Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) maddox12


maddox12
csendes tag

Üdvözletem mindenkinek !
Segítséget szeretnék kérni , ugyanis telefon vásár előtt állok és nem tudok dönteni az Xperia SP és az Xperia T között. minden tanácsot lelkesen figyelek :)

(#452) Bigkok válasza < CyberBob > (#450) üzenetére


Bigkok
csendes tag

a letölthető készülék ajánlatokban van benne és árlistán is ,bár neten én sem látom még.
de az biztos ,hogy már van és volt is csak nem árulhatták valami engedély miatt.itt van előttem az árlista
:számlás ajánlattal alap havidijjal(max 2500Ft/hó) 99.999Huf..
http://www.telenor.hu/mobiltelefon/arlista/
http://www.telenor.hu/upload/letoltes/arlista/telenor_arlista_20130524.pdf
én már hétfőn elhozhattam volna de váltás miatt csak 19.-én tudom.kezemben is volt már , bár nem fájdítottam a szívem inkább.

[ Szerkesztve ]

(#453) fatal` válasza Misua (#443) üzenetére


fatal`
titán

Ja ótvaros, semmire nem jó, bolti garival. De szerintem a rendes garival olyasmi ára van, mint a kártyásnak.

(#454) Mukorka válasza maddox12 (#451) üzenetére


Mukorka
addikt

T-t ne vegyél! Nagyon hamar eltűnt egy csomó helyen, már most kifutó modell. Nekem volt T-m 4 napig egy hónapja, elromlott, nem tudott a gyári szerviz cserekészüléket adni egy hónapig...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#455) Doo! válasza Bigkok (#449) üzenetére


Doo!
tag

Nekem meg a vodás kiscsaj azt mondta hogy olcsóbb lett!
És mennyi lett? Erre el mondta ugyan azt az árat mint amin megrendeltem :C

Amugy holnap tényleg születésnapom lesz, vagyis névnapom :DDD
:R

(#456) < CyberBob > válasza Bigkok (#452) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm a linkeket. Kicsit drága még nekem (XS csomag 90e), de remélem nyár végére lemegy 80e alá. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#457) HuaweiU8500 válasza maddox12 (#451) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Mindig az a kérdés, h mi a prioritás.
Ha az akku és az lte és a gyorsabb működés akkor XSP, ha a kamera a kisebb súly akkor XT.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#458) Misua válasza fatal` (#453) üzenetére


Misua
senior tag

Míg ki nem derül 100% hogy miért nem árúlták SP-t kis gsm felejtős.
Vodánál sajna beállt a 104...és 1 év múlva is 104 lesz :((
Pont Xperia P is annyiba kerül már 1 éve...pedig nem mai csirke...

(#459) Misua válasza maddox12 (#451) üzenetére


Misua
senior tag

T és SP összehasonlítási teszt[link]

bal oldali -T/ jobb SP

Lényeg - ha van plusz zsebed a töltőnek, akkor T...ha pedig nem akarsz naponta 1-2 szer tölteni, akkor SP

(#460) maddox12


maddox12
csendes tag

Köszönöm a kommenteket tudtam ihletet meríteni belőlük :) Ma voltam Vodába , azt mondták ,h vmi software hiba miatt visszarendelték a készletet.. de hétfőre lesz flottásként 100K HUF ért kapom meg ha minden igaz..

[ Szerkesztve ]

(#461) maddox12


maddox12
csendes tag

.. ja és fogtam a demo-t kezembe ami tényleg elég nehéznek tűnt főleg a defy után :D de csak meg szokom majd.

(#462) Doo!


Doo!
tag

Egy vodafonos ismerősöm utánna járt hogy mi is történt az Xperia SP-vel mért nem volt kapható! Kijelző probléma, vissza hívások bla bla bla. Semmi nem igaz ebből! A készülék mindenhol ott maradt ahova vitték, a SONY nem hívott vissza semmit. Nem emléxem pontosan, de valamilyen rendszer visszaállítási szoftverről van szó. A probléma ezen szoftver készítője, és a SONY között valami nézeteltérés volt, és amég egyezkedtek addig nem engedték értékesíteni a telefonokat. A kijelző problémás készülékek pedig... nem csak a SONY gyárt selejtet.
Ez már a multé, megvan a készülék, egyenlőre az tuti hogy a vissza gomb kicsit messze van. Napsütésben is vállalható a kijelző, én nem mondanám halknak.

