Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) California1 válasza Tyren (#894) üzenetére


California1
őstag

nem vitatom,valamivel fakóbb de szokás kérdése, per pill most 68%on van a fényerő és nincs vele különösebb problémám,nem a tűzőnapon fogok napiszart olvasni .-) Aki ilyen telot vesz ezzel ugyis tisztába van,fura ,de szokható,a brutál hardware kárpótól mindenért :-)

(#902) sylas


sylas
tag

Azért egy 1280x720as felbontás mellé egy 319es ppi nem rossz
Jobb mint egy 220as ppi, kisebb felbontás és ahhoz képest nem sokkal kisebb kijelző

SP előnye - teljesítmény
Kategóriájában az első

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#903) California1 válasza Classius (#898) üzenetére


California1
őstag

a wifi sajna kicsit gyengébb mint a V és P telokon , tegnap összehasonlitottam,a V-nél fullon volt ,az SP-nek egyel kevesebb volt a wifi jelzőn, kb igy képzeld....

(#904) California1 válasza sylas (#902) üzenetére


California1
őstag

igy van, teljesen okés ez a hd felbontás a 319ppi-vel

(#905) Mukorka válasza Classius (#898) üzenetére


Mukorka
addikt

Cégnél most mértem, 22 mbit le és 4,5 fel. Szerintem ez jó így.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#906) jenei1994


jenei1994
addikt

Megrendeltem a T-mobiltol a készüléket hétfön érkezése ma lett volna.Nézem a emailt ott meg mán holnapot ír vagyis csütörtökön hozza a futár érdekes.

(#907) n@p@lm válasza PAtr0n (#802) üzenetére


n@p@lm
őstag

jobb vétel dominoban +3000-ért.

szerk. : ja, látom részletre akarod.

[ Szerkesztve ]

(#908) Balázs1621 válasza jenei1994 (#906) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Tegnap én is rendeltem egyet, elvileg nekem is holnap hozza ki a futár.

(#909) bali305


bali305
csendes tag

Gondolom ezzel a 76 ezres dominos árral közelít a "különösen ajánlott" felé :D Ebben az árkategóriában messze ez a legjobb telefon szerintem.

(#910) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Akiknek megvan már a telefon azoktól kérdezném, hogy a kamera gomb két állású? Illetve az LCD mennyire van közel a digitizerhez? Sajnos képek alapján nem tudom eldönteni.

[ Szerkesztve ]

(#911) PAtr0n válasza n@p@lm (#907) üzenetére


PAtr0n
addikt

Platinás vagyok, ráadásul jövő májusban jár le a hűségem, addig meg még olcsóbb lesz a készülék. Kábé addigra tényleg best buy lesz :)

Tyren, hallador:
Pont erről beszéltem jópár nappal ezelőtt. A fakóbb kijelző ezek szerint már másnak is feltűnt. Ráadásul egy Arc S-el hasonlítottam össze. Amúgy utóbbi rohadt jól látható napfényben, pedig az is sima TFT, (led háttérvilágítással), 50% fényerőn használva.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#912) smileismarci válasza jenei1994 (#906) üzenetére


smileismarci
tag

Remélem nálam ilyen nem lesz már azt írja szállítás alatt meg még holnapot ír várható szállításnak

#%

(#913) RedJohn


RedJohn
csendes tag

Sziasztok! Ti melyiket választanátok? Ezt, vagy ezt?? :DDD Elszántam magam, hogy evvel megünnepeljem az új telót :D

(#914) gyuribácsi88

Holnap megyek megveszem, remélem lesz raktáron.

Van a telefonnak valami hibája? Vagy tud valaki valami hibáról?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#915) RedJohn válasza gyuribácsi88 (#914) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Szia! Én igaz, hogy csak második napja használom, de eddig tökéletes. A wifi vevő nem túl erős, de bőven az elfogadható kereteken belül van. Kijelző napfényben is olvasható, hangszórók elég hangosak, hívásnál nincs gond, szép képeket csinál. Egy Huawei Ideos X3 -ról váltottam, és azután mennyei fülüdülés ez a telefon. Egyszerűen imádom!!! :DD

(#916) smileismarci válasza RedJohn (#913) üzenetére


smileismarci
tag

Nehéz döntés :DDD

#%

(#917) -HajTömeg- válasza gyuribácsi88 (#914) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

A fórumot olvasgatva a wifi gyengeségéről írnak páran, de legalább ennyien dicsérik is,hogy semmi baj vele.
A kijelzőről annyit,hogy ma volt alkalmam nyomogatni, tényleg egy kicsit fakó a kijelzője az amoledekhez képest.
Ezt el kell ismerni,pedig nem vagyok kijelző fetisiszta.

