Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) bolondember válasza Parázs (#249) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

[link] - ez esetleg segíthet.

Én google-on tárolom a névjegyeim, így első beüzemeléskor már le is szinkronizálja. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#252) HuaweiU8500 válasza Parázs (#249) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

célszerűen a google.com/contacts alá kell importálni (a google fiókba) és aztán a pcn editálgatni a kapcsolatokat.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#253) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok, örülünk, hogy névjegyek a legnagyobb gondotok, de hallhatnánk valamit a telefonról is? :)
Engem speciel az érdekel, hogy a kijelző probléma előjön e, ha leteszitek az ágyra vízszintesen a telefont (lehetőleg szivacs tartalmú ágyra, a videón is azzal volt baj). Megtennétek egy multi touch testerrel a kedvemért? Ezen múlik a vásárlásom. Köszi! ;)

Amúgy hogy muzsikál? Sebesség? Játékok? Gondolom az Adreno 320-al egy ideig nem lesz baj. Hangminőség hívás közben? Wifi hatótáv? Aksi? Melegedés?

Bocsi a sok kérdést, csak érdekel minden fontosabb dolog :P

Amúgy már lehet 94-ért is kapni a vasat itt: ujmobilok.hu

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#254) bolondember válasza PAtr0n (#253) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amíg nincsenek meg a telszámok addig nehezebb a telefont használni.. :U

ha meg segítünk neki az neki is jó.
btw.: ő eddig az egyetlen tulaj a topikban tudtom szerint.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#255) HuaweiU8500 válasza PAtr0n (#253) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

2 hónap használat után:
-kijelző problémát nem tapasztaltam, multitouch teszter 10 ujjat érzékel
- sebesség teljesen jó, 3-400 MB RAM van szabadon általában, Antutu 16000 körüli értéket mutat
- a hangminőség elfogadható, hivásfelépülés alatt szokott torzítani a csengetés alatt.
- Wifi hatótáv, semmi különös
-Aksi: messze a legjobb eddig az andoidok között, stamina móddal volt már, h 6 % fogyott estig. Általában nem megy 50 % alá 16 hat óra akkuról üzemelés alatt (1,5h kijelző, 45 perc zenehallgatás, egy óra GPS )
- melegedés - átlagos

A kijelző napfényben jól olvasható, egyébként elmegy..a teló mérete megfelelő, kicsit nehéz..

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#256) kurta999


kurta999
csendes tag

Kösz az infókat.
Egyébként sokhelyen olvasom, hogy a Sonynak eléggé szidják a kijelzőiket, hogy nem valami szépen? Ez most mennyire igaz, vagy ennek a telefonnak ez milyen?

Meg a hang minőségről, ha fülhalgatón halgatod, súgás vagy valami van benne, ha van mennyire?

Jameg még arra lennék kiváncsi, hogy az Xperia T helyett ez ugye sokkal jobb választás?
Egy valami ami igen lehúz, szerintem az a fényképező, de azt nem igazán használnám.

[ Szerkesztve ]

(#257) PAtr0n válasza HuaweiU8500 (#255) üzenetére


PAtr0n
addikt

Idáig nagyszerű, de mi szaré eszik 6-700Mega memóriát? :U Remélem a játékok futásán ez majd nem látszik meg. Úgy látszik ide is főzőcskézett rom kell majd ha több szabad memóriát szeretnénk.
A többi dolog eléggé meggyőző, főleg a fogyasztás. A súlynak én speciel különösen örülök, legalább komoly telefon érzetét kelti, amiben van anyag :)

bolondember:
jogos, de mivel még új a készülék így jobban érdekelheti a felhasználókat az, ahogyan működik. A segítségnyújtás amúgy teljesen rendben van, nem is azt akartam lehurrogni, ezért elnézést is kérek :B

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#258) HuaweiU8500 válasza kurta999 (#256) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Egy XS-hez képest kicsit szürkébb a fekete, és a színtelítettség is talán kisebb, de ezek szubjektiv dolgok, megszokható és élethű szinek vannak rajta ( nem tulszaturált Samoled). Én BT headsettel (DS-220) használom, semmilyen alapzajt nem tapasztalok, a hangminőség is megfelelő (nekem) használom a walkman beállításokat (eq, clearbass stb.)

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#259) HuaweiU8500 válasza PAtr0n (#257) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

760MB a használt és a szabad memória összege, alapból ami átlagos az 1GB ramot tartalmazo készülékek között. Az SXSben csak 635MB a ram...

