Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) oliwire válasza Zolee11 (#30995) üzenetére


oliwire
őstag

Közben az is kiderült, hogy néhány sp, ha fejre is állunk, nem fogja bírni a mostani 4.3-mat, semelyiket. Ez egy szervizes beszélgetésből derült ki. Driverhibák lehetnek, bizonyos készülékekkel nem kompatibilis a mostani 4.3, eltérő komponensek miatt. De a többi sp-re jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#31002) TheBerzerker válasza harry3 (#31000) üzenetére


TheBerzerker
csendes tag

Ahha. Akkor ez a gond. Akkor ezt csak otthon fogom tudni megcsinálni. win 7-en tudod esetleg hol lehet ezt letiltani?

(#31003) harry3 válasza TheBerzerker (#31002) üzenetére


harry3
őstag

Ott nem kell, arra simán feltelepül.

oliwire: A driver hibákat nem tudják javítani? Bár a mostani frissítéshez nem fűzök sok reményt, mert az első build óta megjelent már pár frissítés és semmi változást nem hozott azoknak, akiknek ilyen problémájuk van. Legalább kiderült, hogy a Sony tud a hibáról.

(#31004) Jeffi


Jeffi
aktív tag

Slimkaton hogyan tudnám megcsinálni hogy a kamera gomb hosszú nyomására ne a gyári kamera app jöjjön be hanem a google kamera appja?

[ Szerkesztve ]

X1X

(#31005) oliwire válasza harry3 (#31003) üzenetére


oliwire
őstag

A villogás is amiatt van, és a .203-mas frissítés pletyka szerint ezt orvosolja majd, így valószínűleg majd a többi driverproblémát is. De addig is csak bízhatunk benne.

(#31006) norbert1998 válasza Jeffi (#31004) üzenetére


norbert1998
veterán

Beállítások, alkalmazás, alap kamera, alapértelmezett törlés

Zolee :most lehetnék nagyon köcsög :az aláírásod elárul mindent ;] de viccet félre téve, egyrészt igazad van,másrészt meg tényleg vannak jelenlegi 4.3-al abszolút nem működő Sp-k

[ Szerkesztve ]

(#31007) Jeffi válasza norbert1998 (#31006) üzenetére


Jeffi
aktív tag

az a gomb szürke nekem, tehát nem tudom megnyomni.. de mégis az indul alapértelmezettként :(

[ Szerkesztve ]

X1X

(#31008) Zolee11 válasza oliwire (#31001) üzenetére


Zolee11
senior tag

No hát ez még kiválóbb, és mi a megoldás? Semmi. Talán ki kellene adni egy tájékoztatót, vagy eleve tiltani ezen a telefonokon a frissítést, azaz ne ajánlja fel és tegye fel, stb. Mert ha tudnám, nem szenvednék vele... No komment színvonalon van már ez a cég is, hol van a régi név és színvonal?
Legalább most már értem, hogy egyeseknek hogy a bides punabellába megy jól, másoknak, köztük nekem is akármit és akárhogy teszek, egyszerűen nem jó.
Neked köszönöm szépen az információt! :R

no brain, no problem

(#31009) nova001


nova001
senior tag

Hogyan lehetne megoldani hogy 4.4-en fusson a sony update center (walkman és album app frissítése miatt)? kerestem google-n de semmi értelmes választ nem találtam...

(#31010) Melafoto


Melafoto
senior tag

Hali

Többen jelezték PM-ben, hogy nem elérhető az új PureXPERIence ROM.
Javítottam a linket, most már elérhető:

FileFactory: PureXPERIence_SIRIUS_3.5.0.zip

MEGA: PureXPERIence_SIRIUS_3.5.0.zip

Thx jancsessz

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#31011) nova001


nova001
senior tag

másnál is úgy van hogy a hangerő gombokkal nem a csengőhang hangerőt szabályozza hanem a média hangerejét ?? DE MIÉRT ??

(#31012) szabo_b7


szabo_b7
tag

Sziasztok!

Mai nap mentem le a lépcsőn és kiesett a zsebemből a telefonom. :(((
Maga a kijelző nem sérült, mindent érzékel, csak ferde :(
Képek (hátlapot levettem):

kép1kép2kép3

Mit lehet ezzel tenni? Esetleg gariba cserélik? :F Januári a telefon.

