Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19001) Karma válasza szupitijs (#19000) üzenetére


Karma
félisten

Ez.

“All nothings are not equal.”

(#19002) szupitijs


szupitijs
csendes tag

értem,köszi megérné frissítenem ji3/ji2 re ? :)

Üdv, Robi.

(#19003) anrab


anrab
addikt

megtudnátok mondani hogy találom meg a kártyán lévő kontaktokat? már egy félórája keresem a tel.számokat de sehogy nem találom.
eltűnt a telóról ahogy felraktam a JH3-at.
megvan az összes facebook meg google kontakt a névjegyekben de egyetlen tel. szám sincs.

(#19004) TomWexX válasza anrab (#19003) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha a simen tárolt számokat keresed:
Névjegyek - 3pötty - Beállítások - Felhasznált memória - Névjegyek megtekintése - Mind vagy SIM

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19005) szupitijs válasza szupitijs (#19002) üzenetére


szupitijs
csendes tag

jaigen

ji2/ji2 be más bug nincs a bill en kívül ? mert eddig se zavart az a bug :D

[ Szerkesztve ]

Üdv, Robi.

(#19006) Kapanyél válasza szupitijs (#19002) üzenetére


Kapanyél
őstag

A hálózati kapcsolatoknál most már végre fölajánlja a WiFi-t is, nemcsak a csomagkapcsoltat, ha valaminek szüksége lenne Netre. (Régebben meg csak a WiFi-t ajánlotta föl)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#19007) anrab válasza TomWexX (#19004) üzenetére


anrab
addikt

köszi meglett de egy db tel. szám sincs :F
eltűnt a telóról is, és a sim-ről is. nem tudom hogy :DDD vagy :D

(#19008) scapegt válasza gamek!ller (#18946) üzenetére


scapegt
senior tag

Igazából amit szeretnék, sajnos ide nem írhatom le. De én nem kötekedésből vagyok a fórumon mint te és nagyon barátságos társaid.

A szériaszámmal nem tudom hogy lehet visszaélni (adás-vételi szerződésem van a telefonról), de ha mégis megtörténik, az az én bajom. A másik pedig az, hogy "állatnak" nevezni valakit, aki ráadásul nőnemű, elég undorító és udvariatlan dolog (honnan is tudhatnátok). De hadd ne arről kelljen már olvasni a többi fórumtagnak, hogy ti itt bunkóztok. A hangnemmel pedig amit én megütöttem, szerintem semmi probléma nem volt, és ahogy láthatjátok, más is kifejezte nemtetszését irántatok :(((

(#19009) szupitijs


szupitijs
csendes tag

nekem nem adta be a kies a frissítést pedig a samsungwave.hu által leírtakat végigcsináltam,most frissítem magát a kiest

Üdv, Robi.

(#19010) ABal válasza Karma (#18948) üzenetére


ABal
őstag

Én meg csakis a saját regelős humorizálásomra gondoltam. De ezek szerint túl bonyolult volt a gondolatmenet :U

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#19011) TomWexX válasza scapegt (#19008) üzenetére


TomWexX
addikt

Gondolom rám mindez nem vonatkozik, mivel én semmi féle bántó dolgot nem írtam...

anrab: Én szóltam előre hogy törlődik minden! :) Mindenesetre a névjegyeket lementhetted volna, az semeddig nem tart!

gamek!ller: "Senki nincs itt kötekedés miatt van itt" - Húú bazz fogalmazásból 1.es :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19012) gamek!ller válasza scapegt (#19008) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kötekedik a hóhér.. Csak annyit mondtam, hogy ezzel a hangnemmel talán máshol kellene próbálkozni. Nem tudom észrevetted e, de a nép segíteni akart neked amire te támadással válaszoltál. Senki nem kötekedés miatt van itt, hanem azért, hogy megossza a tapasztalatait másokkal, illetve próbáljanak az arra érdemeseknek segíteni.. Jézusom.

"...és ahogy láthatjátok, más is kifejezte nemtetszését irántatok :(((" -> irántam biztosan nem.

TomWexX: Bocsánat, telefonáltam és gépeltem egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#19013) victorio79 válasza ABal (#19010) üzenetére


victorio79
tag

Nekem át jött a humorod... :)
Meg Libra bunkósága is. :((
Rosszkor voltál, rossz helyen. Aztán meg mindenki magára vette a dolgot. De szerintem már túl is tárgyaltátok.

