Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3801) pitimany válasza Karma (#3783) üzenetére


pitimany
tag

Ha az időzónát manuálisan Budapest GMT+1-re állítom helyesen mutatja a napló az események időpontját, viszont az automatikus időfrissítés lehetősége megszűnik.

(#3802) clacika válasza Kobe (#3796) üzenetére


clacika
csendes tag

Én is a trénél szeretném megvenni. Szóval meg tudnád nekem nézni, melyik verziójú szoftver fut rajta? Illetve, hogy a játékok közül melyeket tartalmazza a telefonod?

Huawei Ascend P6

(#3803) Paca2


Paca2
senior tag

hivatalos frissítés után szépen viszi a feliratokat filmeknél, hiba nélkül (bocs ha vki már írta)

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#3804) bogar001 válasza csimmasz (#3800) üzenetére


bogar001
csendes tag

Köszi!

(#3805) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Na kipróbáltam :D egy új flash kombót, eddig ez tűnik a legjobbnak:

Boot: JF1
Amss: JF2-JF4-JF5 (mindben ugyanaz)
Apps_Compressed: JF4-JF5
CSC: XDJF3
FFS: JF1
rsc1, rsc2: mindegyikben ugyanaz van
ShpApp: JF5 (full)

Facebook, Twitter, Asphalt van. PreConf-ot nem nyomtam, csak simán menüből átállítottam magyarra a nyelvet.
Aut idő frissítést kikapcsoltam, így át lehet állítani az időzónát Budapest GMT+1-re. Aut. frissítést visszakapcsolva restartot kért, azóta mindenhol okés az idő. (ez új feature egyébként, eddig nem indult újra, ha az órára az aut. frissítést bejelöltem)

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3806) csimmasz válasza bogar001 (#3804) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Szivesen. :)

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3807) Kobe válasza clacika (#3802) üzenetére


Kobe
veterán

nem tudom emgnézni mert épp az első hosszabb töltését kapja a kicsike, holnap meg tudom írni. Viszont ugye ez még tés szoftvernél is teljesen irreleváns hiszen a gyártó szoftvereit kiesen keresztül probléma-garanciavesztés nélkül pakolgathatod rá.
viszont egy külö jó pont a tervezőnek aki a védőfóliára pakolta rá a bada, wifi gps, stb feliratokat, nehogy rajta lehessen hagyni a fóliát pár hétig, ezzel is óvva az üveg kijelzőt :W

[ Szerkesztve ]

(#3808) leslieke válasza Kobe (#3807) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Töltés közben is nyugodtan bekapcsolhatod, a mai aksikat nem kell már úgy feltölteni első alkalommal, mint a régieket.

Nem fog karcolódni az üveg, emiatt nem aggódj.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3809) Quasi_modo válasza Kobe (#3807) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

épp az első hosszabb töltését kapja a kicsike
Felesleges hosszan tölteni, használd nyugodtan.

valami

(#3810) Kapanyél válasza Kobe (#3807) üzenetére


Kapanyél
őstag

A hátáról, vagyis az akkufedél fölötti kis alumínium sávról ne húzd le a fóliát, hacsak nem vált le. Ugyanis én belefutottam abba a hibába, hogy azt hittem, bitangjó "firmware frissítést" dobok a kameramodulnak, ha lehúzom róla a védőfóliát. De kiderült, hogy a kamera optikája körül nem a fólia vége van, hanem éppenhogy ott kezdődik! Azaz ki van vágva egy lyuk a kameránál, hogy ne homályosítsa el azt. Amire rájöttem, már késő volt. Remélem, még időben szóltam. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3811) Kobe


Kobe
veterán

alapból nem húzom le a fóliát.
Pár perce kiírta a teló h teljesen feltöltve, első töltésnek ennyi is elég volna, ezeket nem kell már formázgatni ? :F
Apropó, memókártyát hol érdemes beszerezni hozzá minél olcsóbban ?

(#3812) AS válasza Kobe (#3807) üzenetére


AS
félisten

Kijelzőnek nem szükséges semmilyen fólia és nem is kel túl tölteni ez már nem az a korszak...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3813) peterk válasza Kobe (#3811) üzenetére


peterk
senior tag

Ezeknél az akksiknál már nincs formázgatás. Annyit és akkor töltöd amennyi jólesik, túltölteni sem tudod.