Előre is köszi!

(#31013) counterbill válasza szabo_b7 (#31012) üzenetére


counterbill
senior tag

Kkeretet kéne leszedni és vissza egyengetni, vagy cserélni. De ,hogy garanciába nem csinálják meg az 100%. Nem a telefon hibája a baleset így nem is érvényes a garancia.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#31014) szabo_b7 válasza counterbill (#31013) üzenetére


szabo_b7
tag

Értem, köszi. És a keretet hogyan lehet leszedni

(#31015) raziel01 válasza szabo_b7 (#31012) üzenetére


raziel01
veterán

Szilikon tokot kellett volna hordani.
Nekem van rajta. Pont tegnap esett ki a kezemből másfél méterről a betonra és nem lett baja. Elnyeli elég rendesen az ütéseket a puha tok.

(#31016) szabo_b7 válasza raziel01 (#31015) üzenetére


szabo_b7
tag

Volt rajta. :((

(#31017) counterbill válasza raziel01 (#31015) üzenetére


counterbill
senior tag

Hát ezen nem segített volna egy puha tok. Elhajlott az egész.
Nem tudom ,hogy lehet leszedni. Bár van csavar a telefon oldalán gondom az fogja.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#31018) norbert1998 válasza nova001 (#31011) üzenetére


norbert1998
veterán

A slimkat specifikus beállításokban keresgélj

(#31019) raziel01 válasza counterbill (#31017) üzenetére


raziel01
veterán

Azért hajlott el, mert kemény ütés érte. Ha van rajta tok akkor nem éri kemény ütés ennyire. :D
Amúgy azt nem tudjuk mekkora magasságból esett.

(#31020) counterbill válasza raziel01 (#31019) üzenetére


counterbill
senior tag

Szerintem egy kicsit sokat képzelsz a szilikon tok nyújtotta védelemről. Rugalmas hajlékony valami. Tehát hajlik a telefonnal együtt ha az is hajlik (mint a képen).
Ezért jobbak a flippes bőr tokok. Kemény műanyag pluszba merevíti az egészet de kívül meg ott van a puha szivacsos bőr.
De ez is csoda mint a előző elhajolt SP. Ott is szép íves lett a keret meg a telefon de a kijelzőnek semmi baja. Gorilla Glass 999999

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#31021) bajzal


bajzal
őstag

Mi az a google szolgáltatás ami így szívja az aksit? Nem lehet letiltani?

(#31022) dave0825 válasza szabo_b7 (#31014) üzenetére


dave0825
őstag

Valaki egyszer linkelte, hogy nem egyszerű leszedni a keretet, de nem találom, úgyhogy kerestem ilyen videót: ez alapján eléggé szét kell szedni az egészet, de lehet, hogy van egyszerűbb is, én nem találtam.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#31023) szabo_b7 válasza dave0825 (#31022) üzenetére


szabo_b7
tag

Köszönöm a videót, nem akarom még jobban el b*szni, inkább elviszem egy szervizbe, aztán kiderül hogy mi lesz vele.! :)

[ Szerkesztve ]

(#31024) nova001 válasza norbert1998 (#31018) üzenetére


nova001
senior tag

nem találtam semmi érdemlegeset

(#31025) Martin 333


Martin 333
csendes tag

Hali! Tudtok valami olyan programot ami stabilizálja a wifit 4.1-en? (nem dobálja le) Köszönöm a segítséget! :C

(#31026) weres78


weres78
senior tag

Üdv!

Valakinek van ötlete mi lehet bizonyos (SP) készülékek hátlapján az "N" jelölés?

(#31027) dave0825 válasza weres78 (#31026) üzenetére


dave0825
őstag

A matricára gondolsz? Ott van a telefonban az NFC chip (vagy micsoda :D ). Mármint nem az az NFC, hanem a hátlap alatt, az alaplapon, csak kb. azon a részen valahol.

Jeffi nekem már lekopott, és csak egy fehér négyzet volt, úgyhogy leszedtem :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#31028) Jeffi válasza dave0825 (#31027) üzenetére


Jeffi
aktív tag

Igen, de leveheted ha zavar. :)

X1X

(#31029) weres78 válasza Jeffi (#31028) üzenetére


weres78
senior tag

Nagyon köszönöm!

