Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3951) mandala72


mandala72
csendes tag

Ne kezdjétek el légyszíves leírni,hogy ez nem fényképezőgép mert tisztában vagyok vele. Ezt sem piszkálódásból írtam,csak mint tényt és véleményemet közöltem! A kijelzője viszont káprázatosan szép! Átkonvertáltam rá a demo helikopteres videót a samu HD-ról és látványosan szebb ezen!

I8910HD + HTC HD2

(#3952) leslieke válasza mandala72 (#3950) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez az igazi tapasztalatszerzés, ha próbálgatod. Fényképek: fényképezni is tudni kell, jó képeket lehet vele csinálni, csak megfelelően kell beállítani. Alapbeállításokkal tényleg nem lesz jó.

Konvertáltad? Minek? Mekkora felbontású az helikopteres?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3953) mandala72 válasza leslieke (#3952) üzenetére


mandala72
csendes tag

Természetesen első dolgom volt a beállításokat megcsinálni úgy ahogy azt megszoktam a többi telómnál! Ne érts félre én messzemenőkig nem vagyok elégedett a HD-m fotózási képességeivel sem,de ennél egy picivel jobb! A videója a saját kijelzőjén visszanézve kifogástalan,laptopon visszanézve már nem az igazi,de jobb mint a HD videója! A felbontás miatt kellett gyorsan átkonvertálnom hisz az a HD kijelzőjére volt optimalizálva,tehát 640x360-as volt!

I8910HD + HTC HD2

(#3954) leslieke válasza mandala72 (#3953) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én még egyik telefonommal se tudtam igazán jó képet csinálni, ezért is egy Pana TZ5 is otthon.

640x360-nál nagyobb videókat nézek rajta konvertálás nélkül.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3955) mandala72 válasza leslieke (#3954) üzenetére


mandala72
csendes tag

Persze tudom,hogy lehet és viszi is szépen,de szeretem a videókat az aktuális kijelző felbontására optimalizálni!

I8910HD + HTC HD2

(#3956) mandala72


mandala72
csendes tag

Most lépek,mert sok a meló! Köszönöm az értékes hozzászólásokat! Sziasztok!

I8910HD + HTC HD2

(#3957) farang


farang
csendes tag

Lehet, hogy már kiveséztétek, de hogy semmilyen módon nem jelzi az elmulasztott eseményeket azt nagyon durvának tartom. Egyébként nagyon jól működik, bár az Asphalt5 közben egyszer újra indult. :((

(#3958) Kapanyél válasza mandala72 (#3950) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ez esetben köszönjük a trollkodást... és a részvételt!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3959) kuato


kuato
tag

Srácok!

Végre felkínálta a Kies a firmware-frissítést. (JEE volt eddig)
Idézem:
"Legfrissebb verzió: S8500XXJF4/S8500OXDJF3"

A JF4-es upgrade-et nem nagyon dicsérte itt senki. Lehet tudni, hogy mi változott benne JEE óta?

Érdemes felrakni?

kuat0

(#3960) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Hangprofilokat lehet gyorsabban váltani, mint menüből?

Apró bug: ha a naplóban vagy és közben nem fogadsz egy hívást, esetleg el is utasítod, akkor bár visszadob a naplóba, de fönt az értesítési területen otthagyja az ikont.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3961) janes74 válasza mandala72 (#3950) üzenetére


janes74
senior tag

Egyébként nem leszek itt többet :R

(#3962) user137 válasza Karma (#3938) üzenetére


user137
őstag

akkor az miaz?

(#3963) Deeday válasza mandala72 (#3950) üzenetére


Deeday
senior tag

Nem te vagy az első hanem a 2. akinek fényképezési problémálya akadt a kicsikével! Szerintem valami hiba lehet ott ,mert nálam tökéletes a képe még monitoron vissza nézve is. Volt itt egy srác tegnap ő is képminőségre panaszkodott. Vagy szoftver hiba lehet vagy kamera szerintem.

LG G4

(#3964) user137 válasza Deeday (#3963) üzenetére


user137
őstag

attól függ milyen szemed van a fényképhez. feljebb linkeltem egy képet egy "színváltós" Vectráról, ami messziről nézve egész jó, 1-1-ben már viszont nem az igazi se a vonalélessége, se a zajszűrése.

(#3965) taschner


taschner
aktív tag

Nekem tökéletes a fényképezés szebb képeket csinál mint a nokia n95 8gb.Tökéletesen meg vagyok elégedve ezzel a telcsivel.Csak mindig attól félek, hogy le esik a kezemből.

A motorozás egy élmény!!!

(#3966) Kapanyél válasza taschner (#3965) üzenetére


Kapanyél
őstag

Oda se neki! Engem jobban zavar, hogy már csak középkategóriás. :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3967) taschner válasza Kapanyél (#3966) üzenetére


taschner
aktív tag

Neked akkor is felső kategoriás szerintem mert jobb mint az előző telcsid ha minden igaz.Most akkor mondjál jobbat ami felső kat. telcsi és mennyi ért?

A motorozás egy élmény!!!

(#3968) peterk válasza mandala72 (#3955) üzenetére


peterk
senior tag

A postom tényleg csak humoros/csipkelődős akart lenni nem kötözködős, sajnálom, ha nem így jött le. Spongyát rá.

