Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) Kapanyél válasza leslieke (#3997) üzenetére


Kapanyél
őstag

Igen? :U
Az enyém tökfekete...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4002) Karma válasza Kapanyél (#3998) üzenetére


Karma
félisten

Ez a dialógus meg dísznek van, mi?
Le kell görgetni, jobb alul ott a zászló.

“All nothings are not equal.”

(#4003) Kapanyél válasza Karma (#4002) üzenetére


Kapanyél
őstag

OK, a házikóra kattintva a főoldalon eldugva tényleg ott van. Sorry!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4004) leslieke válasza Karma (#4002) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez az! Erről beszéltem, vagyis ezt próbáltam leírni!

Kapanyél akkor a tied is a ritkaság kategória, a Samu első körben ebony gray színben szállította, már amennyire én tudom.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4005) Kapanyél válasza leslieke (#4004) üzenetére


Kapanyél
őstag

A vicc az, hogy nekem először föl sem tűnt, hogy nincs benne a szürke sáv, ami leginkább tetszett a képeken... :(((
Szóval ha valaki a feketére van ráizgulva, az a 220Voltnál vegye.

Más:
Valaki próbálta már az NDrive-ot? Vajon PNA-ra szánt verzióhoz való Magyarország térképet megeszi?

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4006) AS


AS
félisten

Készül a Bada 1.1 ami támogatja a : Adobe Flasht......meg persze még egyéb pár dolgot .
Csak nem tudom mikor jön..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4007) zack


zack
nagyúr

Nagyon hajlok arra, hogy 1-2 napon belül megveszem. :K 84k lenne újonnan. Nagy dilemmába vagyok, mert vagy ezt veszem, vagy N86-ot 2 éves magyar garival 65k-ért. N86-ot még nem használtam, és kicsit bennem van hogy ki kellene próbálnom.
De ugyanakkor a Wave-ért csak +20k kellene kifizetnem, ami nem lenne probléma.
Tehát csak döntenem kellene. Az N86 egy nagyon jó okosteló, ami 2 év magyar garis, míg a Wave-et boltos garival venném, ami csak 1 éves gar, viszont felér egy gyártóival is akár (PartNero), mégis el vagyok bizonytalanodva mitévő legyek.
A szívem a Wave felé húz, mert ez lenne az igazi előrelépés I8910HD,Omnia2, W995 után.

Azt azért megkérdezném, hogy a zenelejátszás mennyire profi egy Walkman telóhoz képest? Mert ez egy fontos szempont számomra sok más mellett. Nem is a funkciókra vagyok kíváncsi, hanem a hangzás minőségére.
Azt tudom, hogy az N86 ebből az aspektusból állja a sarat... sőt. HBH-DS980 BT fülessel jobban szólt mint a W995. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4008) anrab válasza zack (#4007) üzenetére


anrab
addikt

"Nagyon hajlok arra, hogy 1-2 napon belül megveszem."
Én is! :)

[ Szerkesztve ]

(#4009) Deeday válasza Kapanyél (#3990) üzenetére


Deeday
senior tag

Menjél vissza 4-8 oldalt van 2 link egyik a Real football oda kattints és be fogja hozni az angol apps ot neked ott megtalálod a sport kategóriába az NFS-t

LG G4

(#4010) kcst válasza anrab (#4008) üzenetére


kcst
tag

Hát csak hajoljatok! :D

Minél többet adnak el, annál jobban fut majd a szekér, több progi lesz stb.

Öngerjesztő folyamat... :K

iPhone 4 32 GB

(#4011) zack válasza anrab (#4008) üzenetére


zack
nagyúr

Menjünk együtt kézenfogva PartNero-ba? De semmi buzulás! :DDD :DDD
Ha már a tévéink is "testvérek" a telóink is legyenek azok. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4012) kcst


kcst
tag

Kedves Guruk!

Lehet, hogy butaságot kérdezek, de nem keresgélhetnénk mi a régebbi java-s progik között magunknak? Vagy azok teljesen oprendszerfüggőek?

