Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) petroleumlam válasza mukibuci (#699) üzenetére


petroleumlam
tag

Most ezt komolyan mikroszkóppal kell nézni? Meg aki tokban tertja, nem zsebben, annak minek? Na mindegy csak furcsa volt. Régebben valóban kellett az ilyen.

(#702) btudos válasza petroleumlam (#701) üzenetére


btudos
veterán

A komoly karcok ellen véd a GG, de a mikrokarcok (amiket zsebben pl. porszem tud okozni, vagy akármi nagyon pici súrlódó dolog) ellen nem. És ha az ember talál olyan fóliát, ami megfelel az igényeinek, és jól fel tudja rakni, akkor nyugodtabb az élete. Te úgy érzed nincs rá szükséged, mert elhiszed hogy a GG 100 %-ig karcálló. De tudjuk hogy nem az, ezért akik erre allergiásak, azok vesznek rá fóliát. Ennyi.

Mellesleg nem arról van szó hogy nem kedvelünk, hanem hogy előbb írsz és még utána sem gondolkosz. Meg nehéz úgy elismerni valaki véleményét, hogy egy tömény faszságról szóló cikkel reklámozta a saját hozzá nem értését.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#703) fabiandaniel válasza petroleumlam (#698) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Nekem sikerült már Gorilla Glass -os telefonra is olyan karcot csinálni ami fehér háttérnél elé zavaró volt ezért használok inkább fóliát.

Fabi

(#704) nbware válasza petroleumlam (#698) üzenetére


nbware
senior tag

nekem nincs rajta fólia, mert minek, azért van a tok :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#705) #49227776 válasza nbware (#704) üzenetére


#49227776
törölt tag

Én nemsokára veszek majd rá fóliát, mert akár GG,akár nem, nekem mar sikerült egy hajszalkarcot létrehozni a kijelző bal oldalán:D Es a gorilla Glass tenyleg csak erősebb és karcállóbb, mint a sima tapicskolók, nem pedig katonai törhetetlen,karcolhatatlan üveg... Es van olyan(mint én) aki pl. homokkal dolgozik nap, mint nap es ugye a homok mindent megkarcol, es jobb egy fóliát cserélni, mint előlapot...
Amúgy most vettem észre, nemtudom nektek van-e ilyen jelenség, hogy full fényerőn sötét szobában látszanak a kijelzőn csíkok...marmint keresztbe az egészen, mintha rács lenne...nem feltűnő,es csak full fenyeron sötét helyen látható, sötétebb képeknél, csak gondoltam megosztom milyen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#706) fabiandaniel válasza #49227776 (#705) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

a csíkok azért vannak mert nem egyenletes a telefon háttérvilágítása. Ha esetleg zavar akkor küld szervizbe és kicserélik.

Fabi

(#707) Reddevil84


Reddevil84
tag

Üdv néktek!

Soha nem voltam wp párti,de ahogy ezt a telót megláttam egyből beleszerettem! Nagyon szép lett!
Eddig egy HTC Desire tulaja voltam/vagyok,de nagyon ráuntam a romolgatásra!
Én is a telóról érdeklődnék!
Elsősorban ez a kevés hely dolog zavar (mivel a desire sem bővelkedett ebben)! Szóval várható-e,hogy a wp megoldja az sd kártyára telpítés problémáját,vagy örök kevés hely kárhozat jut minden 8s tulaj számára?
Azt látom,hogy a rendszer egész jól optimizálva van az adott vashoz így ezért nem aggódom!
Na tehát nekem telefonálásre,netre,facebookra max egy kis játékra kellene a telefon!
Szóval mindezt megadja nekem ez a teló minden gond nélkül?

(#708) #49227776 válasza Reddevil84 (#707) üzenetére


#49227776
törölt tag

Az SD-kártyára telepítést nem biztos hogy meg fogja oldani SZERINTEM, mivel csak ez az egy telefon az, amelyiknek ilyen kevés a belső memóriája :(
Facebooknál csak szólok, hogy én speciel nem találtam olyan megoldást, amivel a facebook chat funkciója működne :DDD de üzenetekben persze megoldható, és semmi gond nincs vele, csak szólok :)
És ha nem olyan játékokkal akarsz játszani, ami mondjuk 150mb-os xbox live játék, akkor a belső tárhelyed sem fog elfogyni, csak nem kell halomra telerakni a telót haszontalan alkalmazásokkal :DD

Azt viszont őszintén elmondom, ohgyha egyszer kézbeveszed a kis 8S-t akkor azonnal magával ránt, és nagyon nem szívesen teszed le:)

[ Szerkesztve ]

(#709) petroleumlam


petroleumlam
tag

A smart dj funkció mire való?

