltalán nem karcolódik, szóval nekem valószínű nem is lesz hozzá tok, imádom az érintését a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#566) dejaris válasza daniel909 (#565) üzenetére


dejaris
addikt

Nem a karcoltol felek, hanem a kezmagasagbol valo elejtestol.

(#567) margithid válasza vince (#564) üzenetére


margithid
veterán

Értem, köszönöm!
Nagyon érik a váltás most már nexus s-ről, vagy ez lesz vagy nokia 620 majd.
A skype integráció nagyon tetszik, meg a fagyás, akadásmentesség. Sajnos nekem nexus s-en is előjön.
Ilyen akkumlátoros tok viszont nagyon jól hangzik, mivel az 1700as aksitól sok midnent nem lehet várni..

(#568) daniel909 válasza dejaris (#566) üzenetére


daniel909
addikt

ja, hát igen az más kérdés.

margithid: nagyon jól bírja az akku, 1 napot bőven elmegy nyomkodással is. sosem merült még le nálam csutkára, pedig sokszor nyomkodom.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#569) margithid válasza daniel909 (#568) üzenetére


margithid
veterán

Értem, az jó hír!
Megvárom még lumia 620at, vagy esetleg kínai gyártókat, hogy mit alkotnak és úgy cserélek majd.

(#570) daniel909 válasza margithid (#569) üzenetére


daniel909
addikt

szépségben nehéz lesz ráverni, speckókban viszont könnyű. szóval egyéni preferencia melyik számít jobban, viszont ha a speckók, akkor a L620 már most jobb választás. nem is beszélve a nokia programokról, amik htc-re sosem lesznek. én egyébként akkor is a 8S-t választottam volna, ha már kapható lett volna a 620, mert nem szeretem a gagyi anyagokat. de ez megint egyéni preferencia..:D

"ismeretlen" kínai gyártóktól én azért nem vennék semmit, mert könnyen mondhatják, h én kiszállok, mint az LG is tette a wp7 telefonjánál. nincs frissítési kötelezettség, ami nem jó.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#571) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Sziasztok

A T-mobile honlapján ez szerepel: 3,5 mm AV csatlakozó
Ez ugye csak elírás mert máshol nem hallottam róla hogy videó jelet is szolgáltat a csatlakozó.

Fabi

(#572) Tybee000 válasza fabiandaniel (#571) üzenetére


Tybee000
aktív tag

szerintem AC akart az lenni. közel is van a két betű :D

(#573) btudos


btudos
veterán

Csempebemutató - avagy hogy néz ki a számodra ideális kezdőképernyő

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#574) -atesz- válasza btudos (#573) üzenetére


-atesz-
aktív tag

😊

(#575) fabiandaniel válasza margithid (#563) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

A ma vásárolt T-Mobile -os 8s -em független.

Fabi

(#576) dejaris válasza fabiandaniel (#575) üzenetére


dejaris
addikt

Udv a klubban. Gratulalok :)

(#577) -atesz- válasza fabiandaniel (#575) üzenetére


-atesz-
aktív tag

😉

(#578) #49227776


#49227776
törölt tag

Sziasztok!
Pár problémára kérnék segítséget tőletek :D
Először is nem tudjátok véletlen, hogy miért nem lehet bármelyik kontaktnak SMS-t küldeni névjegyzékből? :Y van akinél van SMS opció, de van akinél nem :F
Másik dolog, hogy rádugtam legelőször egy laptopra a telefont USB kábellel, tökéletesen felismerte minden működött jól, aztán itthon is ugyanezt csináltam, de itthon az istennek sem akar működni :((( bármit teszek csak nem sikerül neki feltennie, és nem tud kommunikálni a gép és a telefon, pedig még a Windows phone program is fel van telepítve gépre.
Amúgy nagyon fasza kis telefon, egyszerűen imádom a Win8-at is a kisebb hibáival együtt, de a telefon külseje mindenért kárpótol, csak ajánlani tudom mindenkinek! :DD :DD (bár a kevés ROM és RAM kissé kevésnek tűnik néha)
Apropó...nem tudjátok, mikor kapja meg ő is már így utoljára ezt a WIFI-SMS javító frissítést? :F

(#579) btudos válasza #49227776 (#578) üzenetére


btudos
veterán

Eleve azzal a frissítéssel jött ki. SMS-t csak azoknak tudsz küldeni akikhez tartozik telefonszám. A géphez kapcsolódást passzolom. Apró kiegészítés: A telefonon WP8 fut, nem Win8 :B

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#580) dejaris válasza #49227776 (#578) üzenetére


dejaris
addikt

A nevjegynel nem jelenik meg az uzenetkuldesi lehetoseg? Mert akkor a mobilszam lehet nem mobilszamnak van elmentve a kontaktban, hanem munkahelyi vagy otthoni vagy tudja az ordog.

