Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) bolondember válasza gabor907 (#199) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

remélem ez komolya - mert viccnek azért túl durva lenne... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#202) gabor907 válasza bolondember (#201) üzenetére


gabor907
tag

Viccnek am telleg durva lenne de mivel enis ilyen telot akarok meg bujom a forumot hatha vki ir vmit, vmint egymast segitjuk nem pedig szo.atjuk igy amint megtudtam ezt beirtam nektek is... Valoszinu hogy hasonlo problema van a tobbi szolgaltatonal is... Esetleg ha megtenne vki h a tobbi szolgaltato ugyfelszolgalatan erdeklodne es bemasolna mit mondtak azt tobben megkoszonnenk.. Ensem orulok neki es miert hivtak vissza a keszuleket mi lehet a baja??? Fuggetlenul lehet kapni??? Azoknak nincs baja?? Esetleg aki vett az hibasat vett??? Ti mobilarena nemtudtok pontosabb infokat szerezni esetleg nagyobb kapcsolatotok van es valoszinunek tartom h tobbet tudnatok meg mint egy kisember:) :(

core

(#203) Oldmobil válasza gabor907 (#199) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Akkor várhatjuk, hogy mikor lesz a T-nél... Érdekes, mert kerestem, de nem találtam külföldi utalást visszahívásra, vajon mi lehet ami miatt a Telenor és a Voda is felfüggeszti a forgalmazást??
Biztos túl jó vétel lett volna :)) :)) :))
Közben nézegettem a Xperia V-t. Bár hivatalosan nem árulják itthon, de sufni GSM-nél 80 és 90 között kapni. Az SP-hez képest kisebb (4,3) képernyő, gyengébb akku, nincs kameragomb, viszont vízálló és jobb a kamerája. Gondolkodóba estem...

(#204) Classius válasza gabor907 (#202) üzenetére


Classius
aktív tag

Valóban jó lenne ha valaki tájékoztatna minket 'átlag embereket', viszont gondolom senki nem tud semmit... :F

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#205) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

A Telenor ügyfélszolgálat megerősítette, hogy az XperiaSP lekerült a listáról viszont nem tudták megmondani miért és mikor lesz megint ha egyáltalán kapható lesz. Persze rögtön elkezdték ajánlgatni az L-t. Jó vicc.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#206) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Én ezt a választ kaptam:
"A Sony kérésére nem értékesítjük a készüléket körülbelül még egy hétig. Türelmedet kérjük! Köszönjük!"

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#207) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Végre egy Xperia ami kemény teljesítményt ad, elérhető áron. Kinézet bejövős, fémet is tettek bele, a súlya emberes, a kijelzőt pont leszarom, ha van olyan jó mint az Arc S-nek akkor nekem már meg is felel. A Zamoledesek, szupertéeftések és ípéeses fanyalgók meg vegyenek mást oszt' kész.
Sokat is játszom, ezért az Adreno 320 kellemes meglepetés, egy ideig nem lesz gond a játékok teljesítményével.
Kamera arra elég amire használom, ezen kívül szerintem bele sem lehet kötni. Mihelyst lesz elég gempa, meg is veszem.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#208) balpet1


balpet1
csendes tag

Én most fogtam a kezemben a Telenor szegedi üzletében van néhány darab. Nagyon szép, sajnos bekapcsolni nem engedték, de így is gyönyörű készülék. :)

(#209) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Érintőképernyő hiba http://www.xperiablog.net/2013/05/17/some-xperia-sp-units-suffering-from-display-glitch/ ?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#210) < CyberBob > válasza oszkarfincs (#209) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Akkor ebből nálunk jó pár hónapon belül nem lesz megvehető telefon.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#211) gabor907


gabor907
tag

Teszteles alatt gondolom nem merult fel semmifele hiba?!

core

(#212) darvinya válasza oszkarfincs (#209) üzenetére


darvinya
titán

Ez tényleg elég gáz, ha nem szoftveres a hiba, hanem HW-s.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#213) Parázs


