Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Mukorka válasza PAtr0n (#350) üzenetére


Mukorka
addikt

Nálam nem produkálja ez a hibát...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#352) PAtr0n válasza Mukorka (#351) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kifogtál egy kevésbé érzékeny kijelzőt, szerencséd volt. Én személy szerint nem mernék most venni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#353) Mukorka válasza PAtr0n (#352) üzenetére


Mukorka
addikt

Most már én is kételkedem, frankón magától kopik a festés a telómon. Most elővettem a zsebemből és két centi hosszan nincs festék az oldalán...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#354) PAtr0n válasza Mukorka (#353) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na igen, ezt is egyre több helyről hallom, hogy kopik a festék róla. Amilyen gyorsan megtetszett ez a készülék, olyan gyorsan józanodtam ki belőle.
Lehet majd a nyári javított modellek már minden tekintetben jobbak lesznek.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#355) -HajTömeg- válasza Mukorka (#353) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Csinálnál róla 1 képet?

Alias: Júzer error

(#356) Mosquito76 válasza Oldmobil (#348) üzenetére


Mosquito76
csendes tag

igen, de direkt megnéztem, ha itthon akarnék egy G S4-et, 2 év hűséggel, és vállalom a havi 11 rugós díjat (Voda Mátrix 5 tarifa - megegyezik árban az angol voda 33 fontos tarifájával árban) akkor is a szolgáltatónak kell fizetnem még pluszba a telóért 140 ezret.
Ez a dúrva - ezért nem értem.

(#357) Misua válasza Mukorka (#353) üzenetére


Misua
senior tag

Hát ez szörnyű :((( Hól vetted?

Annó egy fém Xperia P helyett rám próbálták sózni egy müanyag vackot...isteni másolat volt...

(#358) Mukorka válasza Misua (#357) üzenetére


Mukorka
addikt

Sonycenter-ben vettem, a festék alatt jól látható az aluminium. Este csinálok képeket.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#359) Misua válasza Mukorka (#358) üzenetére


Misua
senior tag

ott pedig 140 ropi :Y és már kopik is...

(#360) Oldmobil válasza Mosquito76 (#356) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Jaja, igazad van.
Egyébként meg lehet, hogy a festék kérdés is szerepet játszik a
a forgalmazás késésében... Leglábbis jó lenne, ha javítanának ezen.

(#361) -HajTömeg- válasza Mukorka (#358) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Engem az érdekelne,hogy így a kis Ray-em után mennyire tudnám megszokni ezt a nagy kijelzőt vajon.
Kinézetre tetszik,de nem bosszantó,hogy 2 kézzel kell használni?
Vagy te átéred 1 kézzel is a képernyőt?

Alias: Júzer error

(#362) Mukorka válasza -HajTömeg- (#361) üzenetére


Mukorka
addikt

Épphogy átérem de nem érzem biztosnak a fogását ha csak egy kézzel használom. Minden esetre veszek rá egy tokot bár akkor is érdekelne hogy mitől van ez a fényre olvadó festés hiba.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#363) HuaweiU8500 válasza Mukorka (#358) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

ez érdekes, én már több mint két hónapja használom, és teljesen kopásmentes a fém. Igaz még leejtve nem volt, és övtáskában hordott...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#364) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! elolvastam az egész fórumot a legelejétől, most akartam venni én is egy Sony xperia Sp telefont, de úgy látom inkább érdemesebb lenne még várni a vásárlással, hát én nem nagyon hiszem el hogy igazat mondanának ezek az üzletek vagy ennyire nem foglalkoznak vele??
írtam e mailt az itt elhangzottakról. a sony centernek meg a központi szalonnak is.

Tisztelt Érdeklődő,

Az Ön által említett problémákról nincs tudomásunk.
Hivatalos értesítést ilyen ügyben nem kaptunk. Sajnos fórumokon gyakorta jelennek meg megalapozatlan információk is.
Ha bármilyen problémát tapasztal készülékén, akkor forduljon bizalommal a Sony hivatalos márkaszervizéhez.

Köszönöm érdeklődését:

Halpern György
Sony Központi Szalon
www.kozpontiszalon.hu

Köszönjük megkeresését. Az Ön által leírt problémákat mi nem tapasztaltuk, pedig bemutatás céljából ki is van helyezve ebből a modellből az üzletben.

Üdvözlettel:
Csipai András
Sony Center Margit krt

(#365) Classius válasza K Norbi (#364) üzenetére


Classius
aktív tag

Én erre csak annyit mondok:
"Nem zörög a haraszt..... "

Remélem ténylegesen rendbe szedik ezt a készüléket és még a nyáron forgalomba kerül, számomra ez a telefon Best Buy kategória lenne ha minden stimmelne rajta.

