Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) bandr


bandr
csendes tag

Sziasztok

Észrevettem az aláírásokból, hogy aki PA-t használ, az a 8-as build-et használja. Van valami oka, hogy nem a legújabbat ?

(#38002) norbert1998

Oké értem. Még egy kérdés .207-es kernelt simán flashelhetem PA-ra?

[ Szerkesztve ]

(#38002) norbert1998 válasza bandr (#38001) üzenetére


norbert1998
veterán

Az, hogy a frissítés lényege zipben feltehető a teljes rom nélkül

(#38003) amisis


amisis
aktív tag

Na visszajött az SP Cordon kezeiből :C
Kamera gomb cserélve, megvagyok elégedve. :R

Apple iPhone 8 Plus

(#38004) air válasza Jeffi (#37999) üzenetére


air
nagyúr

xda-n dicsérik, de még elég "kezdetleges", mivel elkezdték újraírni teljesen az alapoktól.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38005) Jeffi válasza air (#38004) üzenetére


Jeffi
aktív tag

Akkor még várok vele inkább.. :D

X1X

(#38006) sgeza válasza Ferelson (#37997) üzenetére


sgeza
veterán

Lehet, hogy elég lett volna az adatait törölni, és akkor is megjavult volna. Ez csak tipp persze.

(#38007) PAINfájdalom válasza Jeffi (#37999) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Én azt használom, nekem jobban bejön, mint a CM és a PA. Az extra fícsőrökből sok ki lett szedve, mert a ROM készítői az elejéről kezdik felépíteni, de még így is van bent annyi mint a CM-ben, meg pár a PA-ból. Semmi hiba nincs benne, csak a hangerő, amelyik az összes lb-s custom ROM-nál. szerintem egy próba erejéig nyugodtan tedd fel, aztán majd meglátod bejön-e. A PA, CM és PAC között nagyjából csak a fícsörök a különbségek, mert sebesség, multitask alapján ugyanazok.

Más: minap megint előjött a sárgásodás az új .207-es kernellel és most még durvább volt. Teljesen elsárgult, majd feketébe ment át és jó 10 sec-ig tartott. Ezek után nem tudom mire volt jó az új kernel :(

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#38008) norbert1998 válasza PAINfájdalom (#38007) üzenetére


norbert1998
veterán

én nem tapasztallom már egy jó 3-4 hete(kopp-kopp-kopp), 205-el is megszűnt

(#38009) Jeffi válasza PAINfájdalom (#38007) üzenetére


Jeffi
aktív tag

Egye fene, kipróbálom. :D Úgyis ráérek most :) De még egy kérdés: Témázni lehet ezt is?

[ Szerkesztve ]

X1X

(#38010) Joccc07 válasza norbert1998 (#38008) üzenetére


Joccc07
addikt

A sárgulás a .205-el jött

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#38011) air válasza PAINfájdalom (#38007) üzenetére


air
nagyúr

Én PA alatt sosem találkoztam ezzel a sárgulási jelenséggel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38012) nikos21 válasza amisis (#38003) üzenetére


nikos21
aktív tag

dettó :C

(#38013) Logeeen válasza norbert1998 (#38000) üzenetére


Logeeen
senior tag

De van. Én használom. :DD
Semmi gondom vele.

#Xiaomi 13T#

(#38014) jansky1 válasza oliwire (#37989) üzenetére


jansky1
senior tag

nokia x6-osom miért tudta jelezni? nem értem. egyet csippantott a kicsöngés elején, meg ki is írta, hogy várakozok. ez meg nem tud ilyet? ne vicceljünk már.

(#38015) norbert1998 válasza Joccc07 (#38010) üzenetére


norbert1998
veterán

Tudom, de nekem azzal is megszűnt, és a 207-ben még nem is láttam még.

