Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Üdv! Én felhívtam, megkérdeztem a Tmobilt, és azt mondták, hogy ez a jó ár, nem akciós, nem elírás

(#802) PAtr0n válasza Classius (#798) üzenetére


PAtr0n
addikt

Uhh, most látom, hogy a T webshop-ban is megjelent, bár még nem kapható, de érkezik.
Új havidíjasan 73.314Ft, azért nem rossz érte. Jövő év májusban jár le a hűségem, az azt jelenti, hogy addigra kb. 60-65ért megkapom újabb 2év hűséggel részletre. Pont ez volt a vágyam, anno az Arc S-t is így pengettem ki, ami abszolút nem terhelt meg. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#803) smileismarci


smileismarci
tag

most értem haza a netem szar vagy senkinek nem tölt be az sp oldala :O jövőhéten megyek Balatonra lehetne készleten... a héten és változatlan áron...

#%

(#804) Sordoran


Sordoran
addikt

Ez derült égből villámcsapásként ért, hogy ennyiért adják. És jól gondoltam én, hogy az L ára magas (egy szinten van most SP-vel). Nagyon remélem, hogy nem fog hirtelen drágulni, mivel látják, hogy viszik mint a cukrot (el is fogyott készletről most). Lehet beruházok egyre.
Lenne pár kérdésem azoknak akik már babrálják ideje:
- A kijelző mennyire vészes? MA teszt szerint az L-nek jobb van, és tudom ,hogy nem IPS és nem AMOLED, de ilyen nagy szavak nem érdekelnek, a minden napokban okoz-e problémát mondjuk a napfényben olvashatatlan, vagy fakó stb.?
- Mennyire vészes a melegedés? Egyszerűen csak magas órajel tehát melegszik, vagy beteges, és félő később baja lesz ha nyúzza az ember?
- Wi-Fi MA teszt szerint nem a legjobb, ez valóban így van, vagy azért használható, nem dobálja el?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#805) smileismarci válasza smileismarci (#803) üzenetére


smileismarci
tag

Lejárt a szerkesztési idő
na megjelent jók ezek az árak csak maradjanak még.... a Dominós :C :Y

#%

(#806) Permet Elek válasza PAtr0n (#802) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Kapható volt. Nap elején még 100e ért. Majd szép lassan több ár is megjelent. A végén már annyi volt mindenhol mint az L.

És hiába hívod őket, nem fogják azt mondani, hogy elkurtuk. Így már nem kapható lett. Mivel mai jogszabályok szerint mindent a kiírt áron kell adni.

Egy példa. Tegnap az s3-om volt 52-ezer, de nem volt kapható. Ma ahogy jött az értesítő, hogy van már ismét 86-ezer lett. Így megkapja akinek sikerült megrendelnie. De ez az ár, valószínű több lesz. Vagy az l lesz olcsóbb, de ez a valószínűtlenebb. :R :R

(#807) RedJohn


RedJohn
csendes tag

Nah, ahogy megláttam hogy mennyiért is adják egyből mentem is a helyi T -hez megkérdezni hogy akkor ez most tényleg így van -e, meg hogy mi lesz ha új ügyfél leszek. Mondta hogy ha neten rendelem küldik a sim -et meg mindent. Mondom, oké akkor megrendelem a netről. Jövök haza rendelném meg, de készlethiány... :W Mondom, ez meg mi már??? Ilyen gyorsan elkapkodták?? :Y Nektek sikerült rendelni tőlük? Így holnap rögtön nyitáskor ott leszek és meg is veszem :DD

[ Szerkesztve ]

(#808) david0111


david0111
tag

Nekem voda elöfizibe 69k+ havonta 1500
Sztem megveszem így

(#809) jenei1994 válasza RedJohn (#807) üzenetére


jenei1994
addikt

Még én szerencsére bele fértem nagyon elvitték mint a cukrot.

(#810) smileismarci


smileismarci
tag

vajon a boltokban már van ?