(#581) hdsanya válasza #49227776 (#578) üzenetére


hdsanya
csendes tag

Asztali PC-n nekem a 4 USB közül a 2 elülsőn nem kommunikál, a 2 hátulsón igen, lehet, semmi értelmes magyarázat nincs erre, de én így jártam (sima pendrive-oknál és a Motorola Defy-nél, valamint asszonypajtás HTC Desire C-jénél működik az elülső 2 is).

Valaki(k) korábban írták, hogy majdnem megtelt a belső tárhely, és mégsem kellett factory reset, mert felszabadított magának helyet. Én is valami hasonlót tapasztaltam, kb. 130 MB volt hátra, majd egy erős, több órás netezéssel (képböngészéssel vegyítve) sikerülhetett sok szemetet termelnem, mikor "szólt" a telefon, hogy nem tud több mindent tárolni, rákérdezett, hogy szabadítok-e fel helyet, rányomtam és hirtelen 300 MB fölé mentem vissza úgy, hogy a netezés előtt egyébként töröltem az előzményeket IE-ben. Fura, de örülök :DD

[ Szerkesztve ]

(#582) dejaris válasza hdsanya (#581) üzenetére


dejaris
addikt

jol mukodik itt minden, csak a mbilarenasok tesztelnek elegge feluletesen :W

(#583) fabiandaniel válasza #49227776 (#578) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

milyen operációs rendszer van a gépeden?

Fabi

(#584) daniel909 válasza hdsanya (#581) üzenetére


daniel909
addikt

indítsd újra akkor mégtöbb szabad hely lesz :DDD

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#585) hdsanya válasza dejaris (#582) üzenetére


hdsanya
csendes tag

Én is azt mondom :) Ha a tesztet figyelembe vettem volna, biztos nem lenne ilyen telóm, de már a bemutatásnál elhatároztam, hogy kell, és nagyon nem bántam meg, szeret(t)em a Defy-met is, de ezt imádom :C

(#586) hdsanya válasza daniel909 (#584) üzenetére


hdsanya
csendes tag

Ezt még nem próbáltam, soha nincs kikapcsolva :P

(#587) daniel909 válasza hdsanya (#586) üzenetére


daniel909
addikt

mondjuk nekem soha nem kérdez rá h szabadítson-e fel helyet... egyszerűen kidob oda ahol az adatok vannak, szóval ezt nem értem. pedig 1,36gb az egyéb mappám jó lenne 300mb szabad helyet látni.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#588) dejaris válasza daniel909 (#587) üzenetére


dejaris
addikt

De meghiztal:-D

(#589) daniel909 válasza dejaris (#588) üzenetére


daniel909
addikt

kéne egy norbi update... :O

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#590) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Sziasztok!
Most szeretnék telót cserélni,aztán még élőben nem láttam a 8s-t,annyi lenne a kérdésem ,hogy a kijelzője korrekt-e ,a fotók milyenek.Előtte omnia 7-em volt valaki esetleg tud összehasonlítást mondani :F

(#591) dejaris válasza Red Bull fan (#590) üzenetére


dejaris
addikt

Hát nem egy fotós bajnok. De viszon nappal szembe egész korrekt képeket lő. A kijelzője nagyon szép, bár ez egyéni preferencia. Ha nagyon muszály, akar Pest belvárosában délután összefuthatunk, hogy megnézd. Egy sörért persze;]

[ Szerkesztve ]

(#592) daniel909 válasza Red Bull fan (#590) üzenetére


daniel909
addikt

feltettem pár képet amit a telóval lőttem. [link]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#593) Red Bull fan válasza dejaris (#591) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Üdv!
Köszi de más megyében lakom,egyébként megrendeltem rem. nem fogom megbánni. :F

(#594) Red Bull fan válasza daniel909 (#592) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

üdv!
Köszi.

(#595) dejaris válasza Red Bull fan (#593) üzenetére


dejaris
addikt

En is latatlanul rendeltem meg. Nem birtam ki. Es orulok neki, hogy igy tortent.

(#596) Red Bull fan válasza dejaris (#595) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Az s 3-an gondolkodtam még de az android annyira nem fog meg mint a windows nemhiába omniám volt.

(#597) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Üdv!

A bluetooth fájlküldés még nem elérhető wp8 alatt? Nem mintha hiányozna csak olvastam hogy wp8 alatt már lesz. Illetve az érintőgombok rezgését kilehet kapcsolni?

Fabi

(#598) Воланд válasza fabiandaniel (#597) üzenetére


Воланд
titán

de, elerheto.

nem, nem lehet kikapcsolni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#599) fabiandaniel válasza Воланд (#598) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

és hol találom? mert egy képet akartam átküldeni ma de a megosztásba nem szerepelt a bluetooth.

Fabi

(#600) daniel909 válasza fabiandaniel (#599) üzenetére


daniel909
addikt

kapcsold be a bluetooth-t és akkor megjelenik.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.