Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50001) szimike79 válasza szimike79 (#49998) üzenetére


szimike79
őstag

50.000 hsz-t akarok! :C

Basszus, beelőztél! AAHHH, ezt nem hiszem el!
Na mindegy. Gratula hozzá! :C
Akkor most már jöhetne a 2.0-a is. :K

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50002) consono válasza leslieke (#50000) üzenetére


consono
nagyúr

Grat! :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#50003) mrhitoshi válasza leslieke (#49991) üzenetére


mrhitoshi
veterán

LoL. Akkor ezek szerint, nem sok változás lehetséges a véglegesben. Sajnálom azért.

(#50000) leslieke: És még egy LoL. Grat! :DD

(#50006) leslieke: Én elvesztettem a bizalmat a Samsung Bada fejlesztőiben. Ha a ram elfogyás egy október 5.-i firm.-ben is benne van, akkor mitől lenne más egy nov.14-i firm ? :F

[ Szerkesztve ]

PS4

(#50004) leslieke válasza consono (#50002) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! ;)

(#50001) szimike79 épp hogy csak megelőztelek. :B

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50005) szimike79 válasza TomWexX (#49999) üzenetére


szimike79
őstag

Mivel T-s a telóm, nem igazán emlékszem, hogy mi jött ki elöbb, mert multival kellett feltennem az 1.2-őt. Ha Kies-sel előbb lehet frissiteni, akkor megy fel a JL2, mert a jelenlegi sajna nem frissíthető. :K

leslieke: Épp hogy? A Forma1-ben van ilyen szoros verseny, talán tized vagy század másodpercekkel előztél meg. :Y
Másodpercere egyezik az időnk.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50006) leslieke válasza mrhitoshi (#50003) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Miért ne lehetne nagyobb változás? Az ami most kijött október 5.-ei verzió. Azóta sok mindent változtathattak rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50007) leslieke válasza szimike79 (#50005) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Célfotóval nyertem. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50008) TomWexX válasza leslieke (#50000) üzenetére


TomWexX
addikt

:C
Én észre sem vettem hogy már itt jár a számláló...
Most nézem hogy a 40k is a tiéd, viszont a 30k az enyém. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50009) szimike79 válasza leslieke (#50007) üzenetére


szimike79
őstag

LOL :C

Bízzunk benne, hogy több mint egy hónap alatt azért tudtak még csiszolni a 2.0-án. Bár félő, hogy a memória elfogyással nem tudnak mit kezdeni. Nagyon úgy néz ki, ez olyan gond, amit nem tudnak kigyomlálni a badából. A Wave3-al valószínű hogy sikerül nekik, mert abban jóval több kakaó lesz mint a WaveI-ben. Ebbe sajnos nem lehet több ram-ot rakni. :(

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50010) leslieke válasza TomWexX (#50008) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És mellé még a 10.000, és a 25.000 is az enyém. :B

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50011) gelbelex válasza leslieke (#50006) üzenetére


gelbelex
őstag

Gratula az 50000-hez! Jó helyre került. :R

"Miért ne lehetne nagyobb változás? ...sok mindent változtathattak rajta."

Rá is férne...

Pl. csak visszaraknák, ami megvolt, és nagyon jó volt az 1.2-ben is:
- Mobilnet nélkül is elinduló SamuApps.
- Hangprofilok.
- Hangosodó csengőhang (vicc, ha saját kezűleg kell hangosodó mp3-at csinálnom).
- Híváslista.
- Contacts, Lastname-Firstname.
- My Files kezelje összevontan a telefon és a kártya memóriáját.
- Futó AdrenalinePool.
- Futó SmartProtectPlus.

No meg a gyors hangprofil-váltás..., a némítógomb helyére a lehúzható menüben.
Esetleg kapcsolgathassák ki-be az alkalmazások egyedileg a wifi-t (amit a sokat lesajnált Symbian is tud).

Kihagytam valamit? ;]

(#50012) duvi válasza leslieke (#50000) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula leslieke! :C Ezt is megérte a topic. Vajon hány hozzászólás lesz még? Ki mire tippel? Gondolom a Wave III már saját topicot kap...

(#50013) consono válasza gelbelex (#50011) üzenetére


consono
nagyúr

Ebből szerintem csak a működő firstname-lastname és a kompatibilitás lesz meg, a többi felejtős, már a legelső béta is ilyen volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#50014) gelbelex válasza consono (#50013) üzenetére


gelbelex
őstag

:W

Köszönöm, nekem ez az első bétám.
Háát... a 2.0 sok jót hozott, de sok csalódást is.
Új telefonokkal jön, nem értem, miért a sok visszalépés. Pláne a robotos ellenszélben. :F

(#50015) richies


richies
senior tag

nekem is egyre jobban kezd kihulni a bada iranti szeretetem....

ha az email szinkronizalas megy, full megall minden sok sok masodpercre... :W
fb egy tr@gya... ha ezek nem lesznek jobbak a 2.0 ban no more bada for me :)

Rozsomak of Power

(#50016) Goldmen75 válasza richies (#50015) üzenetére


Goldmen75
őstag

Bakker szóljon akinek 1.2 van fenn s megjelenik a kies-ben a 2.0 frisítés lehetősége, me akkor tolom vissza 1.2-őt!!!!:)

(#50017) Goldmen75 válasza gelbelex (#50014) üzenetére


Goldmen75
őstag

Mik a csalódás okai??

