Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) darvinya válasza hahodherbal (#550) üzenetére


darvinya
titán

Attól függ, hogy hova mentetted a névjegyet.
Mert ha Google fiókba akkor a változások csak szinkronizáció után érvényesül.

Egyedi dolgok beállításai
Kapcsolat-névjegy-módosítás
Kép ikon-ra tapp kiválasztani a képet
Egyéni csengőhang

Mentés, szinkronizáció.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#552) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy a gyári fizetős Gps, helyett lehet feltenni Igo Primot?
Micro SD kártyát milyet ajánlotok? Class 10 es? 30 MB/s Olvasás és irás már jónak számot?
Valamint melyik hivatalos Sony Webshop ból érdemes rendelni telefont?

(#553) powerwade válasza K Norbi (#552) üzenetére


powerwade
senior tag

Miert, az iGO Primo es a terkepfileok nem fizetosek? :(((

(#554) K Norbi válasza powerwade (#553) üzenetére


K Norbi
addikt

Az N core on nem

(#555) powerwade válasza K Norbi (#554) üzenetére


powerwade
senior tag

Szomorú, hogy így gondolod. :((( Használj waze-t vagy a google navigációjat. Azok ingyenesek.

[ Szerkesztve ]

(#556) fatal` válasza K Norbi (#554) üzenetére


fatal`
titán

Ezt a témát nem nagyon erőltetném, mert kapsz egy rohadt nagy bant.

(#557) smileismarci


smileismarci
tag

Ja lehetne már... :W
De most legalább a sok írásból meg bizonyosodtam, hogy ez lesz a következő telefonom

#%

(#558) handrix


handrix
csendes tag

Tudtok ajánlani egy megbízható GSM boltot ahol kapható ez a telefon? Már kb az összes piros szolgáltatós üzletet felhívtam a megyében (Csongrád) de sehol nincs és nem is tudnak rendelni. Garanciális javítás miatt bizonytalankodom a sima telefonos boltokban.

(#559) -HajTömeg- válasza handrix (#558) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Esetleg Sony Shop a közelben?
A voda nem mondta,hogy miért nincs?
Nem értem,hogy mi folyik ott.
Végre felteszik az oldalukra, majd leveszik és ezek után nem lehet rendelni.
Mindez a huzavona megy már kb 1 hónapja.

Alias: Júzer error

(#560) handrix


handrix
csendes tag

nem tudták megmondani hogy miért nincs, és azt sem hogy mikor lesz.....
eddig 5 boltot hívtam fel, az egyikben azt ígérte a hölgy hogy utánanéz a készlethiány okának és visszahív, ez volt 11:36-kor, hát azóta is hív.....

(#561) Tome08


Tome08
tag

Sziasztok!

Ez a készlethiány valóban érdekes dolog, jó lenne tudni, hogy ténylegesen miért van ez....nem lehet, hogy szimplán csak új a cucc?!
Mindenesetre nekem is az SP lenne a kiszemelt, bár én egy T-t szerettem volna elsőre, de ugye ez mindenbe agyonvágja szegény Bond telóját :) Tartok ettől a melegedős dologtól azért kicsit, ehhez a villogó marhasághoz se nagyon ragaszkodnék....sztm határozottan gyerek teló érzés van tőle.....de a hardware talán feledteti ezt a dolgot majd, hamarsona remélem én is hozzájutok majd, talán már héten :P

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#562) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Én is gondolkozom, hogy beruházok egy ilyen telóra, de nekem úgy tűnik, hogy bootloader nyitás nélkül nem lehet rootolni. Ami gáz, mert a mentett dolgaimat az előző telefonomról csak rootolt telóra tudnám átrakni (Titanium backup). Van aki próbálkozott már a root-tal, vagy esetleg van róla valamilyen infója? Köszi

(#563) hahodherbal válasza Tome08 (#561) üzenetére


hahodherbal
csendes tag

múlt 7 7főn voltam bent a vodánál, megnéztem a telefont, tehát akkor is volt. szombaton újra bementem és meg is vásároltam. rákérdeztem erre h nehogy én is úgy járjak már fogtam, aztán mégsem lehet. az ügyintéző mondta h vmi jogi herce-hurca áll a háttérben. a fényekről csak annyit h egyáltalán nem gyerekes, akár teljesen ki is tudod kapcsolni.