Végül igaza lett a vodás kiscsajnak, tényleg olcsóbb lett egy ezressel :DDD legalább is a Matrix2 csomagban.

[ Szerkesztve ]

(#463) Misua válasza Doo! (#462) üzenetére


Misua
senior tag

Az a baj hogy mély halgatás volt/van voda részéről...tele misztikummal mivel nem adták ki semmi infót...így születtek mindenféle elméletek és mélyen fúrodtak bele az emberek fejébe...
Hiába tetszik a telcsi...már nem tűnik best buynak...

(#464) -HajTömeg- válasza Doo! (#462) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Érdekes, most hogy írtad megnéztem, tényleg fent van már az előfizetéses ára is.
Reggel még nem volt. sőt nekem azt mondták a vodában,hogy nincs készleten, max nézzek meg pár smartstore-t.
Nagyon jó áron van, elgondolkodtató! :K
te hol tudtál megnézni kiállított darabot? Bp?

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#465) Parázs


Parázs
csendes tag

Sziasztok!
Ma hivtak a Vodastore-ból, hogy megvan a május 02.-én megrendelt telefon jöhetek érte! :DD
Mondtam, hogy kb. 2 hete már kihozták az online shopban rendeltet! :C
Tehát én 80-e ft-ért vettem 2 év hűséggel!
Nekem tetszik a telefon, bár én csak ismerkedem az android rendszerrel..
Tapasztalatok:
Kép felbontás szuper,fényerő napfénybe nem sokat látni( automata fényerő)
Elfordításnál nagyon fakul a kép!
Külső: Nálam nincs kopás, bár első nap találtam hozzá egy jó kis tokot 1200 ft-ért :)
A hátlap kellemes tapintású, alul a fénycsíknál, kicsit eláll.
Hangerő, telefonálás:
Engem jól hallanak, nagyon is..én próbálgattam állítgatni, de még nem jöttem rá hogy jobb a hangerő!
Lehet a hangszínt is változtatni, meg a hívó hangját lassítani.. Viszont arra rájöttem, ha pont a fülemnél van a hangszóró akkor jól hallani, ez hülyén hangzik, de erre nem figyelsz telefonálás közben..pl 15..mmrel félre csuszás és már alig hallok.. :((
Viberen csak kihangosítva tudok beszélni akkor hallanak jól és én is akkor hallom őket megfelelően..(akkor olyan, mint egy normál telefonhívás)
Próbáltam a szervizmenüben is , de ott sem lehet állítani hangerőt.. ( samsungnál ezt tudtam, gyárilag 50%-on álló hangerőt átállítottam a szervizmenüben 68%-ra)
Eddig 2 alkalommal fagyott meg... csak újraindító gombbal lehetett feléleszteni..
A szoftver nagyon gyors jól működik..
Néha a kihangositóval csinál dolgokat, de lehet, hogy ez valami beállítás, pl. leveszi a hangerőt..zenehallgatás közben 90% akkutöltöttség) Volt, hogy a másik oldalon valami pittyegést hallottak nagyon élesen, pont soundcloud-ot hallgattam a net-ről..Hmm..
A rádió az elején váltakozott, hogy stereo-mono kb 3 mp-ént( néztem a szervizmenüjében van 3 állítási lehetőség, de nem tom mit jelentenek így még nem nyúltam hozzá!
Az akkumulátor jól bírja.. többszöri töltésre áll be! Nálam nap végén 22-óra felé 50-56 %-szokott lenni!
Persze töltöm!
Most az automata csatlakozással kísérletezem..ki kell még ismernem!

(#466) PAtr0n válasza Parázs (#465) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nincs 1 napja nálad a telefon, és 2x lefagyott? Nem valami bíztató. Amennyiért a szolgáltatók kínálják, drága még mindig.. Tetszik nekem is, de nem ennyiért.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#467) Classius


Classius
aktív tag

Valaki infót légyszi!!
T-mobile -nál kapható lesz a készülék?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#468) Bigkok válasza PAtr0n (#466) üzenetére


