Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) counterbill válasza #13110016 (#8999) üzenetére


counterbill
senior tag

Nekem is 8 gigás class 10es kingstonom van. Közel 4 éve és tökéletes. Nem mellesleg örök gari úgy hogy cserélték volna. Tessék megtartani a blokkot nem foglal sok helyet. De ha megvan még a doboz az még jobb. Cm garancia van rájuk . Van egy kis hologramos matrica a dobozon az elég.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9002) raziel01 válasza #13110016 (#8999) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem a 2700 Ft-ért vett 16 GB-os Class10-es Toshiba kártyám tökéletes.(ebay rulz) :D

(#9003) Classius válasza #13110016 (#8999) üzenetére


Classius
aktív tag

Nekem is kingston 8gb-os kártya van a telóban, semmi probléma nincs vele.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#9004) Tamarel válasza #13110016 (#8999) üzenetére


Tamarel
senior tag

Nézd meg másik eszközben, láttam már olyat hogy a teló szerint kuka, holott az adatokat lemásolva és telóval újraformázva simán használható volt utána is.

(#9005) klmn.knyvs válasza #13110016 (#8992) üzenetére


klmn.knyvs
csendes tag

Nekem 2 Kingston 16GB c6-os kártya döglött meg, az egyik 1 hónap a másik 3 hét után, most egy Samsung 16GB van benne, ez bírja még eddig. A Kingstonra azt mondták a boltban, sok a gond vele mostanában.
Semmit nem tudtam vele kezdeni, teló azt írta, el lett távolítva menet közben. Kártyaolvasó, semmi nem látta többet.

(#9006) counterbill válasza klmn.knyvs (#9005) üzenetére


counterbill
senior tag

Nekem eddig életemben egy memória kártyát sikerült megölnöm (samsung 6gb sima sd de nem lényeges a márka) de az telibe az én hibám/hülyeségem volt. Nagy fájlt akartam felrakni amit ugye fatban nem lehet csak 4 gigáig szal át lett formázva ntfsbe de nem lett lekapcsolva az eszköz és kihúztam a lejátszóból :DDD
De előtte évekig kiszolgált engem. Azelőtt meg haverom kameráját.
Boltosok véleményét nem osztom. Ha annyira rosszak lennének nem adna minden flash eszközére élettartam garanciát a kingston szerintem.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9007) #13110016


#13110016
törölt tag

Igen próbáltam más telefonban, de ott sem látja. Nem is értem. Egyik nap jó aztán elromlik. Blokkot meg dobozt kidobtam, én balfék. Mind1 végülis 4k nem nagy pénz, csak dühítő. Azért köszönöm.

(#9008) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok! Nektek mennyit bír az akksi, mert nekem elég hamar lemerül. Be van kapcsolva éjjel-nappal a wifi, és ha nincs wifi akkor meg a mobilnet.

(#9009) planbmokus válasza Richee11 (#9008) üzenetére


planbmokus
senior tag

Másfél nap röhögve, de kis odafigyeléssel 2-2,5 napra kitolható...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#9010) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Ezt valakinek sikerült megcsinálnia?

(#9011) chab7 válasza Balázs1621 (#9010) üzenetére


chab7
addikt

Nekem teljesen egyforma mind3 gomb 28dpi-s verzióban is és nem kellett fix hozzá. Igaz, én egy cwm-ből telepítős módszerrel tettem fel a módosítást.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9012) Balázs1621 válasza chab7 (#9011) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Ez volt az? Én ezt raktam fel. Nálam sajnos nagyobb marad a vissza gomb. És ezt a fixet se tudom megcsinálni, de már meg őrülők, ma vagy 20x húztam újra a telefont, de nem tudom megcsinálni úgy, ahogy szeretném. :((( Nálad átlátszó a két sáv?

[ Szerkesztve ]

(#9013) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Kinyilt a Google Music piaca Magyarországon is:

Egyétek és vegyétek, most 30 napig ingyé:

Google Play Music

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9014) counterbill válasza l.skywalker (#9013) üzenetére


counterbill
senior tag

Most raktam fel én is:) Annyiban kiegészíteném h nem csak most ingyenes. 30 napig csak a korlátlan verzió ingyenes ,aztán havidíj. Szerintem átlag usernek a normál is elég. 20ezer zenét tölthetsz fel magadnak stb:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9015) Balázs1621 válasza Balázs1621 (#9012) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Na végre sikerült megcsinálni APK Multi Tool-al. :C :C

(#9016) jozso1989


jozso1989
őstag

Miután páran rámírtak a com.sonyericsson.android.wakeup wakelockos akksiszívás miatt, gondoltam leírom ide, hogy ne kelljen egyenként válaszolgatnom.

