Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#733) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerintetek innen merre lenne érdemes tovább menni?

a táskában még van SoJ és egy mempo, a kellemetlenebb helyzetekre.

elment az IK csizma, szóval van némi pénzmagom, de 20+m egy 50+resistes inná övért soknak tűnik. fegyverből egyet láttam az AHban, ami jobb lenne és még elfogadható áron van, olyan 5mért +7k dam. nem biztos, hogy megéri.

nat vért + gyűrű már érdekesebb, bár akkor már lehet csizma is kéne. ha 120 fölötti dexel lenne, akkor nyerhetnék is rajta, de az meg nagyon drága (tipp: 5.5mért adtam el egy ice climberst, ami a jelenlegi csizmámat már verte volna egy 58as gemmel, movement speed van elég az inna+lacuni párosból). alternatíva strongarm lacuni helyett, movement bukó, elvileg lesz még dam. critdexes lacunik szépen tartják az árukat (őrülten drágák).

kesztyűt anno még 1.03 alatt vettem, a vállas is kb akörüli. int miatt a vállas 80+rest ad, pickupom is csak azon van, kesztyű vit miatt érdekes, szóval necces azokat is cserélni. amut bidre vettem két hete egy éjjel 3.2mért, ahogy nekem tűnik azon se tudok nagyon fejleszteni épeszű áron.

2sockos manticoret számolgattam, 1050es dammal 70chc és két 90%os gem mellett már nyernék talán damon. inna öv helyett jöhetne witching hour, de az meg megintcsak drága dexel.

jól érzem, hogy innentől csak zsebbenyúlósan menne upgrade, vagy van valami, amit kihagytam?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.