Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) consono válasza btudos (#650) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg, változott az elfordított billentyűzet a WP7-hez képest? Ugyanúgy nem ér ki a képernyő széléig?

"In God we trust. All others must bring data"

(#652) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Most olvastam a tesztet és mért huzták le annyira a multimedia részét?

Xbox One: bandymnc

(#653) btudos válasza bandi0000 (#652) üzenetére


btudos
veterán

Mert szerintuk gyenge a kamera, nem tud flac-et lejatszani, es a videoformatumokat is korlatozott mertekben tamogatja.

De a valo eletben ha nem egermozi a lenyeg, akkor semmi gondod nem lesz. (kamerarol nem tudok nyilatkozni, nekem 8X-em van :) )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#654) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Valakinek nincs Kecskeméten 8S-e? 1-2 sörért cserébe megnyomkodnám :DD Az ottani Media Marktban nincs sajnos még

Xbox One: bandymnc

(#655) dejaris válasza consono (#648) üzenetére


dejaris
addikt

Ebben semmi konkrétum nincs. És abban mind a ketten egyet értünk szerintem, hogy glass nem takar üveget, mint ahogy a magyar szóhasználatban sem.

(#656) aronka11


aronka11
csendes tag

TV-vel összelehet kapcsoln?

(#657) #49227776 válasza aronka11 (#656) üzenetére


#49227776
törölt tag

legjobb tudomásom szerint sajnos nem, bár javítsatok ki ha tévedek....
Az MHL-adapterhez egy chipre van szükség hardveresen, szerintem említették volna a tesztben ha lenne benne :(

(#658) mukibuci válasza aronka11 (#656) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

DLNA gondolom van benne :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#659) kiiso


kiiso
tag

T-nél rendelhető már sárga-szürke színben is.

(#660) #49227776 válasza mukibuci (#658) üzenetére


#49227776
törölt tag

Szerintem van rá alkalmazás a marketen...nincs sajna DLNA-s eszközöm nem tudok mást mondani:/

(#661) mukibuci válasza #49227776 (#660) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

máshogy nem hinném, hogy ki tudod juttatni a képet belőle :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#662) Tsabi84


Tsabi84
csendes tag

Sziasztok!

Múlt hét szombaton én is boldog tulajdonosa lettem egy ilyen szépségnek. A mai napig meg is voltam vele elégedve, de most kb. 1,5 órája jelzett nekem 7 frissítést az áruházban (HTC, fotó korrekció, hely felszabadítása, csatlakozástelepítő, beats audio, 2 másikra nem emlékszem) le is szedtem őket aztán utána annak rendjén kikapcsolt a telefon.
Na most azóta viszont el nem akar indulni. A HTC-s kezdőképernyőig még bejön utána elsötétül a kijelző rezeg egyet és újra indul. Egyfolytában ezt csinálja magától, ki sem tudom kapcsolni!!!

Esetleg valami ötlet, hogy mit kéne csinálni, illetve nincs valami szerviz funkció rajta valamilyen gombkombinációval mint androidon??

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#663) #49227776 válasza Tsabi84 (#662) üzenetére


#49227776
törölt tag

Az egyetlen gomb ami tud ezen a telefonon segíteni ha jól tudom az a bekapcsoló 12mp-ig nyomva újraindítja a telefont...hogyha nem segít, akkor netböngészés ezerrel, ha nincs semmi akkor szervíz...sajnos mást nem lehet tenni beépített akksis telóknál :(

szerk.: esetleg micro-sd és/vagy SIM kártya nélkül próbáld meg a bekapcsolást...

[ Szerkesztve ]

(#664) btudos válasza Tsabi84 (#662) üzenetére


btudos
veterán

Hard reset segíthet.

Bár ezzel minden adatod elveszik ami a telefonon van.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#665) fabiandaniel válasza Tsabi84 (#662) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Nálam meg tegnap este a HTC alkalmazás frissítése után a telefon újraindult és rezget több percig míg fel nem raktam töltőre és utána pár perc múlva a bekapcsoló gombbal indítható volt.

Fabi

(#666) Tsabi84 válasza #49227776 (#663) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Köszönöm fiúk a gyors segítséget!!! :R :R

A micro-sd kártya kivételével egyből beröffent a telefon!! Minden működik rajta!

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#667) #49227776 válasza Tsabi84 (#666) üzenetére


#49227776
törölt tag

ha még egyszer előfordul ez, lehet elgondolkoznék egy memóriakártya cserén :U

(#668) fabiandaniel válasza #49227776 (#667) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

nem biztos hogy a memóriakártya a gond, szerintem még kissé labilis a rendszer.

Fabi

(#669) nbware válasza fabiandaniel (#668) üzenetére


nbware
senior tag

ugyan, nekem van benne memóriakártya és semmi bajom a telefonnal :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#670) #49227776 válasza fabiandaniel (#668) üzenetére


#49227776
törölt tag

Ha a WP8 labilis, akkor az android mi? :DD :DD

(#671) fabiandaniel válasza #49227776 (#670) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

hát igen...
Andoidhoz képest tökéletes, de pl. a windows phone 7 azért stabilabb volt. Persze az elején még azzal is voltak hibák de biztos vagyok benne hogy a wp8 is olyan tökéletesen fog futni pár hónap múlva mint most a wp7.5 (wp7.8).

