Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) fatal` válasza MaciTDI (#750) üzenetére


fatal`
titán

De, kéne, teljesen normális fogyasztás.

(#752) spargarepa válasza -HajTömeg- (#748) üzenetére


spargarepa
csendes tag

nálam az első tényleges töltés után (az első bekapcsolás előttit nem számítva) kevés nyomkodással 15%-ot merült 6 és fél óra alatt. ha ennyi idő alatt 13%-ra merült akkor ott valami nem tökéletes.

ui: nemfeltétlen neked címeztem csak a témához

(#753) -HajTömeg- válasza MaciTDI (#750) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Te viccelsz?
Az nagyon jó teljesítmény!
Naná,hogy merül ennyit :W :W

Alias: Júzer error

(#754) Tyren válasza MaciTDI (#750) üzenetére


Tyren
aktív tag

6 óra alatt 13/%-ot? Azt hittem azért sokallod, mert 6 óra alatt 13%-ra merült...
Szerintem 1 napnál több üzemidőt várni tőle nem túlzottan reális. Ennek fényében a 13%/6óra elég jó értéknek tűnik...
Nekem csütörtökön érkezett meg a teló és eddig eléggé tetszik.

Egy HTC-t is használok mellette és ott egész szeretem azt a tulajdonságát, hogy a bekapcsológomb lenyomásával le tudom tenni a telefonhívást. Így olyan, mintha kvázi lenne egy fizikai "hívás-elutasító" billentyűm. Ilyen beállítást az SP-n nem találtam. Esetleg tudtok valami programot, amivel ezt be lehetne állítani?

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#755) PAtr0n válasza Tyren (#754) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így olyan, mintha kvázi lenne egy fizikai "hívás-elutasító" billentyűm. Ilyen beállítást az SP-n nem találtam. Esetleg tudtok valami programot, amivel ezt be lehetne állítani?

Nem tudom a zselés cukorka alatt milyen néven van, de GB alatt Arc S-nél a "kisegítő lehetőségek" menüben be lehetett kapcsolni, hogy a kikapcs gomb, egyben hívás letevő gombként is funkcionáljon. Ráadásul az elutasítás is működik vele. Javaslom ezt nézd meg előbb.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#756) California1


California1
őstag

Péntek reggel jött meg a telo, piszok gyors, a bootnál konkrétan leesett az állam,:-) nem észleltem különösebb melegedést. Akksiról majd pár nap múlva , amúgy 4 gmail állandóan syncrozva+twitter+fb chat+viber+ telozások,fényerő 65% meglátjuk mit mutat :-)
Amugy ma volt videozás közben egy rejtélyes újraindulás (MXPlayer) ,mondjuk tegnap is megállt ez az app, VLC-vel ugyanez a film all ok.

ui: valami codec féle nem kell a telora?

(#757) hallador válasza California1 (#756) üzenetére


hallador
addikt

Mikor a telefonra ráteszed a videókat, akkor a PC companion felajánlja, hogy konvertálja-e a videokat. Mekem ez eddig bejött, ha jól emlékszem, akkor MP4-ben dobja a telefonra.

Én amugy a VLC-t preferalom.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#758) fatal` válasza PAtr0n (#755) üzenetére


fatal`
titán

JB alatt is ott van, legalábbis CM-ben.

(#759) California1 válasza hallador (#757) üzenetére


California1
őstag

torrent appon keresztül egyenesben a telora érkezik a film :-) akkor codec nem kell?

(#760) fatal` válasza California1 (#756) üzenetére


fatal`
titán

A lejátszókban benne van a codec, csak akkor kell, ha kéri, hogy töltsd le.

(#761) MaciTDI


MaciTDI
csendes tag

Hol lehet beállítani hogy az sd kártyára mentse a letöltött dolgokat?

(#762) Tyren válasza PAtr0n (#755) üzenetére


Tyren
aktív tag

Tényleg ott volt, csak én nem találtam eddig.
Köszönöm!

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#763) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Ajánlom mindenkinek, aki a t-re várt, hogy nézze meg a honlapot, mármint tmobil honlapot! én az árat is korrektnek találom!

(#764) jagelo


jagelo
aktív tag

T mobilnál, de jó árban van messze ez a legjobb ár értékű telefon brutális.Gratula sony :C

(#765) hallador válasza Mátésum (#763) üzenetére


hallador
addikt

Szerintem ez nem olcsó. Én 109 000 Ft-ért vettem 2 év magyar SONY garival, függetlenül. Már csak azt kellene kiderítnem, hogy valahogy lehet-e ebből Európai garit csinálni többet használom külföldön mint otthon. (Persze a VODA sem árulja olcsóbban).

Mondjuk akkor éri meg, ha előfizuval veszed. Nekem nem kellett előfizu.

Ez egy átlag ár.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#766) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Itt 2 éves előfizetési hűségre 81 460-at írnak:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/akcios_arvaltozas
Itt pedig: 99 234-et.
https://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=572573

(#767) jagelo


jagelo
aktív tag

Szerintem nagy megéri:)

(#768) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Vodánál vette valaki?
Maci?
Ott az LTE-s et árulják?

