Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) RootRulez


RootRulez
félisten

Köszi a cikket, mindjárt átrágom magam rajta...

Előjáróban: Olyan jó, de olyan nagy... :(

═════════════════════════════════════════

(#2) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem lett rossz, ha még lejjebb esik az ára, akkor jó vétel lehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3) sutyesz96


sutyesz96
őstag

nezetni --> netezni (1.oldal)

Csak szóltam... Bocsi ;] :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#4) dokee78


dokee78
félisten

Már vártam,jó sokára lett meg a cikk :DDD
Fejlődik a Sony már csak a kijelző technology-t kellene lecserélni és ott lenne a nagyok közt,bár így is ott kullog.

(#5) sdd2


sdd2
veterán

Köszi a tesztet, korrekt masina :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6) Tankos5672


Tankos5672
tag

"Az Xperia S utódjának tekinthető készüléknek csak itthon cseng bénán a neve, senkiháziak kezében a popszakma, de a Sony mobilos részlege szerencsére nem járt így."[/B

Ez óriási könnyesre röhögtem magam :D A cikk király, a telefon is eléggé jó, lehetséges kicsit később beruházok rá.

[ Szerkesztve ]

Nekem dudálsz, kisautó?

(#7) blade zte


blade zte
őstag

Szerintem azok az antutus pontok el vannak vétve, mert máshol inkább a négymagosokat alázza:
[link]

Az egyetlen telefon, ami picit meg is éri, és nincs annyira túlárazva.

Oppo find 7 astro black

(#8) pusszycat válasza sutyesz96 (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bognak csak privátban...

Csak szóltam... Bocsi :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Szakiii


Szakiii
addikt

Továbbra is nagyon szépek sony telói csak a kijelző.. :(

(#10) pezs89


pezs89
tag

Első oldal:

"nem készül ilyen-olyan fémből a burkolat semelyik porcikája"

A készülék kerete nem fémből van? Hivatalosan úgy promózták a telefont, hogy aluminium a keret:
Link

00:30 mp-nél azt írják legalábbis.

Szerk: Bocsánat, látom a második oldalon meg van említve. :R

[ Szerkesztve ]

(#11) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Érdekes az árazás, most nézem a Telenornál az emlegetett Alcatel OT Idol Ultrát - hát azért is elkérik a hűség nélküli pre-paid 100ezer, 2 év hűséggel 70ezer forintot - akkor már inkább a Sony, de nem ennyiért. :N

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) Maxentius


Maxentius
addikt

Nagyon korrekt cucc (alapból jöhetett volna azért 4.2.2-vel), a villogó csík külön tetszik, hogy ilyen fényes.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#13) jooker82


jooker82
nagyúr

Lesz majd Sony Fluor Tomi is :F reméljük nem.. :N
Kár,hogy a nagynevű bráviás Sony még nem tudott egy épkézláb kijelzőt letenni.. :( frissitések terén is el vannak most maradva. Az ár az mondjuk nem rossz.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14) M3oH


M3oH
addikt

Korrekt kis masina. Kulso nekem bejon, belso is rendben van. Bar a fenyorginat ki leheten kapcsolni teljesen. Illetve ennyi penzert mar kicsit ciki a tft, bravia engine ido vagy oda.

(#15) Weeman1


Weeman1
veterán

Elfelejthetné már a TFT kijelzőt a Sony.

Xiaomi 11T Pro

(#16) sdd2 válasza blade zte (#7) üzenetére


sdd2
veterán

Tényleg elírhatták mert nekem ezt adta.