Nos, arra sikerült rájönnöm, hogy a "Média" nevű app, vagy mi az isten eszi az akksit szörnyen, 57%-ot használt az akksiból és 4 órás készenlétből több, mint 2 órát ébrentartja szerencsétlen SP-t.

Találtam XDA-n egy tippet erre: A rendszerhangoknál a 4 pipát kell kivenni (tárcsázó, érintéshangok, képernyőzár, rezgés érintéskor) + ha esetleg 3rd party appot használsz billentyűzetnek (pl. Swiftkey, Swype) akkor ott is fullra elnémítani. Nálam azonnal megoldódott. Elvileg ezek képesek "picit" ébresztgetni a telefont valamiért, sajnos úgy néz ki 4.3-ban továbbra is fennáll ez a hiba, immár GB óta...

Most visszaesett a média 5%-ra és kijelző offolásánál a kicsi telefon mélyen tentézik (és visszaesett szinte 20 fokra a telefon készenlétben)... :)

Viszont azt is írták, hogy vannak appok, amik hajlamosak ezt előidézni: Sokan írták a Vibert, akkor valami Rayman Jungle run-t, vagy mi az isten (gondolom játék), és néhány játék, ami valamiért ezt a "médiakiszolgálót" használja.

Remélem többet nem jön elő ez a bug és hogy így mindenkinek megoldódik, akinek ez előjött, mert sajnos ezzel a buggal használhatatlan akármelyik droidos telefon.

Úgyhogy Isten áldja az XDA-t! :D

Update: Immár kb. 20 perce 84%-on a telefon, pedig bnőmnek írtam egy kis üzenetet is! :)

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9017) counterbill válasza jozso1989 (#9016) üzenetére


counterbill
senior tag

Na akkor nálam ezért nem volt ez gond. Mindig is ki volt kapcsolva minden hang rezgés stb.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9018) pityuri7 válasza jozso1989 (#9016) üzenetére


pityuri7
csendes tag

Nálam most csak az érintés hang megy és 2%-ot eszik a "média"... :D

Sony ericsson K750i--> Sony ericsson Xperia X8--> Sony Xperia SP--> Z3C--> Huawei P10

(#9019) counterbill


counterbill
senior tag

Játékról van szó! De szerintem érdemes leszedni azoknak is akik nem nagy ,,gamerek".

Szeretnék veletek megosztani egy nagyon jópofa játékot ami nincs fent sajnos a Playen. Egy magyar emberke csinálta és ingyenesen elérhetővé tette bárkinek.
Idősebbek közül biztos van olyan aki játszott vagy emlékszik azokra a bizonyos Kaland Játék Kockázat (Rakéta könyvek) könyvekre.
Emberünk csinált ebből egy szép kis appot androidra ahol minden automatizált. Gombnyomásra a telefon dobja a kockát magától számol(nem kell papír+ceruza) és közbe olvashatjuk a könyvet:)
Tegnap este jó sokat játszottam vele. Végig nem vittem mert mindig meghaltam :DDD
Hátha valakit érdekel úgy hogy itt a link.
Itt bővebb információt és több könyvet is megtaláltok a játékról és hasonlókról.
Remélem valaki fog neki örülni:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9020) #13110016 válasza counterbill (#9019) üzenetére


#13110016
törölt tag

Na, ez kötelező app lesz nekem:)
Régen sokat játszottam ezekkel, és pár könyv meg is van, ami az oldalon van:)
Köszi szépen!

(#9021) counterbill válasza #13110016 (#9020) üzenetére


counterbill
senior tag

Én már kinyomtattam a társast is xd Hétvégén pár sör mellet leülünk haverokkal:D Nekem talán még egy könyv van meg valahol eldugva de mindig kiradíroztam h újra tudjam kezdeni és már szét kopott teljesen:D
Remélem több könyvet is feldolgoznak még. Epuban levők jók mert link szerűen lapozhatsz de kell a papír:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9022) zerdelyi


zerdelyi
tag

Helló!
Tokot keresnék a telefonomra.
Fekete műanyag Buborék tokot (asszem így hívják). Mint pl. itt, vagy itt látható.
Valakinek van már ilyen? Forrást, esetleg élőképet a sajátjáról tudna mutatni, tapasztalatot írni?
Minél vékonyabbat szeretnék természetesen. A Kruselltől láttam "Z"-re valót, az nagyon jól nézett ki, csak egyenlőre élőben nem sikerült látnom "SP"-re valót tőlük.
Üdv.

