Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) szegecsovics válasza Воланд (#1750) üzenetére


szegecsovics
csendes tag

Köszi szépen. Esetleg a gmail beàllításban nem tudsz segíteni?

(#1752) ng0ofy válasza szegecsovics (#1751) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ahogy minden windows phone telefonon, ezen is úgy kell. Több itt:

LINK

Szívesen!

szerk.: ha mégis eltévednél: Link

[ Szerkesztve ]

(#1753) szegecsovics válasza ng0ofy (#1752) üzenetére


szegecsovics
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget.

(#1754) Vassili_Zait


Vassili_Zait
senior tag

Van Új PFD frissítés! :)

(#1755) munnergep válasza Vassili_Zait (#1754) üzenetére


munnergep
senior tag

Ja, csak nincs helyem feltenni :))

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#1756) Vassili_Zait válasza munnergep (#1755) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nekem felment ;) És jó! :C eddig :D

(#1757) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Üdv. skacok!

Barátnőmnek HTX 8S-e van. A bekapcs gomb néha müxik néha nem. Még nem tudom, hogy ez HW esetleg SW probléma. Valaki találkozott ilyennel? Ha HW probléma garancián túl kihez érdemes vinni javíttatni?

A másik kérdés, hogy van valahol leírás hogy tudnám feltenni rá a 8.1-et?

Előre is köszi a választ!

(#1758) ng0ofy válasza WolfLenny (#1757) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Hw

Elkopott nálam is :(

(#1759) eclipse92


eclipse92
tag

Nemrég én is szert tettem egy ilyen telefonra, na nem mintha nagyon terveztem volna a vásárlását, csak viszonylag jó áron jutottam hozzá. hát.. mit mondjak.. a kinézetét leszámítva nem érezni rajta a HTC mivoltát.. szép szép..viszont vannak betegségei.. például a tesztben említett "picit erősebben megnyomod a kijelző szélét színeződik" dolog.. a bekapcsológomb is elkopik (az enyémben is nehezebben működik, erősebben kell kicsivel nyomni, de még jó)
Ez az első WP-s telóm.. de annyira nem jön be iOS/Droid után.. :)
Bár a Windows Phone 8.1 frissítés sokat dob rajta.. tárhelyet illetően..
Már csak arra leszek kíváncsi ugyan megkapja-e a win 10es frissítést.. elvileg minden WP8as telefon megkapja.. csak hogy ez nem Lumia..

[ Szerkesztve ]

(#1760) Vassili_Zait válasza eclipse92 (#1759) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nem rossz teló ez, ha azt is figyelembe vesszük, hogy már több mint két éves...

Amúgy a kijelző és a bekapcsológomb tényleg nem a legjobb... Nekem még a proximity szenzorral szokott néha gond lenni... Bizonyos fényviszonyok között nem kapcsolja vissza a kijelzőt... és nem tudom letenni a hívást... 8.1 óta javult, de még mindig előfordul...

(#1761) eclipse92 válasza Vassili_Zait (#1760) üzenetére


eclipse92
tag

Rossznak nem rossz.. viszont a WP az nagyon "gagyi" hatást kelt így iOS mellett.. főleg az értesítések kezelése.. sokszor meg sem jelennek az értesítések.. vagy csak órákkal később.. sőt olyan is előfordult hogy amit elolvastam gépen..a teló 20perc múlva jelezte hogy ja bocs van egy üzeneted(fb) ... én eladtam a 8S-t már... mert nem jön be ez a WP... az is vicc mikor 5-10 másodpercet vársz a homescreen-re alkalmazásból kilépve (nem mindig. de előfordul hogy elgondolkozik és csak annyit ír hogy "Betöltés...") szóval számomra csalódás volt ez a telefon is és a WP rendszer is..

(#1762) Vassili_Zait válasza eclipse92 (#1761) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

8.1 volt neked rajta? Mert amiket említesz hibák, azok a 8.0-ra jellemzők... PFD-vel használtad vagy simán? Ha jól tudom HTC-re még nem jött ki a rendes 8.1...

(#1763) eclipse92 válasza Vassili_Zait (#1762) üzenetére


eclipse92
tag

PFD-vel használtam igen. de ugyan ezek a hibák 8ason is megvoltak.. a 8.1 nem sokat javított rajta.. talán annyit hogy lehet alkalmazásokat rakni sd kártyára.. meg van háttérkép.. pár apróság.. de hülyét kaptam attól hogy késtek az értesítések..meg attól is hogy a főképernyőt is gondolkozva töltötte be alkalmazásból kilépve az esetek többségében.. az app választék is gyenge .. meg gagyi appok vannak.. pl az ask.fm es app is nevetséges.. az IE-ről meg ne is beszéljünk..semmi se volt megnyitva mellette.. böngészőben is csak a logout mobilos változat és szó nélkül bezárta saját magát..