Alias: Júzer error

(#918) hallador válasza RedJohn (#915) üzenetére


hallador
addikt

Nekem is ilyen van. Nem tudok eddig beszámolni hibáról.

A Kijelző fakóságát nem tudnám hibának felhozni, sztem nem fakó. Én egy Xperia Pro-ról váltottam, ahhoz képes egy felüdülés ez a telefon. Az IPhone-ak más a színkészlete, de hogy nagyon le lenne maradva azt nem mondanám.

Wi-Fi nekem jó, nyilván nincs értelme méregetni egy Laptop wi-fi-jéhez, mert nem arra van. Amire van (netezés, youtube) arra ideális. Nincs 10 - 20, - 60 MBit/s - ket keresni egy telefonnál, mert minek, nem ezen fog seed-elni 200 filmet. mint ahogy letölteni sem a komplett star trek 6 évadát, mert nem arra van.

Az akksija nagyon bírja, én ma meghajtottam keményen, reggel hat órakkor húztam le 34 %-on áll, az Xperia Pro új korában ilyenkor már régen töltőn volt. De kollégámnak IPhone 4S van délután 4 órakkor már töltőn volt, mikor ez 49 %-on. Ez mindent elmond, pedig kb annyit kapott a telefon mint az IPhone.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#919) gyuribácsi88

Köszönöm a válaszokat, én ZTE grand x IN-ről váltok majd erre.

Remélem nem bánom meg.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#920) RedJohn válasza smileismarci (#916) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Én is így vagyok vele :DDD egy kis nosztalgia el kell már, csak nem bírok dönteni hogy melyikből :D de egy kicsit a Vice City felé hajlok

[ Szerkesztve ]

(#921) -HajTömeg- válasza RedJohn (#920) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Itt kérdezd meg , rájuk még úgyis szükséged lesz :D

Alias: Júzer error

(#922) RedJohn válasza -HajTömeg- (#921) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Na, akkor majd körülnézek :DD Köszi!

(#923) gyuribácsi88

Amit elfelejtettem megkérdezni, nekem sima sim kártyám van, ez meg microsim-el működik, előfizetéses kártyám van, kapok másikat? vagy levágják a mostani micro méretűre? vagy hogyan működik ez?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#924) smileismarci válasza gyuribácsi88 (#923) üzenetére


smileismarci
tag

hát elméletben cserélik, de fizetni kell 4500ha nem ott veszed a telót de ha jó ügyintézőt fogsz akkor ingyen (t-mobile)

[ Szerkesztve ]

#%

(#925) gyuribácsi88 válasza smileismarci (#924) üzenetére

T-nél veszem, nehogy már fizetnem kelljen, hát akkor inkább veszek egy micros sim vágót és levágom magamnak

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#926) p_zsolt válasza gyuribácsi88 (#925) üzenetére


p_zsolt
tag

Szia,

ingyen cserélik, ha ott vetted. Nekem ma cserélték 2 perc sem volt az egész. Kérj hozzá 100Ft-ért egy átalakítót normál SIM-re, ki tudja, kellhet még majd.

üdv, Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#927) hallador válasza gyuribácsi88 (#923) üzenetére


hallador
addikt

Szia,

Pont így jártam ahogyan Te, de még meg is szívtam picit.

Nekem egy 2005-ös sim-em volt. Az az nem lehetett levágni mert az elektronika tönkre ment volna. Sajnos a szolgáltatók pénzt kérnek, ha csak úgy oda mész a Vodafon 7000 Ft-ot, a T 4500 körül. Mivel én Angliában kértem hozzá micro sim-et ezért ki kellett volna fizetnem 20 pound-ot, de mivel kiemelt ugyfél a cég, aki fizeti az előfizut, kaptam egyet ingyen.

Egy szóval úgy kell odamenni, hogy a készüléked kiírja, hogy nem látja a sim kártyát, akkor ingyen kutya kötelessége cserélni a sim-et, akkor is, ha sima úgyfél vagy, ilyenkor meg kell mondani, hogy micro simet kérsz. Helyben átpakolják az új simre a számokat egy replikátorral, meg aktiválják is.
A régi simet is visszakapod.

A Dolog úgy néz ki, hogy a midro sim is sima sim méretben kapod meg, tehát bele tudod tenni a régi telefonodba, mikor át akarod tenni, a micro simes telefonba, akkor a perforációnél ki tudod törni a micro simet a teljes méretű műanyagból.