Fabi

(#672) #49227776 válasza fabiandaniel (#671) üzenetére


#49227776
törölt tag

Ami igaz, az igaz...pár apróbb hibát azért felfedezhetünk ebben a telefonban/rendszerben is, de reménykedjünk a minél hamarabbi WP update-ben.
(mondjuk egy DLNA kliens tényleg elfért volna... feketepont a htc-nek :W )

(#673) daniel909 válasza fabiandaniel (#671) üzenetére


daniel909
addikt

csak jöhetne már a portico utáni ápdét, nagyon várós elvileg az hozza a notification centert többek között.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#674) btudos válasza fabiandaniel (#671) üzenetére


btudos
veterán

Igaz nem 8S-em van, de szerintem pont ugyanolyan stabil a 8X mint a HD7 volt. Soha nem fagy, nincs vele gond, kezdetben volt néha restart, de a Portico-val ez is megszűnt.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#675) daniel909 válasza btudos (#674) üzenetére


daniel909
addikt

nekem 1x brutálisan lefagyott a 8s, de ez a klasszikus windows fagyás volt semmire nem reagált... aztán valahogy sikerült ujrainditanom. kicsit meglepődtem, valami kemányen összeakadhatott.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#676) daniel909


daniel909
addikt

szavazzatok ti is!!! elvileg figyelembe veszik a legtöbb szavazatot gyűjtő dolgokat a fejlesztésnél, és ez áll a 2. helyen!!!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#677) daniel909 válasza daniel909 (#676) üzenetére


daniel909
addikt

valamit benéztem nem a 2. helyen van sajnos, de többet érnek a szavazatok mint a semmi :) top ötletek

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#678) dejaris válasza daniel909 (#677) üzenetére


dejaris
addikt

Köszi szépen a figyelmeztetést😊

(#679) Воланд válasza daniel909 (#677) üzenetére


Воланд
titán

jo, hat ezek eddig egyszer sem jottek be. :DDD ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#680) dejaris válasza Воланд (#679) üzenetére


dejaris
addikt

Mass storage, bt file transfer, zune elhagyása és meg sorolhatnám amik még wp7 idején slágerek voltak.

(#681) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok, szemezgetek a telefonnal :)
egy két személyes tapasztalatot szeretnék kérni,
Ami nekem elsősorban számítana, mp3 hallgatás, esetleg rádió, üzemidő, ehhez is olyan gány fülest ad a HTC mint a droidokhoz? Nagyon látszik az 512 RAM? Tényleg kicsi a tárhely? Kamera, flac, etc pont nem érdekel.
Appok amiket megszoktam elérhetőek WP8 ra?
Flickr, Instagram, battle net autenticator, viber, teamwiever, forsquare.

Válaszokat előre is köszönöm :)

ja és ez a nyomásra elszíneződés fennáll? O.o

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#682) amanoba válasza L4mie (#681) üzenetére


amanoba
őstag

Ez a nyomasra elszinezodes akkora bullshit, hogy elhinni nem tudom, miért kerult bele a tesztbe, felrevezeto, elriaszto, holott semmivel nem szinezodik el jobban, mint barmelyik masik keszulek.

A fules sztem tucat, mint barmelyik telefonhoz mellekelt.
Flicker asszem van,insta nincs, nem is varhato egyhamar, de nezz szet a piacteren, az a legtisztabb, te tudod igazan mire van szukseged.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#683) fabiandaniel válasza L4mie (#681) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Rádiót nem támogatja egyik windows phone 8 -as készülék sem. A füllés tényleg nem nagy szám, érdemes beszerezni egy másikat. Az üzemidő elég jó de itt most csak a Lumia 710 -hez viszonyítók ami elég hamar letudott merülni. Ezzel a telefonnal napi 2-3 óra mobilnet, szinte állandó wifivel, 1-2 óra videó nézéssel és fél óra telefonálással néha 2 napot is bír. Az 512 Mb RAM nem érezhető kevésnek a sebességet tekintve, sajnos ennek majd olyan korlátai lehetnek mint a Lumia 610 -nek voltak.
A tárhely nekem nem kicsi most is van 600 Mb szabad hely igaz csak 10 alkalmazás és egy Magyarország térkép van rajta, ha játszani is szeretnél akkor valóban kissé kevés a hely mert némelyik játék több száz Mb -ot is foglalhat.
A nyomásra elszinteződő kijelző ahogy amanoba is írta egyáltalán nem vészes sőt mondható az hogy szinte bármelyik telefonnál megvan ez a "hiba".
Az említett alkalmazások közül a Viber jelenleg csak üzenetküldő formában érhető el, a teamviewer és Instagram nem elérhető.

