Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Kaeblo válasza Re-Tech (#397) üzenetére


Kaeblo
csendes tag

A hangminőség jó. Nincs alapzaj és sistergés. Agybadugós fülessel jó a hangerő is, meg minden. Ellenben az 55ohmos fejhallgatóm nem kifejezetten hangos maximumon sem. Ami azért még nem is kifejezetten nagy ellenállás. Úgyhogy ilyen nagyobb ellenállású jószágokra nem feltetlenül jó erősítő nélkül.

(#402) cseviktor válasza david0111 (#399) üzenetére


cseviktor
csendes tag

A telenornál 110.
Én 20 ért vettem előfizetésesen bónusszal 2 év hűséggel meg mindennel az új "Flow 1." tarifacsomaggal.

(#403) darvinya válasza Kaeblo (#401) üzenetére


darvinya
titán

Hát nem kellene 32Ω-osnál nagyobb ellenállásos fülessel használni, mert tönkre megy.
Telok 16-32Ω vannak tervezve.

(#400) cseviktor

Hallójáratodnál van a telo hangszórója?
Mert a ha képernyőn van ott nehezen lesz hangosabb.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#404) Kaeblo válasza darvinya (#403) üzenetére


Kaeblo
csendes tag

Nem is fogom, csak kipróbáltam. Egyébként hogy menne tönkre? Nem értek ezeknek a meghajtó áramköreihez, hogy van-e valami trükk bennük. De ha nincs, akkor nagyobb ellenállás esetén, kevesebb áram folyik. Attól meg általában nem megy tönkre semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#405) david0111


david0111
tag

http://ujgsm.hu/termek/sony/sony-xperia-sp-c5302-black-white
itt 96K

(#406) darvinya válasza Kaeblo (#404) üzenetére


darvinya
titán

És az a kevesebb áram hol csapódik le szerinted.?
Magán az erősítőn.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#407) Mukorka


Mukorka
addikt

Smart headset-tel nagyon jól szól. Hangerővel sincs baj bár nem túl hangos. JetAudio-val viszont sokkal hangosabbra lehet állítani.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#408) Bigkok válasza Mukorka (#407) üzenetére


Bigkok
csendes tag

Kedves SP használok.kérdésem lenne,mivel vásárlás előtt állok,hogy melyik telót vegyem az Sp- t vagy inkább a Z-t válasszam .ezelőtt P volt azt imádtam csak hamar merült.vagy még esetleg a 920 között vacillálok.
fontos nekem hogy az aksi bírja mert sokat beszélek, napi 1 óra net max..és olyan telót akarok ami 2 hónap múlva már szétesik.maga az sp nekem nagyon tetszik ,félre is van rakva de ha telefonálás közben halk a hangszórója akkor felejtős.válaszotok előre is köszönöm.

(#409) Bigkok válasza Mukorka (#407) üzenetére


Bigkok
csendes tag

Kedves SP használok.kérdésem lenne,mivel vásárlás előtt állok,hogy melyik telót vegyem az Sp- t vagy inkább a Z-t válasszam .ezelőtt P volt azt imádtam csak hamar merült.vagy még esetleg a 920 között vacillálok.
fontos nekem hogy az aksi jól bírja mert sokat beszélek,+ napi 1 óra net max..és nem olyan telót akarok ami 2 hónap múlva már szétesik.maga az sp nekem nagyon tetszik ,félre is van rakva de ha telefonálás közben halk a hangszórója akkor felejtős.válaszotok előre is köszönöm.

(#410) HaNoi


HaNoi
csendes tag

Helló!

