Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Blyan válasza Воланд (#149) üzenetére


Blyan
félisten

Max 1000 lehetett. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#152) bloomberg válasza #74266624 (#139) üzenetére


bloomberg
tag

Ez már más topikban is felmerült itt....az volt a válaszuk, hogy keresettek a kisebb mobilok is, azért ennyi.

De egyébként én is kérek abból az anyagból :))

(#153) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

T nél most pontosan 67491 Ft-ba kerül webshopon keresztül. Szerintem annyit megér.

(#154) kenwood válasza Gergő_ (#145) üzenetére


kenwood
veterán

nekem jo ideje van elolapi kameras mobilom.
a videotelefonalast egyszer hasznaltam,nyaron,egy olyan emberrel,akit egesz evben lathatok es ket hetre kulfoldre utazott.
a skype elsosorban hanghivasra lett kitalalva,a videos resze csak 1 funkcio,amit egy ezer forintos webcam-el pcn ki lehet valtani.

talan az egyetlen ok,ami miatt tenyleg szeretem a front kamerat,a tukor alkalmazas :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#155) margithid válasza Kaktusz92 (#153) üzenetére


margithid
veterán

Ez kegyetlen jó ár!
Komolyan elgondolkodtam rajta.

(#156) Kaktusz92 válasza margithid (#155) üzenetére


Kaktusz92
tag

Szerintem várd meg a Nokia Lumia 620-at. Lehet ,hogy jobban fog tetszeni, meg abban 8GB hely van. Utána már nyugodt szívvel dönthetsz, és nem vered a fejed a falba ha véletlenül a Nokia megtetszik, de már ezt megvetted.

(#157) hallerlaller válasza Kaktusz92 (#153) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ennyiért jobb mint a lumia.

(#156) Kaktusz92

Aza 620 sztem iszonyat ocsmányra sikeredett.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#158) athomi válasza Kaktusz92 (#153) üzenetére


athomi
veterán

Telenornál meg 150.000,-ft. :DDD gáz, mert én is ennél a szutyoknál vagyok

(#159) kcsa válasza hallerlaller (#157) üzenetére


kcsa
veterán

Jobb mint a lumia? ~600mb használható tárhellyel? (előlapi kamera, szoftvertámogatásról nem is beszélve). Nemá :)

(#160) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Énis a Nokiát választanám. A legjobb lenne a nokia belső és htc külső, mert ez tényleg szebb.

(#161) nobela válasza Kaktusz92 (#153) üzenetére


nobela
senior tag

Húúú de jó ár.

Amúgy megjelent már Vodánál és T-nél is, az én flottám meg Telenor hálózaton működik :W

Fel van nekik adva a lecke rendesen.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#162) kiiso


kiiso
tag

Sziasztok! Szerintetek HTC 8S 51 ezer ft-ért, vagy HTC Desire X 40 ezer ft-ért?
Amire használnám: böngészés, email, facebook, pdf, zene, futás, kevés játék. Tetszik 8S designja és maga a WP8, viszont csábító az android nagyobb app-választéka (pl. jobb futó app-ek vannak). A 8S kevés belső tárhelye szerintem nem jelentene problémát, a fenti alkalmazásokra elég lenne. A kamera sajnos mindkettőn pocsék, videózni a 8S-sel jobban lehet (720p). :F

(#163) AMD Power válasza kiiso (#162) üzenetére


AMD Power
titán

Én a kettő közül lehet,hogy inkább a Desire X venném. Bár manapság már a WP jobban mozgatnak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#164) Dave™ válasza kiiso (#162) üzenetére


Dave™
nagyúr

Lumia 800 ha egyébként sem feltétel a WP8 új szolgáltatásai, és akkor kapsz normális minőséget meg tárhelyet, Nokia szoftverekkel, a Droidnál gyorsabb működéssel.

(#165) felfalusi_Z


felfalusi_Z
csendes tag

Szerintetek az operációs rendszertől teljesen eltekintve(WP8, Android) HTC 8S vagy a Desire X éri meg jobban azt a 60.000 FT-ot amit a T-Mobile el kér érte? Külalakra a 8S a nyerő nálam de belül a Desire X talán jobban teljesít. (Ha tehetném a 8X-et vinném haza:D)

(#166) kcsa válasza felfalusi_Z (#165) üzenetére


kcsa
veterán

miben teljesít jobban? :) ha pusztán a számok, paraméterek oldaláról közelítem meg a dolgot, 8S úgy is erősebb. Abszolút szubjektív megjegyzésként, a wp-t jobb is használni. Te döntesz (úgyis megbánod, bármelyiket is válaszd :D)