"Si vis pacem, para bellum."

(#19014) Karma válasza gamek!ller (#19012) üzenetére


Karma
félisten

Mert nem olvastál elég alaposan illetve gyorsan - cenzúráztam magamat.
Most már tényleg fejezzük be.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19015) Kapanyél válasza ABal (#19010) üzenetére


Kapanyél
őstag

A humorod átjött mindenkinek, de ez a hozzászólásod nem volt teljesen érthető lépés...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#19016) gamek!ller válasza Karma (#19014) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Sorry, szvsz félreértettem valamit..

[ Szerkesztve ]

(#19017) anrab válasza TomWexX (#19011) üzenetére


anrab
addikt

le van mentve a kies-sel és már át is passzoltam. még nem néztem mit csinált a face meg az exchang névjegyzékkel. gondolom mindenből több lett.

na az volt hogy frissítés után eltávolítottam a telót a gépről és ugye nézegettem a változásokat. majd mikor ujra ráraktam már nem akart csatlakozni. kellett neki egy illesztőprogram visszaállítás.

csak azért írom hátha valaki ugyanígy jár és tudja hogy mit kell csinálni.

(#19018) cezar94


cezar94
csendes tag

Sziasztok!

Telefon beszélgetést rögziteni lehet valahogy?

Thx

(#19019) leslieke válasza cezar94 (#19018) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19020) TomWexX válasza anrab (#19017) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor már értem hogy mért nem akadtál ki azon hogy eltűntek a névjegyek! :)
Igen a kies néha elfelejti az illesztőprogramot, jó párszor már leírták ide hogy ilyenkor mi a teendő! ;) De nembaj +1 sosem árt! :)

Az összezörrenésről annyit hogy az összes erről szóló kép lekerült, tehát már nincs miről beszélni! Ezért légyszi tényleg fejezzétek be!

cezar94: Ha tudsz oroszul, akkor igen! :D (Csak az orosz szoftver tud ilyet)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19021) Karma válasza TomWexX (#19020) üzenetére


Karma
félisten

Az orosz szoftver is tud ám angolul, illetve pár szláv nyelven.
Csak magyarul nem.

Akartam is mondani, hogy ha ez valakinek fontos, a magyar nyelv vagy az 1.0.2 meg nem annyira, akkor flashelje fel az S8500XEJH2 vagy S8500XEJH4 full firmware-ek egyikét a samfirmware.webs.com-ról.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19022) TomWexX válasza Karma (#19021) üzenetére


TomWexX
addikt

Hmm! Ezt nem tudtam! :) És orosz JI2 nincs? Mert akkor az 1.02-ről nem kell lemondani, csak a magyar nyelvről!

szerk.: S8500XEJH4: Ez nem 1.02?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19023) Karma válasza TomWexX (#19022) üzenetére


Karma
félisten

Én csak a samfirmware-ről szedtem szoftvert mindig is (kivéve ha valaki máshonnan, számomra ismeretlen helyről linkelt), így egyszerűen fogalmam sincs.

“All nothings are not equal.”

(#19024) sittes79 válasza Kapanyél (#19006) üzenetére


sittes79
addikt

kis ellentmondás van itt...de lehet csak fáradt vagyok?

kérdem én is, hogy érdemes e frissíteni JI3-ra JI2-ről?

mióta JI2 van azóta tapasztaltam olyat, hogy telefon indulás után egy jó
10 másodpercig le van fagyva a telefon, ez lehet attól, hogy sok progi van fennt
és idő kell amíg bebootol?

[ Szerkesztve ]

(#19025) Varszegig válasza szupitijs (#19005) üzenetére


Varszegig
veterán

a ji2/ji2-ben ki van javítva ez. azért az a legjobb eddig szerintem

(#19026) Karma válasza TomWexX (#19022) üzenetére


Karma
félisten

A szerkesztésedre: nem tudom. A JH2 biztosan 1.0.

“All nothings are not equal.”

(#19027) TomWexX válasza sittes79 (#19024) üzenetére


TomWexX
addikt

"10 másodpercig le van fagyva a telefon"
Ez alatt mit értesz pontosan? Nekem a hálózati widgetek szoktak lassan beindulni, azon kívűl nekem nincs "fagyás"
Szerintem ne frissíts JI3-ra, mert az szvsz. semmivel se jobb, inkább csak rosszabb!