Ma sikerült SP tulajjá válnom. Kiskerben vettem 97k-ért (95-ért volt LTE mentes), amúgy témobilos vagyok, de nem tudtam tovább várni, szükségem volt rá, mert L-t nem akartam, Z-t nem veszek, mert nagy, és egyébként is 100huf amit mobilkommunikációra szánok.
Ez egy Ázsiába szánt verzió, erről árulkodott a töltőfej (amihez adtak átalakítót) illetve a kínai szóképek a bekapcsolásnál.
Egyelőre semmi jele kijelző problémának, nagyon gyors, nem akad, pörög nagyon.
A hangszóró tényleg nem hangos, de nem is halk. A beszélgetés minősége szerintem rendben van, jól hallható és tiszta.
Az illesztések nálam rendben vannak, minden passzol.
A TFT betekintési szöge javult, nekem ez is bejön, nem vagyok képernyő fetisiszta.
Amúgy meg tényleg nem érdekel a kijelző, amíg jól látható, nem akarok erőlködni egy 4,6 colos kijelzőn filmekkel, meg játékokkal, ahhoz van led/lcd/plazma tévé, ott számít a kontraszt, nem egy ekkora kijelzőn, szvsz
A füles tényleg egy 300forintos cucc, és elhülve olvastam, hogy a régi agybadugós fülesemet nem fogja felismerni...de egy pillanat múlva rájöttem, hogy nem szoktam zenét hallgatni telefonon szóval, nem fáj már annyira.
Amint gondokkal jelentkezne, azonnal jelzem.
Most töltöm, hogy szoftvert frissíthessek rajta...
És tényleg eszméletlen gyors (nekem).

szoni ikszpéria espé eltées

(#411) HaNoi


HaNoi
csendes tag

Egyébként szenvedhetek abban hátrányt, hogy nem európai verzió???

szoni ikszpéria espé eltées

(#412) Bigkok


Bigkok
csendes tag

Autóban vezetés közben is elég lehet a hangerő? aku üzemidőről majd írhatnál HaNoi..
amúgy gratulálok a készülékhez,legyen szerencséd hozzá.infókat ,észrevételeket várjuk.
nekem sajna még 2 hét mire elhozhatom..

(#413) PAtr0n válasza darvinya (#403) üzenetére


PAtr0n
addikt

Már elnézést, de nagy hülyeség amit írsz, a nagyobb impedanciától a büdös életbe nem megy tönkre, csak max. akkor ha kisebbet kapcsolsz rá mint amit a kimeneti végfok elbír. Nagyobb ellenállású fülessel csak halkabban fog szólni, mert nem bírja meghajtani.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#414) darvinya válasza PAtr0n (#413) üzenetére


darvinya
titán

Legyen igazad és használd sokat úgy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#415) gabor907


gabor907
tag

ma megnéztem a legújabb vodafonos árlistát!! Elhülve tapasztaltam, hogy még a május 5-i árlistán előfizus alap kategóriába 98.990 volt a készülék addig a június 3-i árlistán már 104.990... nahát csak gratulálni tudok... 1 hónapig nem sikerült megvenni lassan elérhető a készülék emeljünk rajta... szép volt gratula -.-

core

(#416) PAtr0n válasza darvinya (#414) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne haragudj, nem vitatkozok, elektronikai műszerész vagyok, tudom miről beszélek.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#417) HuaweiU8500 válasza HaNoi (#411) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Max. a gari miatt lehetnek problémáid, ha nincs rendes gyári garancia hozzá.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#418) HuaweiU8500 válasza Bigkok (#412) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Tegnapi statisztika: 17 óra készenlét, 1,5 óra képernyő, 30 perc zenehallgatás bluetooth-on, 30 perc GPS, 20 perc beszéd. A Wifi, BT, GPS, NFC folyton bekapcsolva > estére 50%-ra csökkent az akku

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#419) Pistakiss válasza PAtr0n (#416) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Igazad van, az erősítőkön is csak azt tüntetik fel, hogy mekkora a legkisebb impedancia, nem azt, hogy meddíg lehet felmenni. A nagyobb ellenállás csak hangerő csökkenéssel jár, ahogy írtad is.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#420) Bigkok válasza HuaweiU8500 (#418) üzenetére


Bigkok
csendes tag

és a hangszóró elég hangos telefonálás közben? összeszerelés minősége a hátlap alján?alumínium keret festék hibák vagy kopás nem jelentkezett?megköszönnék minden észrevételt az Sp vel kapcsolatban.még vacillálok a Z és e között.csak azt nagynak tartom már egy kicsit..

