Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) monti0222w


monti0222w
addikt

Hát számomra eléggé lehúzós volt a cikk, éppen ezért elolvasnék jó pár tulaj hozzászólását! :((

[ Szerkesztve ]

(#102) kcsa válasza monti0222w (#101) üzenetére


kcsa
veterán

Ha a tárhely mizéria nem elég ahhoz hogy ne ezt vedd, akkor nincs ezzel más gond szvsz :)

(#103) nobela válasza catroot (#99) üzenetére


nobela
senior tag

Ez már alakul...

Mondjuk köztes pont megadást még mindig nem látok, azért egy útvonal megtervezésénél ez alapvető.

Ettől függetlenül jó az irány, még az is lehet hogy valamikor navi lesz a Drive :DD

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#104) nobela


nobela
senior tag

"My main problem with Nokia Drive is a lack of option to select an alternative route if the current route is blocked or not usable! It keeps prompting to go back to the same route even after going in the most obvious opposite direction!"

Mondjuk azért van még min dolgozniuk a srácoknak...
Egy navitól azért nem ezt várom.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#105) kcsa válasza nobela (#104) üzenetére


kcsa
veterán

Pörgünk még ezen fél órát a HTC topicban? :P

(#106) monti0222w válasza kcsa (#102) üzenetére


monti0222w
addikt

Ezt a tapasztalat mondatja veled, ha nem, akkor miről beszélünk most! :(((

[ Szerkesztve ]

(#107) kcsa válasza monti0222w (#106) üzenetére


kcsa
veterán

Bevallom nem teljesen értem :)

(#108) Xaels válasza amanoba (#55) üzenetére


Xaels
félisten

Jelenleg 342MB-ot tesznek ki a telepített alkalmazásaim a One X-en. Ebben van 1-2 kisebb játék, 2 böngésző és Media lejátszó, Bpmenetrend meg 1-2 felesleges app. Szerintem a potenciális vásárlók zöme nem rakna fel/vásárolna ennél több mindent.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#109) fattyu válasza Xaels (#108) üzenetére


fattyu
veterán

és ebből emnnyinél van bepipálva hogy tegye sdre amit lehet? vagy a 4.xek már alapból oda is teszik?

nekem 340 mega az internal storageben használt memória: és ami lehet áttéve SDre. ami ugye az összes game zöme... Eszerint nekem iszonyatosan nem volna elég.

Az egy két kissebb game szép, és ekézni is lehet de a valóság akkor is az hogy a dühös galambok viszonylag széles népréteget érint, és mindet feltéve eme párszáz megát fel is élted...

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#110) Xaels válasza fattyu (#109) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az alkalmazásoknak külön fenntartott tárhelyen van. Ugye a 32GB-tól csak 25-el gazdálkodok szabadon. A nagyobb játékok az "SD"-re pakolnak nálam is mindent, de a legutolsó Factory Reset után nem raktam vissza csak az Amazing Alex-et.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#111) fattyu válasza Xaels (#110) üzenetére


fattyu
veterán

de ez a gond hogy winen az EGÉSZ ebben a párszáz megában marad.
Lásd a kiegem. Fent van az összes dühös madár és úgy kb vége is. az hogy a drive offline térképeit hova teszi csak tippelem de ha azt is ide akkor az tényleg nagyon karcsú

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#112) Xaels válasza fattyu (#111) üzenetére


Xaels
félisten

Értettem mit írsz, de mint mondtam nekem a nagy része nem játék. Azok nem az SD-n vannak, hanem a "belső" tárhelyen és az a 342MB.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#113) djzolko válasza nobela (#92) üzenetére


djzolko
tag

A drive 3 már támogatja az autópálya, fizetős utak, földutak, és egyéb finomságok ki/be kapcsolását. Mielőtt osztod az észt, olvass utána. :)

(#114) nobela válasza djzolko (#113) üzenetére


nobela
senior tag

1. Azt hittem már lezártuk ezt a témát itt, mivel off topic

2. Nem lehet köztes pontot megadni, nincs automatikus újratervezés, ezek nélkül ez még messze nem alkalmas komoly, mindennapos használatra

3. Mielőtt osztod az észt, olvass utána. :)

szerk: annyiban mondjuk nem off topic, hogy jelenleg WP8 fronton az a kérdés hogy Nokia vagy HTC, és ebben a kérdésben igenis döntő lehet a hozzáadott szoftver MINŐSÉGE.