(#167) Ádám16 válasza felfalusi_Z (#165) üzenetére


Ádám16
addikt

A lényegtől nehéz teljesen eltekinteni... Én mindenképp a 8S-t választanám, szebb, és smoothabb, mint a DX, ráadásul mostantól garanciát vállal az M$ a szoftver frissítésére ?18? hónapig talán. Nálam ez is fontos szempont lenne, a DX nem hiszem, hogy megkapná a másfél év múlva megjelenő Android verziót

(#168) xxxbence


xxxbence
csendes tag

kar erte :( gaz hogy ebben a meret kategoriaban sosem adnak ki csucs hardvert :((

(#169) djzolko válasza hallerlaller (#157) üzenetére


djzolko
tag

Ízlések és pofonok, viszont a 620 árát még nem tudjuk, csak annyit, hogy a független listaára kevesebb, mint a 8S-é, tehát jó eséllyel a szolgáltatóknál is olcsóbb lesz, mint a 8S.

(#170) ASRMartyn


ASRMartyn
tag

Sziasztok! Megláttam T-nél az árat és ledöbbentem, szerintem nem lett drága. A teszt engem is lehúzott többek között, viszont nem értem, hogy a kevés tárhellyel mi a probléma, hisz ezt memóriakártyával kompenzálni lehet, vagy rosszul tudom?? :F

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#171) Ádám16 válasza ASRMartyn (#170) üzenetére


Ádám16
addikt

Csak médiatartalmakra használhatod a memóriakártyád, alkalmazásokat nem telepíthetsz rá.

(#172) djzolko válasza ASRMartyn (#170) üzenetére


djzolko
tag

A mobilarenán is elhangzott, továbbá a topik is tele van vele: programot nem telepíthetsz SD-re, csak médiatartalmat. Ha felteszel egy navi-t, és 2 ország térképét megtelsz. Vagy, ha már raktál fel programokat, akkor felejtsd el, hogy telepítesz egy navit. És ez csak 1 példa, lehet van még 1000. :)

(#173) margithid válasza ASRMartyn (#170) üzenetére


margithid
veterán

Nokia lesz a nyerő dupla ennyi tárhellyel és olcsóbb is lesz. (remélhetőleg)

(#174) ASRMartyn válasza margithid (#173) üzenetére


ASRMartyn
tag

Igen az lenne, de bizonyos okok miatt még decemberben kell telefont vásárolnunk.

Ahogy elnéztem a legtöbb alkalmazás nincs 10 mb, míg a húzós játékok is max 30-40 mb körül vannak (na jó van egy-kettő 100 mb-s de ritka). Navit nem nagyon használom telón, ez esetben elférne rajta egy olyan 30-40 alkalmazás ill 2-3 játék, nem?? Illetve a tárhely mellett van-e egyéb kompromisszumot követelő problémája a kamerát leszámítva?

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#175) Nigér


Nigér
őstag

Nem tudom volt-e már, de a Trémobilnál most dominóval csak 67 rugger ez a teló.
Az nem rossz ajánlat.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#176) Dave™ válasza ASRMartyn (#174) üzenetére


Dave™
nagyúr

A HTC-s szoftverek meg sem közelítik a Nokia palettáját, és eddig úgy tűnik, hogy a Nokia veszi a legkomolyabban a platform támogatását. Ez szerintem elég erős érv, de persze lehet a WP8-nál a HTC is jobban oda fogja magát tenni, bár fogadni azért nem jó ötlet rá.

(#177) kiiso válasza AMD Power (#163) üzenetére


kiiso
tag

Köszönöm a választ! A Desire X mellett több érv szól, de a szívem a 8S-hez húz. :D Kipróbálom mindkettőt.

#164 Dave™: A Lumia 800-at kizártam a zune-szinkronizáció és a gyenge akkumulátor miatt.

[ Szerkesztve ]

(#178) ASRMartyn válasza Dave™ (#176) üzenetére


ASRMartyn
tag

Nem az exkluzív appokra gondoltam, hanem wp honlapjáról nézegettem, amiknek hasznát tudnám venni. Vagy ha te sem az exkluzívra gondoltál, akkor kifejthetnéd :K

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#179) Dave™ válasza kiiso (#177) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az akkus problémát már régen orvosolták egy update-el. A Zune viszont marad, ha ez kényelmetlen, akkor természetesen kiesik a WP7.