Bigkok
csendes tag

Én ma bent jártam Telenornál egy régi telefont szervizben adni és kezembe vettem az sp-t és a z-t.
hááááát ha nem lenne ekkora tepsi a Z tuti azt választanám mert nagyon szép teló.a kijelzője az sp mellet valami csodás ezt én sem gondoltam volna hogy ennyivel szebb és élesebb . viszont akadozik kicsit a kamera vagy 3-4 másodperc mire elindul.az sp nél ilyen nem volt.az repeszt.és sokkal emberibb a mérete.az a 8-9 mm nagyon látványos.és még mindig nem tudom melyik legyen.. :( :(

(#469) HaNoi válasza Bigkok (#468) üzenetére


HaNoi
csendes tag

Azért választottam az eSPét, mert "kisebb", mint a Z, kevesebb power kell meghajtani a full hd-s kijelzőt a HD-ssel szemben, vagyis jobban bírja az akku, blabla...és "spóroltam" rajta 30-40 ezret!!!

Nálam 4 napja van, egyszer sem fagyott meg!
Minden frankón müxik, gyors, nem akad, minden kiváló! :DD
Ma elég sokat hajtottam, naviztam, képeket szerkesztette és 18 óra után 10%-ra csökkent a töltöttség, de kapott rendese, szóval nem probléma, szerintem.
Én hallom rendesen a hívót és ő is engem. Zenét nem hallgatok rajta, fülest se dugtam még rá.
Minden jól illeszkedik, szerintem frankó képeket készít, de itt sincsenek nagy elvárásaim (van fényképezőm).

97K-ért vettem "sufniban", ismerőstől - bízom benne és abban is hogy nem találkozik a teló a szervizzel.
Én ajánlom, mert minden igényemet kielégíti: navi, wifi, email, kamera, telefonálás.
:))

szoni ikszpéria espé eltées

(#470) maddox12 válasza -HajTömeg- (#464) üzenetére


maddox12
csendes tag

ez az 1ik Győri kirendeltségükben volt a "fő" helyen

(#471) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Vodához már küldtek ki pár darabot, volt szerencsém kipróbálni egyet. Csak viszonyítás végett, egy ZTE Blade-em van jelenleg.
Ehhez képest óriási, majdnem csakhogy kilóg a zsebemből ha zsebrevágom és súlya is van rendesen. A Kijelzője borzasztóan tükröződött a gyári fóliával, betekintési szögei nem annyira impresszívek, színek és képélesség viszont nagyon rendben volt. Egy kicsit elállt a hátlap az alsó részen az átlátszó csík alatt, ahol meg lehet bontani a házat.
Nagyon vártam a telót, de lehet valami kisebb telefon után fogok nézni a végén, ez így elsőre borzasztóan nagynak tűnik nekem :/

(#472) Doo!


Doo!
tag

Jól olvasható a kijelző, de ahogy Parázs fórumtárs is irja, az automatikus mód ...hááát nincs a helyzet magaslatán. A fényerő mellett háttér fényt is lehet kapcsolni, igy elég jól olvasható napsütésben is. Nem egy IPS, de ennél jobb kijelző telefonba nekem nem létfontosság. Felbontás bőven elég, nagyobb internetes tartalom megjelenítésére is kiválló. Tű éles kép, ha szemből nézem gyönyörű, ha kicsit oldalról akkor már "megszűnik a varázs" Ha nem pont szemből nézem kb 40-45fok addig gyönyörű.

Nagyon jó képeket készít, legalábbis a telefonon jól nézki amennyiben van kellő fény hozzá! Exmor ide vagy oda éjszaka ezzel felejtős a dolog. A pc-re feltöltve a képeket, háááát itt már hagy némi kívánnivalót magaután, de azért így is vállalható. Videót még nem készítettem.

A hátsó hangszóró kifejezetten hangos bár zenére alkalmatlan (mint minden mobil) de kihangosításra jó. A fülest átlag alattinak mondanám, eléggé oda kell szorítani a fülemhez, hogy mélyet is halljak. A beszéd hangerő jól érthető halknak nem mondanám. Pályaudvaron a hangosbeszélő mellett simán érthető, persze lehet hogy egy légkalapács mellett már nem lesz használható, de nem is erre tervezték.