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#115) sokol válasza djzolko (#113) üzenetére


sokol
tag

Ha lehet ne offoljuk már szét a topicot,inkább olvasnék pár vásárlói tapasztalatot.

Aki vett ilyen telefont írhatna ,hogy milyenek a benyomásai.

[ Szerkesztve ]

(#116) Tybee000 válasza Vadmeggy (#1) üzenetére


Tybee000
aktív tag

majd a 620 robbant (reméélem :B )

(#117) athomi válasza Tybee000 (#116) üzenetére


athomi
veterán

azzal meg az a baj, nem férfi kezébe való :( sajnálom ezt a 8S-t, nem sok kellett neki h végre egy olyan telefon szülessen, amivel szeretnék együtt élni :)

(#118) Blyan válasza athomi (#117) üzenetére


Blyan
félisten

Milyen kézbe való?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#119) athomi válasza Blyan (#118) üzenetére


athomi
veterán

Nők, gyerekek, fiatalok kezébe tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#120) Blyan válasza athomi (#119) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz egy teljesen fekete (szürke - fekete) változattal nincs gond, persze ha valaki a férfit csak komoly élekkel a kezében tudja elképzelni, arra ez nem vonatkozik. De annak ajánlott már jó pár más készülék.

Mondjuk azt sem értem, hogy 22-25-28 éves miért nem lehet férfi, de ezt már inkább nem is firtatom. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#121) Dave™ válasza Blyan (#120) üzenetére


Dave™
nagyúr

28 vagyok és nem kellene a 620, pont a bazári külső miatt. Én is úgy érzem lejjebb lőtték a célközönséget, bőven 20 alá.

(#122) Blyan válasza Dave™ (#121) üzenetére


Blyan
félisten

Semmivel nem bazáribb, mint a Te telefonod, csak nem kerül annyiba. :D De most komolyan, bazári műanyag mindkettő, 920-ból is van ugyanolyan rusnya színű.

De amúgy valóban a fiatalok a célközönség. Ezt nem is nehéz észrevenni. És a hw-t és az árát is ahhoz lőtték be.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#123) AMD Power


AMD Power
titán

Én imádom a HTC-t de ez most annyira nem győzött meg. Bár egy jó ár ellensúlyozna a hibákat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#124) Dave™ válasza Blyan (#122) üzenetére


Dave™
nagyúr

Lumia 800-am van, ami nem olyan csillogós fröccsöntött hatású és lekerekített, mint a 620. Ne említsük a kettő egy lapon, mert ég és föld.

(#125) Blyan válasza Dave™ (#124) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, a 620 jobb, ez tény. :) Oké, persze a 800 egy nagyon szép készülék, ezt nem tagadom. De ez sem sak csillogós műanyagból áll, van belőle matt is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#126) djzolko válasza Dave™ (#124) üzenetére


djzolko
tag

A 610 az igazi bazári kinézetű, mégis az egyik legkelendőbb wp7. A 620 matt feketébe szvsz. egyáltalán nem bazári, az, hogy neked nem tetszik a lekerekített sarok, már szubjektív. Hogy férfi kézbe nem való, az pedig ugyanolyan bullshit, mint amikor én azt mondom, hogy a peugeot 206 nem való férfiembernek. :D Aztán várjuk meg, hogy élőben mennyire lesz jó a kialakítás, mert bár nem unibody, de ezt elég jól véka alá rejti az előlapig nyúló hátlap. A képek alapján meg ugyanolyan anyagból készül, mint a 820, én polikarbonátnak látom.. Nem olyan csoda ez az anyag, hogy hasra kelljen esni tőle, bőven befér egy 250 dolláros készülék adottságai közé is.

(#127) AMD Power válasza djzolko (#126) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem pl személy szerint a 610 jobban tetszik külsőre mint pl a 710. De persze a belső értékek miatt egyenlőre nálam a 710 a befutó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128) tixem


tixem
addikt

hát kár érte :( pedig milyen jól néz ki, de az a hardver meg a kamera, szégyen, áráról nem is beszélve :W htc-éknél nagyon elgurult az a bizonyos gyógyszer valaki(k)nek.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#129) djzolko válasza AMD Power (#127) üzenetére


djzolko
tag

Feketében pofás, igazad van. Korrigálom magamat: a kéket pl. a fényes keret a kijelző körül és oldalt nagyon piacossá teszi. :)

(#130) kcsa válasza djzolko (#129) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem fehér 610-es van, szerintem teljesen jó a fényes keret. Egyáltalán nem olyan, mint pl. a Blade-en. Na AZ piacos.