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#366) Mukorka válasza K Norbi (#364) üzenetére


Mukorka
addikt

Én is tőlük vettem, be is vittem de látszott rajtuk hogy nem győztem meg őket a magától kopás történetével. Futáskor övtáskába teszem, lehet hogy hozzáütődött az egy zsebbel arréb lévő kulcsomhoz és az okozta a kopást. Minden esetre fura, mert nagy adagban jött le a festék és ilyet még nem tapasztaltam máshol

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#367) darvinya válasza Mukorka (#366) üzenetére


darvinya
titán

Cipzár is okoz kopást, vagy akár szöveten keresztül pénz is ledörzsöli.
Tapasztalat :((( , volt 2db X1 burkolat is emiatt kopott meg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#368) Doo!


Doo!
tag

Üdv az uraknak.
Megtetszett az SP, úgy is készülék vásárlás előtt állok, épp kapórajön. Remélve, a fórumon olvasottak után nem valószínű hogy lesz, így egy régebbi modellt, a P-t is számításba kellett vennem, miután jelenleg semmilyen telefonom nincs... be is mentem vodáékhoz, készülékek a kirakatban és az árlistában egyaránt megtalálhatók. Mire odakerült a sor hogy kössünk üzletet, addigra kiderült hogy nincs SP raktáron, ugyan rendelni lehet, de teljesen bizonytalan mikorra érkezik meg. A SONY vissza hívta ezeket a készülékeket. Három kirendeltségben is jártam, de az eladók mindenhol kedvesen és értetlenül mosolyogtak, hogy ők nem tudnak semmit és csak megerősiteni tudják a kollegát, "teljesen bizonytalan".
Rendben akkor legyen a P.
-nagyon sajnáljuk de ez a készülék elfogyott és nem tudjuk már beszerezni.
-rendben de az interneten és a most nyomtatott árlistájukban egyaránt megtalálható mint ott a polcon. :D
-még nem tudtuk frissíteni az aktuális kínálatot. (amit előttem, nekem nyomtatott ki :C )
Megrendelheti a készüléket, amint megérkezik értesíteni fogjuk. Ha idő közben meggondolja magát nincs probléma eladjuk másnak.
Rendben majd értesülök róla ha már vettem egy készüléket mert a sim ahoz kevés.

Van valaki aki többet tud a vodafonos kollegáknál?
Avagy várjak "bizonytalan időpontig?"
A T-t ugy nézem már nem éri meg megvenni SP-nél kicsit gyengébb és nemkicsit többe kerül.

(#369) Mukorka válasza darvinya (#367) üzenetére


Mukorka
addikt

Sajnos én is ettől tartok. Mindegy, egyelőre nem izgatom magam, legalább felismerem messziről. :)
Holnapig nem futok, előtte meg veszek hozzá valami tokot.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#370) PAtr0n válasza Doo! (#368) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem addig várjál, amíg lecseng a problémás időszak, azaz 1-2 hónap. Olvass vissza, van vele baj bőven, nem ajánlatos most venni. Majd ha lecseng a visszahívás, és érkeznek az újak/javítottak, akkor érdemes lesz venni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#371) K Norbi válasza Doo! (#368) üzenetére


K Norbi
addikt

Helló én is most akartam venni, de inkább várok 1-2 hónapot az a biztos.. addig vettem egy Nokia 2700 Classic ot, 4000Ft ért teljesen jó amíg nem lesz másik.

[ Szerkesztve ]

(#372) HaNoi


HaNoi
csendes tag

Ziasztok!

Most beszéltem az egyik Témobilos ismerősömmel, aki annyit tudott mondani, hogy egyáltalán nem biztos, hogy forgalmazni fogják az SP-t. :( :(((
Egyébként nekem nagyon furcsa ez gyári visszahívásos duma a vodától, Engliában és Germániában is kapható az SP, mellesleg a Ténél. Illetve ha a kiskereskedők a nagykertől/importőrtől kapják a készülékeket, akkor majd pont nekik nem szólnak, hogy fs a telefon. :((( Nagyon fura ez az egész...