Youtube, face, rádió track id hasít minden, tényleg nagyon gördülékeny semmire nem kell várni. A weboldalak és a fényképek zoomolásánál sem akad. Súlya azért van :D érződik hogy van benne anyag!

eddig nem fagyott 1x sem (mondom ezt fél nap után :D )
Matrix 2 és 2év békjóval 67 900 Magyar forintot kérnek érte

-HajTömeg-
Ha már maddox12 fórumtársunk elkanyarodott BP-től észak nyugatra akkor én had kanyarodjak dél keletre
Békéscsabán a Tescoban van egy voda kirendeltség és ott tudtam megnézni, de ott is csak egy makettet később egy ismerősömét tudtam megnézni, de az egy külföldi példány.

[ Szerkesztve ]

(#473) Parázs válasza PAtr0n (#466) üzenetére


Parázs
csendes tag

Valamit te rosszul olvastál!! Nekem május 22.-én hozták ki,tehát nem egy napja!!!
lefagyás oka szerintem az én tudatlanságom android ügyben, mint említettem eddig samsungom volt és Bada op rendszerrel volt szerelve! Abban volt egy feladatkezelő gomb ahol minden futó alkalmazást le tudtam állítani!
Mikor megjött a telcsi, mindenfajta alkalmazást kezdtem rá felpakolni és nem értettem, vagyis inkább nem találtam olyan menüt ahol ezeket be lehetett volna zárni! Szóval a fagyás oka is ez lehetett..minden alkalmazás ment a háttérben..

(#474) Parázs


Parázs
csendes tag

Még egy kérés, mert én sokszor hallgatok zenét rajta! Van valakinek valami jó tippje valami jó füles ügyben??
Olyan lenne jó amin persze telefonálni is lehet..:-)

(#475) Mukorka válasza Parázs (#474) üzenetére


Mukorka
addikt

Én ezt használom
Nekem kényelmes, tök jó hogy nem tud csomósodni sem. Jól is szól

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#476) PAtr0n válasza Parázs (#473) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bocsánat, tényleg elnéztem. :)
Engem akkor is zavar a lefagyás. Az Arc S megvan több mint 1 éve, és nem fagyott még le csak 1 x. De valószínű szoftveres eredetű az SP-nél is, majd jön rá frissítés, és remélhetőleg ez megszűnik.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#477) darvinya válasza Parázs (#473) üzenetére


darvinya
titán

Úgy van. :K

Anno NeoV-t fagyizta Firefox app így azt számüztem végleg.

Feladat kezelő ahol jobbra-balra kitolva az app ikon-t feladat befelyézéshez vezet.
És ez a hosszan Menü ikon (régebbi. típusú teloknál hosszan Home).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#478) gabor907 válasza darvinya (#477) üzenetére


gabor907
tag

a súlyra csak annyit h a két tesztet ugyanaz a személy írta :)

sony sp - "Kivettem a dobozból és azt mondtam egészen hirtelen, hogy ez de rohadt nehéz. És akkor még azt hittem, hogy az akku nincs is benne, de ebben tévedtem, mert úgy benne van, hogy nem is lehetne nélküle, lévén nem cserélhető. Ettől még az SP 155 gramm, ami a szinte ugyanilyen méretű Xperia S-nél 11 grammal több. Lehet erre azt mondani, hogy az ilyesmit meg sem érzi az ember, de nem csak nekem volt ez a benyomásom. Nem mondom, hogy zavaró, csak eleinte feltűnik, aztán megszokja az ember és egy idő után majd azt mondja az ilyen kritikákra, hogy ettől "férfias"."

nokia 820 - "kellemesen vékony, mégis tömör, kézbe jól illő, korrekt méretű telefon keletkezett, a 160 grammos tömeg nem csekély, de nem vészesen sok. Főleg ebben a fekete színben nagyon kis masszív eszköz benyomását kelti."

core

(#479) darvinya válasza gabor907 (#478) üzenetére


darvinya
titán

:U

És LTE modem azokban van?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#480) gabor907 válasza darvinya (#479) üzenetére


gabor907
tag

hát nemtom..

core

(#481) Misua válasza gabor907 (#478) üzenetére


Misua
senior tag

Lehet hogy hogy 2 telcsi között gyúrt a karjára :D

(#482) Misua


Misua
senior tag

Mindenesetre megint cseszegettem a Sony centert hogy mi baja lehetet az SP-nek...*biztos a szolgáltatók rápakoltak oly sim védelmet hogy szoftveresen bajok keletkeztek a telcsiben*
Remélem igazuk van, mert SP-nél jobbat még nem találtam (szerintem)...86 elég jó ár érte...persze kis bolti garival...de ha Sony - Sony minőségben gyárt, akkor nem is kell garilevél :U

(#483) fatal` válasza Misua (#482) üzenetére


fatal`
titán

Hibás darabok mindenhol előfordulhatnak és elő is fordulnak, sosem tudhatod mikor kell a garancialevél.