(#564) hahodherbal válasza darvinya (#551) üzenetére


hahodherbal
csendes tag

nekem a vodánál pakolták egyik sim-ről másikra. aztán én már úgy kaptam kézbe. ha egy picit részletesebben leírnád, nagyon megköszönném, mert most van először ilyen okosgépem, netről próbálok ügyeskedni, csak nem mindig sikerül.

(#565) Tome08


Tome08
tag

ja egyébként a westend sony centerbe meg lehet nyomkodni, ma megint megnéztem és igazából úgy el is vittem volna :))

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#566) PAtr0n válasza Pistakiss (#542) üzenetére


PAtr0n
addikt

Színtelítettség/színegyensúly hol szabályozható? Én csak olyat találtam ahol egy csúszkával színtónust lehet babrálni, de attól meg elmászik a színek valódisága. Lehet én voltam figyelmetlen, minden esetre én picit többet vártam a kijelzőtől, pedig nem vagyok kijelzőbuzi.
Nem tudom, nekem annyira nem jött át a keret, hogy "húúú de vagány fém". Tűnik inkább valami kemény műanyagnak.
Ne vedd kötekedésnek, de ár-érték arányban jelenleg a Nexus 4 a befutó és nem azért hajtom ezt, mert most annyira elpártoltam volna a Sonytól, de ez az igazság és kész. Attól még egy korrekt készülék az SP, jó ármutatóval bír, valószínűleg sokat is fognak eladni belőle, és jó sokáig vállalható telefon marad. (már amennyire egy okostelefon az tud maradni).

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#567) Doo! válasza Tome08 (#561) üzenetére


Doo!
tag

Elég sok okosteló melegszik, 1,5óra GPS után tényleg meleg volt, nem égette a kezem, de meleg volt. A villogó marhaság nagyon hasznos. pl.: Kiveszem táskából kéken világit emailt kaptam,fel sem kell oldanom a képernyőt, zölden világit smst, vagy lila mert hívásom volt vagy pl piros mert üzenet face-n. Nem össze keverendő az Xperia U disco fényével. Szinek változtathatók alkalmazásonként és ki is kapcsolható. Erről feljebb képet is találsz. Viszont hátránya is van mert az addig világít amég ki nem nyomod. :D

GPS nagyon hamar jelet talál, elsőre kb 3-5sec alatt megmondja hol vagyok kb 400méteres sugárral. További 10-20sec alatt 20méteren belüli pontosság. kb 4-5 órát használtam de eddig még egyszersem volt "ujratervezés" "nem tudom holvagyok"

Akku kb 4napot bír ha nem csinálok vele semmit, (3-4 hívás max 2-3perc)stamina módban. 3G, Wifi, GPS
ezek már szedik az akkut becsülettel, de a teljesen megvilágított képrnyő viszi a pálmát akku használatban.

Egyelőre csak műanyag tok van hozzá 4-5K silicon tokra kicsit még várni kell mint a fóliára is. Persze szabdalható fóliát lehet rá tenni.

Féltem hogy nagy lesz a kijelző és nem tudom megszokni... szerencsére nem igy lett.

(#568) smileismarci válasza Classius (#549) üzenetére


smileismarci
tag

A T honlapján Már az Xperia S és az Xperia U kifutó termék ezért szerintem lassan jön az SP vagyis inkább ebben reménykedem.

#%

(#569) Classius válasza smileismarci (#568) üzenetére


Classius
aktív tag

Jöhetne már... :/

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#570) Pistakiss válasza PAtr0n (#566) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Pont az a színegyensúly és telítettség állítása, csak nem kell vadul nekiesni, mert akkor tényleg vad színeket lehet kihozni, bár láttam számítógépen olyat aki ezt szereti, gondolom, mert van ilyen lehetőség.
A keret az fém, amit minden más készüléknél hiányolnak. Az ár-értéket meg nem arra értem, hogy bárhol megvehetem, hanem szolgáltatói árban, 44490-10000 forintétt hozhattam el az eddigi előfizujához a lányomnak. Ha meg azt nézzük, hogy hamarosan ezt is frissítik a 4.2-re és bővíthető a háttér memóriája akkor máris emelkedik az értéke. Persze kinek a pap, kinek a papné...

