Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) nbware válasza daniel909 (#299) üzenetére


nbware
senior tag

Eddig csak ezek vannak fent:
antutu
battery meter
battery monitor
connectivity tiles
facebook
flashlight-x
free speed test
2 játék: bubble star és jewel 3
mobiletag
mybudget
parkolóóra
pocket ekg
sismografo
skydrive
skype
térképek: le lett töltve magyarország (128 mega)
youtube
+csengőhangok (50 mega összesen)
650,34mega a szabad még a telón és kb 7 giga a sdén

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#302) HuMarc válasza nbware (#301) üzenetére


HuMarc
addikt

"csak"? :P

[ Szerkesztve ]

(#303) nbware válasza HuMarc (#302) üzenetére


nbware
senior tag

még számomra is új a windows phone 8, egyenlőre csak ennyi van. Bár nem tudom, hogy ha tegyük fel meg is venném a navigont, akkor a térképeket tudja-e menteni a sdkártyára?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#304) HuMarc válasza nbware (#303) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja én ezt úgy értettem, hogy szerintem ez nem kevés. Én olyan 6-7 alkalmazással meglennék.

(#305) daniel909 válasza nbware (#301) üzenetére


daniel909
addikt

na ez nagyon jól hangzik! alig várom h megjöjjön! :))

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#306) catroot válasza -atesz- (#296) üzenetére


catroot
veterán

Kizártnak tartom.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#307) nbware


nbware
senior tag

Használ valaki windows phone-ra navigont? Nem tudja megmondani, ha fel is teszi, lehet a térképeket az sdn tárolni, vagy mindenképp az a device alá teszi? :(

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#308) HuMarc válasza nbware (#307) üzenetére


HuMarc
addikt

Azt tippelem (én csak WinMo-n használok iGO-t) hogy a térképek a kártyán vannak, de kérdezz ITT vagy ITT

(#309) Воланд válasza nbware (#307) üzenetére


Воланд
titán

belso tarhelyre fognak kerulni a terkepek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#310) dejaris válasza nbware (#301) üzenetére


dejaris
addikt

A magyarorzsagi terkepeknel nekem is 128mb-ot irt, de mikor elkezdtem szolt, hogy keves hely van mert a terkepeknek kell 198mb. Majd szepen felrakta es meg maradt 200mb szabad helyem :C

(#311) Alliterato válasza nbware (#297) üzenetére


Alliterato
csendes tag

Honnan sikerült kéket szerezni? Elvileg mindenhol a fekete-fehéret árulják itthon.
A zöld-szürkére van esély, hogy kapható lesz szerintetek?

(#312) daniel909 válasza Alliterato (#311) üzenetére


daniel909
addikt

függetlenül van kék itthon is gsm boltokban

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#313) nbware válasza Alliterato (#311) üzenetére


nbware
senior tag

Az enyem fuggetlen, valamilyen gsm boltbol lett veve, talan a speedshop...

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#314) Aba86


Aba86
csendes tag

Sziasztok!

Azt tudja valaki, hogy a 8s-ben van-e wifi hotspot lehetőség? Csak mert olvastam azt is, hogy igen, de sok helyen írták hogy nincs.
Erősen gondolkodom egy ilyen telefonban, de enélkül sajnos nem fogom tudni ezt választani...
Köszi előre is.

(#315) Dave™ válasza Aba86 (#314) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem a tárhely miatt gondold meg rendesen, wp alá nagyon kevés az a szabad ~1G. Ezen az SD sem segít.

(#316) kcsa válasza Dave™ (#315) üzenetére


kcsa
veterán

Azért lebeszélni nem kell senkit :) Ha már utánaolvasott nyilván tudja :)

(#317) Dave™ válasza kcsa (#316) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem beszéltem le, csak azt mondtam gondolja meg. Utánaolvasva meg használva a rendszert két külön dolog. A 8S annak való, aki 10-20 alkalmazásnál többet nem szeretne használni, és a cache még ott is bekavarhat. Ez már majdnem olyan korlátokat jelent, mint a Lumia 610-nél a RAM mérete. Ezt a telefont a külseje meg az ára fogja eladni, csak nehogy utólag csalódottak legyenek a vásárlók.

(#318) nbware válasza Aba86 (#314) üzenetére


nbware
senior tag

Szia,

most néztem meg és tudja! :) Kipróbáltam, működik a megosztás.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#319) daniel909 válasza Dave™ (#317) üzenetére


daniel909
addikt

butaság h 10-20 app fér rá csak. 10-20 xbox játék esetleg, de akinek ilyen vágyai vannak, az biztos nem ebben az árkategóriában keres magának telefont. magyarul aki nem akar játszani, annak bőven felmegy 40-50 app.