Alias: Júzer error

(#769) hallador válasza -HajTömeg- (#768) üzenetére


hallador
addikt

Szia Igen,

A VODA C5303-ast árul elméletben, de gyakorlatban is.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#770) -HajTömeg- válasza hallador (#769) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nagyon gondolkozok eggyen... :U

Alias: Júzer error

(#771) powerwade válasza hallador (#769) üzenetére


powerwade
senior tag

Igen, megerősítem: a Vodanál C5303 kapható és amint felmászik a netre, szól, hogy van frissítés a .257-es számú.

(#772) jenei1994


jenei1994
addikt

Xperia Z Webshop dominós ár:128 691 Ft A így nézzük akkor nem éri meg az sp.

(#773) California1 válasza powerwade (#771) üzenetére


California1
őstag

SW Version Request Type Date Certified (C5303)
A 12.0.A.1.284 Jun 12, 2013

hamarosan jönni fog ez is

(#774) jagelo


jagelo
aktív tag

:DD Szerintem meg mindkettő megéri a Z és az SP is nagyon.

(#775) hallador válasza jenei1994 (#772) üzenetére


hallador
addikt

Igazából nekem az a bajom ezzel, hogy ennyiért jobb kondiciókkal is meg lehet venni, gondolok itt arra, hogy minimális anyagi ráfordítással Független 2 éves SONY garanciás készüléket kapok.

Kicsit el vannak szálva a szolgáltatók.

Ha már a saját színeik alatt árulják, akkor kb 80 - 85 Ft-ot érne meg a szolgáltatói gari...

Ez a dolog, csak annak éri meg aki előfizuval veszi meg.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#776) Classius


Classius
aktív tag

Sajnos nincs fehérben a T-nél.... Ajajj... :F

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#777) Oldmobil válasza hallador (#775) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Igazad van, sőt, még előfizuval sem biztos, hogy megéri, mert ha nem valamelyik drága csomaggal veszed, akkor is 90 és 100 között van az ára.

Más: Szóltam a T-nek, hogy kétféle ár van ugyanarra, megnézik majd és javítják, de szerintem nem az olcsóbb fog maradni :-(

[ Szerkesztve ]

(#778) -HajTömeg- válasza Oldmobil (#777) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nekem Vodánál 57e lenne, mivel régóta ott vagyok 10el kevesebb, 47.
Igen,ezért cserébe 2 évig hűséget vállalok egy 8ezres havidíjú csomagra, de ezt lebeszélhetem és mindig le is beszélem.
Igazából így semmiféle hátrány nem ér, ha nem csapnék le ezekre az ajánlatokra,akkor is kifizetnék ennyi havidíjat,csak nem kapnék telefont mellé.
Így jó biznic,ha 2 évente készüléket is veszek. Féláron, részletekben.

Alias: Júzer error

(#779) RedJohn válasza California1 (#773) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Califronia1 írtam PM -et, nézd meg légyszi! :))

(#780) hallador válasza -HajTömeg- (#778) üzenetére


hallador
addikt

Nekem meg fizeti a cég, nekem nem éri meg semmiféleképpen a telefon előfizuval, meg eleve a magyarországi percdíjakkal meg pláne. Itt kinn 27 pound-ért kap a cég 600 perc lebeszélhetőséget 5 GB mobilnet, meg korlátlan SMS-t, telefont viszont nekem kellett vennem, azért vettem otthon, mert otthon van 2 év gari rá, meg ki tudja meddig leszek itt kinn. Szóval én max pre-paid-el vettem volna, úgy meg marha drága. Akkor érdemesebb függetlenül venni .

Én is vettem volna szolgáltatónál, ha 80 ezerért adnák Pre-Paid-ben, de konkrétan + 5000 Ft-et kaptam függetlenül jobb kondíciókkal mint a Voda ár (Azt hiszem a voda most 104 ezerért árulja. ), nem éri meg a Vitamax, Domino és társaik.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#781) Pistakiss válasza hallador (#780) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Szerintem a te helyzeted nem mérvadó az ár kérdésben, mivel itthon élőknek az itthoni árakkal és szolgáltatókkal kell megelégedniük. Ennek örülünk, hogy vannak ilyenek, mint te, de ez csak a kivétel erősíti a szabályt kategória. Aki itthon él és használja a telefonját, annak itthoni szolgáltatókkal kell kibékülniük és ha a mobilnetet is igénylik, akkor olyan előfizetéssel, amiben ez benne van. Ha független készüléket vennék, akor is kellene rá varázsolni valami netet és telefonálási lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#782) California1 válasza RedJohn (#779) üzenetére


California1
őstag

irtam

(#783) California1


California1
őstag

Olvasom a szolgáltatói irásokat, miért nem nézitek a gsm boltokat is? Ott azért olcsobbak akárhogy is nézzük,igaz a gari kicsit másképp van,viszont ha ne adj isten gáz van ugyis a sony hungaryhoz viszik ugyanugy mint a szolgáltatók. Feltéve ha a SONY itthon is forgalmazza a készüléket.