(#38016) PAINfájdalom válasza Jeffi (#38009) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Persze hogy lehet.

norbert1998, air! Anyám egy ugyanilyen SP-t vett, csak ő feketében, mert nekem nem tetszett már a fehér, és cseréltünk. A fehér tavaly júniusi, a fekete márciusi. A fehéren semmi hibát nem tapasztaltam, nem volt a képernyő villogás sem, a sárgásodás sem és a telepítéskori lassulás sem. Ehhez képest ez a fekete sárgul és amikor app települ, akkor jó 5 másodpercre halál van a telefonnak. Ezért úgy gondolom, hogy biztos különbözik hardveres szinten a két telefon a fekete kárára. Eddig csak Sony/ Sony Ericsson telefonom volt, a márkahűség miatt és eddig nem volt eszemben más telefont venni. Azonban mióta SP-m van, elkezdett ez a hűség meginogni és erősen kacsintgatok a xiaomi háza felé, meg a kínai piacot is figyelgetem. Ha nem javul a helyzet, akkor miután lejár a hűség, valószínű kínai lesz az utód, vagy pedig egy Moto G, vagy a jövő évi középkategóriás Motorola.

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#38017) norbert1998 válasza PAINfájdalom (#38016) üzenetére


norbert1998
veterán

És a 207? Azzal is? Mást nem nagyon kérdek, mert még a te írásaid alapján tanultam, szóval... :DD Gondolom értesz hozza :D

(#38018) HD5570


HD5570
aktív tag

Rejlik valami veszély abban, hogyha flashtool-al telepítem a (stock)4.3 helyére a (szintén stock)4.1.2-t ?
el lehet ezt rontani ? :DDD

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#38019) norbert1998 válasza HD5570 (#38018) üzenetére


norbert1998
veterán

Nemigen

(#38020) air válasza HD5570 (#38018) üzenetére


air
nagyúr

Nem. De minek csinálnál ilyet?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38021) HD5570 válasza air (#38020) üzenetére


HD5570
aktív tag

Rengeteg játék nem indul,vagy rosszabbul fut 4.3 alatt.Még megvárom a 12.1.a.1.207 Update-t ha az sem segít akkor Kénytelen leszek visszarakni.

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#38022) PAINfájdalom válasza norbert1998 (#38017) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

A még rosszabb sárgulás a 207-el volt. A 205-ös csak 1-2 másodpercig sárgult, az nem volt ilyen vészes.

(#38021) HD5570
Nem kell megvárnod a 207-et, szedj le egy ftf fájlt és teheted is fel flashtoolal.

[ Szerkesztve ]

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#38023) norbert1998 válasza HD5570 (#38021) üzenetére


norbert1998
veterán

Vagy tégy cm11 szerűt. Az még jobb.

Pain: nálam nem csinalja

(#38024) PAINfájdalom válasza norbert1998 (#38023) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

A cm11-nek nálam kicsit gyengébb volt a grafikai teljesítménye. Van egy játék, amire rá vagyok most kattanva, a colossatron. Amikor fővárost pusztítok, rengeteg robbanás, meg lézer van és cm, meg pa alatt akkor visszaesett az fps kb. 10re, gyári illetve pac alatt ilyet nem tapasztaltam

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#38025) Jeffi


Jeffi
aktív tag

Hogy működik ez az OTA update? Valaki leírná nekem? (működik egyáltalán? xdd)

X1X

(#38026) norbert1998 válasza Jeffi (#38025) üzenetére


norbert1998
veterán

Cm11 alatt nem :D

Pain: hát akkor nem tudom... ART? Nekem mintha jobban futná KitKat alatt a cucc. Bár nem használok artot. Nincs flash úgy, az még azért néhanapján elkél

(#38027) alansmithee


alansmithee
tag

CM11et teljesen szétviszi az ébresztő... már az elejétől kezdve csinált olyat hogy ébresztést ha kinyomtam eltűnt az alsó navigációs valamit felül az értesítési sáv aztán kaptam cuki kis ablakot hogy a com.android leállt... OK aztán lezárta magát és feloldás után meggyógyult... nah ez ma reggel második alkalommal nem történt meg... nekiállt ébreszteni.. kijelző nem éledt fel a bekapcsológombra... fantasztikus élmény félálomban tpu tokot és hátlapot feszegetni hirtelen hegyes tárgyat kerensi amivel reset gombot lehet nyomni... mit csináljak vele?

