Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Blackmirror válasza pulguinha (#1000) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Látom mégis alternatíva nálad az SP,akkor örülök hogy mégsem tereltelek rossz irányba.
Nem akartalak összezavarni,ha végleg döntesz akkor majd írd meg mi lett a választás :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#1002) pulguinha válasza California1 (#999) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Szia, köszi :)
Olvastam hogy brutal jó, csak erdekelne hogy az általam irt hasznalattal mire szamitsak?:)

(#1003) pulguinha válasza Blackmirror (#1001) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Elég szimpi, es nem zavartal össze :) még nem tudom hogy döntök, fentebb láthatod bizonytalanságok okát :)
De otodszorre cserélni a DXet, már hülyének érzem magam.

(#1004) pulguinha válasza pulguinha (#991) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Tényleg , videó lejáratása milyen?
Mondjuk egy mobilarena tesztbe beágyazott teszt videót jól visz/

(#1005) California1 válasza pulguinha (#1002) üzenetére


California1
őstag

Ezt mi nem tudhatjuk, mert kerdes pl
idojaras widget marad e vagy torlod, ugye annak is van syncje, milyen fenyerovel hasznalnád,stb stb de sorolhatnank.......

(#1006) szilarddd válasza California1 (#994) üzenetére


szilarddd
csendes tag

én is 07.03 kor vásároltam. nekem ma jött ugyan az a levél. neked megjött már mert nekem még nem.

(#1007) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Bocsánat,hogy belevau de a Stamina mód pont az akku kímélésére is van,hosszabb üzemidőt érhetsz el.Ez egy akku kímélő üzemmód.
Láttam hogy valaki épp az akkuról írt és említette,hogy ki van kapcsolva a stamina mert nem tudja mi az.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1008) Classius


Classius
aktív tag

Ma sikerült megtapogatnom és élőben is szemügyre venni... Hihetetlen mennyire a kezemre áll, nagyon jó hogy úgymond van egy kis súlya, és nagyon szép telefon. A Sony-nál értenek a külcsin megtervezéséhez, az egyszer biztos! :R
Nekem minden téren best buy lesz, csak legyen már kapható fehér színben T-nél :(

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#1009) SkiDev


SkiDev
senior tag

Engem csak az nyugtatna már meg csak , ha biztosra lehetne tudni , meddig van ilyen áron... :( Én is most tervezem a készüléket venni , de az árának van egy kis híja még és annyira bosszant , hogy sem egy akcióban megjelölve, hogy mi történt sem semmiben.... :W Ez az a készülék amit eddig kerestem , de az totálisan megnyugtatna , ha valaki azt mondaná , hogy még ebben a hónapban biztosan ilyen áron lesz elérhető. :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1010) Classius válasza SkiDev (#1009) üzenetére


Classius
aktív tag

"ha valaki azt mondaná , hogy még ebben a hónapban biztosan ilyen áron lesz elérhető. "

Na látod, ez engem is megnyugtatna...! :K

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#1011) jenei1994


jenei1994
addikt

Na megjött a telo nagyon ott van! :C Az a furcsa ami fülest adnak gyárilag azzal hangosabb mint egy Sony MH-EX300AP sztereo headsetel.

[ Szerkesztve ]

(#1012) California1 válasza Blackmirror (#1007) üzenetére


California1
őstag

szia , azt irtam hogy ki van kapcsolva, és nem is érdekel maga ez a stamina mód, pontosan tudom mire való :-) de én kommunikációra vettem a telot minden formában,tehát ne kapcsolgassa ki se a mobilnetet se a semmit.
Ha igencsak merülne ,ott a szivaros töltő,vagy a 220v :-)

(#1013) California1 válasza szilarddd (#1006) üzenetére


California1
őstag

bocs, nem értem :-)