(de ha egy app mérete átlag 8MB, a felhasználható memória 600MB, akkor 75 app jön ki, tehát reálisan inkább 50-60 appot mondanék)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#320) sokol válasza Dave™ (#317) üzenetére


sokol
tag

"Ezt a telefont a külseje meg az ára fogja eladni"

Minden telefont elad valami.
Van amelyiket a külseje,ára vagy éppen a belseje.

Csalódni meg bármilyen telefontban lehet,legyen az alsó vagy felső kategóriás.

[ Szerkesztve ]

(#321) Dave™ válasza daniel909 (#319) üzenetére


Dave™
nagyúr

Egy app nem akkora telepítve, mint amit letöltesz, mert tömörítve vannak. És nem csak annyit fog foglalni, amekkora a telepített méret, mert sok alkalmazás cachel is, pl. képeket. Továbbá ott van az other content bug a törölhetetlen cache-el, ami elég sokat foglal. Nekem összesen kb. 100 app van fent, és jelenleg közel 4G-t foglalnak. Ennek csak kis része játék, a túlnyomó többség kis méretű segédalkalmazás. Ezt csak viszonyításként, hogy 1G-re nem fog felmenni 40-50 főleg úgy, hogy ott a cachelt tartalom is. De nézz be a WP topikba, ahol a 8G-s Lumia 820 telt be elég gyorsan és nem sokra ment a tulaja az SD kártyával.

(#322) sokol válasza Dave™ (#321) üzenetére


sokol
tag

Egy átlag, 2-3 megás alkalmazás telepítéssel,cachel is kb 10-12 megát foglal,de legyen 15 mega.

Ha a tizenötöt megszorzod 50-el az még mindig csak 750 mega,ergó marad kb 300-400 mega helyed.

Egyébként ma beszerzem ezt a telefont,azt majd bővebbet később.

[ Szerkesztve ]

(#323) daniel909 válasza Dave™ (#321) üzenetére


daniel909
addikt

cachel, de az eddigi tapasztalatok alapján 1GB körül marad a cache, akármit csinál a user. az other content bugot ismerem, és rosszul megírt appok miatt van, amiket természetesen kerülni kell, és ha eltávolítod a bűnös appot, akkor a cache is törlődik, ha jól tudom... de innen senki nem találkozott még ezzel a hibával.

a második részre érdemben csak kb egy hét múlva tudok majd reagálni, mert holnap érkezik meg a telóm, lehet igazad van, bár kétlem h 10-20 app férne rá csak. az érvelés mindenesetre logikus, de itt már van 1-2 embernek 8S "régebb óta" (1-2 hete) és amiket eddig írtak, azok bizakodásra adnak okot.
de mondom, én ki fogom feszíteni a határait, és leírom a tapasztalataimat, hány app ment fel, hogy áll az egyéb mappa..stb

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#324) -atesz- válasza -atesz- (#296) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Sziasztok! Az alsó "kupakot" lehet más színre cserélni? Lehet hozzá kapni egyáltalán?

(#325) kcsa válasza -atesz- (#324) üzenetére


kcsa
veterán

Kapni (egyelőre) szvsz nem lehet (google nem hozott érdemi találatot). De ha lesz, biztos cserélhető más színre.

(#326) amanoba válasza -atesz- (#324) üzenetére


amanoba
őstag

szerintem ha cserélhető is lesz, nem lesz olcsó mulatság, érintkezők is vannak benne.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#327) -atesz- válasza kcsa (#325) üzenetére


-atesz-
aktív tag

:R Gondolkodom ,hogy a lumia 900-at lescserélem egy 8s-re. Szerintetek érdemes?

(#328) SziberTomi válasza -atesz- (#327) üzenetére


SziberTomi
tag

Én még mindig tartom azt a véleményt, hogy várj egy kicsit a 620-ra

iPhone 5S

(#329) Plazmacucci válasza -atesz- (#327) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ki van csukva. az nem is para, hogy a 900 kétszer drágább ennél? vagy ocon szerezted? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#330) -atesz- válasza Plazmacucci (#329) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Na most elbizonytalanodtam ,lehet neked van igazad.

(#331) zserboele


zserboele
csendes tag

na srácok látom lesz egy-két új tulaj :) várjuk az észrevételeteket, mert sok "múlik" rajtatok :D

(#332) Aba86


Aba86
csendes tag

Köszi a választ!