ASRMartyn: de, én az exkluzívokra gondoltam, azokat nem is fogod látni a marketen. A HTC szoftverei kb. semmit sem érnek, ahogyan a Samsungé is például. A Nokia az egyetlen, aki komolyan fejleszt a platfromra. De mint mondtam ezek WP7-es tapasztalatok, ki tudja, talán a HTC is komolyan veszi ha felpörög.

(#180) kiiso válasza Dave™ (#179) üzenetére


kiiso
tag

Ezt nem tudtam, köszi az infót! ;)

(#181) Plazmacucci válasza kiiso (#177) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne aggódj a Zune csak egy-két csekély értelmű versenyzőnek probléma :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#182) kcsa válasza Plazmacucci (#181) üzenetére


kcsa
veterán

biztos én is csekélyértelmű vagyok. Megoldok benne mindent (amit tud), de olyan bälfäsz logikája van, hogy itunes nyüszítve bújik el a sarokban...

(#183) Plazmacucci válasza kcsa (#182) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az lehet. Tudomásom szerint aki használta a két rendszert, azzal példálozott, hogy az iTunes-hez képest gyerekjáték. Ezt megerősíteni nem tudom, mert nem próbáltam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#184) Dave™ válasza kcsa (#182) üzenetére


Dave™
nagyúr

Én biztosan perverz vagyok, hogy a HTPC-n is az a zenelejátszóm :) Szerintem logikus meg átlátható a felépítése, nem is zavar sehol sem. De nem vagyunk egyformák, kétségtelen, hogy egyszerűbben is megoldható lenne a szinkronizáció.

(#185) Droid_ válasza kiiso (#177) üzenetére


Droid_
tag

A Lumia 800-at ezért ne zárd ki. Akksi nem rossz, egy napot bőven kibír, este meg ugyis repül töltőre.

Zunetól én is paráztam, de nem vészes. Én személy szerint fél órát használtam, és sokkal többet nem is tervezem. Zenéimet ráraktam, és annyi. Képeket automatikusan feltölti, egyéb fileokra ott a skydrive, tökéletesen teszi a dolgát. Zenét szerintem nem kell naponta frissíteni (filmet nemnézek). Majdnem lebeszéltem magam a WP-ről Zune miatt, nem bántam meg, hogy nem tettem :)

(#186) RepeatSector válasza Dave™ (#184) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Én is csatlakozom a ZUNE fétishez. Nekem bejött a dolog amíg WP7 cuccot használtam.
Néha még az Itunes-ot is überelte!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#187) tomiczki


tomiczki
csendes tag

Sziasztok!
Telefont szeretnék vásárolni, és nem tudom, hogy miylen oprendszer legyen. Azt szeretném kérdezni, hogy windiws telefonok miért kedveltek. Ti miért részesítitek előnyben az androiddal szemben?
Kérdezem,hogy androidra nem több a fejlesztés? Nem elterjettebb?

Hallottam olyat, hogy az új androidra vannak vírusok ami ellen nem véd vírusirttó.Ez igaz?

(#188) djzolko válasza tomiczki (#187) üzenetére


djzolko
tag

Én azt szeretem benne, hogy baromi gyors és stabil. Azonkívül nekem tetszik a csempés metro ui, a menü felépítése és logikája. Mindent könnyen és gyorsan elérek, a homescreen pedig elég informatív. É symbianról váltottam, androidos tapasztalatom elsőkézből nincs. :)

(#189) daniel909


daniel909
addikt

csak akkor fogok / fogunk nagyot nézni, ha a MS kitalálja, hogy az SD kártyára is lehet appokat rakni, majd a kövi frissítésben. nem értem mi akadálya lenne ennek, androidon is működik... (tudom, naív vagyok..)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#190) Droid_ válasza tomiczki (#187) üzenetére


Droid_
tag

Ilyen áron sokkal gyorsabb és stabilabb, mint egy android. Nekem is nagyon tetszik a felülete, a csempék egy arany középút az iOS primitív ikonjai és az android néha túl komplikált widgetei között, logikus, animációk szépek. Külsőre nálam az Lumia800/N9 kasztni top1.

Edit:

hátrány: alkalmazások száma ~félmillióval elmarad a többiekétől. a menü sebessége után én a játékoktól picit többet vártam.