Parázs
csendes tag

Meg vagyok én áldva!!! :-) :N
Folyamatosan zaklatom a vodát ezen telcsi miatt! Május 2.-től fent van náluk a listán, persze csak 5.-étől vásárolható! Vasárnap 05.-e reggel első vevő voltam a vodánál..persze nem volt elérhető! A kedves hölgy körbehivta a boltokat...sehol sincs...és nem is tudják mikor jön! Nézzem a weben!
Néztem, meg persze kerestem, aztán egyszer csak jön egy mail, hogy az ön által előrendelt telefon elérhető! Nosza irány az online shop...kb 45 perces b@szakodás után sikerült leadni a rendelést! Öröm, visszaigazoló mail jön!!!! Boldogság, lesz telefonom! Kb. 15 perc múlva már nem rendelhető a készülék! Nah gondolom, elfogyott, még jó hogy gyors voltam! Másnap, nézem a rendelést, azt írja ki parkoló hiba......hivom a vodát, hogy ez meg mi? Azt állítja a kedves hölgy, hogy egy kis technikai probléma lépett fel a rendszerben, de már elhárították és jövőhéten megkapom! Megint öröm :C :C ..persze, ha már beszélünk kérem nézze már meg, hogy boltokban lehet-e már kapni.... Állítja nincs sehol!!! Oké...gondoltam, a jövőhét már itt van! 10 perc és csörög a telefon...aréna vodafone..jöhetek a készülékért! Juhhé..akkor a másikat lemondom..az online rendeltet, persze mondja..nyugodtan mondja vissza! Gondolkodom..azért ez eddig sem volt egyszerü, majd lemondom, ha a másik a kezembe van!
Irány a bolt, 10 perc múlva ott vagyok, soron kívül fogadnak,...A lány azzal kezd, hogy jaj..most látom, hogy a telefonszámlát be kellene fizetni, hát mondom azon már ne múljon..kicsenget, a lány el a raktárba..vissza egy a nevemmel felcímkézett dobozzal..Sp az ám a javából..ismét Öröm!!! :C :C
Elkezdjük a szerződés, vásárlás dolgot, de a lány egyre gondterheltebben püföli a gépet...párszor kicsúszik egy egy ezt nem hiszem el... Aztán lemondóan felém fordul...sajnos probléma adódott....Áhhhh mondom mi az már megint?? Sajnos ez a telefon nincs benne az adatbázisunkba, még nem lehet rá szerződést kötni! Ö)sszeomlás...és mikor lesz jó a rendszer?? Azt állítja egy-két nap! Majd hív...Csalódottan haza....persze már másnap hívom... Nem a lánnyal beszélek, de a srác végre elárulja, reggel elmondták nekik, hogy a telefonnal valami szoftveres probléma akadt és a Sony visszahívta az összeset javításra! Hmmm ezen gondolkozom amikor csöng a telefon,,,,,üzenet..Az ön telefonját átadtuk a futárszolgálatnak aki a következő munkanap kiszállítja önnek! Nah most ennek örüljek, hogy Kedden lesz egy ilyen készülékem??? Vajon a hibásak közül való?? Küldhetem majd, vissza és kezdődik egy hosszú procedúra...áhhh nem tudok okos lenni itt úgy látom...:-(

(#214) < CyberBob > válasza Parázs (#213) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Szerintem mond le ne keljen már egy új telefont rögtön szervizelni. Talán nyár végére megint kapható lesz remélhetőleg kicsit olcsóbban és addigra a konkurenciának is kijönnek a hasonló megoldásai.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#215) Parázs válasza < CyberBob > (#214) üzenetére


Parázs
csendes tag

Köszi!
Viszont, ha már ennyit szenvedtem vele..megkérdezem a futárt, illetve utánanézek milyen lehetőségeim vannak! Azt nem hiszem, hogy megvárja, még kicsomagolom és egy asztalon kipróbálom. :U ..

(#216) Classius válasza Parázs (#213) üzenetére


Classius
aktív tag

Szerintem mondd le, hidd el a kapkodás és a türelem hiány csak hibát fog szülni előbb utóbb. Én inkább mennék a helyedben a biztosra pár hónap múlva, minthogy ma kapjak egy készüléket, de azzal a rizikóval, hogy valószínűleg hibás...

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#217) #19784448


#19784448
törölt tag

Szerintem én is erre váltok majd S-ről. Nagyon bejön! Csak ez a név.... :W

(#218) PAtr0n válasza oszkarfincs (#209) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nagyszerű. A videók alapján ez rohadt gáz. Nem hiszem el, hogy szinte minden új készülékbe becsúszik valami hiba a Sonynál. Az X10 kitörős usb aljzatja, Arc S magától elrepedő előlapja, az SXS-nél a sárguló kijelző, a Z-nél a röcögés, ennél a kijelző nem érzékel, hihetetlen.
Pedig nagyon a vásárláson gondolkodtam, de ez így jobb is lesz, mire újra kapható lesz, lejjebb fog menni az ára. Addig meg kibírom.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#219) Parázs


Parázs
csendes tag

Úgy döntöttem, hogy kipróbálom, hátha nem a hibás szériából való...ha már a többit, mint ahogy láttam is nem engedte a voda árusítani, hiába volt ott az üzletben...remélem az online shopban rendeltekre is érvényes ez!
Amúgy meg azt olvastam, hogy nem kell a javítással bajlódni, mert 8 napon beül, ha hibás kötelező csere van... :F
Amúgy samsung galaxy S II akartam venni, csak megláttam ezt és árban ugyan az volt, viszont sebességben és akkumulátorban ez a jobb, jah és hogy a 4g-t el ne felejtsem...