Vásárolnék egy készüléket, és eléggé messze van, gyanúsan jó áron. Attól tartottam valami replica esetleg. Sajnos nem ismerem az SP-t, S-em volt.

(#31030) se87tet


se87tet
tag

Sziaszok!Mivel frissült a PurEXPERIence rom, így frissítettem a blogomat és a letöltési linket, illetve írtam egy elég részletes leírást hogyan lehet a nulláról feltenni.
akit érdekel, minden információt megtalál a blogomban.

első benyomás a romról:

"Na feldobtam a 3.5.0át gyors mint atom
Pozitív:
akadás mentesen pörög az 5 oldal,a fény jelző csík telefonálás alatt világít nem alszik be,4.4-es értesítési sáv pöpec,wifi erős és gyorsan kapcsolódik,nincs már black screen nem kell duplán feloldani a képernyőt,gyosan egyszerűen elérhető recovery,bootolási folyamat is gyors és nem akad be a képernyő pörgetés közvetlen azután hogy ujrainditom szépen pörög,cam fókuszálás és fénymérés szerintem jobb,csocsik a vissza, home,futó alkalmazások gombokBig Grin
Ami kicsit fejleszthető lenne még: Google hangbeviteli bill de gondolom ez az egész hangbeviteli progit jelenti,cam efektus választásnál még mindig eléggé belassul ha az effektek végére pörgetek,kicsit mintha sok ramot enne 230 szabad ujrainditás után de volt már olyan pár progi futtatását követően hogy 80 szabad....bár hozzáteszem annyira nem érezhető ez seholsem szóval azonfelül hogy egy adat a futó alkalmazások közt sokat amüködésben nem érzek,Walkman meg szerintem hangerőben ugyanaz mint volt,nem hallok külömbséget,
Összességében pöpec én már ezt hagyom fenn mert SP-n eddig mindentől jobb ez a 3.5.0"

Ezt szita54 írta róla egy másik fórumon.

Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

(#31031) harry3 válasza se87tet (#31030) üzenetére


harry3
őstag

A rom vajon azoknak is akadásmentes, akiknek a gyári 4.3-tól használhatatlan lesz a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#31032) se87tet válasza harry3 (#31031) üzenetére


se87tet
tag

tégy egy próbát és mondd meg te :DD

Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

(#31033) vazulka2800


vazulka2800
tag

Olyan gondom van hogy slimkat után vissza akartam rakni a pre-rootolt 4.3-at de nem volt rajta root ezért ráraktam a gyári 4.1-et rootoltam de nem bírok cwm-et rakni a telóra ez miért lehet? megoldás?

[ Szerkesztve ]

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#31034) se87tet válasza vazulka2800 (#31033) üzenetére


se87tet
tag

Írtam ilyen esetekre egy leírást a blogomban, nézd már meg hogy mindent úgy csináltál-e, hátha megtalálod benne a megoldást.

Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

(#31035) bajzal


bajzal
őstag

Erre valaki?

(#31036) harry3 válasza bajzal (#31035) üzenetére


harry3
őstag

Indítsd újra a telefont, mert lehet, hogy beakadt az alkalmazás. Esetleg próbáld meg, hogy törlöd az alkalmazás adatait. Ha mindent szinkronizáltatsz a telefonnal akkor az is lehet a probléma, mivel a Play Szolgáltatások az alkalmazásfrissítésekért, szinkronizálásért felelős.

[ Szerkesztve ]

(#31037) norbert1998 válasza nova001 (#31024) üzenetére


norbert1998
veterán

Pedig ott van, én is állítottam

(#31038) vazulka2800


vazulka2800
tag

Felraktam a purexperience3.5-öt és amikor rádugom gépre akkor folyamatosan leáll a sistem.ui

[ Szerkesztve ]

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#31039) Menetke93 válasza nova001 (#31009) üzenetére


Menetke93
csendes tag

helló tudnál abban segiteni h honnan tudom leszedni és telepiteni a SONY XPERIA SP SlimKAT (4.4.2 t ? köszi előre!