(#1014) Blackmirror válasza California1 (#1012) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Jól van,rendben. :)
Ezt azoknak írtam főleg akik nagyon aggódnának az aksi miatt.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1015) smileismarci válasza jenei1994 (#993) üzenetére


smileismarci
tag

igen nekem is ez volt írva a dátumhoz de fent meg ez :
Rendelés állapota:
Futár kiszállításra átvette.
A kiszállító futár a csomagot megkapta, a kiszállítás a mai napon megtörténik.
Kérjük, hogy az átvételi elismervényt csak abban az esetben írja alá, ha a csomag tartalmát tételesen ellenőrizte, mert az átvétel után hiányosságra vonatkozó reklamációt nem áll módunkban elfogadni!

f

#%

(#1016) California1 válasza Blackmirror (#1014) üzenetére


California1
őstag

:-)))))))

(#1017) Becksman


Becksman
őstag

Remélem még 22.ig ilyen áron lesz mert akkor telik le az előfizum és ezzel a készülékkel hosszabítom meg..
T-nél az oprendszer 4.1.2?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1018) jenei1994 válasza Becksman (#1017) üzenetére


jenei1994
addikt

Igen 4.1.2 van rajta.

Egy kérdés a többiekhez [link] ezt a élő hátteret hol tudom letölteni?

A akkumlátor tényleg nagyon lassan töltődik 22 % volt 2 órája töltöm még csak 60 % nál jár.

[ Szerkesztve ]

(#1019) fatal` válasza jenei1994 (#1018) üzenetére


fatal`
titán

Ha nincs a rendszerben, akkor maximum XDA-ról, Cosmic Flow a neve.

Vagy itt van ez, de ez nem teljesen ugyanaz, külön fejlesztés (semmi köze a Sonyhoz).

(#1020) pulguinha válasza California1 (#1005) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Jogos felvetés.

Az alap használatot írtam.
Napi 2-3 óra böngészes (ebben benne email olvasás, cseveges, max 5perc videó de az inkább 0)
Állandó! Háttér sync, hogy tudjam jött e email vagy csevegon uzi.
Az időjárás marad, de csak manualisan frissítsen.
Fényero: automata. De mondjuk legyen 50%. Irodába az is sok, napfenybe kevés, de atlagoltam.

(#1021) jenei1994


jenei1994
addikt

hunfatal köszi!

Lőttem 2 képet.

Szerintem nagyon jó képeket készít.

(#1022) Firebali válasza Classius (#1008) üzenetére


Firebali
csendes tag

Én mielőtt megrendeltem neten, bementem egy t-pontba, hogy megnézzem, és ott nekem fehér telót mutattak.. szóval van fehér színben a t-nél :D

(#1023) FatalEror válasza Firebali (#1022) üzenetére


FatalEror
addikt

És az működött?

HardCore is my LifeStyle

(#1024) California1 válasza pulguinha (#1020) üzenetére


California1
őstag

Ugye pont a kijelző eszik a legjobban ,2-3 óra net hmmm kérdés mennyi a telozás, de igy is röhögve ki kell reggeltől estig birnia

(#1025) Firebali válasza FatalEror (#1023) üzenetére


Firebali
csendes tag

Igazság szerint nem kapcsoltam be, csak a méreteire voltam kíváncsi élőben is :B
De miért ne működne, ott bontotta ki előttem a nő a dobozt...

(#1026) FatalEror válasza Firebali (#1025) üzenetére


FatalEror
addikt

Ja akkor jó,mert ugye vannak ezek a gagyi darabok,amiket a kirakatokba raknak.Akkor remélem fehér lesz,bár tök mindegy,és valszeg úgy sem az lesz.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#1027) pulguinha válasza California1 (#1024) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Szia,
Kb 5 perc a telozas :)
Azért kérdeztem, mert sok telonal írták hogy maxxxxx egy nap ezzel a hasznalattal.

(#1028) Balázs1621 válasza jenei1994 (#1018) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Hali!

Tedd fel ezt, ez ugyan az csak több szín van benne, mint a gyáriban! Nálam megy tökéletesen!