(OFF)(OFF)Egy újabb kérdés: hogy lehet az, hogy a Sony-nál 130k a készülék, más kereskedőnél meg 97k (nem oem, hanem csomag)???? (/OFF)(/OFF)

szoni ikszpéria espé eltées

(#373) gabor907 válasza Mukorka (#358) üzenetére


gabor907
tag

képkek lesznek??? kiváncsi lennék!:)

core

(#374) Misua


Misua
senior tag

Jártam ma sony centerben (Kálvin mellett), kérdeztem tudnak e vmit hogy vodánál már vagy 3 hete visszahivták az SP-t...nem is tudták, de kivancsiak voltak milyen rémhirek terjednek a neten ;] Elmondásuk szerint mivel ez új modell igy megeshet :C

(#375) Parázs


Parázs
csendes tag

Mint már mondtam a telenornál már lekerült a válaszható mobilok közül! A vodánál az Arénában van raktáron, az kérdéses, hogy odaadják-é, bár ezt nem értem, hogy nekem miként sikerült kijuttatni...voda online shop-os rendelést! Ott is voltak problémák, de valahogy mégis kihozták...

(#376) Pistakiss válasza Parázs (#375) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ma kérdeztem a helyi vodában, azt mondták a jövő héten már kapható lesz, rendeltek hozzá fóliát és tokot is.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#377) Mosquito76


Mosquito76
csendes tag

igen, már május eleje óta, 4 hete ezt mondják:
jövő hét elejétől már lesz - és hét elején meg azt, hogy majd hét vége felé.
De legyen neked inkább igazad.
:-)

(#378) Pistakiss válasza Mosquito76 (#377) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Elég sokat nyaggatom őket, nem gondolom, hogy ezzel akarnának lerázni, meg minek rendeltek volna hozzá való tokot és fóliát?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#379) smileismarci


smileismarci
tag

hát ez nem túl biztató :( remélem minél előbb javítják a hibákat (ha vannak, és nem csak a voda beszél össze vissza) pedig ez a telefon amibe teljesen beleszerettem még a mérettel is megbarátkoztam (mondjuk szerintem így is ez lesz a következő csak kicsit elbizonytalanodtam)

[ Szerkesztve ]

#%

(#380) gabor907


gabor907
tag

sziasztok...

2-3 nappal ezelőtt voltam bennt a vodába, mondta a srác h rendel nekem majd meglájuk mi lesz...

mai nap felhívott és közölte velem:

nem tud rendelni ilyen telefont sajnos és nem tudja megmondani, hogy mikor lesz elérhető a készülék, ha mindenáron ez a készülék érdekel, akkor javasolja, hogy érdeklődjek bármelyik vodabolta, előbb-utóbb biztos elérhető lesz.

Továbbá még elmondta azt is, hogy igazam volt ezzel visszahívással, vagy értékesítési problémával,mert ott volt a boltba vmilyen területi vagy régiós fejes és az elmondta, hogy borsodba a miskolci tescós vodába van 2 db telefon de nem lehet értékesíteni...

core

(#381) baluka6 válasza gabor907 (#380) üzenetére


baluka6
aktív tag

Nekem ma 1-2 hetet mondtak a telefonra, készlethiány miatt...
Egy nagy kamu sz@r az egész vodafone. Amúgy Sony centerbe megtapiztam és korrekt kis masina.

(#382) gabor907


gabor907
tag

én a debeceni sony centerbe voltam... 4 db sony teló volt összesen, j volt a legjobb.:D

viszont esélyes h hamarosan lesz már mert az árukeresőben 1 hete alig volt, most nézem elég sok gsm boltban van már 94-96 ért!!

core

(#383) Mosquito76 válasza gabor907 (#380) üzenetére


Mosquito76
csendes tag

igen, ha visszahívják a telefont az azt jelentené, hogy visszakerül a gyárba - de egyértelműen nem erről van szó, hisz a boltokba, fizikailag ott van pár készülék, csak jegelik - valami miatt ülnek rajta.

(#384) -HajTömeg- válasza Mosquito76 (#383) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Igen, ülnek rajta,mert szériahibásak és utasítást kaptak,hogy emiatt ne adják el őket.

Alias: Júzer error

(#385) spargarepa válasza -HajTömeg- (#384) üzenetére


spargarepa
csendes tag

viszont akkor a sony centerbe miért tudod megvenni? nem az lenne az első, hogy ők nem adják el?

(#386) -HajTömeg- válasza spargarepa (#385) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Csak találgathatunk.
Elképzelhető,hogy bizonyos szériaszámmal rendelkező készülékekkel van a hiba, vagy nem hívják vissza mindenhonnan, esetleg úgy vannak vele,hogy nem baj,ha eladják, majd kicserélik,ha probléma lesz vele.
A lényeg,hogy vegyék-vigyék.
De persze ez is csak feltételezés...
Fene tudja,mindenesetre elég sz@rul hangzik.