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#260) Mukorka


Mukorka
addikt

Ha minden igaz jómagam is sp tulaj leszek 2 órán belül. Függetlenűl veszem.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#261) smileismarci válasza Parázs (#239) üzenetére


smileismarci
tag

nagyon várjuk a további beszámolókat :C :DD
Mukorka akkor tőled is majd :D

[ Szerkesztve ]

#%

(#262) Parázs


Parázs
csendes tag

Sziasztok!
Először is köszönöm a segítséget, mindenkinek!Ne haragudjatok,de nekem, mint mondtam bada-s készülékem volt és abban vagyok otthon, számomra az android az új dolog!
Először is a barátnőm a kijelzővel arra célzott, hogy a samsung s 8500-as wawe fényesebb kijelzővel rendelkezik és nem halványul ,ha elfordítod a képernyőt és ebben igaza van! Ma be kellet mennem egy zárt helyre, mert nem láttam a képernyőn, hogy ki hív a napfényben!(automata fényerőn volt)
Akkor pár tapasztalat: Párszor tapasztaltam, hogy az alkalmazás nem indul el....hiába nyomok rá...
tényleg nem mindig veszi be a képernyő az érintést, de nekem ez nem gáz..(ezt nem vízszintes felületen produkálja!)
Akivel beszélek azt mondja rendben hangosan hall engem, nekem viszont oda kell nyomnom a telefont a fülemhez..( legnagyobb hangerő) legalább is úgy hiszem.
Ma jött pár sms-em valahogy nem tűnik el az értesítésnél az 1-es szám az sms értesítőről..Azt sem értem, hogy miért nem lehet az sms üzenetekben a következő sms-re átlapozni...(bada ezt tudja)
A rádiónál, váltakozik a mono-stereó adás kb 3-5 másodpercenként...és ez hallható is..
A többi dologgal egyenlőre ismerkedek és kapkodom a fejem, hogy miket tud!
Tehát elképzelhető, hogy csak én bénázom...
Majd még írok, ha lesz tapasztalat...

(#263) Mukorka


Mukorka
addikt

Nekem bejön eddig, a kinézete elég jó és masszívnak is tűnik. Olyat én is tapasztaltam hogy nem indul el elsőre egy alkalmazás... bár szerintem ilyen a T-n is volt.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#264) Mukorka


Mukorka
addikt

Sikerült a régi T-ről átvinni az adatokat az SP-re. Látszólag minden oké. Nekem jobban bejön a bekapcsológomb kereksége és valahogy jobban ki is tűnik a többi közül. A telefon szép, nehéz, az alsó sáv gusztusos dolog. A hátlapon való sim és sd csere viszont gáz de legalább sok helyen rögzül így ha nem is könnyű visszatenni, legalább jól ottmarad.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#265) Mukorka


Mukorka
addikt

Fénykép nézés közben szinte minden képnél villan egyet a kép... több képnél pedig zoom befejeztével visszaugrik alap méretre. Nem tetszik ez nekem

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#266) monti0222w válasza Mukorka (#264) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem jó a kijelző érzékenysége? Ez azért gáz ettől a készüléktől, ez az egyik jelölltem a közeli jövőben szeretnék váltani, de akkor még várok vele addig is gyüjtóm az infot rola. :N

(#267) Mukorka válasza monti0222w (#266) üzenetére


Mukorka
addikt

Az ágyon való kijelzőtesztelést megcsináltam, tök jól reagál mindenre többféle felületen is. Játék is ment hibátlanul. Ami gáz az hogy világosabb képeknél egyetlen egyszer hajlamos egyet villanni a kép meg magától visszaugrált normál méretre. Most épp nem csinálja...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#268) monti0222w válasza Mukorka (#267) üzenetére


monti0222w
addikt

Lehet akkor a Sony ezzért hivta vissza a készülékeket mert van ez a hiba? :((

(#269) darvinya válasza Mukorka (#267) üzenetére


darvinya
titán

Fényérzékelő még az nagyobb fényértéken van ezért „villan" egyet.
P-n is így van, ha kint vagyok, de otthon sötét van és akkor oldom fel a kijelzőt.
Ez a jelenség is előfordul, hogy lefogod a fényérzékelőt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#270) Mukorka válasza darvinya (#269) üzenetére


Mukorka
addikt

:R
Ebben van valami, megnyugtató válasz minden esetre.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#271) darvinya válasza Mukorka (#270) üzenetére


darvinya
titán

Mondok mást is.
P-re nemrég jött ki a JB, és azon olyan érzékeny lett a fényérzékelő, hogy nappal a fa alatt ülve a levelek mozására is reagált a kijelző.
Pedig ICS alatt ilyen nem volt.