(#1029) Classius válasza Firebali (#1022) üzenetére


Classius
aktív tag

Oh :D Az szép. Akkor lehetséges, hogy van nekik elrakva, csak még nem kezdték el forgalmazni. Mindenesetre a Facebook oldalon azt a választ kaptam, hogy még júliusban elkezdik a fehér színt forgalmazni.
Jobb is hogy én nem fehérben nyomkodhattam meg a T-nél ma, túl fájdalmas lett volna ott hagynom... :D

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#1030) Becksman


Becksman
őstag

gta vice city rendben megy a telefonon? nincs az L-es hiba hogy amikor kocsiba szál lefagy?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1031) Gabor970


Gabor970
addikt

SZiasztok!

Olyan telefont keresek, aminek hasonlóan jó a hangrögzítése video mellé, mint az xperia X10 mini-nek. Abban a normál beszédmikrofonon kívül, van sztereó mikrofonja is (összesen 3 mikrofon van beépítve) ez az xperia SP is tud ilyent? Esetleg tudtok ajánlani okostelefont, ami ebben a dologban erős?

Köszönöm!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#1032) California1 válasza pulguinha (#1027) üzenetére


California1
őstag

egy napot ki kell birnia, amugy ha jön az iccaka, akár mennyin van az akksi felteszed,és reggelre full lesz .-)

(#1033) gyuribácsi88

Na megvan a telefon, elsőre nagyon tetszik, gyors, szép, stb.stb.

Tokot fogok hozzá rendelni majd külföldről, linkelem majd hogy pontosan milyet, aztán akinek kell az szól és akkor annyival többet rendelek.

Az biztos hogy kemény tok lesz (tehát nem szilikon, meg ilyen szarok).

[link] ilyesmi.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1034) Laci7909_aff válasza gyuribácsi88 (#1033) üzenetére


Laci7909_aff
tag

Nagyon jól néz ki ez a keménytok !

(#1035) PAtr0n válasza Gabor970 (#1031) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szia!

Az Arc és Arc S nagyon szépen rögzíti a hangot, mert a kamera alatt van egy másodlagos mikrofonja. Jelenleg Arc S-t használok, ilyen tekintetben nagyon szuper a készülék. De majd az SP tulajok is biztos mondanak tapasztalatokat ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1036) California1 válasza gyuribácsi88 (#1033) üzenetére


California1
őstag

Ugyanilyen van nekem, par oldallal ha visszaolvasol kitettem hol vettem. 1990Ft volt az ára

(#1037) hahodherbal


hahodherbal
csendes tag

link a műanyag tokhoz: http://www.shopmania.hu/q-sony-xperia-sp-tok
link a szilikonhoz: http://tartozekplaza.hu/legujabb_mobilok_tartozekai_s9500_s4_sony_z_nexus4/sony_xperia_sp_m35h_szilikon_tokok_10_fele_szinben

az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik a jobb, praktikusabb? illetve műanyag esetén mi a helyzet a térerővel, befolyásolja v nem? na és még 1, hogy a szilikon általában magasabb a teló képernyőjénél, tehát ha lefordítom, akkor a szilikon eltartja, de ez ugyanígy van a műanyag esetében is?

(#1038) gyuribácsi88

Na hogy így most első blikkre nyomogatom a telcsit, nagyon tetszik!

A zte grand x hez képest 5x gyorsabb, szépek a színei, jó hang, majd vasárnap fotózok is vele párat.

Viszont ami idegesít az az hogy állandóan beugrik az hogy az iwiw alkalmazás leállt, pedig el sem indítottam egyszer sem, törölni meg nem engedi, lehet ezt valahogy blokkolni vagy nem tudom mert ez így eléggé idegölő.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1039) FatalEror


FatalEror
addikt

Sziasztok!
Vajon ez a tok valójában,hogy is néz ki?Adnak a telefon előlapjára is egy betétet?Illetve vannak tokok,amik alul nyitottak,ergo ott már a keret szabadon van,ilyenkor a keret mennyire képes karcolódni?

HardCore is my LifeStyle

(#1040) darvinya válasza gyuribácsi88 (#1038) üzenetére


darvinya
titán

Ez az alkalmazás már app telepítgetés előtt is fel bukkant?