#%

(#811) California1 válasza Sordoran (#804) üzenetére


California1
őstag

Ahoy, a kijelzővel nincs különösebb problem, napfényben tűző napon biztosan nem áll le senki népsportot olvasni, nekem 65% fényerőn szép tiszta minden.Melegedést eddig semmilyen formában nem tapasztaltam, pedig használva van rendesen, tegnap néztem egy 2órás filmet ott volt némi langyoskodás :-) de hát SP :-))
Wifi okés nem dobálja el ,viszont észrevehetően gyengébb mint a P és V-nél ,akksi (nem merem elkiabálni)
igen nagy meglepi számomra ( 4gmail push, 2 fb chat, twitter, viber + telózások)

(#812) California1


California1
őstag

De jó ,hogy pénteken 84ért vettem a telót a Partneronál, erre most listaáron előfizú nélkül 84990Ft a Telekomnál............

(#813) hallador válasza Sordoran (#804) üzenetére


hallador
addikt

Szia,

- Tegnap néztem a telefonon 2 részt az egyik kedvenc sorozatomból, no melegedés. Az Xperia Pro ilyenkor már forró volt.
- Wi-Fi nekem nagyon megfelel, szintén az Xperia Pro-hoz tudom hasonlítani annál jobb.
- Sok doksit olvasok, 15 MB-os PDF-et úgy nyit meg, mintha egy weboldal lenne.
- Akksi, ma egész nap ment a rádió, munkába menet netezés, hazafelé netezés (kb 1,5 óra) reggel 6-kor húztam le a töltőről. Mikor hazaértem (este fél hétkor) 51 %-on volt az akksi. Ez elég j sztem.

Egyszóval eddig jó.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#814) Tome08


Tome08
tag

kéne hozzá egy szilikon tok

[link]

de amíg ennyi....marad a zokni :)) ötlet?

[ Szerkesztve ]

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#815) -HajTömeg- válasza Tome08 (#814) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szerintem az Ázsia centerben már a jövő évi Xperiákhoz is van tok :D

Alias: Júzer error

(#816) RedJohn válasza Tome08 (#814) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Én innen fogom rendelni majd a tokot, ha a T -nél végre rendbe teszik az ügyfél terminált, mert ma nyitáskor oda is mentem hogy, megvegyem. De azt mondta a csávó hogy nem lehet értékesíteni, mert nincs benne az ügyfél terminálban...:W legalább megtapogathattam :D

(#817) Tome08 válasza RedJohn (#816) üzenetére


Tome08
tag

aha, hát mindjárt fele annyi, de ránézésre amit én linkeltem, az valahogy más anyagnak tünik, nem az "fényes fekete" hanem ilyen matt puhább anyagnak tűnik

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#818) RedJohn


RedJohn
csendes tag

Hát, nem tudom nekem jónak tűnik, meg ennyi pénzért nekem tökéletesen megfelel :DD

(#819) California1


California1
őstag

Itt vettem a telomhoz a tokot,nagyon kellemes tapintású,teljesen patentul illeszkedik . Az ára is elfogadható.

http://www.telefonkiegeszitok.hu/sony-tok/xperia-sp-classic-tok-fekete-hu.html

(#820) Tome08 válasza California1 (#819) üzenetére


Tome08
tag

na ez már jobb egy fokkal :) puha tapintású matt fekete?

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#821) Mukorka válasza California1 (#819) üzenetére


Mukorka
addikt

Én rendeltem Kínából ,3 hét alatt meg is jött. Az enyém recés , jobban tapad. 1700 ft volt.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#822) -HajTömeg- válasza Mukorka (#821) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Neked eddig összességében bejött a telefon?
VAn,amit nem szeretsz benne a kopáson kívül?
Annyira dicséritek, lehet veszek egyet :D

Alias: Júzer error

(#823) Classius


Classius
aktív tag

Na! Írtam a T-nek a készülék színével kapcsolatban, azt válaszolták, hogy idézem:
"Tervezzük fehér szín bevezetését is, hamarosan kapható lesz."
Boldogság :C Remélem minél hamarabb elérhető lesz :K Ezek szerint muszáj leszek még egy kicsit várni...

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#824) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! Valaki vásárolt már telefont a FirstPhone ból? Megbízható bolt?
[itt] az Xperia Sp 84.990Ft

SONY, 2 év teljes körű garancia, Sony partnerszerviznél és a FirstPhone-nál.
Ez azt jelenti hogy mehet a Sony hoz is??