Felröppent itt nehány Wave-en is használható csoda (Palringo, egyszerűbb navi program stb.) Ezeket tuti nem badára készítették, mégis mennek rajta (nekem kicsit furán is néznek ki, mintha kisebb képet nagyítanék ki a kijelzőre, olyan kocekás... :D

De elkezdett járni az agyam... ha ezek mennek, mehetnek mások is, nem? Hmm...

Szerintetek?

iPhone 4 32 GB

(#4013) SirDöme válasza anrab (#4008) üzenetére


SirDöme
tag

Én is! :)) Megkapom a pénzt a nyári munkámért, és rohanok ezért a gyönyörűségért! (Még jó, hogy rátaláltam, mert eddig másik volt a kiszemelt :B )

SAMSUNG Wave I

(#4014) Karma válasza kcst (#4012) üzenetére


Karma
félisten

Persze, több mint valószínű hogy mennek. Úgy tűnik az MVM egy nagyon jó futtatókörnyezet a Java ME programokhoz. Szóval ha van valami jó cucc, csak hajrá.

“All nothings are not equal.”

(#4015) AS válasza kcst (#4012) üzenetére


AS
félisten

Bada kiválóan futtatja java alkalmazásokat :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4016) Kobe válasza zack (#4007) üzenetére


Kobe
veterán

ha ez megnyugtat, nekem ez az első okostelefonom, előtte max nokia 6300, sony ericson w310i, samsung u800, stb volt, és 2 napja folyamatosan meglepődök azon, mennyire okos és következetes : szinte mindenben rávezet arra, mit kellc sinálnod, merre kell lapoznod, mit hogy kell átrendezned. Nekem nokiaknal ez nem jött le annyira. Bővíthető, de ember legyen a talpán aki kezesjószággá akarja tenni. itt viszont annyi apróság és figyelmesség van a szoftverben, hogy gyakorlatilag lehetetlen mellényúlni vele.

A zenéről: épp most tesztelgettem. Szerintem eddig sem szarral guritós kombóval toltam - samsung k3 + sennheiser cx300 + spéci firmware sokféle beállítással, de meglepődtem mennyire szebben szól defaulton a wave. Egyszerűen jobbak a mélyei és jobban belesimul az énekhang a háttérzenébe is. a K3 is ütős, de ott még a legjobb rock presettel sem sikerült igazán pontos és mély mélyeket kicsikarnom (pedig cx300ban van potenciál bőven, előtte a sony e w310imben található emgabass funkció hiányzott....waveben kb a default az SE-k bass és mega bass tartománya között van)
A gyári füles....hát....átlagos....Semmi extra, nekem kicsit bumfordi a sennheiserhez képest, a kábel is vastagabb, de jó minőségű, de már ránézésre is jobban gyűrődik,a füles maga meg túl steril hangzású, lehet hallani a tartományokat de nem igazán áll össze koherens zenévé, az ének túl közelinek hat a háttérben valahol duruzsoló szólamokhoz képest, a magasabb hangok talán kicsit túl csilingelősek és hiányzik a dübörgős mély.
A szoftver meg....simán kezelhető, gördülékeny, nem akad, és még jól is néz ki. De pl nem árt tényleg cover art al és metadataval jól felszerelt albumokkal telipakolni a telót, akkor még látványosabb/még jobban áttekinthető

[ Szerkesztve ]

(#4017) kcst válasza Karma (#4014) üzenetére


kcst
tag

Esetleg tucc-tucc olyan oldalt, ahol hozzám hasonló lámák különösebb keresés nélkül találnak java-s hasznosságokat? :DDD

Android-os kánaánból nem lehet szemezgetni? Nekik is biztos van "Apps" oldaluk...

iPhone 4 32 GB

(#4018) Scotty


Scotty
tag

Sziasztok! Kérdés: a beágyazott flash videókkal hogy boldogul? Pl. indavideo, sportmotor.hu

(#4019) anrab válasza zack (#4011) üzenetére


anrab
addikt

:D

(#4020) anrab válasza SirDöme (#4013) üzenetére


anrab
addikt

először az lg minit néztem ki, majd rátaláltam az igazira :)

(#4021) fatty válasza kcst (#3988) üzenetére


fatty
aktív tag

En ebay-en rendeltem hydro gel-nek nevezett tokot + foliat, 1700huf postaval. Lehet hulladek lesz, majd kiderul. Szilikon is van hasonlo arban, minden szinben.