[ Szerkesztve ]

(#220) Misua


Misua
senior tag

Ma voltam a Westendi Vodánál...falra ki van rakva egy SP...vitamaxosan 79.900 ft. Gondoltam, miért is ne :) ...a hölgy szerint csak jövő hétre várható a készülékek érkezése, mivel tárgyalnak vmit a sonyval. Kérdeztem hogy ennyi lesz e az ára, esetleg kifizethetem e előre...sajnos nem lehetett, meg nem tudták semmit...

(#221) adabo válasza Misua (#220) üzenetére


adabo
csendes tag

Ne reménykedj. 100k körül lesz a végső ár. :W

[ Szerkesztve ]

(#222) bolondember válasza Misua (#220) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

itt 105-öt írnak (ami egy vadonatúj HD-kijelzős készülékért nem rossz; az már más kérdés, hogy az N4 ára viszont vérlázító))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#223) Parázs


Parázs
csendes tag

Úgy látom, hogy a voda kicserélte a hibás készülékeket, vagy azokat árulja.. :)
mert a smartstoreban kapható!!!
http://vodafonesmartstore.hu/microsite/Product/430

(#224) bolondember válasza Parázs (#223) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

próbáltam hívni őket, többször is - de nem igazán veszik fel. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#225) bolondember válasza bolondember (#224) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem csoda, hogy nem vették fel - zárva vannak ma. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#226) Misua válasza bolondember (#222) üzenetére


Misua
senior tag

Akkor lehet hogy SL lesz helyette...de azt a 1-2 hetet még kivárom...

(#227) Parázs válasza bolondember (#225) üzenetére


Parázs
csendes tag

Póbál meg majd kedden!! Ünnep van náluk is, de láthatos, hogy kikerült az oldalukra...az már jelent valamit(kapható)
http://vodafonesmartstore.hu/microsite/ProductTariff/430
Ezekkel a tarifákkal......

(#228) bolondember válasza Parázs (#227) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért azt tegyük hozzá, hogy a negyedikei árlistán is ezek az árak voltak... :U

Csak ugye hét elején még hétvégére ígérték a smartstore-ba a készüléket, pénteken pedig már a voda a FB-on is megerősítette, hogy a Sony visszahívta az SP-ket, s elvileg hétvégén árulhatják újra. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#229) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Rákérdeztünk, hogy mi a csúszás oka:

A Sony Mobile 2013 során azt tapasztalja, hogy a forgalomba hozatalhoz szükséges tanúsítványok megszerzése hosszabb időt vesz igénybe, mint korábban – mivel változások történtek a jóváhagyási folyamatban. Az Xperia SP piaci bevezetése így 2013 júniusában várható. Az internetes fórumokban a felhasználók által említett termékvisszahívás miatti késést a gyártó kategorikusan cáfolja.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#230) Parázs


Parázs
csendes tag

Én ma átveszem aztán majd mesélek, hogy mi újság! :))

(#231) darvinya válasza Bog (#229) üzenetére


darvinya
titán

Ez jó hír.

Az engedélyeztetés EU vagy a hazai MNHH miatt csúszik?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#232) bolondember válasza darvinya (#231) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez egy jó kérdés - mivel külföldön már "párat" eladtak.. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#233) darvinya válasza bolondember (#232) üzenetére


darvinya
titán

Pont azért kérdem, mert ha MNHH miatt csúszik.
Akkor feltehető a S koreai befolyás a csúszás miatt. :U

Akárhogy is nézem, de egy több S szemetet találni mindenhol.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#234) HuaweiU8500 válasza darvinya (#233) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Az NMHH már nem vizsgál, elfogadja a CE jelölést... de nem is az EU miatt csúszik, ha jól tudom

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#235) Parázs


Parázs
csendes tag

Azért ma benéztem a vodastore-ba is...nincs kiállított darabjuk és még nem kapható náluk, bár a weben már szerepel...én nem értem mi a hézag ezzel a készülékkel...!!!!! :(((

(#236) bolondember válasza Parázs (#235) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én hívtam őket - jövő hétre ígérik.

Hogy mi a baj a készülékkel? Én csak tippleni tudok, de, hogy nem az engedélyeztetés, annak is megvan az esélye... iykwim. ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#237) Mukorka


Mukorka
addikt

Én itt szeretném megvenni, van valakinek tapasztalata ezzel a céggel? Gyártói garancia, az ára is korrekt. T-t vettem 2 hete, 3 nap után visszaadtam mert vibrált a kijelzője, el is ment a kedvem a pénzt csak most adták vissza viszont képtelen vagyok nem Sony telót venni, nekem nagyon tetszenek. :B

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#238) zalcsika válasza Bog (#229) üzenetére


zalcsika
csendes tag

És az Xperia L-t nem kell jóváhagyatni? Ugyanakkor dobták piacra mindegyiket..