(#484) Classius


Classius
aktív tag

T-Mobile Hungary
"A termék hamarosan bekerül kínálatunkba. Kövesd figyelemmel honlapunkat a www.t-mobile.hu oldalon."

Facebookon ezt a választ kaptam:) Végre jó hírek!

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#485) Doo!


Doo!
tag

Kis infó az akkuról.
Bár a gyártónak nem fogadtam szót, és nem töltöttem fél órát első használat előtt.
4:00-18:00-ig stamina módban nem csináltam vele semmit. Majd 2óra Bluetooth próba, zenék képek másolása távvezérlés, közben face, youtube(1-2 klip) majd 50perc telefonálás. ezután kb 1 óra zene hallgatás, kb 10-15perc böngészés. Telefon folyamatos nyomkodása :) Így ezekután tartok jelenleg 72%-os töltöttségnél. Egész kellemes. wifi-t még nem próbáltam, de ami késik....
(Bluetooth 140K/s)

Parázs
A gyári füles... azt ne eröltessük zenehallgatásra. Egy Sennheiser HD 201-el kiderült hogy nagyon is tisztán szól az SP. (sajna mélyek nem az igaziak a fülesben) de minőségre nem lehet panasz. Egy Panasonic agybadugós fülessel viszont nagyon megtáltosodnak a mélyek. Pontos tipust nem tudok irni, lényeg hogy
magával a készülékkel nincs baj.

(#486) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! engem az érdekelne hogy érdemes e venni telefont Gsm boltokból? miért olyan olcsó ott? mik a tapasztalatok? hol jobb megvenni? Vodafone? Hivatalos márkakereskedésben? vagy Gsm bolt?

(#487) -HajTömeg- válasza K Norbi (#486) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szia!

A gsm boltoknál a garancia a kérdéses.
Ezek az okostelefonok gyakran elromlanak, így a szolgáltatók által adott 2 éves gyári garancia szerintem nagyon fontos, nem éri meg ezen spórolni.
A különböző kis üzletek gyakran keletről importált, ilyen-olyan török,kínai menüs készülékeket árulnak és csupán bolti garanciát adnak mellé, ami a hazai viszonyokat ismerve nem túl biztató.
Sok fórumtársunk járt már pórul velük, visszavitte, azt hazudták neki,hogy visszaküldik a gyárba (haha) és két hét múlva visszakapta egy másik rossz kijelzővel (gondolom addigra sikerült kiszedni valami lopott vagy szervizelt telefonból) vagy úgy ,hogy hozzá se értek.
Én a vodánál vettem az Xperia Rayemet, eddig 4-szer volt szervizben és ebből 3szor 2 nap alatt megcsinálták, pedig alaplap csere és kijelző csere is volt.
Egyszer fordult elő,hogy 1 hetet kellett várnom, korrektek voltak mindannyiszor.
Ebből kiindulva én biztos nem vennék olyan helyen,ahol nem adnak hozzá gyári garanciát, ez az amit tisztázz le a bolttal,ha mégis úgy döntesz,hogy ott veszed és nem szolgáltatónál.
(mert biztos vannak tisztességes boltok is)

Alias: Júzer error

(#488) K Norbi válasza -HajTömeg- (#487) üzenetére


K Norbi
addikt

Köszi :)

(#489) darvinya válasza -HajTömeg- (#487) üzenetére


darvinya
titán

A különböző kis üzletek gyakran keletről importált, ilyen-olyan török,kínai menüs készülékeket árulnak

Android-nál. :U

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#490) fatal` válasza darvinya (#489) üzenetére


fatal`
titán

Tényleg onnan származnak a telefonok. Más kérdés, hogy a menü többnyire nem kínai (de egyes gyártói szoftverek lehetnek azok), mert az androidban benne vannak a nyelvek (kivéve mikor kiveszik a magyart, lásd motorola defy+).