Igazából sokat gondolkodtam ezen a kicsi tárhely dolgon, de most per pill egy iphone 3gs-em van 16 Gb-al, bőven nem használom ki a helyet, kb 20 appom van telepítve, amiből ha 6-ot rendszeresen használok is, úgyhogy szerintem helygondom nem nagyon lenne.

Próbálgattam egy ismerősöm lumia 710-ét, és nagyon bejött a wp rendszer, ezért szeretném kipróbálni. Piros szolgáltatónál lesz most új előfizum, ha wp-s telefont szeretnék választhatnék a Lumia 800 és a HTC 8S között. Illetve még a HTC Desire X is lehetőség, de jelenleg jobban hajlok a windows phone felé.
Tehát szerintetek melyik lenne a jobb választás?

(#333) amanoba válasza Plazmacucci (#329) üzenetére


amanoba
őstag

ezt azért nem lehet így kerek perec kijelenteni...egyéni preferencia kérdése inkább szerintem.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#334) Plazmacucci válasza amanoba (#333) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ha kell a WP8 szopás meg a gyengébb burkolat és előlapi kamera hiánya, akkor 8s. Az meg, hogy a skype nem fut a háttérben nem mindenkinek akkora érvágás. A face kliens meg mindenüttt foscsi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#335) dejaris válasza -atesz- (#324) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem siman le lehet majd cserelni az also kupakot, hiszen csak egy darab muanyag, es egy nagyobb fem lappal benne (gondolom antenna). Csak az elol levo erintogombok egybe vannak a kijelzovel. szoval elol az eredeti szinek lesznek mig a vilag.

(#336) daniel909 válasza Plazmacucci (#334) üzenetére


daniel909
addikt

mért nem fut a háttérben a skype?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#337) catroot válasza daniel909 (#336) üzenetére


catroot
veterán

Mert nem tud a háttérben futni a jelenlegi verzió.

Na de majd egyszer... ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#338) daniel909 válasza catroot (#337) üzenetére


daniel909
addikt

jah, de csak mert béta jelenleg... hát Android után jó furcsa lesz nekem ez a WP :D :C remélem megszeretem:)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#339) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Az igaz ,hogy a t-mobil függetlenül árulja a 8s-t?

(#340) dejaris válasza -atesz- (#339) üzenetére


dejaris
addikt

Ezt en allapitottam meg, hogy a sajat keszulekem mukodik telenoros simmel is.

más:[link]
kezdodik :))

(#341) daniel909 válasza dejaris (#340) üzenetére


daniel909
addikt

fasza, bár ez nekem nem túl nagy érvágás h valami gagyi játék nem megy fel.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#342) dejaris válasza daniel909 (#341) üzenetére


dejaris
addikt

hat ha csak a jatekokkal lesz baj, akkor meg vagyunk elve :C (jatekra ott a tablet ;] )

(#343) athomi válasza dejaris (#340) üzenetére


athomi
veterán

ez vajon egyedi esetek közé tartozik vagy általános? :F

(#344) Воланд válasza athomi (#343) üzenetére


Воланд
titán

altalanos jelenseg lesz, hogy foleg a komolyabb jatekok nem fognak menni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#345) athomi válasza Воланд (#344) üzenetére


athomi
veterán

bocs, arra gondoltam, hogy független a telefon :)

(#346) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Na jelenkezem én is egy htc 8s-el. Most ismerkedünk...

(#347) daniel909


daniel909
addikt

van pár érdekes megfigyelésem... nekem valamiért mobilneten nem adja ki a forsquare helyeket, wifin tökéletesen megjelenik. ilyennel találkozott valaki? ez nagyon fura nekem. ezt irja ki [link]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#348) dejaris válasza athomi (#345) üzenetére


dejaris
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy a szolgáltatók első szériás telefonoknál még nem jutnak el oda, hogy le is zárják. Csak hát honnan tudhatjuk, hogy mikortól emberelik meg magukat.

(#349) kcsa válasza daniel909 (#347) üzenetére


kcsa
veterán

Gondolom egyébként mobilnet megy... Első gondolatom az hogy valami butított csomagban vagy, ahol jó pár dolog nem engedélyezett (esetleg súlyosbítva vodás NAT-olással - van még ilyen egyáltalán, vagy csak régen volt divat?).

(#350) sokol válasza daniel909 (#347) üzenetére


sokol
tag

Azt nem tudod véletlenül.hogy azt hol tudom beállítani ,hogy a zárolási képernyőn magyarul írja ki a dátumot?
Meg nem tudok felmásolni dokumentumokat a telefonra(documents mappába)mert azt írja ki,hogy nem támogatott formátum,ez mitől lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.