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#9023) counterbill válasza zerdelyi (#9022) üzenetére


counterbill
senior tag

Beírod itt a keresőbe h tok és kidob 5 millió linket hszt. stb.
Kb naponta felmerül a kérdés.

Előbb kereső ha nincs meg utána kérdez.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9024) jozso1989 válasza counterbill (#9019) üzenetére


jozso1989
őstag

Ez de marha jó! :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9025) andris811


andris811
tag

Most először éreztem azt hogy elhajítom a fenébe a telefont!
Chrome-ban be akartam lépni az egyetemi etr-embe, azonban ez meghiúsult mert a drága billentyűzet 3 mp-enként bezárt sőt a végén a chrome is. Ne gyertek azzal h használjak opera minit, nem azért vettem 70 ezerért telefont h ne tudjam úgy használni ahogy azt kéne. Ezt az üzenetet is kinszenvedes volt megírni... A régi htc wildfire-ömön sem voltak ilyen gondok... Ha a 4.3 nem oldja meg ezeket akkor nem tudom h bírom ki 2 évig ezzel a telefonnal :-/
Ja és minden gyári, bill., launcher stb...

[ Szerkesztve ]

(#9026) chab7 válasza Balázs1621 (#9012) üzenetére


chab7
addikt

Nem, nem ez. De feltettem dropboxba ami nekem van feltéve: 28 dpi-s szoft gombok

Ez teljesen jól néz ki nálam, és nem az alap android szoft gombok - ami nekem nem tetszik - hanem a sony-s csak kisebb.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9027) chab7 válasza counterbill (#9017) üzenetére


chab7
addikt

Nálam meg be vannak kapcsolva, de sem viber, sem olyan játék nincs fent ami előhívogatná a médiát. (Bár már esett meg hogy valami miatt beragadt, de az egyedi eset volt és restart után jó lett.)

(#9019) counterbill: Ezt szerintem az android app topicba is linkeld be, ha még nem tetted. (Ott még csak offba sem kell tenni). Amúgy köszi az ajánlást :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9028) counterbill válasza andris811 (#9025) üzenetére


counterbill
senior tag

Jó akkor nem mondjuk h ne használj operát ,de ezerszer le lett írva h chrome-al összeakad valamiért a telefon ezért kell az opera. Ha ezt nehéz felfogni vagy megérteni akkor meg ne siránkozz. :W

Vagy vágd a felhoz és probléma megoldva.

(#9027) chab7 : Berakom oda is:)

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9029) chab7 válasza andris811 (#9025) üzenetére


chab7
addikt

De lehet opera classic is, miért épp a mini? A sima classic amúgy is klasszisokkal jobb mint a chrome. Nem akad össze semmivel, kevés erőforrással is elvan és több a funkciója is.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9030) counterbill válasza chab7 (#9029) üzenetére


counterbill
senior tag

+1
Én chrome felületét jobban kedveltem, de mivel nem megy opera classicolok és nincs vele baj. Már meg is szoktam.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9031) SPeeed


SPeeed
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 2 hónapja van meg az SP-m, T-mobil, dominós, legújabb frissítéssel 2.254.
Szerintem teljesen rendben van a teló, szép, ügyes és gyors :)

Viszont lenne egy apróság amiben remélem tudtok segíteni : Az első három hétben amikor csatlakoztattam a töltőre feléledt a kijelző, majd úgy 5 mp után lekapcsolt. Viszont valamit elállíthattam a menüben (vagy valahol) és most amikor rádugom a töltőre folyamatossan világít a kijelző még meg nem nyomom a ki/be kapcsolót.
Nincs köze a frissítéshez és már egyszer újra is indítottam.
Aki tud valamit ez ügyben írjon. Köszi.

(#9032) counterbill válasza SPeeed (#9031) üzenetére


counterbill
senior tag

Beállításokban belehet kapcsolni h töltőn sose kapcsoljon ki:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9033) andris811 válasza chab7 (#9029) üzenetére


andris811
tag

Most a böngésző minialkalmazassal próbálkozom, ezen ugyanúgy bezárta az előbb a billentyűzetet és a böngészőt is... Opera classicra ranezek majd...

[ Szerkesztve ]

(#9034) SPeeed válasza counterbill (#9032) üzenetére


SPeeed
csendes tag

Oké, és pontosan hol?