Fabi

(#684) L4mie válasza fabiandaniel (#683) üzenetére


L4mie
veterán

SD kártyára app telepítés megoldott itt?
Gondolok én arra, hogy most ugye a Nokia navigációja minden Windows os telefonra elérhető lesz,
Az gondolom nem 10 MB lesz :)

A 610 en nem 256 MB volt csak és ezért nem ment mondjuk a Skype?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#685) daniel909 válasza L4mie (#684) üzenetére


daniel909
addikt

nem lehet sd kártyára telepíteni. a térkép is a belső memóriára megy. azt nem tudom hirtelen hány mb egy MO térkép.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#686) dejaris válasza L4mie (#681) üzenetére


dejaris
addikt

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Annyiban kiegészítve, a Magyarország térképcsomag 128MB, ezt gondolom ki fogja egészíteni még a hanganyag is. A rádió egyenlőre nem támogatott, de doltak pletykák, hogy a telefonokba benne van a chip, és frissítik majd hozzá a szoftvert.

(#687) fabiandaniel válasza L4mie (#684) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

"A 610 en nem 256 MB volt csak és ezért nem ment mondjuk a Skype?"

Igen a 610 -ben csak 256 Mb ram volt és a többi windows phone -be 512 mb ram.

Azért írtam hogy ennél a telefonnál is lehetnek gondok mivel ebben telefonban 512 MB ram van és eddig a legtöbb készülékbe már 1 GB.

Fabi

(#688) btudos válasza fabiandaniel (#687) üzenetére


btudos
veterán

De a 610-nél már alapból a rendszer is korlátozott volt, pl. live tile-ok hiánya. Itt azért ennyire nem kell drasztikus dolgokra számítani :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#689) daniel909


daniel909
addikt

kezdjek pánikolni? full fényerőn fekete háttér alatt kijöttek ezek a kics pixelhibák... :N leejtve sosem volt, szóval ennyire gyenge lenne a plexi? ennyire puha lenne? ez kicsit gáz azért. nagyfelbontású kép itt

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#690) btudos válasza daniel909 (#689) üzenetére


btudos
veterán

Ha ez pixelhiba, akkor azonnal csere. De ez szerintem valami mas.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#691) #49227776 válasza daniel909 (#689) üzenetére


#49227776
törölt tag

csatlakozok az előttem szólóhoz..ez nem pixelhiba, hanem szerintem az egész panel kuka :DD minél hamarabb vidd szervízbe szvsz...

(#692) fabiandaniel válasza btudos (#688) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Szerintem inkább játékoknál lesznek korlátok de az engem nem érdekel.

Fabi

(#693) daniel909 válasza btudos (#690) üzenetére


daniel909
addikt

és szerintetek nem mondják rá a tében, hogy szándékos ütődés vagy valami? mondjuk egyre jobban terjed sajnos :O meg a kasznin nincs ütődés nyom...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#694) btudos válasza daniel909 (#693) üzenetére


btudos
veterán

Kijelzore hogy mondanak? Nem betort vagy valami, mukodik is, ez egyertelmuen nem normalis.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#695) fabiandaniel válasza daniel909 (#693) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Hidd el nem fognak problémázni, vidd vissza mindenképpen

Fabi

(#696) consono válasza daniel909 (#689) üzenetére


consono
nagyúr

Látom van a kijelzőn fólia. Ha leveszed akkor is ilyen?

"In God we trust. All others must bring data"

(#697) daniel909


daniel909
addikt

köszi srácok, feltétlen visszaviszem.

a fólia nem befolyásolja.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#698) petroleumlam


petroleumlam
tag

Tudom, hogy nem kedveltek engem, ahogyan én se titeket (azt hiszem ebben az egyben egyet értünk) és ide bármit írok, egyből trollnak kiáltotok, mert azt könnyebb mint gondolkozni. Így előre is elnézéseteket kérem, de egy kérdés nem hagy engem nyugodni. Egy gorilla glass-al szerelt telefonra minek fólia????? Eleve azért nyomtatják rá a gyári fédőfóliára a telefonspecifikációt, hogy azt levegye róla az user. Ha ennek ellenáll a GORILLA GLASS KARCÁLLÓ üveg:

Youtube

Akkor most őszintén, komolyan ennyire ki kell fejezni a sznobizmust, hogy fóliát tesztek erre és azt is ilyen bénán, hogy öklömnyi gamesz korpa alá van ragadva? Úgy néz ki mint egy hányás, ráadásul rontja az érzékelő teljesítményét meg vehetsz rá 4 ezer forintos brando foliát is, akkor is mattítja. Szóval ez annyira bemutatja a külvilágnak az egész technikához való hozzáállásotokat, hogy nagyon. És most jöhetnek a tipikus "öz troll ni mán", "ez nem is 8s tella", "jó ván ná tudjuk hogy süllyed a hajó de nekünk ez így jó, haggyá minket megdögőni a nyomorunkban" válaszok.

[ Szerkesztve ]

(#699) mukibuci válasza petroleumlam (#698) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

youtube, ha már. BTW az igénytelenül felrakott fólia valóban eléggé gusztustalan tud lenni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#700) dejaris válasza petroleumlam (#698) üzenetére


dejaris
addikt

Mert talán a GG csak jobban ellenáll, nem pedig karcolhatatlan. Ha karcolhatatlan lenne akkor a Corning simán adna örök garanciát rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.