A firmware verzióra én is kíváncsi vagyok. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3814) Teaway válasza Kobe (#3807) üzenetére


Teaway
veterán

Mi a csudáról beszélsz??
A fólia sokkal sérülékenyebb, mint az üveg. Le vele!

Nincs itthon csokid??

(#3815) pitimany


pitimany
tag

Route66 frissítése után navigáció is elég kultúráltan működik.
Felismeri a telefont, ingyenesen lehet térképeket (navteq) épületeket, kamerákat, hangokat letölteni.
1 hónapos full Európa licenc 2800 ft.

(#3816) Kobe válasza peterk (#3813) üzenetére


Kobe
veterán

jf-2es van rajta

a sim kártyáimon rajta vannak a telefonszámok, névjegyek, azokat hogy lehet átrakni a telefonra ? nem nagyon találtam

(#3817) nVIPER válasza Kobe (#3816) üzenetére


nVIPER
senior tag

Névjegyekhez belépsz. A képernyő alján van 3 pont, megonyomod, majd névjegyek másolása. Sim-ről telefonra opció. Így látod mind a telefonon mind a Sim kártyáról is a számokat. Én ezt úgy kerültem el, hogy ebben a menüben a beállításoknál a felhasznált memórián belül a névjegyek megtekintése résznél, Telefont beállítást választottam. Remélem nem voltam bonyolult.

[ Szerkesztve ]

(#3818) kakuk100


kakuk100
őstag

Nincs ötletetek, hogy lehetne a hívóképek nagyságát legalább egy kicsit növelni?

(#3819) Pumpkinhead


Pumpkinhead
csendes tag

Van bármilyen lehetőség arra hogy legalább txt fájlokat tudjak írni/szerkeszteni a telefonnal?

(#3820) peterk válasza kakuk100 (#3818) üzenetére


peterk
senior tag

Nagyobb képet raksz be. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3821) Pola-Roid válasza peterk (#3820) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Gondolod, hogy az 5MP kepek kicsik a kijelzo felbontasahoz? :DDD

(#3822) Deeday válasza Pumpkinhead (#3819) üzenetére


Deeday
senior tag

Szerintem felmásolod az egyebek könyvtárba és megnyitod. Ha a pdf-et tudja kezelni akkor nem hinném hogy a txt-vel ne bírkózna meg!

LG G4

(#3823) Pumpkinhead válasza Deeday (#3822) üzenetére


Pumpkinhead
csendes tag

Szerkeszteni-írni akarok, nem megnyitni.

(#3824) csimmasz


csimmasz
aktív tag

Működö navigácios program!( ingyenes és magyar menüvel is rendelkezik!)

Innen:[link]

Idő hiányában csak annyit tudtam kipróbálni hogy a poziciomat megtaláltam,keresni tudtam a térképen de a navigálást egyebet majd holnap!

Ha valaktit érdekel,és szeret kisérletezni próbálja ki!

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3825) csimmasz válasza csimmasz (#3824) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Megy az utvonal tervezés is.
Bár ez is neten keresztül dolgozik ahogy látom.
Viszont amig megjelennek a hivatalosak addig el leszek vele. :))

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3826) Kapanyél válasza csimmasz (#3825) üzenetére


Kapanyél
őstag

Teljesen jó. Kár, hogy a Google Maps le van tiltva éppen.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3827) csimmasz válasza Kapanyél (#3826) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Jolenne valami offline navigacio,csak javan nemtudom hogy van e ilyesmi ami ingyenes?
Igazabol nem letkerdes a navigacio,csak bassza a csoromet hogy a telefonban benne a lehetoseg,csak nincs hozza alkalmazas.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3828) peterk válasza csimmasz (#3827) üzenetére


peterk
senior tag

Mi a baj a route66-el?

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3829) erdoke válasza peterk (#3798) üzenetére


erdoke
titán

Na ez az, egyelőre nincs döntés, és a Wave is esélyes. Ezért kukkantottam be ide. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#3830) csimmasz válasza peterk (#3828) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Az nem fizetos?
Raadasul amig ilyen keves ra a program kinalat,addig a felfedezes orome is megvan, ha valami programot sikerul ra rakni ami mukodik.

