Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) dejaris válasza sokol (#350) üzenetére


dejaris
addikt

A regio bellitasoknal vannak a kulonbozo datumfelek.

(#352) sokol válasza dejaris (#351) üzenetére


sokol
tag

Kösz.
A dokumentumokat nem tudod miért nem tudom felmásolni.

[ Szerkesztve ]

(#353) daniel909


daniel909
addikt

Belakás után. 22 app+ 2 játék:

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#354) athomi válasza daniel909 (#353) üzenetére


athomi
veterán

(#355) daniel909 válasza athomi (#354) üzenetére


daniel909
addikt

srry, máskor így fogom.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#356) sokol válasza athomi (#354) üzenetére


sokol
tag

Nem tudod véletlenül,hogy tudnék dokumentumokat felmásolni a telóra?

(#357) amanoba válasza sokol (#356) üzenetére


amanoba
őstag

wp7-nél email vagy skydrive, nyolcasnál nem tudom pontosan a memóriakártya barátkozik-e ilyesmivel.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#358) sokol válasza amanoba (#357) üzenetére


sokol
tag

Másolásra gondoltam(telefonra, nem memóriakártyára),nem netről letöltésre,elvileg lehet csak nekem valamiért írja ki hogy

"Az eszköz nem támogatja a következő fájltípust:[fájl neve].Ha ez egy média fájl,lehet ,hogy a Media playerrel át tudja alakítani másolás előtt lejátszható formátúvá"

Pedig ott van "documents" mappa,amelybe raknám és ami elvileg arra lenne.

[ Szerkesztve ]

(#359) btudos válasza sokol (#358) üzenetére


btudos
veterán

Milyen tipusu dokumentum?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#360) sokol válasza btudos (#359) üzenetére


sokol
tag

doc,docx,pdf, mindegyiknél ezt írja ki.

(#361) nbware válasza sokol (#360) üzenetére


nbware
senior tag

Használd a skydriveot 😃

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#362) Atos23 válasza sokol (#360) üzenetére


Atos23
senior tag

Nekem annak idején WP7-nél az e-mailben elküldött doksikat valahogy magától elmentette egy pdf kezelő alkalmazásba, és mindig meg tudtam nyitni a pdf nézegetőben.

Sosem akarta megfelelően kezelni a doksikat, elég idegesítő ez a másolásvédelmi para mikrofoséknál.

(#363) sokol válasza nbware (#361) üzenetére


sokol
tag

Ne értetlenkedjünk már,könyörgöm.

P2p szeretnék egy fájl a SZÁMÍTÓGÉPRŐL a TELEFONRA átmásolni ADATKÁBEL segítségével.
Ennek elvileg mennie kell,különben minek van az adatkábel.

Na mármost,amikor ezt akarom csinálni,bemásolni a "documents" mappába egy doc fájlt,a fentebb posztolt szöveget írja ki,mi lehet a probléma,erre keresném a választ.

Ha tudsz segíteni ez ügyben akkor azt megköszönném,de hagyjál engem az Skydrivel,nem ez volt a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#364) btudos válasza sokol (#363) üzenetére


btudos
veterán

Ember, segíteni próbálunk. Próbáld meg a Skydrive-ot. Nekem is WP8-as HTC-m van (igaz nem 8S hanem 8X, de nem ez a lényeg), simán megy a dokumentumok másolása, majd megnyitása, ha USB-n keresztül teszem rá. Nem tudjuk mi lehet a gondod. Azért javasoljuk hogy próbálkozz a Skydrive-al, mert ha ott megy, akkor valami gubanc van nálad. Ha onnan se tudod a telefonra juttatni, akkor magával a doksival nem stimmel valami. Ennyi. Nem kell egyből ellenségeskedni, ha valaki segíteni szeretne. :(((

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#365) sokol válasza btudos (#364) üzenetére


sokol
tag

Kipróbáltam több dokumentummal is(doc,docx,pdf) a másolást nem csak eggyel,mindegyiknél ugyanez van.

Nem lehet,hogy a telefonon kell valamit beállítanom?