(#491) Mukorka


Mukorka
addikt

Tegnap este fellépet egy hiba: Nem hallottam/hallottak a hívók... Ma reggel újraraktam a telót, megjavult.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#492) darvinya válasza fatal` (#490) üzenetére


darvinya
titán

Most Defy+ ről van szó. :U
Azt egyes Ninghau Csí telefon szolgáltató magának gyártat telot, és ott érthető is kínai cenzúra miatt.

(#491) Mukorka

Ha előtte volt rajta Headset/fülhallgató, akkor csak beragadt a jack, emiatt elnémult a hangszórója.
2-3x ki/bedugni a jack dugót és megjavul.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#493) -HajTömeg- válasza Mukorka (#491) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

:( na, ez az amit én nagyon utáltam a Rayben.
Az állandó újrarakások. Ez nagyon elkeserítő :O
Asszem Sony telefonom nem lesz többet.

darvinya

Idéznék hanoi hozzászólásából:

"Ez egy Ázsiába szánt verzió, erről árulkodott a töltőfej (amihez adtak átalakítót) illetve a kínai szóképek a bekapcsolásnál."

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#494) Mukorka válasza -HajTömeg- (#493) üzenetére


Mukorka
addikt

Engem az zavar hogy még nem találtam meg a megoldást arra hogy magától visszategye az appokat újrarakás után. Az adataimat elmentettem gépen de mivel nincsenek fent az appok így elveszik minden beállítás

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#495) -HajTömeg- válasza Mukorka (#494) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ajánlom a Mybackup -ot.
Ezzel mindent le tudsz menteni és könnyen vissza is tudod rakni.
Ha jól emlékszem egyedül a játék állásokat nem menti root nélkül.
Arra érdemes még figyelni,hogy egy idő után lejár és nehogy úgy járj,hogy mikor vissza akarnád tenni a mentett dolgaidat,akkor már lejárt a próbaverzió :)
Nekem megvan a fizetős is,ha kell.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#496) Mukorka válasza -HajTömeg- (#495) üzenetére


Mukorka
addikt

Az nem vészes. Bár most eszembe juttattad a parking játékot, már lvl 40-nél jártam :(( :DDD

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#497) darvinya válasza -HajTömeg- (#493) üzenetére


darvinya
titán

Mit raktál újra?

Amúgy abban is volt magyar, mint minden android-ba.
De ha build.prop file-ban átírod a default nyelvet akkor avval fog indítani.

(#494) Mukorka

Van a telon saját Biztonsági mentés app az lementi és visszaállítja az app-ot onnét ahonnét lementetted mindennel együtt.

PCC-s meg el kell felejteni, mert bug-os.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#498) Mukorka válasza darvinya (#497) üzenetére


Mukorka
addikt

Tényleg van :)

Most már persze késő bár ha rendszeresen elnémul a telefon szoftveresen...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#499) Mosquito76


Mosquito76
csendes tag

:C
+ : Sikeresen párosítottam a régi SE LiveView órámat a telóhoz, attól féltem, hogy a teló BlueTooth 4.0 miatt már nem fog menni
+ : hangjával semmi gond, kihangosítva sem - kikapcsoltam a xLoud meg a ClearPhase funkcókat.
+ : gyári füles kuka, vettem hozzá egy "agyba dugós" Sony MH750 -es fülhallgatót, 3500 Ft volt egy sarki telefonosnál, és zenehallgatásnál megjött a basszus, meg a magas hang - mindenféle külön beállítás nélkül.

:((
- : zavar, hogy minden funkció alatt (hívás, névjegy, stb.) fehér a háttér, és nem fekete, mint a Beállítások menüben. Hol lehetne ezt átállítani?
- : a google böngészőben sajnos hiányzik az a funkció, hogy az Uag (User Agent) - böngésző azonosítót nem lehet átváltani, az androidos böngészőbe ki lehetett választani, hogy android, vagy Desktop módon működjön, és desktop módban a lapok nem a mobil nézet szerint töltődtek, hanem mint egy asztali gépen.
- : akku egy nap alatt lemerül - stamina mód bekapcsolva

(#500) fatal` válasza Mosquito76 (#499) üzenetére


fatal`
titán

- Sehol nem tudod beállítani, ilyen az új Sony tárcsázó. Esetleg a playből másik tárcsázót és üzenetkezelőt felteszel.
- Használj másik böngészőt, a gyári amúgy sem a legjobb, ez is könnyen kikerülhető.
- Mindegyik okostelefon lemerül egy nap alatt, ha használják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.