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3831) AS


AS
félisten

Ha jók az infók elkelt 1.000.000 Wave már :) Gratula Samsung hogy egy új OS el felszerelt készülék így fogy :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3832) Quasi_modo válasza AS (#3831) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát csak hadd szóljon, mert jövőre lehet, hogy én is erre a rendszerre váltok.

valami

(#3833) leslieke válasza AS (#3831) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha jó az infód, akkor ez tényleg szép teljesítmény a Samsungtól.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3834) Zolly1 válasza Zolly1 (#3715) üzenetére


Zolly1
csendes tag

Tud valaki valamit erre mondani:
Nekem mindig eltűnik minden (Telepített apps, fényképek, névjegyzék, beállítások). Akármit csinálok Pre-conf, Fw upp. A memória kártyán megmarad, de a telefon teljesen visszaáll alapra.
Erre van vallami megoldás?

Olvastam hogy többeknek is minden megmarad, ha firmware-t frissít.
Ez alapján csináltam, XXJEE-ről XXJF1-re. Utána később Ezt is.
De mindkettőnél teljesen törölt minden app-ot...

+Nem tudom, hogy csak nekem új, de észrevettem, hogy ha a névjegyzékben egy néven elhúzod az ujjad akkor elindítja a hívást.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact

(#3835) Kis@


Kis@
tag

Sziasztok!

Én most szeretném lecserélni D900-amat erre a csodára. A kérdésem a következő:

Ha Vodás simlock-os szerkentyűt veszek, akkor az általatok flash-elt ROMoktól elesek, és csak Vodás fw-t tudok feltenni? Frissülni fognak vajon a Vodás fw-k is? Vagy vegyek inkább függetlent? Hol? Melyik széria a legjobb? (IMEI stb)

Köszönöm.

Kis@

(#3836) yoogie válasza Kis@ (#3835) üzenetére


yoogie
aktív tag

Erre én is kíváncsi vagyok de, ha T-és szoftver fut rajta, ugyanúgy lehet rápakolni garancia vesztés nélkül gyárit?

(#3837) leslieke válasza Kis@ (#3835) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs flash-elt ROM!!! Mindenki a gyári ROMokat telepíti.

Kiesen keresztül te is tudsz frissíteni, és az semmilyen garanciavesztéssel nem jár!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3838) mandala72


mandala72
csendes tag

Sziasztok! Egy kis felvilágosítást szeretnék kérni tőletek! Az egyik kollégám már megvette a wave-et,a főnököm pedig nagyon szemez vele. Neki viszont alapvetően fontos,hogy van-e rajta normális navigáció?! Olvastam,hogy működik a route66 de azt is,hogy nem igazán jók és részletesek hozzá a térképek. Arról írtak már a neten,hogy készülőben van badára is az N-Drive,de ha jól tudom még nem elérhető. Kérem,hogy írja le nekem valaki aki használja a route66-ot,hogy mennyire használható a mindennapokban,ill. ha van rá más navi akkor azt is! Előre is köszönöm!

I8910HD + HTC HD2

(#3839) AS válasza mandala72 (#3838) üzenetére


AS
félisten

N-Drive akkor lesz ha lesz fizetős market itthon...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3840) AS


AS
félisten

Meg is van!
LInk

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3841) mandala72 válasza AS (#3839) üzenetére


mandala72
csendes tag

Szia. Köszi a választ,de ennél egy picit többet szeretnék tudni a navigációról ahogyan írtam is. Ezenkívül nem igazán arra vagyok kíváncsi,hogy hogyan és mikor lehet rátenni legálisan normális navigációt?! Túl régóta használok ahhoz okostelót,hogy fizetős navit használjak vagy,hogy azt tegyek fel másnak. De azért mégegyszer köszi. Remélem valaki ír egy kicsit bővebben a route66-ról is.