(#4022) kcst válasza fatty (#4021) üzenetére


kcst
tag

Külföldről jövő postával együtt? Tényleg? Hmm... Én is néztem, de meguntam a keresést, annyi találat van. Én Vaterához vagyok szokva... :D

iPhone 4 32 GB

(#4023) opi064 válasza zack (#4007) üzenetére


opi064
tag

Szia! Ezt már leírtam itt régebben. Nokia 5800-ról váltottam, (ami ugye zenetelefon). AKG 414 fejhallgatóval hallgattam azt is, ezt is. SOKKAL JOBBAN SZÓL A WAVE! Hangerőben is, de nem ez a lényeg, hanem sokkal szebben. A nokiának olyan "bumm-bummos" mélyei voltak, ennek meg csodálatos, meleg brummogó mélyei. A basszusgitár nagyon jól áll neki! A magasai élénk, tiszta, könnyeden szólóak. (pl. Mike Oldfield: "Tubular bells"-jét szívesebben hallgatom rajta, mint a szobai cuccon, pedíg az is jó!) Az egymás után belépő csilingelései zseniálisak. Azt érezni, hogy a Samu beletette a sok év alatt szerzett mp3-játszós tapasztalatait. Úgyhogy: Hajrá, szaladj a Wave-ért, nem bánod meg. Én a Nokia után elsősorban az igényesség és a minőség érezhetőségét élvezem. (sosem voltam samsungos, sőt, régebben, ha a kezembe akadt valami ismerősé, egyenesen rosszul voltam tőle. Ez a Wave, no meg az oprendszer, valahogy marha jó lett. Ha még nem volt a kezedben és úgy megfogsz egyet, garantálom azt mondod: ok, ez kell nekem...

(#4024) fatty válasza kcst (#4022) üzenetére


fatty
aktív tag

ebay.co.uk-n nezd 1-2 font a posta. Az arat a forint gyengesege azert megdobja, de igy is olcsobb mint nalunk.

(#4025) jozf válasza kcst (#4017) üzenetére


jozf
tag

java téren esetleg ezt néze meg [link] :)

(#4026) csimmasz válasza kcst (#4012) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Hali.
Én próbálgatom a java-s progikat rá.

Itt találtam párat[link]

Vagy itt:[link]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#4027) Kobe


Kobe
veterán

a telefon elvileg 2 gigás. Beleraktam 1 gigás microsd kártyát (csak ez volt kéznél), a közös szabad memória így is alig 5-600 mega.
Kérdés: hol tudom pontosan lecsekkolni, a telefon memóriájából mennyi van, illetve ebből 2Gből lejön a szoftver és ha igen tényleg elvenne 1,4 gigát ?

(#4028) zack


zack
nagyúr

Hát..köszönöm a véleményeket! :R Hiszek nektek. Délelőtt lehet elugrom érte. :K

Én sem bízom a véletlenre egyébként, ezért is kérdeztelek titeket.
Van komoly 35k Sony fejhallgatóm, van Sennheiser CX500 is, és van SE HBH-DS980 is. Szóval tényleg sokat számít a zene! :K

Kedvet kaptam a Wave-hez a véleményeket olvasva. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4029) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ha csatlakoztatom a géphez a telefont és felhív valaki, akkor nem az általam beállított alapértelmezett hang szól, hanem valami gyári hang. Más találkozott már ezzel? Be lehet állítani, hogy mégis az szóljon, amit én akarok hallani??