Alias: Júzer error

(#387) Parázs


Parázs
csendes tag

Ha széria hibásak, akkor nekem miért hozta ki a Voda??? Én nem nagyon vettem ebből észre semmit, bár már mint mondtam egy badás készülékhez hasonlitgatom...
Meg vagyok vele elégedve...bár kétszer megfagyasztottam,csak az újra inditó gombbal tudtam bele újra életet lehelni...a kijelző...meg hát a másikon is tudom azt csinálni, pl a Z-n hogy ne vegye az érintést!!!

(#388) -HajTömeg- válasza Parázs (#387) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szerintem kár azon pörögni,hogy mi lehet a baj, úgyis csak találgathatunk.
Egy tuti!
Ha egy készülék forgalmazását ideiglenesen abbahagyják, akkor ott valami nem stimmel.
A youtube-os videókból kiderül,hogy némely készülék érintőképernyőjével baj van, ez egy lehetséges ok,de nyilván a Sony mindent megtesz ,hogy nehogy kiderüljön mi az igazság.
Míg újra nem kezdik forgalmazni, addig maradnak a ti beszámolóitok és a találgatások.

Alias: Júzer error

(#389) Mosquito76 válasza -HajTömeg- (#384) üzenetére


Mosquito76
csendes tag

attól még egy műszaki termék se javult meg, ha a polcon tartják, csak ha visszakerül a gyártóhoz, vagy a szervízbe - de hát nem kerül, ott van a boltban.
Sőt nagykereskedésekből se hívták vissza, mindenki árulja.
Akkor mindenki rosszat árul, és csak a vodafontól hívta vissza a sony?
:-)

[ Szerkesztve ]

(#390) gabor907


gabor907
tag

Az h felkerult 1-2 video h hibas az vegulis olyan amilyen... Ugyanez a kijelzo van mashol is illetve haverom s2-esebe 2* ment tonkre a kijelzo valamint mas gyarto tipusainal is fordulnak elo erthetetlen hibak... Ez a technika.. Amugy lehet h nemtudnak annyit leszallitani amit kertek fordult elo ez a htc one-al is:) mindenesetre tenyleg csak talalgatunk hivatalos kozlemeny nincs erdekes a dolog de bizzunk benne h hamarosan mindenki kap belole es tapasztalatokkal erdekessegekkel lesz tele a topic nem pedig ezekkel a hsz-ekkel....

core

(#391) Kaeblo


Kaeblo
csendes tag

Hello!

Nekem 3 napja van meg a telefon. Leírom a tapasztaltaimat, hátha segít valakinek. Nekem teljesen jól működik az érintés.
Eddig nagyon tetszik minden szempontból. Az akkumlátor idővel is elégedett vagyok. Ha bekapcsolom a stamina módot, kikapcsolt kijelzővel 1 éjszaka alatt 1-2%ot esik az akksi. Használattól függően 2-3 napig is el lehet vele lenni. De hardkór használat esetén azért nem bír annyit. Sebességben pedig nem is gondoltam, hogy már ilyen gyorsak a telók. A böngészésnél a normális oldalakat tulajdonképpen olyan sebességgel tölti, mint a laptopom(majdnem instantnak mondható). A taszkváltás is teljesen jó. Minden gyors és smooth a rendszerben. Hátránynak annyit mondanék, hogy a hangszórója kicsit lehetne hangosabb és a led erősebb. Plusz 3G esetén eléggé melegszik és merül, de legalább gyors. Wifit még nem próbáltam sokat, arról nem nyilatkozok. A Sony-s androidról, pedig annyit, hogy szerintem egész jó lett.