Ha úgy mész oda, hogy Te új készüléket vettél, akkor 90 % hogy kifizettetik veled.

--------
Ha a készüléket az adott szolgáltatónál veszed, akkor megajándékoznak egy micro simmel, mert nem tudsz telefonálni a telefonnal.

(#925) gyuribácsi88:

Ha a T-nél veszed, akkor logikusan nem kell fizetned a Micro simért. Csak akkor, ha máshol veszed. Hiszen magához a telefonhoz is jár egy SIM. A Régi simedtől függetlenül is ez benne van az árba.

A Kártya levágással azért vigyázz, sokszor okozhatja, hogy nem érzékeli a telefon a levázot simet, pláne, ha jól elhasznált a SIM, ne talántán nagyon öreg, mint az enyém is volt.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#928) gyuribácsi88 válasza hallador (#927) üzenetére

Hát t-mobilos vagyok már nem is tudom mióta, meg aranykártyás meg minden búbánat, szóval náluk veszem a telefont, az előzőt is ott vettem, így akkor ingyen adnak egy másikat, ezek szerint.

Csak azért kérdezem mert kifogok valami hülyét aki kifizetteti velem, aztán kiderül hogy nem is kellett volna fizetnem és akkor mehetek vissza asztalt borogatni :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#929) Classius válasza gyuribácsi88 (#928) üzenetére


Classius
aktív tag

Ingyen kell kiadniuk ha náluk veszed a készüléket, ez biztos.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#930) qrta89


qrta89
csendes tag

Sziasztok,
meg tudná nekem nézni valaki, hogy a T mobilos SP véletlenül nem kártyafüggetlen-e? Az utóbbi időben egy-két szolgálatos telefon esetében előfordult ez.Sajnos nincs másik szolgáltatás mikro sim-em, hogy kipróbáljam...
köszönöm!

(#931) Mcleod


Mcleod
tag

Sziasztok!

Elvileg ma érkezik az SP-m. Valamit tudtok mondani amire oda kell figyelni első használat közben? Remélem nem fogok csalódni a készülékben.
Egyébként egy Galaxy Mini 2-t vált, tehát nagy lesz az ugrás :).

Csak egy maradhat!!

(#932) Tyren


Tyren
aktív tag

Amúgy nem tudom elhinni, hogy a T ilyen nyomott áron adja. Én 1,5x ennyiért vettem 1 het és 1 hónapot vártam rá Telenor üzleti előfizetéssel... 80 alatt ennek a telónak szerintem nincsen versenytársa a piacon...

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#933) hallador válasza Tyren (#932) üzenetére


hallador
addikt

Hát majd kiderül miért ilyen olcsó. A T valószínűleg kis árréssel dolgozik. Vagy kaptak kedvezményt a Sony-tól. vagy nem tudom.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#934) gyuribácsi88 válasza hallador (#933) üzenetére

Amikor megjelent a zte grand x, és megrendeltem akkor 52.000ft-ba került, most meg 71.000-be. Valószínű itt is ez lesz, ha látják hogy sokan veszik majd emelnek az áron.

Még hogy a T-mobile kis árréssel dolgozik :DDD :DDD :DDD

Ezt te sem gondolhattad komolyan ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#935) GeryFlash


GeryFlash
veterán

T mobileban 77ezer, legjobb ár/érték arányú mobil a Földön :C Szerintem tényleg kis árréssel dolgoznak, legalábbis ennél a telefonnál biztos

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#936) -HajTömeg- válasza Tyren (#932) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

A szolgáltatók kapcsolatban állnak a gyártókkal, ami annyit jelent,hogy fizetnek a gyártók,ha egy bizonyos számú telefon elmegy.
MOndjuk azt mondja a Sony a T-nek,hogy ha nálunk 2013-ban eladnak 10 000 sony telefont,akkor jár ez a "jutalék".
Ilyenkor jóárasítják a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#937) Classius


Classius
aktív tag

Általában mennyi idő után szoktak módosítani az árakon?
Még ebben a hónapban (Júliusban) kapható lesz a készülék fehér színben is a T-nél, remélem addig megmaradnak ezek az árak...