(#50018) F-ECT$ válasza duvi (#50012) üzenetére


F-ECT$
titán

Végtelenig ezzel a motorral sem mehet el a topic, szóval előbb-utóbb bezárják.

Gondolom az első wave 3-asok bejönnek ide is, de majd szép lassan átmennek a wave 3-as teszt topicjába.

Dive ever, work never.

(#50019) leslieke válasza Goldmen75 (#50016) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most néztem. Nincs frissítés a Kiesben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50020) Binyi01 válasza AlesszaMusic (#49985) üzenetére


Binyi01
aktív tag

2.0 - ban nem engedi átírni. :Y Nekem am 100 - on volt.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#50021) ati15


ati15
csendes tag

Bocs a hulye kerdesert, de ha itt van a 2.0 kiesen akkor JL2rol is lehet majd frissiteni vagy frissitsem eloszor KF3-ra?

(#50022) leslieke válasza ati15 (#50021) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem lehet. De ha mégsem, akkor úgyis fog szólni, hogy előbb frissíts KF3-ra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50023) duvi


duvi
nagyúr

-A sok videóteszt mellé megérkezett az ukránok Wave III videója is az itc.ua jóvoltából.
-Mai újdonság kínálatban szerepel a Favorites box alkalmazás, amely ingyen letölthető és nemes egyszerűséggel csak bada oprendszer kell a futtatásához. Már eltekintenek a verziószámtól (vagy csak kimaradt), de kompatibilis a Wave I-től a Wave III-ig.

(#50024) ati15 válasza leslieke (#50022) üzenetére


ati15
csendes tag

Kosz:D
Remelem meg ma lesz 2.0-ank :DD

[ Szerkesztve ]

(#50025) Binyi01 válasza ati15 (#50024) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Ha felraksz egy bétát, akkor még ma lesz 2.0 - ád. :DDD :DDD

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#50026) gelbelex válasza Goldmen75 (#50017) üzenetére


gelbelex
őstag

A csalódás az, hogy a Samsung nem elég igényes a saját oprendszerével, végsősoron a vevőivel.
Nekem egy jó telefonban a jó kezelhetőség, a gyorstárcsázás, a jó híváslista és a hangprofilok a legalapvetőbbek. Egy okostelefonban is. Az 1.2-ből az első (kettő) hiányzott, a 2.0-ból meg a harmadik és a negyedik... Közöttük meg fél év van. Komolytalan. :((

Mindazonáltal, ha a végleges 2.0 stabil lesz, még marad a Wave... Most se időm, se kedvem váltani.

(#50027) gelbelex válasza gelbelex (#50026) üzenetére


gelbelex
őstag

A dícsért Wave I után a 2.0-val még jobbat vártam, részben ezért is vettem meg a Wave II-t.
Sok jó is érkezett, és néhány bosszantó rossz.
A rosszakat apróság lenne kijavítani/visszarakni, ahogyan a jó dolgok sem igényeltek volna fél évet (folderek, shortcut-ok a főképernyőre).

[ Szerkesztve ]

(#50028) F-ECT$ válasza gelbelex (#50027) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, a kevés appon kívül az (is) a baj a bada-val, hogy az apróságoknak tűnő javítások nem készülnek el. (Sőt ezt szerintem nem is tekintik a samsungnál hiányosságnak, ők ezt így akarják, szokd meg.)

A droidon egy csomó custom rom van, ergó ha nem tetszik pl, hogy csipog az akksi lemerüléskor/feltöltéskor, vagy hogy hangja van a fényképezőnek, vagy hogy nem tudod a beszélgetést felvenni, vagy csak nem tetszik, hogy az akku kijelzéskor nincs ott a pontos %-os érték, vagy akármi, akkor feldobsz egy custom romot, és nem kell várni a samsungra.

Dive ever, work never.

(#50029) duvi


duvi
nagyúr

Mai nappal felkerült a Samsung Magyarország oldalára a Wave III teljes magyarított kézikönyve! (leslieke izzíthatod a letöltést :DDD )

(#50030) leslieke válasza duvi (#50029) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:R Köszi a linket!