(#710) dejaris válasza petroleumlam (#709) üzenetére


dejaris
addikt

Kiválasztott szám után pakolgatja a hasonló számokat.

(#711) petroleumlam válasza dejaris (#710) üzenetére


petroleumlam
tag

Kösz. Amúgy frankó, ahogy a képernyőzár átváltozik a zene albumára. Jól néz ki. Csak azt nem értettem, hogy miért nem teszi be mindhez. Ki van töltve a másiknak is az ID tag. Talán nincsen a zune-ban és azért.

(#712) dejaris válasza petroleumlam (#711) üzenetére


dejaris
addikt

Ha nem pontosan ugyanúgy van kitöltve mint ahogy a zune adatbázisában szerepel akkor nem rakja ki.

(#713) petroleumlam válasza dejaris (#712) üzenetére


petroleumlam
tag

Visszább olvastam, hogy a bing háttereit is ki tudja rakni. Azt hogyan kell?

(#714) dejaris válasza petroleumlam (#713) üzenetére


dejaris
addikt

Tudtommal omnia 7esed van nem? Ez a telefon csak a 7.8as frissítés után tudja majd ezt.

(#715) petroleumlam válasza dejaris (#714) üzenetére


petroleumlam
tag

Ja, értem.

(#716) dejaris válasza petroleumlam (#715) üzenetére


dejaris
addikt

A 7.8 as frissítés már kint van, csekkolgasd néha zuneal.

(#717) petroleumlam válasza dejaris (#716) üzenetére


petroleumlam
tag

Kösz, de nem hetesem van, hanem W. Reggel néztem, a telefon nem jelzett eddig. Be van kapcsolva, hogy kérek értesítőt.

(#718) dejaris válasza petroleumlam (#717) üzenetére


dejaris
addikt

Egyre megy:D

(#719) petroleumlam válasza dejaris (#718) üzenetére


petroleumlam
tag

Akkor valamit nem jól csinálok, mert rádugtam, telefonra katt, beállításra katt és frissítés keresése. Kiírta, hogy nem szükséges frissíteni. Kell csinálni mást is?

(#720) dejaris válasza petroleumlam (#719) üzenetére


dejaris
addikt

Nem igazán. Szerveroptimalizáció miatt hullámokban kapjuk a frissítéseket, pár hét és megjön.

[ Szerkesztve ]

(#721) petroleumlam válasza dejaris (#720) üzenetére


petroleumlam
tag

Én is erre gondoltam. Majd ha már minden W-s megkapta és én nem, ráérek akkor sírni :D. Remélem a régióváltásnak nincsen hozzá köze. Elvileg nincsen, hiszen az csak az accountot állítja nem a telefont.

(#722) felfalusi_Z


felfalusi_Z
csendes tag

Na nekem is van egy kisebb problémám sajnos. Ma elővettem a telefonomat és azt vettem észre hogy a netes szolgáltatások nem működnek a telefonomon (8S). Konkrétan arra gondolok hogy nem tudok a keresőgombbal keresni, nincs áruház, nincsenek meg a kontaktok (hotmail), nincs szinkronizálva a facebookkal stb... De maga az internet megy és minden oké. Az alkalmazásaim is megvannak de azok a szoftveres dolgok amikhez kell net(vagy nem kell pl. kontaktok) azokból elvesztek az adatok. A képek megvannak az SD kártyámon de megnézni nem tudom őket viszont a zenék megvannak és le is játszhatóak. Gondoltam hogy valami frissítés vagy akármi van de ha van akkor sem tudom letölteni, számtalanszor újraindítottam, bedugtam gépre és semmi javulás :SS Nagyon megköszönnék pár ötletet!

(#723) petroleumlam válasza felfalusi_Z (#722) üzenetére


petroleumlam
tag

Úgy tűnik, mintha kidobott volna a szinkronizálási fiókod. Bár ettől még nem kellett volna eltűnnie az adatoknak. Migráltál esetleg máshová?

(#724) felfalusi_Z


felfalusi_Z
csendes tag

Ezt nem igazán értem de nem hiszem hogy csináltam volna ilyet

(#725) dejaris válasza felfalusi_Z (#724) üzenetére


dejaris
addikt

Minden esetre nézz rá: beállítások, email+accounts, és az első akkal minden rendben van-e. Ha nem akkor csak hard resetet tudok javasolni.