(#31040) MBalu04


MBalu04
újonc

Sziasztok. Gondoltam ha valahol, hát itt lesz aki tud nekem segíteni ;)

December óta van SP-m, alapvetően nagyon meg vagyok vele elégedve. ma délután jött elő egy olyan probléma, hogy a kijelző a felső (kb 1 - 1,5 cm-es ) sávban nem reagál az érintésre. Így nem tudom megnézni az értesítéseket, facebook, instagram és még jópár más program is teljesen használhatatlan. Találkozott már valaki ilyesmivel, esetleg tud is rá megoldást? :F pár külföldi oldalon láttam, hogy előfordult mással is ilyesmi, de megoldást nem találtam. A telefon még garanciális, de ha van rá instant megoldás, megspórolnám a szervizes macerát...

Előre is nagyon köszönöm, ha tud valaki segíteni, ezer hála :)

(#31041) raziel01


raziel01
veterán

Existenz 3.3-ról frissítés SLIMKAT 4.4-re.

CWM-be belépsz:
wipe data/factory reset
4.3 SLIMbean felrak
Újraindítás majd nyomkodod a hangerő le gombot.
Wipe data/factory reset
4.4 SLIM felrak
patch felrak
google app felrak
újraindít és mehet is.

Most csináltam. Gondoltam leírom. :)
Semmi kernel flashelés nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#31042) PAINfájdalom válasza MBalu04 (#31040) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

nincs rá házi megoldás, vidd szervízbe egész nyugodtan

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#31043) raziel01 válasza PAINfájdalom (#31042) üzenetére


raziel01
veterán

Factory reset nem segít?

(#31044) norbert1998 válasza raziel01 (#31043) üzenetére


norbert1998
veterán

Próba cseresznye

(#31045) Classius


Classius
aktív tag

Arra van valamiféle megoldás, hogy éjszaka ha töltőre teszem, reggel ne kikapcsolva fogadjon? Amióta fent van a 4.3 (amióta megjelent a T-nél is) azóta már másodjára fordult elő ez, és az elsőnél nem is volt gond, ma viszont épphogy nem késtem le emiatt a malőr miatt egy vizsgámról. A telefonon minden gyári, nem lett hozzápiszkálva.

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#31046) Ferelson válasza Classius (#31045) üzenetére


Ferelson
tag

Hát szerintem kezd ott, hogy ne is akard egész éjszaka tölteni. Tehát ez az este lemerült és felteszem reggel meg ha kelek leveszem szerintem nem kell. 2 max 3 óra alatt szépen feltölti. Persze csak így saját tapasztalat alapján írom ezt. :) Egyébként máskor is kikapcsol csak úgy?

[ Szerkesztve ]

Ipad Pro 2018, Iphone X, Airpods, ASUS ROG STRIX GL503VD

(#31047) Ferelson


Ferelson
tag

Egyébként tud valaki valamit a 12.1.a.1.203-as fw-ről? Tán ebben a hónapban elérhető lesz...de ki tudja már mi folyik itt Gyöngyösön. :D

Ipad Pro 2018, Iphone X, Airpods, ASUS ROG STRIX GL503VD

(#31048) raziel01 válasza Ferelson (#31046) üzenetére


raziel01
veterán

Ez egy bug. Néha kikapcsol mikor töltőn van.
Főleg akkor ha eléri a 100% töltést.

(#31049) Ferelson válasza raziel01 (#31048) üzenetére


Ferelson
tag

Értem. :) Hát akkor már ezt is tudom. Én személy szerint még egyszer sem tapasztaltam ezt de hát ugye ahány sp annyi féle gond jött elő a 4.3-nál.

Ipad Pro 2018, Iphone X, Airpods, ASUS ROG STRIX GL503VD

(#31050) FERA88


FERA88
tag

Pár napja írtam egy T-s Sp-ről, ami villogott, majd úgy adták vissza, hogy a hátlapot árcédulával tömködték ki :D Bementem reklomálni, és adnak egy újat, csak az volt a gond hogy, nincs raktáron fehér most, így várni kell rá. A családban 2 fekete van, az egyiknek poros a kijelzője belülről, a másiknak egyenlőre nincs semmi baja nem villog, nem poros a kijelző, a harmadik volt a fehér, ami villogott, ez cserélve lesz. Kérdés az hogy van valami összefüggé szerintetek, hogy fehér vagy fekete? szal pl villogás terén, poros kijelző mennyire elterjedt hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.