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#571) PAtr0n válasza Pistakiss (#570) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor csak én voltam türelmetlen, biztos be lehet szépen állítani a színeket. Azért elég örvendetes, hogy végre ilyet is pakoltak a szoftverbe, vagyis a zselés cukorkába. :)
Hát igen, az nagy előny, ha az ember normális áron elhozhatja szolgáltatósan, 1 éve az Arc S-t is így vettem, 48k-ért, amiből kb. 8000Ft-ot helyben fizettem a futárnak, a többit meg letudtam 1 év alatt részletekben.
Amúgy ezt a telefont majd jövő ilyenkor lesz érdemes venni, addigra sztem a független ára 60 köré zuhan, a szolgáltatók meg kábé annyiért fogják dobálni, mint nekem az Arc S volt. És még 1 év múlva is nagyon jó kis telefon lesz ez, minden igényt kielégítő.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#572) handrix


handrix
csendes tag

feltéve hogy elkezdik végre árulni a szolgáltatók

(#573) powerwade


powerwade
senior tag

Sikerült kölcsönbe szereznem 3 napra egy ilyen masinát.

Egész jópofa telefon, kényelmesen súlyos, jól lehet tartani kézben. És nagyon gyors, eddig nem sikerült beakasztani, hehe... Van arra mód rootoláson kívül, hogy az alsó képernyőngombok sorrendjén illetve hátterén változtassunk? A task váltó helyett nagyon odakívánkozik a vissza gomb ... és sötétben nagyon látszik, hogy szürke az alsó gombsor háttere. Tudom apróság meg minden, de idegesítő :)

(#574) MaciTDI


MaciTDI
csendes tag

Sziasztok.

A napokban vennék egy ilyen masinát, de érdekelne 1-2 dolog mielőtt bemegyek a boltba.

Akinek van tapasztalta a tapi problémát? Ez a kopás mennyire komoly? Videót nem találtam jutubon, viszont itt olvastam, hogy van akinek lejött 2cm hosszan az oldaláról a festék.
A fehérrel szemezek, de ez a 2 dolog kicsit zavar, szóval ha valamelyik tulaj tudna erről írni pár sort megköszönném.

(#575) Tome08


Tome08
tag

No tegnap engem is utolért SP, no nem az 'énekes hanem az XPERIA :)))
Már hétfőn is amikor megnyomkodtam a Sony-ba tudtam, hogy szeretni fogom majd és ez így is van eddig :))
Ha TFT kijelző ha egy picit nehéz/vaskosabb is, de nagyon profi kis cucc :)

A wifi volt ugye kérdés, hát azt kell mondjam kb. azt tudja mint amit volt Xperia Ray-m, talán egy ici picit gyengébben veszi a jelet...de a routerem se a legújabb ám...tehát ezzel azért jó lenne valamit tenni, ha lehet, de tragédia nincsen belőle...

telefonálás hangerővel az ég világon semmi gond, max ha nem a füledhez teszed, a hangszoróját, nekem sikerült párszor, egyből parát fogtam, aztán persze rájöttem, tehát szokni kell...én se telefonáltam eddig nagyon egy 130cm magas telóval :)

ezt kopást említette valaki, nos én úgy látom, hogy ugyanaz az anyag mint a T-nél, tehát jó eséllyel kopni fog majd, de no para a Bond telonál cserélték gariba és nekem a sony szerviz azt mondta két-három nap, nos ugye ez nem unibody ház, tehát lehet azonnal meglesz...bár ez még messze van, főleg ha majd kap egy szilikon keretet is :)

GPS-t még nem probáltam a kamerát is csak érintőlegesen, mindenesetre a céges háziversenyt, megnyerte egy HTC oneX-el és egy iphone 4S-el szemben :)

szóval nekem nagyon tetszik, a galéria/video/zenelejátszó menübe pedig ettől a Throw megosztás alkalmázástól meg lehidalatam :O bármiféle beállítás nélkül megismerkedett a TV-el (LG LM660S)
rányomok és azonnal kint egy kép/video/zene bármi....a kis másfél perces demo videot is gond nélkül átküldte!! Nagyobb mérettel is majd kiprobálom, na de első benyomások egyenlőre ennyi, foliát kaptam rá, várom a szilikon tokot...javaslat? :)