(#421) -HajTömeg- válasza Bigkok (#420) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nekem is elég felemás érzéseim vannak a teloval kapcsolatban.
Szolgáltatónál vennéd? Háú mács?

Alias: Júzer error

(#422) Bigkok válasza -HajTömeg- (#421) üzenetére


Bigkok
csendes tag

igen, Telenornál venném.az SP Flow 2 -vel 0 Ft lenne.a Z re 50K kéne ráfizetnem..nekem az SP jobban tetszik és elég is lenne bőven de a hangszóró hangereje nekem nagyon fontos ezért gondolkodom a Z-n.

(#423) -HajTömeg- válasza Bigkok (#422) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Akkor ok,akartam mondani,hogy sufni boltban ne vegyél.
A ray topicba rengetegen írtak olyanok,akik "Laci gsm"-nél megvették aztán heteket vártak a javításra, aminek a vége az lett,hogy visszakapták ugyan olyan hibásan.
Azabaj,hogy nekem már nincs bizodalmam a Sonyba... , persze ez biztos egyéni hlyeségem, lehet hogy ez jó, bár a hangszóró probléma elég sokaknál előjön :(

Alias: Júzer error

(#424) Bigkok válasza -HajTömeg- (#423) üzenetére


Bigkok
csendes tag

még anno egy x10 el jártam úgy ,hogy annyira halk volt inkább eladtam 1 hónap után.azt lett egy n8 -am amit nagyon szerettem a hibáival együtt is (fagyások napi szinten ,szoftver hibák amíg váltottam egy leélt P re.ezért szeretnék végre egy Jó mobilt amit nem betegeskedik nekem mindig és nem kell nagyothalló készülék és aggregátor mellé. Iphone nekem túl trendi bár nem láttam még az 5-öst.kb ugyanennyibe lenne mint a Z.de valahogy jobban húz a szívem a Sony-hoz.ezért próbálok infókat gyűjteni erről a szépségről(SP)
várnám a tanácsokat.

(#425) darvinya válasza -HajTömeg- (#423) üzenetére


darvinya
titán

Ne haragudj, de ha ennyi bajod van a Sony.s termékekkel, akkor minek írsz itt.

Arról, mert szufni GSM-mel megjártad, attól többire nem biztos, hogy igaz.

(#424) Bigkok

Nem tudom mi baja volt a P-dnek, de én nem panaszkodom a hangerejére.
Legtöbben elfelejtik, hogy ha tokban van a telo, akkor a segéd zajszűrő mikrofont lefogja.
Így a telo leveszi a hangerőt, mert azt hiszi, hogy zajtalan helyen van.

És ez igaz minden új telora ami rendelkezik segéd mikrofonnal.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#426) -HajTömeg- válasza darvinya (#425) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Miért, ide csak Sony rajongók írhatnak?
Mert ha ez igaz,akkor azt jelezni kéne legalább az első hozzászólásban és akkor nem lesznek ilyen keveredések.
Én nem jártam meg sufni gsm-el, nem is írtam ilyet sehol.

Bigkok

Ejha!
Ennyi rossz tapasztalat után még kitartasz a Sony mellett? :F

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#427) Mukorka


Mukorka
addikt

Szerintem elég hangos a teló hangszórója, beállításoknál lehet állítani hogy mennyire szóljon hangosan és maxon már nagyon zavaró az irodában. Hívásnál meg lehet hallani a másikat bár zajosabb helyeken necces de szerintem itt sok múlik azon hogy mennyire vagyunk süketek és a partner mivel beszél hozzánk.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#428) HuaweiU8500 válasza Bigkok (#420) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nekem megfelel a hangerő, a hátlap alján kicsit eláll, de mivel van mobil kártya a hátlap alatt, ez ilyen. több mint két havi használat után teljesen karc és kopásmentes a keret. A gorilla üveg is jól birja.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#429) Mosquito76 válasza Pistakiss (#376) üzenetére


Mosquito76
csendes tag

Pistakiss : már "jövő hét" van - Kapható ott a helyi vodában?
:)