[ Szerkesztve ]

(#366) btudos válasza sokol (#365) üzenetére


btudos
veterán

Semmit nem kell hozzá a telefonon beállítani. Skydrive-on keresztül vagy e-mailben elküldeni próbáltad? Hátha úgy megy, és akkor valami a gép és a telefon között nem jó.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#367) kcsa válasza btudos (#366) üzenetére


kcsa
veterán

De nem skydrive volt a kérdés :DDD

(#368) nbware válasza sokol (#363) üzenetére


nbware
senior tag

Nekem 8s van és mind adatkábellel, mind skydriveon megy. Azért írtam a skydriveot, hogy azzal is próbáld meg, ha nem menne, akkor próbáld meg úgy megnyitni, hogy előbb megnyitod a wordöt és utána a doksit. Ha úgy megnyitja, akkor jó, ha nem, akkor nem jó valami nálad, amivel csináltad a docxet.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#369) daniel909 válasza sokol (#363) üzenetére


daniel909
addikt

skydrive-ra töltsd fel a dokumentumot, és nyisd meg a telóról skydrive appal. ennél nincs kényelmesebb megoldás ember.. az usb-s modszer régi modi.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#370) dejaris válasza daniel909 (#369) üzenetére


dejaris
addikt

Officeal megnyitni meg kenyelmesebb:D

(#371) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
Mi a véleményetek eddig a telóról? A belső memória nem kevés kicsit?

Xbox One: bandymnc

(#372) HuMarc válasza bandi0000 (#371) üzenetére


HuMarc
addikt

Miért lenne kevés? :F Ez nem Android... Lehetne benne több is, csak valódi haszna nem sok lenne. (Értsd.: Ennyi is elég.)

(#373) Воланд válasza HuMarc (#372) üzenetére


Воланд
titán

belso memoria = tarhely, nem ram.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#374) HuMarc válasza Воланд (#373) üzenetére


HuMarc
addikt

Ááá tényleg :B Na az tényleg kevésnek tűnik, de miből áll venni egy memóriakártyát? Ma már olyan olcsón kapni...

(#375) Воланд válasza HuMarc (#374) üzenetére


Воланд
titán

az alkalmazasok nem mehetnek a memoriakartyara.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#376) HuMarc válasza Воланд (#375) üzenetére


HuMarc
addikt

Tudom. Átlagban mekkora helyet foglal egy app?

(#377) dejaris


dejaris
addikt

Nekem bőven elég a belső tárhely. Zenéknek meg filmeknek pedig vettem egy 32gbos kártyát bele. Még a 920asban sincs ennyi hely😈

(#378) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Köszönöm.
És amúgy gyors? A beats dob valamit a hangzáson? Meg úgy tudtam hogy ehhez is adják a SOLO-t de láttam hogy nem, vagy csak a magyarhoz nem jár?

Xbox One: bandymnc

(#379) dejaris


dejaris
addikt

Ehez egy nagyon rossz füles jar, csak egy pozitív tulajdonsága van: lapos a zsinórja. A beats cucc dob egy kicsit hangzáson, de csak szoftveres, és csak a hangszínnel és a hangerővel variálnak. A sebessége mint a villam, ritkán gondolkodik el pár másodpercre egy-egy app megnyitásánál.

[ Szerkesztve ]

(#380) bandi0000 válasza dejaris (#379) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát köszönöm akkor választ nem is tudom mit kéne még kérdeznem...androidról váltok majd szóval csak jó lehet :D

Xbox One: bandymnc

(#381) dejaris válasza bandi0000 (#380) üzenetére


dejaris
addikt

Miről váltasz?

(#382) bandi0000 válasza dejaris (#381) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sony Arc S...elegem lett a fagyásokból lassulásból

Xbox One: bandymnc

(#383) kcsa válasza bandi0000 (#382) üzenetére


kcsa
veterán

te se gyere az marketplace-es topicba, simán letagadják hogy vannak ilyen hibák :D A robotos hibátlan, és ha gondod van vele az csak user error lehet :DDD

(#384) bandi0000 válasza kcsa (#383) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mindig ez van 600 féle képpen telepitsd újra ha nem jó akkor is te vagy a hibás... :DD Mert mindenkinek működik csak neked nem :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#385) Воланд válasza HuMarc (#376) üzenetére


Воланд
titán

valtozo. az ilyen "alap" programok (rss, idojaras, ebook olvaso, stb) par megat, egyes jatekok meg 100 mega folott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#386) defer86


defer86
csendes tag

Sziasztok! Most szeretnék venni egy 8s-t. Megérné leváltani rá az Xperia Rayt-t? Esetleg aki próbálta a Navigon Europe felmegy rá (térképekkel együtt), vagy a Locations is tökéletes navigálásra? Előre is köszi a válaszokat!

(#387) nbware válasza defer86 (#386) üzenetére


nbware
senior tag

Én kipróbáltam a navigont, fel tudtam tenni magyarországot, a többit nem próbáltam.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#388) defer86 válasza nbware (#387) üzenetére


defer86
csendes tag

Kösz szépen!