[ Szerkesztve ]

(#825) hallador válasza K Norbi (#824) üzenetére


hallador
addikt

Igen ez azt jelenti, de azért mikor megveszed nézd meg hogy valóban SONY garis a készülék, mert sajnos sok GSM bolt csak kiírja és a végén kiderül, hogy tényleg van nekik, csak éppen 100 - 110 000 Ft-ért. A 85 000-es meg "véletlenül" 1 év garis, 0 Áfá-s, hivatalosan új, de Jogilag használt készülék. Ezzel vigyázz azért.

Azért nagyon érdeklődd meg az üzletnél, hogy ennyiért ez tényleg az-e amit a weboldalon látsz. Esetleg menj el szmélyesen.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#826) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Na, újra kapható a T-nél, rendelem is :-)

(#827) K Norbi válasza hallador (#825) üzenetére


K Norbi
addikt

Köszi a segítséget! bemegyek és személyesen megérdeklődöm.

(#828) RedJohn


RedJohn
csendes tag

Na sikeresen meg lett véve a kicsike :DD Most megnyomkodom egy kicsit, és telepítgetek rá. Ti hogy csináltátok az első egynéhány töltést? Csutkáig fel és le, vagy nem kell hagyni hogy teljesen lemerüljön, mert én már belekavarodtam?! :F

(#829) Permet Elek válasza RedJohn (#828) üzenetére


Permet Elek
senior tag

4%-nál, mikor másodszor reklamál, akkor tedd töltőre. 3-4 töltés kell neki mire beáll rendesen.

(#830) RedJohn válasza Permet Elek (#829) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Oké, köszi! Furcsa is hogy mikor átvettem 63% volt most meg 45%, de akkor majd beáll az.

(#831) darvinya válasza RedJohn (#830) üzenetére


darvinya
titán

Ha nyomkodod akkor persze, hogy merül. ;]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#832) Mukorka válasza -HajTömeg- (#822) üzenetére


Mukorka
addikt

Még mindig bejön a teló. Nem tapasztaltam semmi rosszat mostanában. Tegnap reggel 7-től éjfélig mert 30% a teló pedig zenét is hallgattam róla meg hívás is volt.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#833) handrix


handrix
csendes tag

én ezt rendeltem, adnak hozzá egy kijelző fóliát is:
http://www.ebay.co.uk/itm/310678146929?var=610196613113&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
kb 1400 Ft árfolyamtól függően, elvileg a héten ideér, ha érdekel valakit majd leírom milyen a minősége

(#834) RedJohn válasza Permet Elek (#829) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Nem 14% -ot akartál írni?? Mert most jelez

Darvinya Gondoltam... :DD A Real Racing 3 viszi le :D

[ Szerkesztve ]

(#835) Permet Elek válasza RedJohn (#834) üzenetére


Permet Elek
senior tag

4%-nál. ""Mikor másodszor reklamál"" 14%-az első. Mert ezeket nem szabad állítólag teljesen lemeríteni. De azér az se jó ha 50% nál reakod a töltőre. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#836) RedJohn


RedJohn
csendes tag

Hopp, már kiszaladtam a szerkesztési időből, de ha gépen töltöm úgyis jó? Közben használhatom vagy inkább ne? :DD

(#837) Permet Elek válasza RedJohn (#836) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Kapcsold ki és dugd fel a rendes töltőre. Én erre esküszöm. De ahogy jónak látod. De szerintem ne piszkál, ha töltöd. Had formázódjon meg rendesen az az akkumulátor. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#838) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Most láttam a T-Mobilos webshopos árat. :Y Lehet le kéne cserélni az Xperia Minit...

(#839) darvinya válasza Permet Elek (#835) üzenetére


darvinya
titán

Miért lenne baj, ha 50%-nál rakod töltőre.
Ezek nem NiMh aksik, hanem Li Poly/Ion amit akár 99%-on újra töltheted.

(#837) Permet Elek

Mit formázodjon. :Y
Mi ez agyag amiből hamutál vagy váza lesz.

Ezeknek a töltés adja meg Ionizációt az elektronok stabil mozgását.
Semmi köze a formázáshoz ami NiMh akkumulátoroknak kell a benne lévő folyadék sűrűség egyenletes elosztásához.
Azokra azért nem szabad rátölteni, mert besűrősődik és elveszti a bomlási hatását.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#840) hallador válasza Permet Elek (#835) üzenetére


hallador
addikt

Ne csináljátok már a Li-Ion-al ne csináljátok már ezt. Felesleges, gyárilag be van állítva nem kell formázgatni,, ez egy hülyeség. Pont hogy lemeríteni nem szabad.