(#239) Parázs


Parázs
csendes tag

Sziasztok!
Tehát 14-óra körül megjött a futár és hozta..tényleg azt a telefont.. :C :C Kérdeztem volt-é ilyen telefon kiszállítás mostanság..azt mondta ő sem látott még ilyet, bár ez nem jelent semmit!
Nem volt időm csak 19 óra körül elővenni..mikro sim aktiválás, névjegyek átvitele a samsungból... állítgatás...
Képernyő problémát nem észleltem..nagyon megnyerő telefon...főleg a már rég volt új wawe s8500 samsung után...azzal a szörnyű bda op rendszerrel! A képernyőn látom, hogy nem oly fényes mint a samsung, de a többin meg a sebességen kapkodom a fejem... Majd még a hangerővel kell valamit kezdeni,de láttam pár beállítást remélem segít a halk hangon...
Speednet 10mb/s and 5mb/s mutatott ..
Tehát kell pár nap, hogy valami kép kialakuljon bennem.. ;]

(#240) monti0222w válasza Parázs (#239) üzenetére


monti0222w
addikt

További részleteket is várunk a teloról . Amugy gratula hozzá! :K

(#241) Classius válasza Parázs (#239) üzenetére


Classius
aktív tag

Irigyellek :DD További beszámolókat szívesen olvasánk itt páran :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#242) darvinya válasza Parázs (#239) üzenetére


darvinya
titán

Hangon segíthetek.
Így van nekem beállítva egy Panasonic RP-HS6E fülessel és min. 196kbps-os mp3 XP-n.
Én ekkor max 60%-on hallgatom a zenét, mert efelett már nagyon hangos.


Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#243) Parázs


Parázs
csendes tag

Köszi!!
Én is ilyenben gondolkodtam...így már más hangja van a fülesnek!
Frissítettem a szoftvert is, mert rögtön felajánlotta.. Próbálom a google fiókomba exportálni valahogy a névjegyeket...Nagyon más volt a bada...
Barátnőm meglátta, két szóban jellemezte...nagy és nem olyan éles a képe mint a wawe-nek..
Nekem nagyon tetszik...bütykölöm...
Nem tudtok valami szoftvert amivel a névjegyeket lehet szerkeszteni a pc-n??
Régebben a MyPhoneExplorerrel tudtam állítgatni a sonyericssonokat.. az nem ismeri fel valahogy... :(

(#244) darvinya válasza Parázs (#243) üzenetére


darvinya
titán

De mit nem ismer fel?

Bocs, de Barátnőm meglátta, két szóban jellemezte...nagy és nem olyan éles a képe mint a wawe-nek.. rosszul lát.
A Wave HD-s kijelzős?
Mit állítottál be megjelenítőben?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#245) fatal` válasza Parázs (#243) üzenetére


fatal`
titán

Minek ahhoz szoftver?

contacts.google.com :)

(#246) Parázs válasza fatal` (#245) üzenetére


Parázs
csendes tag

Azért kellene szoftver mert azon általában könnyebb szerkeszteni! Viszont a google-ba nem tudom feltölteni a címeket, hiába nyomok rá, hogy szinkronizálás... :F

(#247) Parázs válasza darvinya (#244) üzenetére


Parázs
csendes tag

A MyPhoneEplorer nem tud hozzá csatlakozni, nem tudom miért..

(#248) darvinya válasza Parázs (#247) üzenetére


darvinya
titán

De mi nem csatlakozik?

Wave? Xperia SP?

Nincs .vcf file Bada alatt?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#249) Parázs válasza darvinya (#248) üzenetére


Parázs
csendes tag

A sony sp-t nem tudom a MyPhoneExplorerel összehozni.. Amúgy a névjegyeket kimásoltam a memokártyára és úgy vittem át, csak szerkeszteni szeretném, mert ez kb 1100 névjegy kb 4 telefonból van átmásolva...ezeket szeretném valahogy szerkeszteni a gépen... Sok olyan névjegy van közte ami még a kártya hiányosságai miatt csak vezeték név meg 1 betü...nah ezekkel kellene valamit szerkeszteni..Köszi!

(#250) darvinya válasza Parázs (#249) üzenetére


darvinya
titán

.vcf file-t a gépen win alatt alapból szerkeszthető és nem kell hozzá semmilyen külön program.
Ezt a file ugyanígy egybe csomagolható win alatt is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.