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#938) hallador válasza Classius (#937) üzenetére


hallador
addikt

Ezt nem lehet megmondani. A T sem tudja szerintem függ a kereslettől, és a többi terméktől is.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#939) smileismarci


smileismarci
tag

nekem még reggel megjött a telefon állom nem akad gyors imádom /még. remélem ez nem változik/ :DD

[ Szerkesztve ]

#%

(#940) SkiDev


SkiDev
senior tag

Én is készülök megvenni az SP-t hamarosan , de idegszanatóriumba megyek ha addigra megemelik az árát. :DD ;] Bárki bármit mond most besy-buy szinte a kategóriájában. Nem tudott senki semmi rosszat írni róla , teljesen meggyőzött :D . De a mindenhatóhoz imátkozom , hogy legalább 2-3 hétig maradjon meg még ezen az áron. :DDD

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#941) djbelo


djbelo
senior tag

Stamina mód-ban mit kell aktiválni hogy alul a led világítson nem fogadót hívásnál vagy sms-nél?

(#942) Co-Driver


Co-Driver
csendes tag

Sziasztok!

Ma megjött végre nekem is az SP egy Samsung Wave-ről váltottam és azt kell hogy mondjam nagyon nagyon megvagyok elégedve az SP-vel. Mondjuk a Wave után ez várható volt...
+ Kijelző kicsit fakó, de szerintem tegyük a szívünkre a kezünket ezt mindenki tudja aki, ilyen telefont vesz egyáltalán nem vészes ahogy sokkan rémüldöztek itt az elmúlt napokban.
+ Ennyi pénzért szerintem ma a piacon nincs jobb ár/érték arányú mobil.
+ Wifi nálam több "kontaktot" talált, mint a Wave szóval ezzel is 100% megvagyok elégedve.
+ Gyors, akadás mentes az egész készülék
- Sok a felesleges alkalmazás rajta úgy hogy azzal ellehet szórakozni egy picit mi kell és mi nem, de ezt egyéne válogatja.

Úgy, hogy Én tudtam mire számíthatok ennél a telefonnál és egyáltalán nem csalódtam az egészben az Androidot tanulnom kell a Bada után, de szerintem ez hamar menni fog és reméljük nem hagy fel a Sony a frissitésekkel mint a Samsung a Wavenél.

(#943) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Aki a fakó színekre panaszkodik nem próbálta még a színhőmérsékletet állítani a menüben? Én a Sony Centerben egy Galaxy S Advance (AMOLED) mellé raktam, és némi finomítás után a színek nem tűntek annyira fakónak az AMOLED-hez képest. Lehet, hogy a fekete nem annyira fekete, de szerintem nem volt annyira gáz.

Én is gondolkozom, hogy az Advance-t lecseréljem erre. Kb egy 10-est kéne ráfizetnem a használt Advance árára, ha teljes áron venném. Ha részletre veszem, akkor meg több, mint 25000 maradna meg :D

(#944) jenei1994


jenei1994
addikt

Tökömet ma reggel megint meg kellet rendelnem a telefont.Reggel emailen az fogadott,hogy nem vettem át a telefont a futártól.Jó tudni egyáltalán nem volt itt a futár még telefonon se hívott nem tudom mit szórakoznak.Nagyon remélem,hogy holnap végre kihozzák.

(#945) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Na pont ez a téma úgy is. Kérdés: T-nél meg lehet adni megrendeléskor, hogy mikor hozzák ki????? Mert nekem a jövőhét, pont nem jó. De ma megrendelném. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#946) Co-Driver válasza Permet Elek (#945) üzenetére


Co-Driver
csendes tag

Nekem azt mondta az ügyintéző hölgy, hogy ezt már a GLS futárszolgálattal kell megbeszélni vagy a Pikk-Pakk pontnál tudod átvenni az érkezéstől számított 5. munkanapig.

(#947) Permet Elek válasza Co-Driver (#946) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Az gáz. De amúgy tök rendesek mert normális esetben felhív a futár, hogy egyeztessen egy második időpontot. :((

[ Szerkesztve ]

(#948) jenei1994


jenei1994
addikt

Rendelés állapota:
Szállítás alatt.

Szállítás várható időpontja:
2013.07.05.

Remélem,hogy tényleg megkapom holnap.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#949) Permet Elek válasza jenei1994 (#948) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Ma rendelted? Gondolom igen. Ráadásul reggel. Csak vissza kellett olvasnmom. :DDD :W

Van egy L-em, valaki csere. Dobok rá valamennyit. ;] :R :R

[ Szerkesztve ]

(#950) jenei1994 válasza Permet Elek (#949) üzenetére


jenei1994
addikt

Igen reggel 7 óra körül.

Nekem meg van kijelzővédő fólia L-re. :D Úgy volt,hogy L-et veszek én is :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.