(#430) Mukorka válasza Mukorka (#427) üzenetére


Mukorka
addikt

Hozzátenném még infóként hogy a hátlap nálam tök jól illeszkedik. Egyáltalán nem kelt gagyi benyomást.
Sajna egy hét alatt sikerült két helyen is lekoptatni a festéket mivel övtáska válaszfalát átütötte a kulcscsomóm és úgy már nem volt nehéz dolga... fail

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#431) Bigkok válasza -HajTömeg- (#426) üzenetére


Bigkok
csendes tag

Már bocsánat.! mindegyik telóm Telenor függő volt.asz x10-el csupán ennyi volt a problémám.a P meg maga volt a tökély csak leharcolt volt mint írtam.nem én voltam az első tulaj és 100 km et autóztam érte.nekem a Sony mint márka mindig is a minőséget tükrözte.azért mert egy balek voltam a használt vásárlásánál még igenis sony -t akarok.tanulva a hibámból szeretnék venni egy Új és Jó Sony terméket amihez a segítséget kértem (köszönöm a tanácsokat akik írtak ) és nem értem miért ez a reakciód.nem ócsároltam a Sony-t. akkor nem lennék itt és érdeklődnek.és olvasd vissza az írásaim mielőtt ítélsz.... ez nem Hajtömegnek címeztem...
sorry...
send darrvinya.. :W :o

[ Szerkesztve ]

(#432) Bigkok válasza -HajTömeg- (#426) üzenetére


Bigkok
csendes tag

a P-m nem volt halk ..valamit félreértettél vagy én írtam félreérthetően.remélem az SP is hasonló beszéd hangszóróval és mikrofonnal van szerelve..

[ Szerkesztve ]

(#433) Pistakiss válasza Mosquito76 (#429) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ahogy máshol sem, így itt sem, sajnos. Viszont újabb ígéret, két hét múlva, remélem ez már nem csak ígéret lesz.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#434) HaNoi válasza HuaweiU8500 (#417) üzenetére


HaNoi
csendes tag

2 év bolti garancia van, ők meg viszik a Sonyhoz, azt mondták.

szoni ikszpéria espé eltées

(#435) HaNoi


HaNoi
csendes tag

Első nap tapasztalatai.

13ó 7p után 10%-ra csökkent a töltöttség. STAMINA módban volt egész nap.
A használtról annyit, hogy egész nap babráltam, beállítások, net, kamera, google play, progik fel/le, frissítések, wifi (több, mint 700mb forgalom), face, viber, waze (nagyon jó cucc, én most próbáltam), több, mint 20 perc beszélgetés 2 perces blokkokban. Szerintem ez elegendő, de azért remélem javulni fog, még csak egyszer volt töltve.
Egyáltalán nem halk telefonálás közben, nekem is pontosak az illesztések. A kopásról sokat nem tudok mondani, mert egy napja van meg, és ezt az időt is tokban töltötte.
Egyszer sem fagyott meg, se lassulás, se röcögés nem fodult elő.
Eddig kiválóan teljesít! :))

szoni ikszpéria espé eltées

(#436) Classius


Classius
aktív tag

Ahogy látom nem lesz gond ezzel a készülékkel (de lekopogom), minden terméktípusnál vannak zsákbamacskák, pár embernek sikerült kifognia a károgók közül, de egyre több a pozitív visszajelzés és a sok elterjesztett hiba cáfolása. T-nél remélem júniusban kapható lesz már a készülék.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#437) Bigkok válasza HaNoi (#435) üzenetére


Bigkok
csendes tag

Gratula a cuchoz..miért ez mellet döntöttél?és nem a Z ?a tokot is ott vetted hozzá?gyári? Huuu irigykedünk páran szerintem :)
kíváncsian várjuk a további észrevételeket..

(#438) HuaweiU8500 válasza HaNoi (#434) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Azért légy résen, láttunk már itt érdekességeket... reméljük nem lesz rá szükség.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#439) Bigkok


Bigkok
csendes tag

és mától van a vodánál is..:)

(#440) Pistakiss válasza Bigkok (#439) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Komolyan? Mert nekem megígérték, hogy hívnak, ha lesz és ma még nem hívtak.
És milyen színben, csak feketében van?