A keret fémszínű, szerű, de nem esküdnék meg rá, hogy abból is van.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#17) Maxxy10


Maxxy10
addikt

köszi a tesztet:R

nekem az S régi nagy álmom csak az a bajom vele, hogy legutoljára kapja meg a gyári frissítéseket..

nem tudom az SP-vel mi a helyzet megveszi az ember akkor jobban oda fog figyelni a SONY :F

(#18) Burt1793


Burt1793
veterán

Jó telefon, a teszt még jobb, a kijelző már a képeken is fakó... sry! :(

(#19) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A tükörben fotózós kép nagyon jó lett ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20) joey04


joey04
titán

Nagyon szép lett ez is, mind majdnem minden Sony. Az ára kicsit magas, bár a vitamax ár már emészthető. A kijelző az lehetne jobb, de számomra az amolednél azért jobb. IPS persze nagy ugrás lenne. A legnagyobb gondom az 1GB ram. A droid azért jobban muzsikál dupla ennyivel. A csík is tetszik, bár az azért idegesítene, hogy éjjel nem lehet kikapcsolni. Az akadozás a Z-n engem nagyon zavart, majd megnézem élőben, hogy valóban meg tudták-e oldani. Nálam csak tetszett plecsnit kapna. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Amen. Korrekt teszt! Az Antutut meg kellene ismetelni, nekem altalaban 16k felett teljesit, bar volt mar kevesebb. Ujrainditas utan jobb lesz...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#22) BenHans


BenHans
addikt

"Az Xperia S utódjának tekinthető készüléknek csak itthon cseng bénán a neve, senkiháziak kezében a popszakma, de a Sony mobilos részlege szerencsére nem járt így." :C :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23) razzorr


razzorr
őstag

Ez a Sony tetszik eddig a legjobban. A led visszajelzőt még meg tudnám szokni, egy Bleki hozzászoktatott az éjszakai villogáshoz, de sajna az android miatt le kell mondanon róla. Kár hogy a Sony nincs benne a wp8 bizniszben :-)

(#24) O N E


O N E
tag

jó lett a cikk! A telefon is jó

(#25) Simba86


Simba86
senior tag

Bog, tetszik a cím nagyon, de nehogy bepereljenek a sajtosperec mánágerei :DD :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#26) falijja


falijja
őstag

Ez a tft ... :( Nem azt mondom hogy a legjobbat ( amoled ) de akkor legalább egy LG féle ips-t beletennének.

(#27) xmaas


xmaas
őstag

Jo kis telefon kicsit dragan kezdi de majd megy szepen lefele az ara akkor mar jobb vetel lesz,

(#28) daved14 válasza xmaas (#27) üzenetére


daved14
tag

Hamárciusban tudom hogy jön és méghozzá ennyiért nem veszem meg az xperia T-t mondjuk most mar mindegy nagyvonalakban úgy is ugyan az..... :O

(#29) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Ez tetszett nagyon ha esik kicsit az ára lehet elgondolkozom majd rajta ;)

(#30) jooker82 válasza falijja (#26) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha most vennél egy SEk750-et,neked annak a kijelzője lenne a legjobb? Mindig aktuálisan,ami neked van? Amikor onixed volt,az slcd-t lobogtattad mindenhol,mostmár véletlenül a samoled... De mindaddig amig kinem próbálsz egy True HD IPS+-t... :K A G-ben megtalálod,majd utána ird le az LG-t.... :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31) zkosaras


zkosaras
aktív tag

Pofás "kis" teló és a vas is rendben van. A kijelző sem vészes, viszont a kamera enyhén szólva is pocsék.

(#32) opeter87


opeter87
senior tag

"Talán a fentiekből érződik, hogy az Xperia SP pont annyira kiforrott termék, amennyire az ugyanilyen nevű előadóművész nem az." :C :R

(#33) jooker82 válasza opeter87 (#32) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez nagy szöveg volt.. :D Majd itt is új nevet kell keresni neki szavazással,mint anno az LG Cookie (kuki)-nál... :D Mert máskülönben nem fog fogyni.. :N

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nagyon tetszik a készülék, csak az ára ne lenne ilyen húzós.
Andreno 320-as GPU - ez valami új cucc? ;]
A cikk hatalmas, mint a tükrös self-pikcsör. :))

<< Heimdal >>

(#35) varesz11 válasza enginev3.0 (#19) üzenetére


varesz11
tag

+1 kifakadtam :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#36) manoarc


manoarc
senior tag

S tulajként nincs az a "mindenképp kell érzés" , de azért tetszik :)