(#392) cseviktor


cseviktor
csendes tag

Üdv mindenkinek
Én május 31.én vettem az xperia SP-t.(Telenor)
30.-án szóltak hogy a telenor újra forgalmazza.
Tulajdonképpen eddigis forgalmazta mert a boltokban ottvolt vissza nem hívtak egyet sem...a készülékárlistán is rajtavan, csak a forgalmazás után 2 nappal a sony letiltotta az értékesítést és ez ígyvolt kb 2 hétig egészen 30.-áig amikor szóltak,én másnap bementem megvettem hazavittem..ittvan. Az hogy mi volt vele vagy miért nem lhetett árulni két hétig nemtudom ők se tudták pedig voltam vagy 4 voda és 5 telenor üzletben is és sehol nem mondtak semmit...én ara gondoltam hogy van pár kifutó modell most a sonynak és azokat még el akarták adni ilyen raktárkisöprés jelleggel és ezért tartották vissza a terméket,vagy tényleg valami hiba csúszott az adminisztrációba és ezért volt egy kis gond.Nemhinném hogy hardverhiba mert akkor visszahívták volna ha szoftver akkormeg utólag is tudnák javítani...a videókról a neten hogy mennyire hibás arról meg annyit hogy mindegyik készülékről találni ilyeneket sajnos selejtek mindenhol vannak... Szval részemről annyit tudok a késéshez hozzáfűzni hogy engem is idegesített nagyon és el is bizonytalanított de sok éve sonym van és adtam neki egy esélyt...És 30.ától a telenor már árulja ismét ez biztos mert megvettem a boltban.Első benyomásra nekem hirtelen picit nagy az xperia neo hoz képest amiről váltok de tényleg eddig meglepően gyors és jó ez az új android is rajta de nekem alap hogy jó a sony edig sem volt hálisten gondom egyel sem...A negatívumokról hirtelen annyit ami zavaró az két dolog konkrétan...az egyik hogy halk...a hangszóró elöl is és hátulis halk...és nem vagyok teljesen elégedett a hang tisztaságával telefonálás közben sem minőségben sem hangerőben...A másik az a hátlap illeszkedése az elég pocsék..nemtudom hogy csak nálam e vagy másnál is előfordul e de ahol a töltőkábelt kell csatlakoztatni ott elég nagy a hézag a hátlap és a teló között a teló aljáról nem is beszélve szval egy ilyen jó kis aluházas telónál figyelhettek volna hogy pontosan illeszkedjen a hátlap mert akármelyik kókány alsókategóriás mobilnak a hátlapja jobban illeszkedik ennél...A negativumokról ennyit...a pozitivumokat gondolom ismeri aki ilyent akar venni...az érintőképernyőjével nekem semmi baj sincs meg mással sem eddig minden ok vele ha lesz valami akkor beírom.
üdv
csv

(#393) Classius


Classius
aktív tag

Na végre, tapasztalatok! Köszönjük őket!

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#394) HuaweiU8500 válasza cseviktor (#392) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

többször irták, irtuk, h sem hardver, sem szoftver hiba miatt volt felfüggesztve az értékesítés, csak a egyik külföldi hatóság elfogadására vártak.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#395) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Zenelejátszó hangminősége és a rádió milyen? Nem gáz?

(#396) cseviktor válasza Re-Tech (#395) üzenetére


cseviktor
csendes tag

Kihangosítva annyira nem hallgatok zenét de ha nincs maxon a hangerő sztem még elfogadható...a fülhallgatóról meg annyit hogy nekem ilyen agybadugós fülesem volt az xperia neohoz és az nagyon korrekt minőségű volt ehez viszont elég szimpla snassz fülest adtak amit nem használok mert megszoktam a régit és nincs annyira viszonyítási alapom mert egy szimpla fülest és egy dugósat nehéz összehasonlítani.A gond az hogy a régi dugós fülest nem ismeri fel az SP... az SP fülesét meg nem ismeri fel a Neo... Valaki tudja hogy miért lehet?elvégre mindkettő sima jack dugós fülhallgató nem értem miért nem lehet használni őket fordítva...

(#397) Re-Tech válasza cseviktor (#396) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Elsősorban egy korrekt minőségű fej/fülhallgatóval érdekelne az mp3 lejátszás minősége / rádió :)
Olyanra gondolok elsősorban, hogy nincs-e idegesítően magas alapzaj / sistergés vagy túlontúl alacsony max hangerő.

(#398) darvinya válasza cseviktor (#396) üzenetére


darvinya
titán

2012-es telok óta áttértek CTIA szabványos láb kiosztásra, ezért nem működik a Neo-s SP-n, és SP-s Neo-n.

Szimplán fel van cserélve 3-as és 4-es érintkező magyarán.

(#397) Re-Tech

Egyik legjobb DAC hang generátor chip van a Sony telokban.
Így minőségre nincs panasz.
De a hangerő sok mindentől függ, de legfőképpen az adott hanganyag minőségétől.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#399) david0111


david0111
tag

Menyièrt vettétek?

(#400) cseviktor válasza darvinya (#398) üzenetére


cseviktor
csendes tag

ó értem...hát ez szomorú:D de azért köszi
A hangminőségről meg hogy... egy jó fülessel tuti nincs gond vele...kihangosítva meg szerintem egyik teló sem szól szépen max hangerőn de szerintem hallgatható úgyis mert annyira vészesen nem halk.Engem jobban zavar az hogy a hívás közbeni hangerőt nem tudom felvenni jobban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.