(#1764) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!

Én új vagyok itt. :)

Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudok a htc 8s-re win 8.1-et varázsolni?

Köszönöm a türelmet és a segítséget!

(#1765) btudos válasza Dimond G (#1764) üzenetére


btudos
veterán

PfD-vel.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1766) Dimond G


Dimond G
senior tag

Köszi....hogy tudok sd-re progit letölteni, telepíteni?

Mindig megtelik a memória!

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1767) Vassili_Zait válasza Dimond G (#1766) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Azt csak 8.1-essel tudsz majd!

Beállítások-->tárterület segéd, és ott átállítasz mindent SD-kártyára... de arra figyelj, hogy minimum class 10-es kártyát tegyél bele, mert amúgy használhatatlanul lassú lesz...

(#1768) Dimond G válasza Vassili_Zait (#1767) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszönöm a segítséget!

Bocsánat hogy ezt mondom, de nem dobtál fel. Amióta megkaptam szolgálati telefonnak a htc-t, azóta eléggé csalódott vagyok! :(

Persze ez nem a ti hibátok! :-)

(#1769) Vassili_Zait válasza Dimond G (#1768) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Én most adtam el, de nagyon szerettem, és 8.1 után nagyon használható volt! De ha van még kérésed, nyugodtan küldheted privátban is, szívesen segítek, mert én kívül belül ismerem ezt a típust...

Proximity szenzorral nem volt még problémád?

(#1770) Dimond G válasza Vassili_Zait (#1769) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1771) balika21


balika21
tag

mennyiért sikerült eladnod?

(#1772) Vassili_Zait válasza balika21 (#1771) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Asszem 30ezer, ha nekem szólt a kérdés!

(#1773) Vassili_Zait válasza balika21 (#1771) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Ja, bocsánat :D azt 14-ért adtam el!!!

a 8x-emet vitték el 30-ért...

(#1774) bakter24


bakter24
őstag

Üdv, lenne pár kérdésem az 8S tulajokhoz:

1. Az normális, hogy gyakran kilépeget szó nélkül alkalmazásokból, játékokból?

2. Ha a 8.1 "Preview for developers" verziót ráteszem, mire számítsak? Érdemes? Utána vissza tudom tenni a gyári 8.0-t, vagy nem?

A fórumot nem olvastam teljesen végig, csak az utolsó oldalt. A válaszokat előre is köszönöm.

:R

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1775) Plexicushio válasza bakter24 (#1774) üzenetére


Plexicushio
senior tag

1. Sok minden fut? Én nem játszom rajta. Gondolom elfogy a RAM.

2. Érdemes. Kb. másfél hete tettem fel. Többet szöszmötöl itt-ott ha több minden fut (a böngészőt érdemes bezárni, ha tényleg nem kell), viszont gyorsulás is érezhető. Nem tudod visszatenni rá a 8.0-t.

(#1776) bakter24 válasza Plexicushio (#1775) üzenetére


bakter24
őstag

Köszi a választ.

1. Semmi nem fut a háttérben. 5 játék van rajta + FB + Opera + Insider. Ennyi. Háttérben nem fut semmi, (Az insider lehet, meg a mail frissít, de azért) csak az adott játék, és 5-10 perc után visszavág az "asztalra".

2. Köszi, akkor még elmélkedem rajta, hogy felteszem-e, de mivel nem garis, valószínű felteszem.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1777) Plexicushio válasza bakter24 (#1776) üzenetére


Plexicushio
senior tag

Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy mióta megvan a telefon (már több, mint két éve) azóta az enyém nem "látott" HR-t. De nem is nyúzom annyira. Viszont ez biztosan közrejátszik pár helyen mikor malmozik.

Nem jár garanciavesztéssel, teljesen legális, szóval ez senkit ne tartson vissza.

(#1778) bakter24 válasza Plexicushio (#1777) üzenetére


bakter24
őstag

Most tettem szert a telefonra egy hete, és megvolt átvételkor a HardReset, ezért aggódom a kilépegetések miatt.

Mindegy, az SD-re telepítés miatt mindenképp megéri a 8.1, hátha megszűnik a kilépegetés is. Azt tudom, hogy nincs túl sok ram benne, de azért az túlzás, hogy 25mb-os színcserélős játéknak kevés lenne, és miatt lépne ki.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1779) Vassili_Zait válasza bakter24 (#1778) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Tedd föl a PFD-t nekem nagyon jól működött... teljes értékű telefonként tudtam használni... valszeg megoldja a kilépegetést is...