[ Szerkesztve ]

(#191) nobela


nobela
senior tag

A Lumia 800 valóban az egyik legszebb mobiltelefon amit valaha gyártottak. Kár hogy WP8 vonalon nem jönnek ki egy ugyanilyennel.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#192) daniel909 válasza nobela (#191) üzenetére


daniel909
addikt

szerintem a lumia 900 a legszebb telefon amit valaha gyártottak, mert a 800-nak a kezelőgombjai nem középen vannak ez megtöri a tökéleteséget.. a Lumia 900 nál minden klappol, ott nincs nagy hely a kijelző alatt, plusz a gombok is középen vannak, és nem feljebb.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#193) Dave™ válasza daniel909 (#192) üzenetére


Dave™
nagyúr

Miért kellene középen lennie? A kijelző alján van (ahhoz a lehető legközelebb), mert így lehet kényelmesen elérni egy kézzel. A 920-nál is így van, és nem véletlenül. A 900-nál azért esik középre, mert annyira kevés a hely, hogy a rendes helyén is középre esik. Ha a 800-on középen lenne sokkal kényelmetlenebb lenne használni. Szerencsére a Nokiánál gondolkodtak is tervezésnél.

(#194) djzolko válasza Dave™ (#193) üzenetére


djzolko
tag

Csatlakozom, így meg lehet nyomni a gombokat anélkül, hogy el kéne mozgatnom a készüléket a tenyeremben.

(#195) daniel909 válasza Dave™ (#193) üzenetére


daniel909
addikt

de dizájn szempontjából nem néz ki jól... az lehet, h könnyebb elérni, de eleve nem egy péklapát méretű telefonról beszélünk, szóval annyira nem lett volna fontos ez a lépés. én olyasmire gondoltam, hogy csak oda tudták tenni a gombot az elektronika miatt... de lehet neked van igazad, igazából mindegy is, mert elég off a téma! :B

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#196) hudini1993


hudini1993
csendes tag

http://www.windowsphone.com/hu-hu/How-to/wp8/apps/how-do-i-install-apps-from-an-sd-card

így már nem akkora probléma a kevés tárhely szerintem.

(#197) csatakacsa válasza hudini1993 (#196) üzenetére


csatakacsa
tag

Dehogynem... itt sajna nem a kartyaRA hanem kartyaROL valo.telepitesrol van.szo. Ez eddig is tiszta volt.:)

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#198) hudini1993


hudini1993
csendes tag

Ez nagy baj,mert maga a telefon nagyon tetszik,de emiat a kevéske hely miat nem tudom megéri-e megvenni

(#199) sokol válasza csatakacsa (#197) üzenetére


sokol
tag

Valamilyen szinten megoldás ez is,a kártyára letöltöd az adott alkalmazást ami éppen kell azt onnan bármikor felrakhatod a belső tárhelyre,max leszedsz valamit,de legalább megvan az alkalmazás.
Letörölsz egyet az felraksz egy másikat,az installja meg meglesz úgyis az sd-n.

Nem tudom hány éves vagy de én emlékszem 1999 környékén lett meg az első komoly gépem kemény 6 gigás vinyóval(előtte csak 286-os volt),de ott se fért fel minden játék amivel játszani akartam és mégse estem pánikba.
Ha meguntam egyet vagy végigvittem, leszedtem azt felraktam helyette egy másikat cd-ről.

Miért meddig tart feltelepíteni egy játékot,akkor sokkal tovább tartott mint most sd-ről és mégis megcsináltad ha játszani akartál.
Annyi tárhellyel gazdálkodtunk amennyi volt,de volt vagy 80-100 játékom cd-n azt bármelyiket elővettem azt felraktam,pedig mint írtam akkor SOKKAL tovább tartott feltelepíteni egy játékot cd-ről mint most sd kártyáról.

Fogsz egy sd-t telerakod egy játékokkal,azt amelyikkel(akár többel is,vagy bármilyen alkalmazással) épp játszani akarsz azt felrakod.Ha így tekintesz a dologra akkor nem akkora gáz.

[ Szerkesztve ]

(#200) daniel909 válasza hudini1993 (#198) üzenetére


daniel909
addikt

szerintem ha nem szoktál játszani, akkor még talán megéri. hozzá teszem ennyiért már kapsz olyan telefont, amin tudsz játszani és appokat letölteni, csak épp nem WP8, és nem néz ki ennyire jól. vagy ha már olcsó WP8 akkor Lumia 620.

Sokol: csak már nem 1999 van, hanem 2012. elég félmegoldás ez a törlés-install folymaatos jelleggel, attól függően mi kell. oké, nem lehetetlen de engem nagyon idegesítene, hogy mindig törölni kell, meg installálni...

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.