Lépj be a szerviz menübe(*#*#7378423#*#*) és testeld ott miként változik és hogyan reagál a fényviszonyokra.
Ha jól emlékszem a fényérzékelő alul van nem felül, ezt vedd figyelembe.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#272) Mukorka válasza darvinya (#271) üzenetére


Mukorka
addikt

Beléptem de nem nagyon fedeztem fel semmit.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#273) darvinya válasza Mukorka (#272) üzenetére


darvinya
titán

Milyen értéket írt ki fény változásokra?

P-n ezek az értékek sötétben, egyedüli fényforrás a kijelző.

Tehát nulla

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#274) Mukorka válasza darvinya (#273) üzenetére


Mukorka
addikt

ez melyik teszt?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#275) darvinya válasza Mukorka (#274) üzenetére


darvinya
titán

Fényérzékelő

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#276) Mukorka válasza darvinya (#273) üzenetére


Mukorka
addikt

Látszólag felül van az érzékelő. Most hogy ég a lámpa 4-et ír, sötétben is 2-3-4 között ugrál és amikor elhalványul a kijelző akkor is 2.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#277) darvinya válasza Mukorka (#276) üzenetére


darvinya
titán

Most nappal a szobába, de a telo nem a ablak háttal.

Nálad ott nem stimmel valami fw-vel vagy HW-vel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#278) Mukorka válasza darvinya (#277) üzenetére


Mukorka
addikt

Bár nem süt be a fény most ablaknak háttal olyan 9-10, merőlegesen 40 , frontálisan 60+.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#279) darvinya válasza Mukorka (#278) üzenetére


darvinya
titán

Akkor jó, de biztos nem alul van a fényérzékelő?
Mert felül a másodlagos kamera van és látszik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#280) Mukorka válasza darvinya (#279) üzenetére


Mukorka
addikt

Direkt lefogdostam alul de mintha arra nem reagált volna viszont felül takarásra igen. Felül a kamerától jobbra van 3 alig látható hasonló méretű kerek valami a kijelző "mögött".. gondolom az lenne az, lent csak a mikforont látni.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#281) darvinya válasza Mukorka (#280) üzenetére


darvinya
titán

Oké akkor ott van és lehet rosszul eset rá a fény és emiatt villanhat, a téves érték miatt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#282) HuaweiU8500 válasza Mukorka (#280) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Felül van az érzékelő, Nekem lefogva 1-3 körül jelzett, a szobában 50-70 között változott, a napfényben pedig 1023 értéken megállt. Szvsz az érzékenység (illetve a gyors változás) a gond, amiért a változásokra kicsit villog a kép.
De ez sztem elviselhető(bb, mint az XS-en a változás hiánya)

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#283) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Akadás, lefagyás mennyire jellemző? :U
Linkelnétek pár tesztképet?

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#284) darvinya válasza -HajTömeg- (#283) üzenetére


darvinya
titán

Itt fagyás. :F

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#285) -HajTömeg- válasza darvinya (#284) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Lesz fagyás hidd el :D Droid az droid :)
Egyébként nagyon szép telefon,nagyon gondolkodok rajta, bár a Rayem után elhatároztam,hogy mégegyszer Sonyt nem veszek,de ez jó ár/érték arányúnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#286) darvinya válasza -HajTömeg- (#285) üzenetére


darvinya
titán

Ahhoz bitang balga user kell, hogy legyen. :D

2 droid-os telom is volt(van), és azon is csak Firefox csinált fagyást 2x, azóta is kuka az app.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#287) HuaweiU8500 válasza -HajTömeg- (#283) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

inkább összeakadás, pls FB kép feltöltés után, ha nem lépek ki visszagombbal, akkor a FB app ébren tartja a teló, és meriti. Az öko stamina mód is elfárad néha, de akadás ujraindulás nem jellemző.