(#38028) PAINfájdalom válasza norbert1998 (#38026) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Art-ot én sem használom, mert az xposed nem megy vele és van pár modul, ami kell nekem, hogy jól érezzem magam :DDD

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#38029) vajdamernye


vajdamernye
csendes tag

Nekem a 205-össze van fenn,és azóta a gyári fényképezővel nem lehet zoomolni.Mi lehet az ok?

(#38030) vajdamernye


vajdamernye
csendes tag

205-ös!

(#38031) taky023


taky023
tag

Sziasztok!

A napokban olyan probléma merült fel, hogy a telefon (Android 4.3, 12.1.A.1.205) akksija iszonyat gyorsan lemerül.

Általában reggelente töltöm fel a készüléket, estefelé járok el futni egyet, amihez használom a Runtastic-et és nyilván vele együtt a GPS-t is. Ezt követően, mivel hallottam már a beragadó GPS-ről, külön kézzel be- és kikapcsolom a GPS-t, majd a telefont is újraindítom (agyam eldobom ettől a módszertől is...). Éjszaka STAMINA-móddal együtt lazán leszippant valami 50-60%-ot az akksi energiájából, reggel pedig a gyönyörű piros villogás és a 2-3% fogad.

Szerintetek mi állhat a háttérben és hogyan lehetne kezelni a problémát? Ha nem muszáj, akkor nem gyalulnám le a rendszert, mert olyan jól belaktam... persze legvégső esetben ezt is bevállalom. ;)

Köszönöm szépen előre is a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#38032) oliwire válasza vajdamernye (#38029) üzenetére


oliwire
őstag

Nem tudni, most néztem meg, de nekem lehet, manuálisban is automatikusban is. Nálad lehet a gond. próbáld meg a Beállítások --> Alkalmazások --> Mind-ben kikeresni a Kamera appot, majd ott törölni az adatokat, és reboot, lehet megoldja.

(#38031) taky023

Ne használj staminát, mert lehet pont az a gond. Valami küszködik, hogy ébren maradjon a Stamina meg épp hibernálná és ez a folytonos "harc" meríti a telefonod. Egyébként Wakelock detector appal ki lehet deríteni mi tartja ébren, advanced mód legyen bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#38033) toppet


toppet
csendes tag

Sziasztok!

Le tudná valaki írni röviden, hogyan tudom visszaállítani a telefont CM11-ről teljesen az alap 4.1.2-es firmware-re?

Jól gondolom, hogy ez: C5303_T-mobile_HU_12.0.A.2.254_Sony.ftf kéne hozzá, és ezt kell csak flashtool-al ráfleshelni? Vagy esetleg más teendő is van?

Egy linket is kaphatnék a .ftf fájlhoz, mert kerestem a hozzászólások között, viszont amiket találtam google docs linkeket egyik sem érvényes már.

Előre is köszönöm a segítséget!

szerk.: az első hozzászólásban levő leírások egyikéből egy ilyet sikerült letöltenem nem tudom, hogy ez is jó-e : C5303_T-mobile_HU_12.1.A.1.205_KernelOnly.ftf

[ Szerkesztve ]

(#38034) Melack válasza toppet (#38033) üzenetére


Melack
veterán

"KernelOnly.ftf" - az nem lesz elegendő.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38035) jety91 válasza alansmithee (#38027) üzenetére


jety91
őstag

rakd teljesen ujra, valami nem klappol nalad

(#38036) oliwire válasza toppet (#38033) üzenetére


oliwire
őstag

Az téma összefoglaló végén van szinte minden firmware verzióból telekomos ftf és egy xda link is amin további más régiós ftf-ek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#38037) toppet válasza oliwire (#38036) üzenetére


toppet
csendes tag

Rendben köszönöm szépen, megtaláltam!
Akkor elég csak azt felflashelni és kész?