[ Szerkesztve ]

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#576) fatal` válasza Tome08 (#575) üzenetére


fatal`
titán

"én se telefonáltam eddig nagyon egy 130cm magas telóval :)"

Azért az már tényleg durva magasság lenne :DDD

(#577) Tome08 válasza fatal` (#576) üzenetére


Tome08
tag

hehe :DD az biztos, természetesen elírás mm-ről van szó :C

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#578) Parázs


Parázs
csendes tag

Igen, már így egy hónap után nekem is van pár tapasztalatom!
Nem bántam meg, hogy ilyet vettem!
Már mondtam, hogy 3 fagyást csináltam, de a nullázó gomb után rögtön jó lett!
Szerintem ezek a fagyások az én hibámból adódnak, mert nem ismertem az android rendszert és dobáltam rá mindent ész nélkül..kísérletezés korszaka..:-)
Amúgy minden gyorsan és akadás mentesen megy...apex lancher..
Kopást nem tapasztaltam, de rögtön vettem a vodánál egy nagyon szuper tokot hozzá..1200 pénzért...tökéletes!
Igen a hangerővel, nekem is ez volt.....kisebb telefonom volt, így valahogy nem jól tartottam!
Amit nem tudtam hová tenni, hogy a média lejátszóba nem lehet mappa szerint lejátszani, de ez egy progival megoldható!
Sokáig kínlódtam, hogy az ébresztési hangot nem tudtam átállítani...:-)) Aztán rájöttem, hogy adtam hozzá stílust és akkor csak azzal a hanggal ébreszt!!
Az automatikus csatlakozással is voltak problémák, aztán a lejátszókat állítottam be erre a feladatra..ezt viszont ma frissítették!
Köszönöm a füles ajánlatokat, de mint mondtam olyan kellene, amivel telefonálni is lehet!
Agyba-dugós nálam nem jön be , mert nem marad bent a fülemben...:-) akármilyen gumi mérettel próbáltam!
Jah én úgy tudom, hogy ez unbody ház, csak levehető róla egy vékony műanyag fedlap....

(#579) david0111


david0111
tag

Ti menyiért vettétek a telefont???

(#580) powerwade


powerwade
senior tag

Vodanal megint van a webshopban.

(#581) powerwade válasza david0111 (#579) üzenetére


powerwade
senior tag

25.9k egyszer, majd 4.5k 12 honapig =~ 80k

(#582) MaciTDI


MaciTDI
csendes tag

Jollatom hogy a vodanal nincs feher csak fekete szinben?? :( Nemar! Szerintetek lesz? Vagy valaki vasarolt mar vodaektol feheret?

(#583) MaciTDI válasza powerwade (#581) üzenetére


MaciTDI
csendes tag

Ezt hol vetted ezzel a konstrukcioval? Nekem ugy lenne, h 36990+12*4250=87990

(#584) Pistakiss válasza MaciTDI (#582) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Jól láttad, sajnos csak fekete van.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#585) -HajTömeg- válasza MaciTDI (#583) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nekem voda mátrix 3ban lenne 47e tokkal vonóval.

Alias: Júzer error

(#586) Pistakiss válasza -HajTömeg- (#585) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Kedvezménnyel! Mert anélkül 57990.
Azért ezt illik beírni, mert másokat félre lehet ezzel vezetni, akik még nem tagok.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#587) -HajTömeg- válasza Pistakiss (#586) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Így van! Köszönet programmal.

Alias: Júzer error

(#588) MaciTDI válasza Pistakiss (#584) üzenetére


MaciTDI
csendes tag

Később ez változhat? Vagy ha most csak feketét forgalmaznak később is ígymarad? :O

(#589) powerwade válasza MaciTDI (#583) üzenetére


powerwade
senior tag

céges flotta előfizu, maximalista net csomaggal együtt.