(#1780) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Sziasztok, adott egy 8S telenor függő angol nyelvü htc, hogyan tudok magyar nyelvet rávarázsolni? Válaszotok előre is köszönöm.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#1781) Vassili_Zait válasza n0is3es (#1780) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Htcre nem lehet tudtommal, nem adtak ki hozzá olyan szoftvert mint az ativhoz vagy a nokiákhoz... :(

(#1782) nrbx


nrbx
tag

hello, ha most szeretnem feltenni a 8.1-et PFD-vel, lehetseges meg, vagy mar "csak" a WP 10-et "tesztelhetem"?

(#1783) bakter24 válasza nrbx (#1782) üzenetére


bakter24
őstag

Nekem 8.1 van rajta, és nem talál frissítést, nem ajánlja a 10-et letöltésre, szóval szerintem 8.1-et tudsz rátenni. De amúgy nem automatikus a frissítés, előtte látod, mit akar rátenni.

[ Szerkesztve ]

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1784) Воланд válasza nrbx (#1782) üzenetére


Воланд
titán

pfd-ben nincs win10.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1785) nrbx válasza bakter24 (#1783) üzenetére


nrbx
tag

hello, Neked is mukodik rendesen a telefon 8.1-el?

(#1786) bakter24 válasza nrbx (#1785) üzenetére


bakter24
őstag

Igen, minden rendben vele, igaz nem telefonnak használom, hanem mobilnet kártya van benne, netet osztok meg+játék+net a mobilon, de minden funkció működik, nem fagy, semmi említésre méltó bug.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1787) nrbx


nrbx
tag

Milyen verzio van fent nektek a 8.1-bol? nekem 8.10.14192.280, jott meg valami frissites, de nem tudom telepiteni: tobbszor probaltam mar, de csak ujraindul a telefon es kiirja, hogy nem tudta telepiteni a frissitest.

(#1788) bakter24 válasza nrbx (#1787) üzenetére


bakter24
őstag

Nekem 8.10.14219.341

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1789) munnergep


munnergep
senior tag

Van a 8s-hez hasonló wp telefon a piacon?

Értem ezalatt hogy 4, max. 4,3 col kijelző, kb. ez a vastagság, legalább 60%-os képernyő/telefon arány, könnyű és szép :D Ja, a lényeg, hogy nagyobb legyen a tárolója mint 4 GB és tuti megkapja a windows 10-et.

Lumiák között nem találok olyat ami szépségben illetve hasonló paraméterekben megközelítené... Illetve a 830-as tetszik, de nem tudok 70 ezret adni most egy telefonért.

De ha van infótok, hogy megkapja a w10-et, akkor keresek használt 8s-t :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#1790) munnergep válasza munnergep (#1789) üzenetére


munnergep
senior tag

Ja, hülyeséget beszélek a 830 már 5 col, az nekem roppant kényelmetlen.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#1791) bakter24


bakter24
őstag

Üdv kollégák

A szitu a következő: A telóban mobilnet kártya, wifi-s netmegosztás, közben töltőn van. Eddig ez így működött, már fél éve így használom, kiváltja a sticket melóban, és menet közben is online vagyok. Maga a tökély. Volt eddig. Egy pár napja elkezdte, hogy ebben a felállásban a led zöld-narancs színnel villog (Ami akku túlmelegedést jelent ugyebár) és nem tölt, lassan merül, és ugye iszonyú forró is a készülék. Olyan korábban is volt, hogy melegedett töltés nélkül is, kilépegetett alkalmazásokból emiatt.

A kérdésem: Volt már valakinek ilyen, és ha igen, mi lett a vége? Telefonnál lehet javítani a hőleadáson? (Mint PC-nél az újrapasztázás pl) vagy akkucsere, vagy gameover? Mire számíthatok szerintetek?

[ Szerkesztve ]

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1792) Dimond G válasza bakter24 (#1791) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nálam nem volt ilyen, mivel én nem így használom a telót, de azt észrevettem, hogy dög meleg van! Emiatt jobban melegszik minden!

(#1793) bakter24 válasza Dimond G (#1792) üzenetére


bakter24
őstag

Nem most a kánikulában kezdte, hanem vagy 2 hete vettem észre először, azt hittem kontaktos a kábel, mert itthon jó volt, viszont itthon nem ment a netmegosztás, csak sima töltés+standby mobilnet.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1794) btudos válasza bakter24 (#1793) üzenetére


btudos
veterán

Siman lehet, hogy a tartos toltoaramot nem szerette az akksi, es elkezdett megdogleni.

(Nagyon jo pelda erre a szolgaltatoi bemutatokeszulek, mint allatfaj, ahol az akksik nagy szazaleka puposodik, es par fel ev-ev alatt tonkremennek, mert nyitastol zarasig tolton vannak minden nap.)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.