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4030) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Hm...
Feltelepítettem egy java MSN progit. Installálás után egyből futtatta is. De miután kiléptem nem találom. Nem tudom honnan kell indítani? Nincs az ikonok közt :(
Újra is indítottam

(#4031) leslieke válasza Mandarinn (#4030) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A játékok közt keresd. A javas cuccok mind odakerülnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4032) Deeday válasza zack (#4028) üzenetére


Deeday
senior tag

Nekem van egy CX 300 as fülesem ,de szerintem a samu gyári fülese is gyönyörűen dinamikusan és torzítás mentesen szól.
Nekem Iphone 3G-m volt előtte és nekem is fontos a zene mert zene mániás vagyok és elég jó a hallásom is szerintem szebben szól mint az iphone. Ha csak ez tartott vissza bátran vedd meg. :) Én ismét hangsúlyozom nem bántam meg hogy az Iphone-t erre cseréltem le! Igaz majd csak novemberbe lesznek komolyabb programok rá de kivárom ha beleroskadok is :D

LG G4

(#4033) Mandarinn válasza leslieke (#4031) üzenetére


Mandarinn
senior tag

óóóó
És tényleg! Nagyon köszönöm! :) :R :R :R

(#4034) kcst válasza jozf (#4025) üzenetére


kcst
tag

csimmasz + jozf Köszönöm!

iPhone 4 32 GB

(#4035) Kis@ válasza Kapanyél (#4001) üzenetére


Kis@
tag

Én úgy tudom, hogy Magyarországra csak az Ebony-Gray jött hivatalosan. Ha megnézitek Black-et csak bolti vagy Eu-s garival lehet kapni mindenhol. Míg gyári garival csak szürkét tudsz venni. Kiváncsi vagyok, hogy a bordó (barna?) mikor lesz kapható, nekem az tetszene nagyon.

Apropó, amikor azt írják a boltok, hogy magyar gari, akkor az gyári garit jelent?

Kis@

(#4036) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Vigyazzatok ra, vegyetek tokot v ne ejtsetek le. En betortem a kepernyot :((
Lesett, kicsuszott a zsebembol mikor ultem. A kameranal ( elolapi) betort, es pokhaloszeruen futnak a repedesek. Sztem pont vm kavicsra eshetett. A menu gombjabol is letort kis darab. De hibatlanul mukodik, most is arrol irok

[ Szerkesztve ]

OK

(#4037) AS válasza Z_A_P (#4036) üzenetére


AS
félisten

:( AZ nem jó az új teloknak ez hátránya.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4038) user137 válasza Z_A_P (#4036) üzenetére


user137
őstag

részvét :(

(#4039) peterk válasza Z_A_P (#4036) üzenetére


peterk
senior tag

Hú, sajnálom. :( Remélem "csak" egy előlap csere lesz belőle, az LCD panel sértetlen maradt.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4040) erdoke


erdoke
titán

Szomorúan vettem tudomásul, hogy a kijelző fényereje nem változik a külső fényviszonyoknak megfelelően, bár hardveresen ehhez minden adott. Mi a legegyszerűbb módja a fényerő állításnak? Van vmi widget rá, vagy gombra lehet programozni?
Másik kérdés: Hogyan tudom az összes, vagy több kijelölt üzenetet olvasottá tenni?

A legjobb aláírás a héten

(#4041) user137 válasza erdoke (#4040) üzenetére


user137
őstag

a fényerőszenzort még nem használja a szoftver (várunk...) és sajnos csak a beállítások menüből elérhető. cserébe nekem 2-esen van és napszemüben is látom rekkenő világosban.

az üzeneteket meg el kell olvasni :C

(#4042) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Vodafon-os verziónál mi a helyzet a frissítésekkel? Ott is korlátozva van, és várni kell mire kiadják a saját verziót, mint a T-nél? :F
Amúgy Voda-nál van bármilyen hátrány a szoftverrel kapcsolatban egy független telóhoz képest? :F

(#4043) peterk


peterk
senior tag

Ezen a linken a Wave, Galaxy S és az új iPhone 4 összehasonlítását végezték el, elég hosszan mutatják a kijelzők közötti különbséget. Háát... Ahhoz képest, hogy csodákat olvastam az iPhone új kijelzőjéről, nekem a Galaxy S és a Wave képe is kontrasztosabbnak, a színei élénkebbnek tűnnek, néhol nem is kicsivel. A menü/desktop-nál még nem is, de a képeken és főleg a video-nál és a játékoknál elég nagy a különbség.