(#726) felfalusi_Z


felfalusi_Z
csendes tag

Igen az is egy probléma hogy nem tudom megnyitni az account-os beállítások menüpontot, ja és sima reset sem fog menni

[ Szerkesztve ]

(#727) petroleumlam válasza felfalusi_Z (#726) üzenetére


petroleumlam
tag

A netes felületen pc-n próbálj meg a fiókodból kijelentkezni meg újra be. Hátha összeveszett a telefonnal valamiért.

(#728) dejaris válasza felfalusi_Z (#726) üzenetére


dejaris
addikt

"A sima reset sem fog menni" Ezt már próbáltad, vagy csak kijelented?

(#729) felfalusi_Z válasza dejaris (#728) üzenetére


felfalusi_Z
csendes tag

Igen próbáltam :S

(#730) felfalusi_Z válasza petroleumlam (#727) üzenetére


felfalusi_Z
csendes tag

Próbáltam de semmi :/ a hard reset épp most megy

(#731) felfalusi_Z


felfalusi_Z
csendes tag

hard reset bevált köszönöm nektek a segítséget!! :)

(#732) daniel909 válasza Reddevil84 (#707) üzenetére


daniel909
addikt

pedig a desire támogatta az sdre telepítést 2.2től nem?

szerintem ha már játékra is kell, akkor ne ezt vedd, mert hamar betelik a memória (legalábbis nálam, akármit csinálok vele mindig felemészti a memóriát) mondok egy példát: van 30 mb helyed, kinézel egy 6mb-os játékot, de nem fog felmenni rá mondván "kevés a tárhely", és azért vannak játékok bőven 50-60mb felett is a storeban. de ha neked jó, ha mondjuk 1-2 nagyobb játék lehet fent egyszerre, akkor ok lehet a dolog. de mondom, ez csak nálam van így, olvass vissza kicsit, van akinek felszabadít helyet magától, nekem valamiért nem.

MÁS: érdekes, hogy ha olyan 0-1mb szabad hely van a telón, nem hozza be az m.youtube.com-ot :N

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#733) Reddevil84 válasza daniel909 (#732) üzenetére


Reddevil84
tag

De sajnos nem minden alkalmazás támogatta az sd kártyára telepítést! Hivatalos 2.3 pedig nem jött ki rá! Majd kiderül,hogy a 8S-t választom vagy nem! Sajnos a 8X-re most nem telik így az kilőve!
Még a Lumia 820 gondolkozom,ha lesz végre a vodánál a kinálatban! Elvileg tudásilag kb. a 2 között van valahol!
MAjd meglátom,mert a 8S nagyon megtetszett külsőleg,de azt sajnálom,hogy a mai világban még kiadnak telefont ilyen gyatra háttértárral és NFC meg DLNA nélkül!

(#734) daniel909 válasza Reddevil84 (#733) üzenetére


daniel909
addikt

hát igen, a memóriakártyára való telepítés nekünk menyország szintű fícsör lenne, nem kéne sakkozni folyamatosan a tárhellyel. de ez az MS érdeke is valahol. az emberek nem fognak fizetős appokat venni, ha nincs elég tárhelyük. másrészt egy elmélet szerint az app eredetiségi kulcsát nem a memóriakártyára, hanem a telefonmemóriába lehetne tenni, így még másolgatni sem lehetne az appokat kártyáról kártyára. tehát nekem ne mondja senki, hogy ami Androidon elérhető 2.2 óta, az lehetetlen WPn. de gyanítom, hogy így akarják az embereket átcsalni a drágább modellek felé sajnos... ami üzletileg elég jól hangzik csak hát nekünk ez pont szvás

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#735) fabiandaniel válasza daniel909 (#734) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Én nem sok esély látok rá hogy az MS megoldja ezt a problémát mivel csak ennél ez egy telefonnál van korlátozott tárhely. De azért bízok benne hogy a hacker -ek megoldják egy custom rom-al. Wp7 -el is "csodákat" műveltek.

Fabi

(#736) amanoba válasza fabiandaniel (#735) üzenetére


amanoba
őstag

Ott lesz a huawei féle olcsó wp8 is szintén 4giga belsővel.
Ill. a későbbiekben is jöhetnek ki más gyártók ennyi tárhellyel, így nem vetném el teljesen ezt a lehetőséget.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#737) dejaris válasza daniel909 (#732) üzenetére


dejaris
addikt

Nalad valami nagyon elkattanhatott, nekem meg az 50MBot sem kozelitette meg az ures resz.