Csinálj már egy Screenshot-ot az alkalmazás ikonról.(ki/be kapcsoló gomb és hangerő le egyszerre nyomva 3-5mp-ig)

(#1042) Classius

Ez valami T-s app lehet, amit ráeszkábált.?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1041) fatal` válasza gyuribácsi88 (#1038) üzenetére


fatal`
titán

Tiltsd le a rákba az alkalmazások között, han me lehet törölni.

(#1042) Classius válasza gyuribácsi88 (#1038) üzenetére


Classius
aktív tag

Ma amikor bentvoltam T-mobile-ban nyomogatni a teszt készüléket, az is ezt csinálta. Kb percenként kiírta hogy leállt az Iwiw.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#1043) sylas


sylas
tag

Tokot keresnék én is hozzá!
Mit ajánlotok?

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#1044) pulguinha


pulguinha
aktív tag

Sziasztok,

A villogást ki lehet kapcsolni akár teljesen pl estére? Meg mondjuk ezt a képhez illeszkedő színű világítást? (Nekem elég ha jelez hívásnál, érkező csevegő üzenetnél, emailnél -bár ez a sok led kissé nagyon feltűnő. Este meg persze egyáltalán ne jelezzen.) A teszt videóban azt mondják, hogy valamiért nem igazán. Én meg szintén nem szeretek disco mellett aludni :)

[ Szerkesztve ]

(#1045) pulguinha válasza California1 (#1032) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Ez azért merült fel bennem, mert ha az ember elmegy valamerre, nem biztos hogy este rá tud tölteni és pl. legutóbb nekem nem volt alkalmam a telómat csak 70%ra tölteni. Vonat úton jó lett volna haza felé böngészgetni de jött a sugallat, hogy pihentessem az aksit és mit ad Isten, otthonról 200 km-re kiderült a vonat nem megy tovább. Net izzít, telefon elő, alternatíva keresés, meg telefonálgatás, sms, FB, minden hogy na most hogy jutok haza... meg persze izgulás, hogy kibírja-e az akku... Szóval nekem ezért is ilyen fontos :)

De alapvető igény, hogy napi 1-2 óra böngészgetéssel, folyamatos 2G net kapcsolattal -e-mail, csevegő sync-, 5-10 perc csevegéssel 1,5 napot bírjon. Ezt hozza?

A melegedés mennyire jelentkezik? A tesztben mondják, hogy rettentően melegszik 30 perces komoly használattal (navit említik). Ez mondjuk böngészéssel is jelentkezik 2G-n, 3G-n?

A TFT kijelzőért valóban ejjnyebejjnye!! De így videon keresztül nagyon tetszik. És 68.000ért tudnám elhozni.

[ Szerkesztve ]

(#1046) pulguinha


pulguinha
aktív tag

A teszthez csatolt képeknél lehet jobbat kihozni a telóból? (A HTC DX-nél se voltak a teszt képek csodásak ha jól emlékszem, de nekem meseszép képeket csinál)

(#1047) Balázs1621 válasza gyuribácsi88 (#1038) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Nekem engette törölni az iwiw appot, biztos nem engedi neked?

Más. Nálatok az átlátszó sávban nincsenek légbuborékok?

[ Szerkesztve ]

(#1048) California1 válasza pulguinha (#1044) üzenetére


California1
őstag

megjelenítés ,fényeffektusok, ott ki tudod kapcsolni ami nem kell

(#1049) California1 válasza pulguinha (#1045) üzenetére


California1
őstag

Eddigi tapasztalataim alapján,és véleményem szerint elviekben kibírja,pláne ha 2G-n akarod használni.
De amúgy per pill a mobilis piacon igen ritka az ilyen telo ahol reális esély van a többnapos használatra (ebben a szegmensben) Jah, én melegedést nagyon minimálist tapasztaltam

[ Szerkesztve ]

(#1050) jenei1994


jenei1994
addikt

Antutu teszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.