(#784) -HajTömeg- válasza California1 (#783) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

"ha ne adj isten gáz van ugyis a sony hungaryhoz viszik ugyanugy mint a szolgáltatók. "

Na ez az,ami sajnos nem igaz.
Rengeteg sufni bolt van,ahol megveszed 20ezerrel olcsóbban,aztán ha baj van vele (garantáltan lesz), az életben meg nem javítják neked és nem viszik sehova...

Alias: Júzer error

(#785) hallador válasza California1 (#783) üzenetére


hallador
addikt

Szia a SONY otthon forgalmazza a készüléket hivatalosan is. ha olcsóbban ki tudod fogni, akkor 105 - 110 ezer Ft, a független ára. A SONY szalon 139 ezerért adja ami valljuk be pofátlan.

A Kis boltokkal (Suftni GSM-ek) azért vigyázni kell, a magyar kereskedők (Tisztelet a kivételnek) azért nem azok a nagyon megbízható banda.

Én is meg tudtam volna venni 95 ezerért is de a gari miatt nem tettem.

(#781) Pistakiss:

Alapvetően teljesen Jogos amit írsz. Azzal a kitétellel, hogy másnak is érdemes meggondolni, hogy mit/kitől/hogyan vesz az ember, ez viszont ország független.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#786) California1 válasza -HajTömeg- (#784) üzenetére


California1
őstag

biztosan van ilyen is !!

1et tudok irni, x-y-z gsm boltban vásárolt xperia tipo elromlott, töltési hiba....... oda lett nekik adva, kb 5nap múlva elkészült, a sony hazai partnere javitotta, ennyi

(#787) Pistakiss válasza hallador (#785) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Igen, de általában valamilyen előfizetés kell a telefonnal, ha szeretnénk, nem csak WIFI-vel netezni, vagy neadj isten GPS-t használni. A többi tényleg csak a megtakarításról szól. Sajnos sokan összetévesztik a telefont egy asztali számítógéppel, amit állandóan ellát egy WIFI lehetőség

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#788) hallador válasza Pistakiss (#787) üzenetére


hallador
addikt

+ 1

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#789) fatal` válasza Mátésum (#763) üzenetére


fatal`
titán

:Y Na ennek jó ára lett!

(#765) hallador: 76500 forint kártyásan, mennyi kedvezményt szeretnél? Adják a feléért?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#790) jenei1994 válasza fatal` (#789) üzenetére


jenei1994
addikt

Ezt mán szeretem remélem holnapig megtartják az árát.Mert a nem a monitor repül az asztalról.

[ Szerkesztve ]

(#791) Oldmobil válasza fatal` (#789) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Wów! Kijavították, és nem a magasabb ár volt a jó :-)))

(#792) RedJohn válasza fatal` (#789) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Ez tényleg ennyi feltöltőkártyásan vagy én nem látok valamit jól?? Mert ez eszméletlen jó ár! Még kártyafüggetlenül sincs ilyen olcsón!! :Y :Y

(#793) jenei1994 válasza RedJohn (#792) üzenetére


jenei1994
addikt

Igen agyi én azonal meg rendeltem igaz a héten valamikkor lesz pénzem.De addig kérek kölcsön szerdán hozza a futár nekem.

(#794) RedJohn válasza jenei1994 (#793) üzenetére


RedJohn
csendes tag

El sem hiszem!!! Ezért lehet hogy még váltok is Vodáról! Ez eszméletlen jó ár és még a gari kérdés is meg lenne oldva!! :Y

(#795) hallador válasza fatal` (#789) üzenetére


hallador
addikt

Ja igen reggel még 102 000 Volt. (Mondjuk mikor még írtam a hozzászólást....) Hát ez van. Mondjuk rájött a T is hogy szar az, ha függetlenül jobb áron lehet megvenni, mint amennyiért a szolgáltató árulja.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#796) Re-Tech válasza fatal` (#789) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Na ne máár, ez biztos hogy jól szerepel? Én meg 87ért vettem pirosnál 2 éves rablánccal, mobilnet kedvezménnyel?

(#797) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

T-nél Mindenhol ugyan annyi mint az L. Szóval most rendeljétek, mert tuti nem marad így sokáig. :R :R

(#798) Classius


Classius
aktív tag

Én vagyok az egyetlen akinek fehér színben jobban tetszik mint feketében?? :D Így, hogy T-nél nincsen csak fekete, valószínűleg azt fogom venni, de á. :/ Előfizusak tudom csak megvenni, ezért a gsm és társai sufnik kivannak zárva.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#799) Permet Elek válasza Classius (#798) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Nekem is a fehére a nyerő. :R :R

(#800) fatal` válasza hallador (#795) üzenetére


fatal`
titán

Jah oks :) Reggel nem láttam, nem tudtam, hogy korábban más ára volt. :D

Ennyiért már venném is, ha lenne pénzem. De nincs sajnos :D Talán majd ősszel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.