I8910HD + HTC HD2

(#3842) Deeday válasza mandala72 (#3841) üzenetére


Deeday
senior tag

Szerintem várjon még a főnököd a Wave -el ha navigáció is kell neki. Én azt olvastam hogy egyenlőre még nem lesznek feltört appok hozzá. Ez az egész bada dolog majd október novemberben fog igazán beindulni ha vége lesz a fejlesztői versenynek. Addig csak elvétve lesznek komolyabb programok rá. De törésről még nem tud senki semmit bár szerintem nem lesz annak sem akadálya :) A route66-ot meg ha samsung fan vagy ismerned kéne hogy nem egy nagy durranás ;)

LG G4

(#3843) AS válasza mandala72 (#3841) üzenetére


AS
félisten

Igen Főnöködnek jobb lenne I9000 Galaxy S ez esetben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3844) mandala72 válasza Deeday (#3842) üzenetére


mandala72
csendes tag

Szia! Köszönöm a korrekt és gyors választ! Nem nevezném magam samsung fan-nak még távolról sem! Sőt... Másfél évvel ezelőtt ha valaki azt mondja,hogy váltok nokiáról akkor nem hittem volna el. Most az ellenkezőjében nem hiszek! A route66-ot soha nem használtam mert symbianos samu HD-t és egy HTC HD2-őt használok. Hallottam róla,hogy nem igazán használható,de gondoltam biztosra megyek és megkérdezem itt! Mégegyszer köszi a választ. Én a magam részéről kivárom a Galaxy2-est!

I8910HD + HTC HD2

(#3845) Deeday válasza mandala72 (#3844) üzenetére


Deeday
senior tag

Örülök hogy segíthettünk :)
Amúgy Én is nokia imádó voltam addig míg meg nem vettem az Iphone 3G 16 GB omat. 1,5 évet használtam, csodálatos telefon az apple is. minden igényemet kielégítette, játékok navigáció zene minden. De meguntam és gondoltam váltok egy ilyen Wave-re és hát azthiszem nem bántam meg, hisz ugyanolyan komoly játékok és navigációk lesznek erre a badára is mint Iphone-ra. Szebb a képe sőt a zene is dinamikusabban szól mint iphone on, eszméletlen gyors és testre szabható készülék szerintem. Sok olyan program van benne gyárilag ami az Iphone-on csak jailbrakelés(hackelés) után ment rá. Ezeket a samu gyárilag be építette a készülékbe.

LG G4

(#3846) mandala72 válasza Deeday (#3845) üzenetére


mandala72
csendes tag

Ha ráérsz leírhatnád nekem,hogy ennél a telónál és op.rendszernél milyen előnyei vannak ha romot cserélsz rajta?! Illetve azt hiszem itt másképp nevezik de a lényeg ugyan az. Egyébként meggyőződésem,hogy a samu befuttatja tisztességesen ezt az op.rendszert és nem érdemtelenül. Szinte csak jókat olvasni róla. Nekem személy szerint a legnagyobb gondom vele a 3.3col-os kijelző! Persze tudom,hogy a superamoled és a multitouch kárpótol a méretbeli hiányosságokért,de egyenlőrre kivárok! Legalábbis próbálok,csak néha nagy a kísértés egy új telóra. Főleg mikor már egy jó ideje nem flash-eltem romot! :K

[ Szerkesztve ]

I8910HD + HTC HD2

(#3847) AS


AS
félisten

Need For Speed Shift nagyon durva! már 8 as szintű vagyok, ugyan az mint PC-n :R
Grafika is lehengerlő ehhez képest az asphalt5... nem nagy szám.
Eböl kiindulva nagyon durva játékok lesznek Badára :R
Nagy jövő van előtte. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3848) leslieke válasza AS (#3847) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az asphalt5 vezérlése érzékenyebb, mint az NFS-sé, vagy én vagyok béna. De az NFS-ben nekem is jobban megy. Már a második pályán, London(?) utcáin nyomulok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3849) erdoke válasza AS (#3847) üzenetére


erdoke
titán

Kérdés, milyen lesz a sebesség és a játékélmény a közepes/alsó vasakon, amik később jönnek badával. Persze SGX540-en minden hasít (1 órát?), de 530-on és WQVGA kijelzőn jó eséllyel sokkal gyengébben mutat majd.

A legjobb aláírás a héten

(#3850) Karma válasza erdoke (#3849) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem jó eséllyel kiegyensúlyozza az alacsonyabb felbontás a gyengébb hardvert. Inkább azt nem tudom, hogy milyen mély a nyúl ürege, meddig akarják még lefelé szétforgácsolni a platformot.

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.