Mélykisülésbe nem tud lemenni, az aksi, mert elég jó töltő elektronikák vannak benne, túltölteni sem tudod, mert akkor robbanna, de ezek felesleges körök.

Nekem van még egy R320s-el Ericssonom, az első Li-ION készülék volt, nem formáztam meg még mindig fél órát bir az akksi.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#841) darvinya válasza hallador (#840) üzenetére


darvinya
titán

Nekem még k310i-m egy hétig működik 1 feltöltéssel.
Pedig az sem mai darab.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#842) hallador válasza darvinya (#841) üzenetére


hallador
addikt

Az R320s 13 éves ebben az évben :D És eretetileg bírt 1,5 napot, kellene hozzá akksit venni.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#843) Classius


Classius
aktív tag

Most akkor mi a jó az akku-nak? Bekavarodtam :D Ezeket akkor már mindegy mikor és mennyit töltöm?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#844) California1 válasza Tome08 (#820) üzenetére


California1
őstag

nagyon jó tapintású fekete matt,piszkosul jó a fogása

(#845) California1 válasza RedJohn (#828) üzenetére


California1
őstag

ha töltesz le hozzá frissitést utána csinálj teljes gyári visszaállitást aztán utána lakd be, anno ezt a tanácsot egy androidos fejlesztő srác adta.... állitólag jó a rendszernek

(#846) RedJohn válasza California1 (#845) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Nekem nem jelzett frissítést, de akkor megnézem manuálisan hogy kell -e.?

Szerk: Nah, megnéztem, azt írja hogy a legfrissebb verzió van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#847) hallador válasza Classius (#843) üzenetére


hallador
addikt

IGEN.

Inkább arra kell jobban figyelni, hogy a gyári töltőjével töltsd, meg az áramelősség, feszültség nem mindegy. Arra érzékeny lehet. Nem kell lemerídgetni a LI-ION-akksikat.

Ez a teória a NI-MH-, meg a NI-CD akksikra volt igaz.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#848) Permet Elek válasza hallador (#840) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Nem csináljuk. Örülök, hogy érted a működési elvet, de a többit nem. Több cellás az akku. Így szottul kiba nem elégedett a dolgokkal. Ha épp csak egy cellát zsibbasztasz folyamatosan az nem jó főleg egy új akkunál. . És sajnos tény, hogy kell neki pár töltés, mire észbekap az összes anódon és katódon döglődő, hogy akkor mozogni is kéne- jobbról-barra és visszas is. A 4% pont jó. Mert ahogy mindketten megbeszéltük, lemeriteni teljesen nem kéne. Csak ha nincs más választás. De ahogy írod, már az elektronika nem engedi. Bár van rá példa, hogy egyeseknek sikerül.

Úgyhogy inkább csináld normálisan, és hamarabb éri el a 100%-ot. Vagy ahogy jólesik. És akkor később. Ennyi a lényeg. :R :R

Gyárilag be van állítva?? Ja, valaki nagyitó alatt pakolgatta egyesével rajta az atomokat. És akkor nem kéne neki 3-4 teljes ciklus mire észbe kap. :R :R

Remélem mindenki érti amit írtam. Aztán ha nem hiszi el,k ez van. Én sehol nem hasonlítottam az 1000-éves akkukhoz. De sajnos célszerü normálisan használni az elején. Aztán ha túléled azt a pár napot, töltheted össze vissza. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#849) hallador válasza Permet Elek (#848) üzenetére


hallador
addikt

Jogos értem amit írsz, de ezt meg kell csinálnia magától, ahogy írod ha nem az elején, akkor majd később megoldja magának. Mindenesetre kb 1000 ciklusre vannak belővve ezek az újabb akksik, ha viszont lemeríted, majd feltöltöd többször nem biztos hogy egészségesebb.

Mondjuk méjkisűtést úgy tudsz csinálni, hogy lemeríted az akkut kiveszed az eszközből, majd ott hagyod fél évig, na akkor biztos málykisülés a vége. (Ebben a telefonba nem cserélhető az akku mondjuk, de itt is lehet csodát csinálni.)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#850) darvinya válasza Permet Elek (#848) üzenetére


darvinya
titán

Értsd már meg, hogy ez már nem NiMH és NiCD aksi!
Itt nincs több cella.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.