(#131) djzolko válasza kcsa (#130) üzenetére


djzolko
tag

Nézd meg egyszer a kéket élőben. Én csak olyat láttam, elhamarkodottan ítéltem, de fent tartom, a kék tragikus. :D http://images02.olx.in/ui/3/90/83/1353740657_458968783_2-Pictures-of--Nokia-Lumia-610-Blue-with-accessories-for-Sale-with-heavy-discount.jpg

(#132) kcsa válasza djzolko (#131) üzenetére


kcsa
veterán

ízlések és pofonok. Együtt tudnék élni vele. Itt nem olyan vészes szvsz. (külön nem fizetnék a kékért mondjuk :D)

(#133) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Ezeknél a mostani wines telefonoknál mind kilóg valahol a lóláb, gyártóknak nem sikerül normális kompromisszumokon belül maradni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#134) becksim válasza djzolko (#126) üzenetére


becksim
aktív tag

A 610 matt fekában egyáltalán nem bazári. :N
Ha a 710 belét tették volna bele, igazi nagymenő lett volna belőle.

Szerk: látom már késő, lefutott a téma ;)

[ Szerkesztve ]

Nindzsák?? Hol?

(#135) djzolko válasza hallerlaller (#133) üzenetére


djzolko
tag

Szerintem a 8S-en kívül a többi azért kb. rendben van a maga ligájában. :)

(#136) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Alapvetően nekem a forma se tetszik (a hivatalos fotókon szép, de a cikkben lévő képeken nekem valahogy nem jön át), olyan semmilyen lett, egyáltalán nem HTC-s, bár ezek a WP8as mobilok kinézetre egykaptafák :((( Semmiképpen sem használnék egy telefont fotózásra, de ezek a képek valami hihetetlenül zajosak lettek a hibajavító algoritmus ellenére is. :(

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#137) Napfénysüti

Kár a kis tárhelyért meg az 512Mb ramért. Ezeket leszámítva egy 80k-s független áron szerintem nem lenne olyan rossz vétel.

Més que un club!

(#138) vince


vince
őstag

Bíztam ebben a 8S-ben, de tovább kell keresnem a leendő telefonomat :(

A jobb felső témaindító link mikor kapott képecskét? Klassz lett! :C

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#139) #74266624


#74266624
törölt tag

Telenor-nál kártyás csomagban 150.000 Ft. Noooormális?! :) Épp ennyi náluk a 8x is...

(#140) Xaels válasza #74266624 (#139) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom mit szívtak de kérnék belőle én is :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#141) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Hát nem tudom, nekem egy Lumia 800 van a kezemben jelenleg és azután ez minden csak nem szép formaterv. Tőlem erre kapna egy 6-ost, mert nem is csúnya, de azért érdekes, hogy pont a formaterv van kiemelve. De ahogy elnézem mindenkinek tetszik csak nekem nem :D

(#142) AMD Power válasza #74266624 (#139) üzenetére


AMD Power
titán

Hülyék ezek.... :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#143) bakesz23


bakesz23
tag

Rettentő jól néz ki de nem szeretem a wp-t és kicsikét gyenge is a teló. :W Ha a htc csinálna egy ilyet androidosban jobb hardverrel meg is venném.

(#144) vince válasza bakesz23 (#143) üzenetére


vince
őstag

Köszönjük Emese! ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#145) Gergő_


Gergő_
őstag

Nagyon tetszik a telefon. Na jó csak tetszett, amíg nem olvastam hogy nincs előlapi kamerája. Nekem nincs okostelefonom és nem is vagyok benne biztos hogy szükségem van rá, bár erősen gondolkodom rajta. Ha lenne akkor a skype-ot mégis hogyan használnám?! Aki megveszi mire használja?

(#146) kcsa válasza bakesz23 (#143) üzenetére


kcsa
veterán

napi száz alkalommal olvasom ezt. viszlát, ön a leggyengébb láncszem! :D

(#147) FragMaster


FragMaster
addikt

Ténél megjött, kártyásan nem is vészes (online kedvezménnyel).

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#148) AMD Power válasza bakesz23 (#143) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel a hsz-el nem igazán tudok egyetérteni. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#149) Воланд


Воланд
titán

Windows Phone 8S by HTC sold out at Virgin Mobile Canada

remelem nem csak ket darabot kaptak. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#150) AMD Power válasza Воланд (#149) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos ,hogy nem!;) Tarolni fog remélem a HTC és a Nokia a WP-el! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.