Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) Zsivi válasza norbert1998 (#36997) üzenetére


Zsivi
tag

Igazából arra gondolok hogy ami nekem gomb legjobbra van, amivel a mostanában futatt alkalmazàsokat hozza be, ahelyett egy meü gomb lenne ( olyan ami most a jobb felső sarokba van a mobilos Chrome esetén)... És a kezdő oldal gomb hosszú érintésekor jönnének be a nem régiben használt oldalak... :)

[ Szerkesztve ]

(#37002) norbert1998 válasza Zsivi (#37001) üzenetére


norbert1998
veterán

cm-ben ilyen biztos hogy van, azt viszont, hogy az alkalmaásváltó a hosszú home-ra bejön-e, nem tudom. de a cm-ben teljes egészében testre lehet szabni a navibárt

(#37003) embe válasza raziel01 (#36990) üzenetére


embe
nagyúr

Ezt azért nem lehet így 100%-ba kijelenteni. Csak akkor ha az indikátorhoz víz jutott be. De ha jó a teló illesztése, lehet semmi víz nem jutott belülre. Így akkor még él a gari.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37004) 1959jano


1959jano
csendes tag

segitséget kérnék képtelen vagyok beállitani a wifi kapcsolatot beálitani sony xperia sp-én.Meztelen adsl van és egy adsl wifi ruter.Minden telefont be tudtam álllitani sajnos ezt a telefont nem.A telefonon a wifi müködik mert kiprobáltuk máshol. ott jo, de otthon képtelenek vagyunk a wifi kapcsolathoz csatlakozni.Előre is köszönöm a segitségeteket

(#37005) norbert1998 válasza Szmoki (#36986) üzenetére


norbert1998
veterán

nekem van egy olyan érzésem, hogy nem tudják meg, ha szétszeded, viszont érdemes, szvsz. nem láttam kibiztosított csavart. olyat legalábbis nemigen, amelyikből ki tudnák következtetni, hogy a telefon szétszedésre került

(#37006) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Eddig nem mertem hozzányúlni a sonyhoz, mert nem sok jót hallottam a rootolásról. Főleg, hogy t-mobile-os a telóm.

Most 4.3 12.1.A.1.205 van rajta amit gyárilag lehetett letölteni pár hete.

Ezt lehet valahogy rootolni, vagy milyen főzött romot érdemes feltenni most az SP-re ami gyors is és jó is, mert elég gáz a gyári t-mobile-os. Szaggat, akad, fagy, stb...

Linkeket, vagy pontos keresőbe beírandó megnevezést kérek szépen, ha van rá mód, mert sonyban annyira nem vagyok otthon. :) Eddig csak samsungom volt.

Akár emailben is jó lenne. malibu0929@gmail.com

Köszi!!!!!!!!!!!!!!

(#37007) oliwire válasza malibu (#37006) üzenetére


oliwire
őstag

Én SUS-sál először újratenném, majd rootolnám, majd pedig Greenify-jal hibernálni a dolgokat. Benne van minden a téma összefoglalóban.

(#37008) air válasza malibu (#37006) üzenetére


air
nagyúr

Itt van mindjárt a téma összefoglaló. Elsőként kezdhetnél annak az elolvasásával! :U

(#36999) norbert1998
Szerintem ennek a világon semmi köze nincs a kijlező technológiájához. Hiszen nem kell a háttérvilágítást aktválni, elegendő a digitizert figyelni a kernelből. Ha adott időn belül van 2 érintés, akkor kell bekapcsolni a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37009) n@p@lm válasza raziel01 (#36971) üzenetére


n@p@lm
őstag

ja, maga az op. rendszer elfut 512-n, de más alkalmazást már ne akarjál használni.
főleg amik még a háttérben futnak (viber, ecid, 3g watchdog, dropbox).

(#37010) raziel01 válasza n@p@lm (#37009) üzenetére


raziel01
veterán

1 alkalmazást ugyis elvisz szépen. Csak a multitaskingot kell elfelejteni.

(#37011) norbert1998 válasza air (#37008) üzenetére


norbert1998
veterán

Én úgy tudom, hogy ez tft-n azért enm valósítható meg, mert tft-n em lehet egyszerre működtetni a digitizert és a képernőt kikapcsolva tartani.