[L:/dl/upc/2013-05/23/326767_isbjb5shwpvbrdqv_dsc_0052.jpg](IMG:/dl/upc/2013-05/23/326767_isbjb5shwpvbrdqv_dsc_0052.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#288) -HajTömeg- válasza HuaweiU8500 (#287) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Aha..
Hát a kép nem acélos,de nem is vészes. Köszi a feltöltést :K
Még esetleg valami hiba ami többeknél előjött?

Köszi a többi képet is,király vagy! :)
Szerinted jó vétel volt?

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#289) HuaweiU8500 válasza -HajTömeg- (#288) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

még egy

Ezek 2,5 MB méretű képek..

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#290) zopet válasza -HajTömeg- (#285) üzenetére


zopet
tag

Na pont így vagyok én is... Ray után ismét Sony-t venni, na az nehéz döntés. A ray az egy fos... de ne menjünk bele mert itt fogom árulni ;] ;] ;] mire a szolgáltató elkezdi forgalmazni, addigra remélem lesz elég infó és kibújik a szög (ha van, reméljük nincs) a zsákból... :DD ... a másik problémám, hogy ez a hardver eddig csak pár telóban van, így a gyári frissitések jóval lassabbak lesznek ha nem tévedek. Nehogy az legyen mint a Ray-nél, hogy kijött az ics majd egy év késéssel és annyi. Itt meg majd kijön a 4.2.x.x és hogyan tovább... nem látok bele annyira, de szerintem a négymagos sonykra (APQ8064) egy kalap alatt megcsinálják a még nem létező android 5.0- át. Mi lesz ezzel? Ígéretet akarok!!!

(#291) -HajTömeg- válasza zopet (#290) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hát én frissítéseket már nem várok, pont az említett ICS-s történet miatt.
Kijött,majd kiderült,hogy egy jó nagy kaki, legutóbb pedig már a szerviz is azt ajánlotta,hogy tegyem vissza a GB-t. Vicc...
Egyébként ez elvileg vodánál már van 100 ért vitamaxban, gondolom előfizetéses ára is lesz nemsoká, vagy tán már van is,majd utánajárok.
Hibátlan telefon nincs, ismerősöm az S3-at se szereti (akad),de ha ezt egy közepes csomaggal olyan 40körül el lehetne hozni a vodától az nagyon baráti lenne.
Nyilván ennek is meglesz, megvan az összes androidos betegsége,de ez szerintem egyszerűen droid függő,nem a telefon hibája.
Ez is fog akadni is meg fagyogatni is, csak reméljük nem túl gyakran.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#292) Mukorka


Mukorka
addikt

Le nem fagyott eddig de van pár app ami furán viselkedik. Runkeeper widgetje is indításkor azt írja hogy az alkalmazás leállt közben pedig tök jól működik... Ez a sociallife is érdekes, sokszor megáll is hozzá kell nyúlni hogy frissítsen újra. A képminőség szerintem nem vészes, egy telótól nem akarnék jobbat.

Nem tud valaki olyan alkalmazást ami nem csak elindítani tud egy programot pl a headset smartgombjára vagy nfc-re de pl azon belül is tud valamit csinálni? (Nekem az lenne a legjobb ha pl megnyomnám a headsetem okos gombját és elindulna a runkeeper aktivitás magától... :B )

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#293) -HajTömeg- válasza Mukorka (#292) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

A híváslitsa, telefonkönyv gyorsan bejön,mikor rányomsz?
Beszélgetés nem szakad meg?

Alias: Júzer error

(#294) Mukorka válasza -HajTömeg- (#293) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem tűnt fel lassúság. Beszéd se szakadt még meg.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#295) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Háát!
Tud már valaki valami újat az újra forgalmazásról? A helyi vodánál még a visszavonásról sem tudtak, állításuk szerint.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#296) Classius válasza Pistakiss (#295) üzenetére


Classius
aktív tag

:Y Szép :C
Egyben elszomorító...

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#297) -HajTömeg- válasza Pistakiss (#295) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Magyarországra jó lesz a szemét is, majd gariban megcsinálgatják ha gondunk van vele :)

Alias: Júzer error

(#298) Misua válasza Pistakiss (#295) üzenetére


Misua
senior tag

Múlt szombaton mostani hétvégére igérték...de már lassan péntek van :(

[ Szerkesztve ]

(#299) bolondember válasza Misua (#298) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hétfőn jövő hétre. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#300) Pistakiss válasza bolondember (#299) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz-e belőle valami

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.