Viszont egyszer kérdeztem tőled, (de szerintem nem láttad) hogy a fólia amit vettél milyen? Mert régen írtad hogy elég fura, viszont én is azt a fajtát néztem ki magamnak illetve ajánlották mert hogy nagyon jó! Szóval mi a te véleményed? :)

Karma: THX!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19028) zack


zack
nagyúr

Nem tudom mostanában mit baszakodnak a Samsungnál....de az activesync azt írja, hogy "ismeretlen hiba, próbálkozzon újra". 2 napja nem frissített. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19029) leslieke válasza TomWexX (#19027) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

JI3-mal tovább bírja az akksi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19030) TomWexX válasza leslieke (#19029) üzenetére


TomWexX
addikt

De nem biztos hogy a JI2-nél jobb! Mert ugye te JEE-ről egyből JI3-ra frissítettél, tehát nem tudod hogy JI2-nél hogy bírja az aksi! Aztán lehet neked van igazad...:)

sittes79: Köszi, akkor lehet én is kihagyom! :) Úgy is van már tokja az majd védi! Csak azért gondolkodtam a fólián mert valahogy rákerült egy kicsi karc, komoly óvásom ellenére :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19031) sittes79 válasza TomWexX (#19027) üzenetére


sittes79
addikt

bocsi hogy nem válaszoltam, de most pótolom:

Rendeltem belőle vagy fél tucatot, gondoltam jó ha van :)))

Nekem személy szerint nem jött be a védő fólia...voltak akik elégedettek, nem is tudtam igazán
ráilleszteni rendesen, szóval látszódott nagyon,hogy rajta van, kicsit csökkent a kikelző fényereje ill. mintha csökkent volna az érzékenysége, de mondom ez személyes vélemény.

Szóval oda jutottam, hogy ez nekem nem kell és egy hanyag mozdulattal letéptem
a telóról. :)

Visszatérve a fagyásra, szóval bejön az indító képernyő és ha van widget ha nincs, mintegy
10 mp-ig használhatatlan a teló. szerintem erősen tölt valami, de ez nem volt JH3-nál.

lehet bekevert valamit az új szoft(JI2) eleve eléggé rögös volt a KIES telepítés, de sebaj ha
lesz 1.2 magyarba, akkor tiszta lappal kezfünk(pre.conf. aztán frissítés)

[ Szerkesztve ]

(#19032) gamek!ller válasza zack (#19028) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem minden gond nélkül frissít.
(#19024) sittes79: Van rá megoldás.. Ne kapcsold ki a telót.. :DDD Viccet félretéve nekem is lassú bekapcsolás után úgy 10mp-ig, de hát a PC sem egyből fullos. Gondolom fel kell állnia a rendszernek.

9 napja van nálam a telefon és naponta töltenem kell mert lemerülök.. Én nagyon sokat nyomkodom. Átlag napi 4 óra zene, 8-9 óra wifi, 20 perc telefonálás, folyamatos szinkronizáció. Mindig be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#19033) leslieke válasza TomWexX (#19030) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is igaz. Bő 3 napot bír, normál használat mellett: napi 1 óra zene (13-14-es hangerőn), 10-15 perc telefon, 10-20 perc wifi, 15 perc sudoku, és 0-24-ben van bekapcsolva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19034) gamek!ller válasza gamek!ller (#18946) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A helyzet tisztázása érdekében:

Sajnálom, nem akartam megbántani senkit ezzel a hozzászólással, nem úgy gondoltam ahogyan végül sikerült leírni. Jótanácsként írtam, nem mint kicsinyes piszkálódás. Rosszul fogalmaztam, de ez már mindegy csak gondoltam jobb tisztázni.