(#37012) dinnje válasza norbert1998 (#37011) üzenetére


dinnje
aktív tag

Miért, a LG G2-nek milyen a kijelzője? Az IPS is TFT kijelző. Vagy az IPS LCD már nem TFT alapú?

[ Szerkesztve ]

(#37013) Szmoki válasza raziel01 (#37010) üzenetére


Szmoki
senior tag

"Ahhoz, hogy gyári állapotban patentül menjen valami szvsz minimum 2GB ram."
én ezt írtam, erre te belém kötsz,hogy 512mb-n is simán elmegy.
erre most meg írod,hogy a multitaskingot el kell felejteni. :F
én befejeztem, csak nem értem miért jó trollkodni :W

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#37014) norbert1998 válasza dinnje (#37012) üzenetére


norbert1998
veterán

nem tudom, azon hogyan megy. a pls-en is hibátlanul működik, de a tft-ről ezt tudom, most hogy emennyire releváns, azt már nem tudom.

(#37015) vika1010


vika1010
tag

Valaki help Slim-ről a PA full wipe és a build_8 nem megy fel de nem tudom miért :O

(#37016) air válasza vika1010 (#37015) üzenetére


air
nagyúr

Mi sem! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37017) vika1010 válasza air (#37016) üzenetére


vika1010
tag

Cm-ről próbaljam?

(#37018) LendvaiFeri1 válasza darvinya (#35100) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A jövőhéten szeretném megvásárolni a készüléket a T-mobilnál, már az oldalon nézegettem is a telefont, de ki van írva, hogy kifutó készülék.Itt felvetődött bennem a gondolat, hogy még MOST is megéri-e ilyen készüléket vásárolni, amiből már elvileg nem rendelnek többet, és eladják azokat, amik még a raktáron vannak?Az ár az korrekt, dominóba venném, csak a hardver izgat, hogy nem "elavult-e" egy kicsit?

A válaszokat előre is köszönöm. :R

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#37019) Joccc07 válasza vika1010 (#37017) üzenetére


Joccc07
addikt

frissítsd a cwm-et!

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#37020) norbert1998 válasza LendvaiFeri1 (#37018) üzenetére


norbert1998
veterán

nem, nem elavult, és t-mobilosra is van custom rom, amit egyszer felraksz, aztán többé nem is zavar, ha esetleg megunnád, a jelenleg is nagyon jó gyári 4.3, amihez várható még frissítés

(#37021) vika1010 válasza air (#37016) üzenetére


vika1010
tag

Csak egy PhilzTouch kellett :D

(#37022) air válasza vika1010 (#37021) üzenetére


air
nagyúr

Máskor legyél kicsit informatívabb! :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37023) raziel01 válasza Szmoki (#37013) üzenetére


raziel01
veterán

Azért 512 MB meg 2 GB között marha nagy különbség van.
1 GB-os RAM-mal szerelt teló is lehet marha jó gyárilag. Pusztán a gyártón múlik.

Még nincsenek amúgy sem annyira elterjedve a 2 GB-os telók.
Most még azért elég az 1 GB is.
Jövő nyáron viszont már érdemes lesz 2 GB-ban gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

(#37024) Komendabence


Komendabence
csendes tag

Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy az sp-re lehet-e rakni egy olyan lockscreent, mint ami az lg g2-ben van, hogy csak a sötét kijelzohoz kell hozzá érni?

(#37025) air válasza Komendabence (#37024) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37026) Jeffi válasza Komendabence (#37024) üzenetére


Jeffi
aktív tag

Nincs 1 napja hogy meglett válaszolva..

X1X

(#37027) norbert1998 válasza raziel01 (#37023) üzenetére


norbert1998
veterán

tanusíthatom, a csamcsungnál az 512 ram még nova launcherrel is gyilkos, ha a rom gyári! a launcher pörög mint az állat, de a többi... 360p-ben akad a videó mint adam savage-ék kockás kerekű jeep-je :DDjó, ez már nem ram kérdés, de aakkor is!
az 1 giga, mondjuk cm11-el bőven elég mindenre, csak rr3-ra nem. s4-en is néha kidobál
de az, hogy a g2-n a maximális szabad hely, mindenféle ramtakarítóval 520 MB, az gáz

(#37028) raziel01 válasza norbert1998 (#37027) üzenetére


raziel01
veterán

"de az, hogy a g2-n a maximális szabad hely, mindenféle ramtakarítóval 520 MB, az gáz"

RAM takarítóknak nincs értelme amúgy meg nem a szabad RAM mérete határozza meg a telefon gyorsaságát.