(#590) powerwade válasza MaciTDI (#588) üzenetére


powerwade
senior tag

Én nem akarom... nálam most az van kölcsönben. Valószínűleg optikai csalódás, de a fehér keret miatt fakóbbnak érzem a színeket, illetve az alsó képernyőgombok szürkeárnyalata is nagyon éles határvonalat húz a képernyő és a keret között. Meg persze koszolódik a fehér hátlap. De úgyis mindenki tesz rá tokot előbb utóbb, úgyhogy tökmindegy milyen színű, nem? :)

(#591) Pistakiss válasza MaciTDI (#588) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ezt én nem tudhatom, de eddíg ez így volt.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#592) Parázs


Parázs
csendes tag

Én is, céges flotta előfizu, maximalista net csomaggal együtt.
Azt hiszem 23 előre aztán 12 havi részlet..össz :80 ropi!
Nekem ennyit megért!

(#593) MaciTDI válasza powerwade (#590) üzenetére


MaciTDI
csendes tag

Mivel nem sok mindent tudunk errol a kopasrol a fekete eseteben, nemtudom mi zavarna jobban. Az optikaicsalodas a fehernel vagy a kopas a feketenel. Valaki dobjon mar kepet errol a kopasrol plzzz.

(#594) MaciTDI


MaciTDI
csendes tag

Szoftverhiba miatt volt visszahívás, ezért volt a készlethiány!
Ennyit megtudtam, viszont azt nem, hogy a Voda a C5303-at vagy a C5202-t tudja rendelni. Ugyebár a 02-es nem LTE képes.

(#595) -HajTömeg- válasza MaciTDI (#594) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ez szerintem nem igaz.
Nincs az a szoftver hiba,ami miatt visszahívnák a készülékeket.
Kiadnak rá egy frissítést és kész.
Namindegy...
Az mit jelent,hogy nem LTE -képes?
Hadd tanuljak kicsit.

Alias: Júzer error

(#596) netHS


netHS
csendes tag

Hello,Sziasztok!
A masinában 1 vagy 2 GB RAM van? ezt csak azért kérdezem mert a sonymobil.com-on 2-t írnak írnak itt meg 1 GB-ot!
Válaszokat előre is köszönöm!

(#597) fatal` válasza -HajTömeg- (#595) üzenetére


fatal`
titán

Azt, hogy nem tud LTE-t. Ennél érthetőbben szerintem lehetetlen megfogalmazni :D

(#596) netHS: GSMArena szerint is 1GB, szerintem a sony oldalán el van írva.

[ Szerkesztve ]

(#598) Pistakiss válasza MaciTDI (#594) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
A lábnyom SP-je 5303-s, a doboza szerint és vodás.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#599) Pistakiss válasza -HajTömeg- (#595) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Miért ne lenne igaz? Ha még nem kezdték el a forgalmazást símán letilthatják, míg ki nem javítják a hibát, nehogy úgy kerüljön a felhasználó kezébe és e miatt legyen kritizálva a telefon. Szerintem nagyon jól teszik, ha inkább várakoztatnak, mintha elkeserítenének!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#600) -HajTömeg- válasza Pistakiss (#599) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Persze, álmodozni azt lehet.
Kb 1 éve a Sony Ray-re kiadták úgy az ICS-t,majd a Sony fórumain voltak olyanok,akik fél oldalon keresztül sorolták a hibákat.
A videó akadt, a hang sztereóból mono lett, nem működött a státusz led stb.stb. nem kis hibák.
Szerinted hol érdekelte a sonyt?
Havonta adtak ki rá valami javítást, még ma is tele van hibákkal.
Ők nem várakoztatnak, lévén,hogy az okostelefonok piacán hetente jön ki valami új.
Nekik az a lényeg (érthető módon),hogy a telefon megjelenését követően azonnal orrvérzésig adjanak el belőle.
A különböző szoftverhibák teljesen megszokottak minden gyártónál (szóval nem a sonyt akarom cinkelni) , alap,hogy folyamatosan frissítgetik a szoftvert, szinte kizártnak tartom,hogy emiatt nem forgalmazták.
Ráadásul itt a fórumon sem olvasunk semmiféle olyan nagy hibáról,ami indokolná,hogy leállítsák a forgalmazást.
Persze csak találgatni lehet az igazi okokat, a tévedés joga részemről is fenntartva.

hunfatal

A kérdésem arra vonatkozott,hogy mit jelent az,hogy "nem tud LTE-t" :)

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.