{。^◕‿◕^。}

(#37) socialkiller


socialkiller
tag

Most már biztos,hogy erre váltok Xperia S-ről,NEKEM tökéletes ez a telefon ,minden szempontból :R :C
Csak a neve lenne más :W

Üdv, Patrik

(#38) korpicschess


korpicschess
veterán

Elég offenzív az alcím.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#39) pit stop


pit stop
addikt

Veletechen sokat volt kezembe, szerintem nagyon szép kijelzője van - aztán mindenki saját maga személyesen megnézi.
Elég jó ajánlat. Sony ugyanazt eljátssza, mint Z-vel - többiek előtt hozza ki kategória új telefonját, és el is érhető aránylag rögtön. Ha most vennék telefont ezt választanám, de jelenleg még kivárom konkurenciát.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#40) vimes


vimes
senior tag

Már ti is tükörben fotózzátok magatokat? Neee.... :Y :))

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#41) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Tényleg nem a legjobb a kamera, de a színek nagyon rendben vannak, már-már túlszaturáltak. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#42) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

"De a cikk íráaskor Vitamax csomagban 104 ezer forintért elvihető a masina"
Ezt biztosan jól írtad? Én nagyon örülnék neki, de a MA-s gigyelő blogban is csak telenorról írtatok és még valaki az ottani fórumban mellékesen írta, hogy T-mobhoz is érkezik majd. Ráadásul a telenoros feltöltős ár is 115 volt, az meg nehogy már, hogy a Voda olcsóbban adjon bármilyen készüléket akármelyik versenytársánál :D
Vodafoneról eddig még semmi infó nem érkezett és talán mondanom sem kell, hogy egyik szolgáltató hivatalos oldalán sem szerepel még.
Ha igaz akkor linket pls :)

(#43) Bog válasza Re-Tech (#42) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Itt van az aktuális árlista, ott virít benne a cucc ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) pit stop válasza Re-Tech (#42) üzenetére


pit stop
addikt

Blog néha csúszva követi eseményeket, így idő míg megjelenik.
És csak mert szépen kérted: Árlista Vodafone
Többiek egyre inkább Voda fölé mennek, így kezdenek jók lenni ;]

Szerk.: Bog megelőzött :B

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#45) Re-Tech válasza Bog (#43) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

imba!
Köszi a jó hírt, már csak annyi a lényeg, hogy a boltban is legyen :D
Neked is thx pit stop

(#46) HuaweiU8500 válasza manoarc (#36) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Én XSrol váltottam, és kevés olyan volt ami hiányzott volna... Max a memória... A beépített...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#47) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Csak engem irital rohadtul az hogy olyan fos helyen van a tolto?:U xperia s-nel kesz szenvedes volt toltes kozben hasznalni..

Iphone 6s

(#48) Peet91


Peet91
aktív tag

És idén, a kacsaszájas-pucsítós akarom mondani feszítős keménycsávós verseny győztese: BOG! Respect komolyan mondom :D

[ Szerkesztve ]

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#49) Burt1793 válasza Bog (#43) üzenetére


Burt1793
veterán

A tükrös kép után felmerül a kérdés, hány centi magas vagy, ha publikus? :)
A cikk jó, talán egy SP-s poénnal kevesebb tökéletesen elég lett volna. Őszintén szólva nincs előttem a feje a srácnak, csak a nevét hallottam... no mind1.

(#50) zombinyul


zombinyul
addikt

Ilyet is ritkan erzek Droidos telefonnal, de elkapott a must have erzes. :) Nagyon szimpatikus telefon, az egyetlen (szamora) rohadt nagy hatranya, amit nem tudnek, de nem is akarnek megszokni, az az, hogy csak kijelzon vannak gombok. TFT-vel nincs bajom, bar IPS jobb volna. Inkabb a 4,5 gazos, sokszor a 4,3 is kenyelmetlen volt. Ettol eltekintve nagyon jo.
Az SP-s oltasok meg hatalmasak! :DD

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.