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#441) Bigkok


Bigkok
csendes tag

azt nem tudom, most olvastam hírportálon 1 órája.nekem sem szóltak Telenoréknál csak mikor felhivtam őket akkor mondták nekem is.meg azt is hogy csak az új csomag szerződésnapjától tudom elhozni tőlük,hó közben nem tudnak tarifacsomagot váltani ami szerintem vicc ,mint az is ,hogy drágább is lett valamivel a vodánál..

(#442) Bigkok


Bigkok
csendes tag

nekem még nem sikerült eldöntenem ,hogy melyik sonyt válasszam...Az SP-t vagy a Z-t..tudna valaki infót a z-ről..

(#443) Misua válasza Bigkok (#441) üzenetére


Misua
senior tag

Nem változott ez egy fillért sem...továbbá is 104990...pedig kis gsm boltokban már 86-tól találni...

[ Szerkesztve ]

(#444) Mosquito76


Mosquito76
csendes tag

Igen! Sikerült vodánál hozzájutnom egyhez :-D
Nagyon szép képe van, nagyon gyors, és szemem szám tátva már órák óta :)
Egy nagyon exkluzív és pozitív élményről tudok beszámolni eddig.
LG hd tévémmel wifin megtalálták egymás, és egy kattintással már ment is rajta a videó, meg a képnézegetés full HD minőségben, vezeték nélkül.
Képernyő tükrözést még nem próbáltam.
A Z felbontása és mérete igazából nem is hiányzik.
Pixeleket már ezen sem látni, hogy nem amoled vagy IPS igazából teljesen érdektelen, de aláírom, ezek képe valóban szebb - de nem annyival, mint amennyivel többe kerül egy olyan telefon.

(#445) Bigkok válasza Mosquito76 (#444) üzenetére


Bigkok
csendes tag

beszédhangszórója milyen?akku üzemidőről írjatok majd még..akinek van tapasztalat több napos-hetes használat után..

(#446) nick555


nick555
csendes tag

Telenornál mikor lesz már? Tesztek és vélemények alapján eddig jónak tűnik a vas. :))

(#447) Doo!


Doo!
tag

Az ára maradt a régi (vodánál) és ahogy igérték "jövőhétre" meg is érkezett. :D Holnap megyek érte.

A sufni GSM és társainál azért lehet olcsóbb, mert nem gyári SONY garanciával rendelkezik, vagy más országba szól a garancia. Meghibásodás esetén oda kell vissza juttatni a készüléket. Mire vissza jön, az akár 60nap is lehet és nem is biztos hogy jó lett. Vagy bolti a garancia és lehet hogy csak 1 év. Meghibásodás esetén a bolt nem nagyok akar már foglalkozni az eladott termékkel, mert az neki is kiadás. Így sufni tuning lesz belőle, lehet hogy sikerül, de lehet hogy közben mást tesznek tönkre.
Persze a kivételeknek tisztelet, de azoknál a boltoknál (még) nem 80 körüli az ár.

2 hónapja egy GSM boltos ismerőstől meg kérdeztem mennyiért hozna nekem Xperia P telót. Azt mondta semennyiért. Kérdem miért? Azért mert egy rendes itthoni SONY garanciás P 100K környékén van, ennyiért meg már sokkal jobb készüléket lehet venni, sufni GSM-es 60K-s P-vel nem foglalkozik mert nem akar kinlódni a garanciával, ő már végig járta ezt párszor.

(#448) Bigkok válasza nick555 (#446) üzenetére


Bigkok
csendes tag

Telenornál már van május 31. óta. :)
;]

(#449) Bigkok válasza Doo! (#447) üzenetére


Bigkok
csendes tag

én itt a fórumon mintha azt olvastam volna ,hogy a május elejei és a június elejei árlista között különbség van és drágább lett.ezt itt olvastam nem is olyan régen.
akkor boldog születésnapot holnapra.. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#450) < CyberBob > válasza Bigkok (#448) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Tudnál adni egy linket, mert én nem találom az oldalukon?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.