(#38038) oliwire válasza toppet (#38037) üzenetére


oliwire
őstag

Így van, van a téma összefoglalóban darvinya kolléga leírása, amit használhatsz.

(#38039) toppet válasza oliwire (#38038) üzenetére


toppet
csendes tag

Sikerült, még egyszer köszönöm a segítséget!

(#38040) oliwire válasza toppet (#38039) üzenetére


oliwire
őstag

Szívesen :)

(#38041) oz82 válasza taky023 (#38031) üzenetére


oz82
senior tag

Szia!

Én a Beállítások/ helyszolgáltatásokat kikapcsolom mindíg, mert az szívja az akksit.
Ha kell akkor bekapcsolom, ennyi. Sajnos sokszor kell nekem is a Sporttracker/ net alapú GPS miatt, de hát ez van.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#38042) sgeza válasza vajdamernye (#38029) üzenetére


sgeza
veterán

Minek zoomolni? Az úgyis csak digitális, majd visszanézéskor ránagyítasz.

(#38043) oliwire válasza sgeza (#38042) üzenetére


oliwire
őstag

Én csak akkor használtam, mikor egy nagy előadóban a tanár kivetített valamit az egyetemen, és azt fényképeztem zoomolva, hogy ne utólag kelljen mindig belenagyítani, kivágni. Egyébként másra nem is nagyon tudtam.

(#38044) Tome08


Tome08
tag

ó-ó valami nagyobb baj van épp :S

pár napja érzem, hogy nem az igazi a rendszer (gyári legfrissebb)
majd kikapcs után, úgy indult, hogy a rendszer nem válaszol....
ezért ma kikapcsoltam majd reset gomb és azóta kb folymatosan csak boot-ol....
volt több reset, de öt perc után se hajlando bekapcsolni....
Sony logo majd xperia logo megvan, majd csak futnak a fények és futnak...5 perc után se akarja elkapni a fonalat....

javaslat? hogy kéne újraélesztenem ....már nem garos :(

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#38045) oliwire válasza Tome08 (#38044) üzenetére


oliwire
őstag

Flashtoollal tegyél rá frissen egy 205-ös ftf-et és szerintem jó lesz :) majd utána újra telepítgesd vissza az alkalmazásaidat

(#38046) sgeza válasza oliwire (#38043) üzenetére


sgeza
veterán

Azt egyébként tilos, hacsaknem járult hozzá a tanár... :))

Csak a hangerő gombokkal nem zoomol, vagy kétujjasan sem?

(#38047) Tome08 válasza oliwire (#38045) üzenetére


Tome08
tag

köszi ráprobálok, hátha
nagy nehezen sikerül elérnem, hogy most kikapcsolt állapotba legyen ....
de már vagy negyed órája nem érkezett "emma"tol meg a visszaigaolo mail....így be se tudok lépni :....

fúúú de fákkk, így még sose tojta össze magát.... :(((

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#38048) oliwire válasza sgeza (#38046) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem zoomol :) amúgy mindig meg volt engedve a tanár által, sőt, kiderült, hogy felesleges volt, mert utána ideadta elektronikusan :D

(#38047) Tome08

Az már rossz, hogy emmáról beszélsz. Olvasd el az összefoglalót, a flashtool részt. Összekeverted a másikkal.

[ Szerkesztve ]

(#38049) Jeffi válasza norbert1998 (#38026) üzenetére


Jeffi
aktív tag

Na igen, azt elfelejtettem írni hogy PAC ROM-alatt. xd

X1X

(#38050) Elekes22


Elekes22
csendes tag

Sziasztok a power off gomb eggyik fele egy kicsit be van ragadva be kuldjem a szervizbe vagy ne?
Es meg valami miert nem tudok jatszani a rr3-on? Allandoan kidobal lefagy pedig van 300 400mg ram szabad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.