(#37029) saca23 válasza LendvaiFeri1 (#37018) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello
Nem tudom hogy előfizura akarod e mert 2 évet szerintem nem szabad már
aláirni érte. Sajna igen csak kifutó és a terméktámogatás is végéhez ért.
4.4-ről ne is álmodj hivatalosan ennél a telonál már sajnos.
Amugy meg hardveresen üti még a szintet, de érdemes lenne szétnézned vannak azért
böven frissebb készülékek.

[ Szerkesztve ]

(#37030) norbert1998 válasza raziel01 (#37028) üzenetére


norbert1998
veterán

az nem, de a ramtakarítóval meg lehet saccolni, kb. mennyit tudnak felhasználni az appok. mit gondolsz? miért olyan jó a ramkezelése a cm11-nek a 201-hez képest mondjuk? mert a cm11-ben a max szabad hely 500 MB, míg a 201-el ez csak 250 MB. ennyivel többet tudnak az appok a rambantartásért tenni

RAM takarítóknak nincs értelme amúgy meg nem a szabad RAM mérete határozza meg a telefon gyorsaságát.
nagyon jól tudom. de van összefüggés

(#37031) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok!

Ha minden igaz, akkor a héten fogok beruházni egy ilyen telefonra és lenne pár kérdésem. Melyik volt az utolsó stabil rom a telefonhoz? Mennyi a szabadon felhasználható az 1GB RAM-ból root nélkül, gyárilag? Nincsenek nagy igényeim a telefonnal kapcsolatban, Messenger, Viber, Instagram, pár gagyi játék, egy normális zenelejátszó és kb ennyi. A mostani telefonomon root után simán lehetett minden nyom nélkül unroot-olni, ez az SP-nél is így van? Nem szeretnék garancia vesztést 2 nap után...A képek minőségén lehet segíteni root után ahogy XDA-n láttam, a wifi-vel szintén ugyanez a helyzet, igaz?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#37032) LendvaiFeri1 válasza saca23 (#37029) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Írtam, hogy dominóba venném, ha esetleg privátban tudnál hasolnó telefon(okat) ajánlani, azt megköszönném.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#37033) norbert1998 válasza PRDZsolesz (#37031) üzenetére


norbert1998
veterán

a legújabb rom (gyárilag) 12.1.a.1.205, ez nagyon stabil, egyetlen hibája, hogy hetente pár alkalommal elsárgul a képernyője 3-4 másodpercre. a ddig a képernyő tartalma nem frissül, viszont a telefon továbbra is folytatja, amit csinálsz. pl. nekem egyszer bekapcsoláskor a pin kód kérésekor sárgult be. sárgulás közben beírtam a kódot és lenymtam az okét. mire újra jó volt a képernyő, márt a menüben voltam.
főzött romokkal remekül el van látva a zárt bl-es készülék is. Paranoid, slim, cm, aokp. csak hogy néhányat említsek. a legjobb a cm11 és a paranoid. a cm11 az 4.4.4 alapú, a pa-t nem ismerem. a cm11 eszméletlenül stabil, bagyon gyors é smég nem tapasztaltam fagyást.

a telefon ram-ja a 205-össel nagyon jól dolgozik, nem fagy, gyors. az egész telefonon, akár custom rom, akár gyári, tudtommal csak a real racing 3 tud kikezdeni.

van teljes unroot, a wifin nem kell javítani, az a 4.1-es droidon kellett.
a képek minőségével én elégedett vagyok, bár nem vagyok egy fotós isten

(#37034) PRDZsolesz válasza norbert1998 (#37033) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Köszi a korrekt és gyors választ. :R A rajta lévő ROM mindegy, csak stabil legyen, szóval ha most nem jön rá a KK, akkor az sem érdekel. :) Igazából az egyetlen félelmem a 2 év hűség miatt van. 48k-ért kapnám most a telefont a szolgáltatónál, annyit szerintem megérne, de 2 év sok idő...A héten viszont ki kellene találnom, hogy mi legyen. Esetleg pro és kontra pár dolgot tudsz mondani?