Reggel néztem, akkor még nem volt fent csak az angol verzió.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50031) duvi válasza leslieke (#50030) üzenetére


duvi
nagyúr

You're welcome! :) Három órával ezelőtt néztem és akkor se volt még fent :N
Még izzott a pdf file mikor most felnéztem :DDD

(#50032) gelbelex válasza F-ECT$ (#50028) üzenetére


gelbelex
őstag

Így akarják?
Reklámozni bezzeg ugyanúgy reklámozzák, mint a rendesen megcsinált termékeket... :((

Bár, ha már lusták nem éri meg nekik rendesen megcsinálni, hát tegyék má' nyíltkódúvá az egészet, azok számára, akiknek lenne kedvük buherálni.

[ Szerkesztve ]

(#50033) F-ECT$ válasza gelbelex (#50032) üzenetére


F-ECT$
titán

Itt olvastam valami módosított török romról, amiben pl van hívásrögzítés, vagy az is hivatalos rom, csak Törökországnak szánva :F

Dive ever, work never.

(#50034) radav válasza leslieke (#50022) üzenetére


radav
csendes tag

Persze fog szólni, ha éppen nem írja bele a PC nevét. Nekem az előző Kies frissítéskor még sikerült kigyomlálnom (registry patcher+ Kies uninstall), a mostaninál sehogy sem akar sikerülni.
Talán erre a problémára is találhatna már a Samsung megoldást, ha már a Badá-t visszafelé sikerül fejlesztenie.

[ Szerkesztve ]

(#50035) leslieke válasza radav (#50034) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Arra is van megoldás, már többször le lett írva itt is. Még ha nem is szép és nem így kellene működnie.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50036) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Bada: 2,2%-os részesedés világszerte 2011 Q3-ban

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50037) Karma válasza leslieke (#50036) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom a felmérés mennyire globális, de közvéleménykutatott fejlesztőknél meg nem is jelenik meg a bada.

“All nothings are not equal.”

(#50038) Dhampir válasza Karma (#50037) üzenetére


Dhampir
félisten

A mostani aláírásodon mindig jókat derülök. :)

(#50039) leslieke válasza Karma (#50037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erről a Gartnert kellene megkérdezni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50040) Karma válasza leslieke (#50039) üzenetére


Karma
félisten

Ez nem a Gartner, hanem az IDC és az Appcelerator felmérése volt.

“All nothings are not equal.”

(#50041) leslieke válasza Karma (#50040) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az általam linkelt felmérésre gondoltam: azaz, hogy ott a Gartner tudja mennyire volt globális a felmérése.

Mindenesetre durva, hogy az általad linket felmérésben a Bada sehol sincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50042) Karma válasza leslieke (#50041) üzenetére


Karma
félisten

Ja értem, a hozzászólásom eleje viszont (tnyleg félreérthetően) az enyémre vonatkozott :)

“All nothings are not equal.”

(#50043) szimike79


szimike79
őstag

Most telepítettem újra a Kies-t a gépre. (Újra kellett raknom a Windows-t, mert megadta magát) A legfrissebbet szedtem le a Samu oldaláról. Ez az új nem mutatja a régiókódot a firm verzió mögött. Érdekes változás. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50044) radav válasza leslieke (#50035) üzenetére


radav
csendes tag

Minden tiszteletem a segítőkészségedé amit itt kifejtesz, de ennyire elvakult nem lehetsz. A rakás sz'rt nem szépnek nevezni talán túlzás. Mint írtam korábban nekem is sikerült megoldani a problémát, most pedig nem megy, ahogy kb 100 hozzászólással feljebb másnak sem.

(#50045) ABal válasza szimike79 (#50043) üzenetére


ABal
őstag

Nálam is a legfrissebb
legfrissebb
verzió van fent, de kiírja a régiókódot a FW mögé, ráadásul eltüntette az eddig beleírt PC nevet
nevet is.

A másodiknál elszúrtam valamit, de rá lehet kattintani

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#50046) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Felraktam a legújabb Kiest, és végre nem írja bele a PC nevét a firmware-be, viszont a mögötte levő régiókódot nem írja ki. Ja, és még egy érdekes dolog:

ez mitől van?

(#50047) LACENTO válasza Tomajdon (#50046) üzenetére


LACENTO
csendes tag

Gondolom azért mert a KF3 hoz a KG2 kellene.

(#50048) TomWexX válasza Tomajdon (#50046) üzenetére


TomWexX
addikt

Hiányzik neki a régiókód, azért nem lehet frissíteni...na meg azért sem, mert nem a megfelelő CSC van a Firmware mellett.
Igaz hogy a KIES már nem írja oda a PC nevét, viszont a product kódot is elhagyja, így semmivel sem lett jobb. GRATULÁLOK Sa(r)msung! :W

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50049) Tomajdon válasza LACENTO (#50047) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Sehol nem találtam KG2-es csc-t... A KF3-at multiztam, abban pedig nem volt magyar csc, szóval muszáj voltam felrakni a JL1-et. De most már mind1, majd ha kijön a bada 2.0 úgy is legyalulom a telót.

(#50050) leslieke válasza radav (#50044) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem a Kiesre értettem, hogy nem szép, hanem a módszerre. A Kiesről alkotott véleményeddel egyetértek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.