Bár mindennap látom a Wave-em képét és el is vagyok ájulva tőle rendesen, azt nem gondoltam volna, hogy az új iPhone-énál is jobb lesz.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4044) zack válasza peterk (#4043) üzenetére


zack
nagyúr

Nem értek egyet veled ebben a kérdésben. Egyrészt ez egy felvett video ami 720p. Ez alapján nem lehet véleményt alkotni. De ha már ez alapján "össze kell ütnöm" egy saját véleményt, azt mondanám, mind a három kijelző profi. A Samuknak kicsit hidegebbre vannak állítva a szinei, míg a 4G-nek melegebbre. Ez pedig olyan dolog hogy ki mit szeret. Én pl. a hidegebb szineket (kékes fehér) jobban szeretem, mint melegebbeket (sárgás fehér). De van aki pont fordítva látja.
Másrészt pedig a túl kontrasztos kijelző egyik nagy hátránya az lehet, hogy a megjelenített kép részletgazdagsága itt-ott elveszik. Ezért jó az arany középút. Valószínűleg élőben kevesen fogják egyszerre összevetni a 4G-t a másik két Samuval. Külön-külön megnézve pedig nem lesz nagy különbség a három kijelzőt összehasonlítva.

Úgy fogalmaznék...illett volna Jobs papának egy jobb kijelzőt "összeszögelni", ha már ennyire pofátlanul árazták be a 4G-t, mert a 84k Wave bizony bizony...pariban van vele. Szóval nem látom jobbnak a 4G kijelzőjénél S AMOLED-et viszont rosszabbnak se. Ez sztem bőven elég pozitív kritika. Persze nincs kizárva hogy szebb a S AMOLED, de ebből a videóból még korai ezt leszűrni. Valószínű javulni fog még mind a két gyártó LCD szoftvere amitől minimálisan még a látvány is változhat.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4045) zsltb válasza mandala72 (#3950) üzenetére


zsltb
csendes tag

Csak azért regisztráltam,hogy a főnökömnek megkérdezzek néhány dolgot
muhaha zsír

(#4046) zack


zack
nagyúr

Itt viszont még a vak is látja 720p felbontásban a baromi nagy szakadékot az X6 kijelzője és a Wave között. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4047) Kobe válasza Kobe (#4027) üzenetére


Kobe
veterán

4027-re valaki ?

a problémám, hogy "elvileg" 3 giga kellene rendelkezésre álljon, feltettem 3-4 számot (16 mega) egy sorozatrészt (354 mega) és az NFS-t (97 mega) ehhez képest a közös memóriából így is csak 660 mega szabad.....érdekelne hova lett a közel 2 giga

[ Szerkesztve ]

(#4048) Kapanyél válasza erdoke (#4040) üzenetére


Kapanyél
őstag

Biztosan van benne "fényerő szenzor"? A gyáriak közelség érzékelőnek írják (már ha arról a két pöttyről van szó, ami az előlapi kamera mellett van), ami bár egy infraledből és egy fotodiódából áll, közel sem biztos, hogy ez utóbbi alkalmas annál többre, mint amire jelen pillanatban való.
Persze, jó lenne, ha ilyet is tudna, nem vitás. De szerintem már kezelné a szoftver.
(Ezt az is alátámasztja, hogy pl. az Internet böngészőbe külön beleprogramozták a fényerőállítási lehetőséget, amire nem lett volna szükség, amennyiben tényleg fényerőszabályzó is kerül bele.)

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4049) Karma válasza Kapanyél (#4048) üzenetére


Karma
félisten

A marketinganyag szerint ambient light sensornak is kene benne lennie.

“All nothings are not equal.”

(#4050) leslieke válasza Kobe (#4027) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van, a belső memória egyben az oprendszer memóriája is. Nekem most 539K elérhetőt jelez, NFS és néhány kisebb alkalmazás+mp3+kép van rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.