(#37035) norbert1998 válasza PRDZsolesz (#37034) üzenetére


norbert1998
veterán

hát, hátránynak a harmatos minőségű hátsó hangszórót mondanám csak, mást nemigen tudok felhozni, meg hát ugye az rr3-al való küzdelmét

közben megjött a telefonom a szervízből, A KÖvetkezőket cserélték rajta biztosan:
kijelző
érintőpanel
kameralencse és gyűrű
hátlap
belső hátlap
oldalsó fém keret
más eddig nem tűnt fel, de biztos cseréltek még sokminden mást is

[ Szerkesztve ]

(#37036) adam951222 válasza norbert1998 (#37033) üzenetére


adam951222
csendes tag

Esetleg egy M2 mint alternatíva szerintetek sem érné meg attól hogy újabb a cucc? :F

(#37037) norbert1998 válasza adam951222 (#37036) üzenetére


norbert1998
veterán

én nem venném meg, de ki mit gondol jobbnak

cseréhez még a kommentelendő lképek:
A SCERÉLTEK:

a többi:
http://logout.hu/dl/upc/2014-07/21/350526_s9pqsya8hbcbrl06_dsc_0002.jpg

ja és persze a telekom is a cordonhoz küldte

[ Szerkesztve ]

(#37038) PRDZsolesz válasza adam951222 (#37036) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Én is filóztam rajta 2 percig, de hamar elvetettem az ötletet... :DDD

(#37039) jenei1994 válasza PRDZsolesz (#37038) üzenetére


jenei1994
addikt

Ez az ár vicc! :DD [link]

Ennyi pénzért már ott van a z,

(#37040) norbert1998


norbert1998
veterán

nézem a cikkszámoka alapján:
kameragomb
csavarok
valamiféle Foil Adhesive ZIF Connector
1281-0042 ez szerintem a memóriakártyával kapcsolatos
középső hátlap
előlap és irőntőpanel
további csavarok
hangerőgomb
lcd
nfc logó a hátuljára (?)
még mindig csavarok
és még mindig csavarok
és még mindig csavar-csavar hátán
belsejében a matrica
jack csatlakozó
akkufedél

jenei: aztaq*}{@&#>#&@&*>!!! :Y :Y

viszont most, hogy új, karcmentes előlapom van, kérdezném, milyen fóliát vegyek rá? valami karcállóbbra vagy mattra gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#37041) PRDZsolesz válasza jenei1994 (#37039) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Hát ez röhej...Bár nálam csak szolgáltatós játszik sajnos. :( Most még a Z1 ami bejött a képbe, csak kár hogy kétszer annyiba kerülne, mint az SP...

(#37042) Szmoki


Szmoki
senior tag

Hívás közbeni beszéd hangerejét mivel kéne növelni? Utcán nem hallom a másik felet, ha már a szél fúj.
Viper4android fent van de ennél nem ér semmit

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#37043) S3RIOUS


S3RIOUS
tag

szerintetek lesz az SP-re valaha is úgy MIUI, hogy ne kelljen hozzá bl-t nyitni?

(#37044) air válasza Szmoki (#37042) üzenetére


air
nagyúr

PA build#10-ben lesz rá megoldás. De ha benézel az xda-s topikba, ottvan hozzá a patch fájl.

(#37043) S3RIOUS
A rom builderek eddigi nyilatkozatai alapján nem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37045) S3RIOUS válasza air (#37044) üzenetére


S3RIOUS
tag

és nem tudod mi lehet az oka?

(#37046) Szmoki válasza air (#37044) üzenetére


Szmoki
senior tag

Láttam azt a fájlt, de az nem teljesen elhalkítja a másik felet? Mintha ilyen hibáról olvastam volna.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#37047) norbert1998 válasza S3RIOUS (#37045) üzenetére


norbert1998
veterán

az, hogy nem lett publikálva a miui-k forrása más késuzülékekről, és így nagyon sok munka lenne mgoldani nekünk

(#37048) air válasza Szmoki (#37046) üzenetére


air
nagyúr

A legutolsó csatolt fájl állítólag jó.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37049) blakey


blakey
titán

Nem jó, kipróbáltam, újra kellett flashelnem a ROM-ot. :(

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37050) jety91 válasza air (#37048) üzenetére


jety91
őstag

Nálam nem megy a mikrofon vele telefonáláskor (néma) :W

The OTA patch was FINE. IT WAS GOOD. ALL OTAs were good.
BUT it needed FULL WIPE. or at least deleting the folder from /system/etc/snd...
THen that OTA works OK.

A mappát kitörölve sem megy ha rányomom az updatet...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.