(#9035) chab7 válasza SPeeed (#9034) üzenetére


chab7
addikt

Fejlesztői lehetőségek -> készenléti állapot

itt ne legyen pipa és akkor kikapcsol a kijelző töltőre téve ugyanúgy mint simán.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9036) SPeeed válasza chab7 (#9035) üzenetére


SPeeed
csendes tag

Nincs pipa, mégse kapcsol le, de azért köszi.

(#9037) Classius válasza SPeeed (#9036) üzenetére


Classius
aktív tag

Pipáld ki és újra vedd ki, ha ez sem segít akkor nézd meg, hogy a Beállítások menüben az 'Alvó mód' hány mp-re esetleg percre van téve.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#9038) SPeeed válasza Classius (#9037) üzenetére


SPeeed
csendes tag

Ez sem segített, 2 percre van állítva, úgy látom amennyire az alvó mód van állítva addig világít :(((
Nektek is így működik?

(#9039) SPeeed


SPeeed
csendes tag

Ha megnyomom a bekapcsoló gombot és nem csinálok semmit kb. 8 mp után elalszik a kijelző.
Töltőre való csatlakozáskor is így kéne működnie. Vagy nem?

(#9040) counterbill válasza SPeeed (#9039) üzenetére


counterbill
senior tag

Őszintén ez olyan apró dolog h nem igen foglalkozik vele senki se szerintem. Képernyő záron kikapcsolja magát hamar.Nekem elalszik magától töltőn egy idő után. Nem mértem le mennyi idő alatt.
De nem hiszem hogy olyan nagy dolog lenne megnyomni a kikapcs gombot egyszer.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9041) SPeeed válasza counterbill (#9040) üzenetére


SPeeed
csendes tag

Ez így van, én se foglalkozom vele, csak gondoltam hátha.. :R

(#9042) Classius válasza SPeeed (#9041) üzenetére


Classius
aktív tag

Nem igazán értelek... Ha 2 percre van állítva az alvó mód akkor ha rádugod töltőre akkor is 2 perc után fog elaludni. Nálam 30 sec van betéve és mindig 30mp után le is zár, ha feldugom töltőre akkor is, ha csak szimplán nem nyúlok hozzá akkor is.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#9043) Cha-b


Cha-b
senior tag

Az mitől lehet, hogy néha amikor "alszik" a telefon, ha megnyomom a bekapcsoló gombot oldalt, akkor nem az óra, és a háttér jön be, ahol le vagy fel kell húzni az újjadat, hogy aktív legyen, hanem csak egy sima fekete felület, és nem érzékel semmit ? Találkozott vki már ilyennel ? Ritkán csinálja, de mégis idegesít.

CSAKAKISPEST!!!!

(#9044) Logeeen válasza Cha-b (#9043) üzenetére


Logeeen
senior tag

Igen, szokott lenni. De nem foglalkozom vele.. Nem esik nehezemre megnyomni még 2x a kikapcs gombot.. :))

#Xiaomi 13T#

(#9045) Willie válasza Cha-b (#9043) üzenetére


Willie
őstag

Az én HTC EVO 3D-m is produkál ilyet - ez szerintem valami androidos gyermekbetegség.

(#9046) legenda007


legenda007
aktív tag

Szisztok!

A feloldó képernyőre kiírt egy szöveget a telefon amit ne tudok eltávolítani, esetleg volt már valakinek ilyen. A szöveg az értelmetlen.

(#9047) bolondember válasza SPeeed (#9041) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

esetleg nézz be az "intelligens csatlakozás"-ba, hátha ott van valami beállítva, hogy ha töltőre dugod mi történjen. :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9048) raziel01 válasza legenda007 (#9046) üzenetére


raziel01
veterán

BEállítások/biztonság/tulajdonosi adatok

(#9049) jozso1989 válasza andris811 (#9033) üzenetére


jozso1989
őstag

Naponta-kétnaponta indítsd újra a telefont, és a probléma nagyrészt megoldódik! Imádkozz velünk, hogy 4.3-ban ki legyen javítva (sonyt ismerve tuti nem lesz)!

Mi Google-ünk, ki vagy a mennyekben, szenteltessék meg az Androidod... xD

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9050) darvinya válasza andris811 (#9025) üzenetére


darvinya
titán

Ilyen oldallal találkoztam én is.

Ilyen oldalt hívják a tanuló oldalnak.
Nincs jól összerakva így állandóan széthullik.
Azaz nem támogatja az érintőképernyőt. :)

(#9049) jozso1989

Ad már el telefonodat!
Rossz olvasni az írományaidat.
Szapulsz és ráadásul butaságokat is írsz.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.