(#19035) TomWexX válasza leslieke (#19033) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam ez úgy működik, hogy amikor nem dolgozok akár 4 napot is kibír, de ha meló van akkor ugye én egész nap tolom az igát és naponta kell tölteni! :) Olyankor van hogy du. 4-től este 22-ig folyamatosan mobil netezek (olyankor nincs munka), pl. itt vagyok a fórumon! :)
A zenét bele se számolom mert szerintem nem az a fő aksi zabáló program! Persze ha fülesen hallgatod napi 1 órát!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19036) sittes79 válasza leslieke (#19033) üzenetére


sittes79
addikt

a 3 nap nem rossz, nekem is naponta kell tölteni...jó lenne ha kibírna többet, de nem kímélem én sem :)

régebben olvastam, hogy beakadhat valami process, az ok, hogy alkalmazásokat ki lehet
lőni, de mi a helyzet ezekkel a folyamatokkal, nics valami progi ami látatja ezeket?

zack: az activesync nálam akkor tette be a kaput, amikor generált valami 20 MB
adatforgalmat miközben 0 darab új levelem volt. szóval a semmit szinkronizálta
20 megában...nem is értem... :F :F

azóta pop3-ban utazok...

(#19037) leslieke válasza TomWexX (#19035) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fülessel, az 1 óra zene, az olyan 7-9%-ot vesz le naponta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19038) Karma válasza sittes79 (#19036) üzenetére


Karma
félisten

Nincs, egyszerűen nincsenek eszközök az SHP-hoz nyúláshoz (kivéve STune, de ugye az a fájlokról szól.) Vagy csak nagyon rejtegetik.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19039) gamek!ller válasza sittes79 (#19036) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én a beragadt progik/alkalmazások ellen egyszerűen úgy védekezek, hogy néha újraindítom a telefont. Lehet nem ér semmit, de a lelkemet megnyugtatja!

(#19040) haxxika


haxxika
senior tag

Sziasztok. Rég jártam errefele....
1. T-mobilos telókra van már update kiesen keresztül?(Nekem általában nem jön be :@)

2. Néha kikapcsol a teló, általában magától, így hetente max 2x. Régebben olvastam h a régi simekkel van ez a gond mert nem jó feszültségen megy. Ha új simet rakatod bele, akkor valszeg nem fog ez a probléma előállni?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#19041) gamek!ller válasza haxxika (#19040) üzenetére


gamek!ller
senior tag

1: Nincs, most próbáltam.
2: Erről még nem hallottam.

(#19042) leslieke válasza haxxika (#19040) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak úgy, letéve az asztalra kikapcsol?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19043) haxxika válasza leslieke (#19042) üzenetére


haxxika
senior tag

Vonaton zenét hallgattam, debrecen előtt visszaraktam mert leszállok, kikapcsoltam a zenét. Koliban előkapom a sync miatt erre kéri a pint. Mondom nézek szokás szerint. Szal azalatt lehetett vmi. Fémet nem kaphatott, semmi mást. Tokba van egész idő alatt.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#19044) gamek!ller válasza haxxika (#19043) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Akkor nem kikapcsolt, hanem újraindult. Azt nálam is csinálja, új kártyával.

(#19045) zack válasza sittes79 (#19036) üzenetére


zack
nagyúr

Töröltem a fiókot, és újra beállítottam. Most jó.
Csak azt nem tudom hogy mitől száll el... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19046) haxxika válasza gamek!ller (#19044) üzenetére


haxxika
senior tag

Bocsi, rosszul írtam akkor. Megoldás van rá?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#19047) zack válasza haxxika (#19043) üzenetére


zack
nagyúr

Valószínű benyomódott a kikapcsoló gomb, ami elég sokszor ezek szerint benyomódik.
7-8 sec után pedig újraindul a teló.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19048) TomWexX válasza haxxika (#19043) üzenetére


TomWexX
addikt

A zsebedben benyomódik a bekapcs gomb kb 10 másodpercre! Ez miatt újraindul a teló még lezárt gombokkal is! Ez feature! Párszor kitárgyaltuk már...;)

zack gyorsabb volt :P

Kapcsold ki a pin kérését, én is ezt tettem! Valójában felesleges a pin mert ha elhagyod a telót úgy is az lesz az első hogy letiltod a kártyát!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19049) gamek!ller válasza haxxika (#19046) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem eddig csak kétszer fordult elő és úgy, hogy mind kétszer a kezemben volt és kiírta, hogy megtelt a memória. Pin kód nincs szóval nem nagyon érdekel. Megoldást nem tudok rá. Na látod már meg is lett válaszolva.

(#19047) zack: Erről nem is tudtam. Kipróbáltam, a teszt sikeres. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19050) haxxika válasza zack (#19047) üzenetére


haxxika
senior tag

Nem nyúltam sehogy se a bekapcsológombhoz, nem ért hozzá semmi. Nem tudom hogy lehetett, biztos így van.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.