(#738) daniel909 válasza dejaris (#737) üzenetére


daniel909
addikt

igen, szerintem ebből hr lesz. csak sokat nem érek vele, ha olyan app szemetel, amit nap mint nap használok.

amanoba: látom árulod a telót, hh?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#739) amanoba válasza daniel909 (#738) üzenetére


amanoba
őstag

Jepp,nokiás appokra lett szükségem hirtelen.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#740) dejaris válasza daniel909 (#738) üzenetére


dejaris
addikt

De a rendszernél van valami, nálam is szemetelnek az appok de azért takarít rendesen.

(#741) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Most rendeltem ilyen telefont. Olvastam, hogy van pár hiányossága, ezek engem nem zavarnak. Viszont eddig csak a nokias navit használtam wp-on, a bing vagy milyen gyári navi van hozzá hasonlóan jó? (netkapcsolat nem számít, adatkorlát sem)

A hátlapja mennyire hajlamos koszolódásra, karcolódásra? Milyen tokot ajánlottok hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#742) fabiandaniel válasza ng0ofy (#741) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

A gyári navi elég gagyi a Nokia navihoz képest. Nincs hangos navigáció de akár offline -ba is használható ha letöltöd a térképet. De bízunk benne hogy lassan elérhető lesz a Nokia navi minden wp8 készülékre.
Hátlap eddig nem karcosodik és nem is koszolódik, esetleg egy kicsit foltos lesz ha izzad a tenyered.

Fabi

(#743) fabiandaniel válasza amanoba (#736) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Valóban ebben igazad van :K . Akkor reménykedjünk.

Fabi

(#744) #49227776 válasza ng0ofy (#741) üzenetére


#49227776
törölt tag

Elviekben a nokiás navi nemsokára megjelenik minden WP8 készülékre minden régióban nemsokára...addig is van pár jobb fizetős navi azt hiszem az alkalmazásboltban.
A hátlapról pedig csak annyit írnék, hogy a lehető legjobb választás volt a polikarbonát. A karcok magától eltűnnek róla, számomra sérthetetlen a hátlap, pedig ejtettem már el párszor, de valahogy mindig eltűntek ról az apró karcok:) de azért egy tok nekem is úton van már rá, mert az alsó kis rész hajlamosabb a sérülésre, mint a hátlap. Én ebayről vettem egy sima fehér kemény tokot 2$-ért :DD

[ Szerkesztve ]

(#745) Azie


Azie
őstag

Felmerült a 8S vásárlása, de a tesztek alapján a kamerája elrettentő (az árban hasonló L800, L610 és L620-hoz képest). Valaki tudna linkelni saját fotókat, amiket ezzel lőtt és jobbak, mint a neten található "teszt" képek?

Előre is köszi.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#746) fabiandaniel válasza Azie (#745) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Szerintem a L610 -nél jobb képet csinál de ha fontos a kamera ne ezt válaszd.
Majd dobok fel pár képet.

Fabi

(#747) fabiandaniel válasza Azie (#745) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Borús időben sajnos ennél szebbet nem csinál. Napfényes időben egy fokkal jobb, a vakuval készült képek szinte jobbak mint a természetes fénynél készültek. Vakuval teljesen sötétben csináltam pl. a laptop repedt lcd bezel -jéről a képet.

KÉPEK

Fabi

(#748) L4mie válasza fabiandaniel (#747) üzenetére


L4mie
veterán

Amúgy a HTC nem brillírozott soha a kamera terén. Mondjuk amire való arra jó is.

amúgy tényleg kár, a kis tárhelyért, szerintem én megvárom Barcelonában mit mutatnak be idén :) Hátha villant valamit valamelyik gyártó (remélem a HTC) kéne végre egy kompromisszummentes 4" os mobil, mivel érdekel a WP8 ezért most ennek drukkolok.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#749) fabiandaniel válasza L4mie (#748) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Hát igen, sajnos nem a kamera az erőssége de én nekem teljesen megfelel mert ha fotózni szeretnék úgysem telefonnal teszem. Amúgy még nem láttam olyan telefont ami tökéletes képet csinál. Jó talán a Nokia pureview modellek. Azt persze elismerem ez a telefon az átlag alatt teljesít a fényképezés terén azért akinek ez nagyon fontos szempont az ne vegyen ilyen telefont.

Fabi

(#750) Azie válasza fabiandaniel (#747) üzenetére


Azie
őstag

:R
Köszi. Nem nekem lesz, ismerősnek. Nekem fontos a kamera és úton a L920. :))

A reakció tőle:
"
köszi, szerintem nekem ennyire elég
nem profi képeket akarok vele csinálni
nekem megnyugtató h windows phone
:)
"

:D

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.