(#389) daniel909


daniel909
addikt

jól birja az akku nagyon. 1 napot simán bír nyomkodással, anélkül még nem tudtam kipróbálni :B

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#390) defer86


defer86
csendes tag

Sziasztok! Most vettem egy 8s-t. Egy 16 gb-os class 10-es sd-t tennék bele, van jelentősége, hogy FAT-32 re, vagy NTFS-re van formázva? Eddig androidot használtam, ehhez teljesen analfabéta vok! Előre is köszi!

(#391) dejaris válasza defer86 (#390) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem a telefonnal formazd meg. Csak tudja mi kell neki😄

(#392) daniel909 válasza defer86 (#390) üzenetére


daniel909
addikt

nem tudom, én FAT-ra formáztam és jó.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#393) nbware válasza defer86 (#390) üzenetére


nbware
senior tag

nekem is FAT-os

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#394) defer86


defer86
csendes tag

Köszi a válaszokat! A telefonnal formáztam meg a sd-t, aztán este került rá egy pár fénykép, majd egyszer nem töltött be a fényképező. A telefon újraindult, majd kiírta, hogy sd kártya hiba és ezt írja ki minden bekapcsolásnál, pedig azóta megjavult a fényképező és a telefon is rendesen látja a kártyát. Mi lehet a gond? Ez kártya volt a régi telómban is, nem hiszem, hogy bármi baja lenne.

(#395) daniel909 válasza defer86 (#394) üzenetére


daniel909
addikt

passz, szerintem a legtisztább az, ha gépen formázod FAT-ra, és a telefon majd "belakja" magának. ha zavar a kiírás, akkor a helyedben ezt csinálnám.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#396) sokol


sokol
tag

Hát az én telefonommal igen érdekes,rejtélyes dolog történik tegnap este óta.
Lefekvés előtt felraktam a töltőre(24%-on volt),ma reggel leveszem, és kissé megdöbbenve vettem észre ,hogy 22%-állt holott egész éjjel rá volt dugva.

A mai nap folyamán is rajta volt,de egyszerűen nem értem mi van:

Rádugom a telefont a töltésre(mindegy,hogy gépre vagy hálózatra),jelzi is töltést,de valójában meg már csak 11%-on áll.

Ez,hogy lehet?!

Tölt is(jelzéssel) meg nem is(akku töltöttségi szintje),semmi program nem fut a háttérben,direkt kikapcsoltam meg bekapcsoltam,alapjáraton fut.

Valaki valami okosat,mi lehet vajon?

[ Szerkesztve ]

(#397) daniel909 válasza sokol (#396) üzenetére


daniel909
addikt

add be szervízbe.. :( ez hardveres hiba lesz.
esetleg próbáld meg a saját töltőjével tölteni, más konnektornál, bár én sem a sajátjával töltöm, még sincs gond.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#398) sokol válasza daniel909 (#397) üzenetére


sokol
tag

Hát valami okosságra gondoltam,a szerviz az nem az,az mindenkinek eszébe juthat.

Egy hetes a telefon,faszán ment eddig,mi történhetett szerinted,csak úgy varázsütésre?

Mit értesz saját töltő alatt?
Azzal töltöm,töltöttem eddig amit hozzá adtak gyárilag,és eddig ment.

[ Szerkesztve ]

(#399) defer86 válasza sokol (#398) üzenetére


defer86
csendes tag

Az akku-d rossz simán szerintem. Ha mégsem az, akkor próbálj meg egy telefon gyári visszaállítást! Am. kösz, az sd próbléma megoldódott, Win-en formáztam. Azt nem tudjátok, hogy az egyebek mappából miért nem törlődnek a dolgok. Felraktam vagy 4 játékot, amikor letöröltem, akkor az csak az alkalmazásokból törlődött, az egyebek mappa meg csak nőtt! Minden szinkronizáció ki van kapcsolva, semmi nem fut a háttérben, az egyebek mappa meg a tegnapi 350 mb-ról 1,1 Gb-ra nőtt. Így tényleg hamar elfogy a hely. Skype sincs feltéve.

(#400) dejaris válasza defer86 (#399) üzenetére


dejaris
addikt

Nem akarlak elkeseriteni. De belefutottal az other content bugba😡 Szakmai topikba tobb szaz kommenten keresztul targyalgattak de eggyenlore nncs megoldas ra a hard reseten kivul.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.