Átméretezés. Anélkül, hogy belemennék a felbontás, méretek, scaler, stb. itt teljesen offtopic dolgokba, azt tanácsolom, ne tedd, mert felesleges. Nem lesz jobb, és megspórolsz magadnak egy csomó munkát is. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3969) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ma voltam bent a ténél, de olyan gyorsan otthagytam őket, ahogy csak tudtam...29950 forint kezdőrészletet kell befizetni, valamint, mivel nekem ez lenne náluk az első előfizetésem, még pluszban 40ezret lekéne perkálnom, ami ugyan lebeszélhető, de akkoris...Tehát gyakorlatilag 70ezret kell kicsengetni, utána pedig vár a fincsi 2 éves hűségnyilatkozat. Asszem az ilyesmikre azt szoktam mondani, hogy kapják be..inkább gyűjtögetek még 10-20ezret és megveszem függetlenül.

(#3970) peterk válasza kuato (#3959) üzenetére


peterk
senior tag

Az időbeállításokból eltűnt a DST (nyári időszámítás), és helyette/mellette(? már nem emlékszem) lett az automatikus időszinkronizálás. Ennek következtében automatikusra állítva az eseménynaplóban az időpontok (hívások, sms, stb.) hibásak, egy órával korábbra mutatja őket. Manuálisan jó. Ezen kívül én még nem vettem észre olyan hibát/hiányt ami a régiben nem volt már benne.

Pozitívum pedig az "ő" "ű" ékezetek megjelenése, és sokak véleménye szerint a kamera szoftver is javult (én erről nem tudok véleményt mondani, túl vaksi vagyok hozzá). Állítólag a böngészés és a facebook is gyorsult, ezt is passzolom.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3971) peterk válasza Con Troll (#3969) üzenetére


peterk
senior tag

Ha az a 40 lebeszélhető, akkor azért nem ugyanott leszel. Messze nem...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3972) kuato válasza peterk (#3970) üzenetére


kuato
tag

Az ékezetes betűk a filmezésnél jelentek meg?

A kamerával nekem csak annyi gondom van/volt eddig, hogy buliban (balaton soundon teszteltem) a hang rettenetesen torzít, egyszerűen nem bírja azt a hangerőt. :F
Nem tudom, erre van-e vmilyen szervíz menü, mint pl. omnia2-nél volt.

Az órát beállítom kézzel, ennyire nem vagyok finnyás :)
A telepített alkalmazások megmaradnak, ugye?

kuat0

(#3973) leslieke válasza Kapanyél (#3960) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez miért bug?

Szerkesztheted tovább a naptárbejegyzést, és ha kilépsz belőle, még mindig marad egy emlékeztetőd, hogy "hoppá, volt egy nem fogadott hívásom!"

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3974) Karma válasza kuato (#3972) üzenetére


Karma
félisten

Van szervizmenü, a legtöbb kód egyezik pl. a Jetével.
A kamerafrissítést is szervizmenüben lehet megcsinálni.

“All nothings are not equal.”

(#3975) Kapanyél válasza leslieke (#3973) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én bugnak ítéltem, mert ki kell lépnem a hívásinfóból, majd vissza, hogy törlődjön a jelzés, majd újra kilépni belőle...
De elfogadom az érvedet, van benne logika.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3977) leslieke válasza Crydan (#3976) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ingyenes! Kiesen keresztül, az angol alkalmazásboltot kiválasztva tudod letölteni!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3979) Con Troll válasza peterk (#3971) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nekem, ha már egy összegben ennyit ki kell fizetni, akkor jobban megéri +10-20 ezerért egy függetlent venni. Netes díjcsomagom amúgy is van, nem kell még egy másik is.

(#3980) Kobe


Kobe
veterán

nem tudná leírni, vagy linkelni valaki, hogy hogyan tudom frissíteni a szoftvert ? Illetve mire érdemes, jelenleg JF2 van benne. T-mobilos a cucc, gondolom hivatalos verziótól nem fog veszni a garancia

(#3981) Kobe válasza Kobe (#3980) üzenetére


Kobe
veterán

hmm
most nézem, Kies nem engedi frissíteni, azt írja ki, ez a verzió nem frissíthető. T lekorlátozta volna ezt az opciót ? :F Elvileg JF3 nak is elérhetőnek kéne lennie Kiesben

(#3982) leslieke válasza Kobe (#3981) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy korlátozta (amit nem hiszek), vagy T-s verzió még nem érhető el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3983) BearGOD válasza Crydan (#3978) üzenetére


BearGOD
tag

Üdv, lehet énvok balek, de nem találom a NFS-t!
valaki helpelne?

előre is köszi

(#3984) leslieke válasza BearGOD (#3983) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kiest állítsd át az angol appstore-ra!! A magyar részen nem tudod letölteni és telefonról se!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3985) Kobe válasza leslieke (#3982) üzenetére


Kobe
veterán

most vagy én vagyok hülye, de akkor ezekszerint nem is lehet rárakni frissebb verziót, amíg nem frissítik a T-st ? ez mekkora szopacs már.
azt hittem kiesen ekresztül simán le lehet darálni a régi verziót és felnyomni a legújabbat

[ Szerkesztve ]

(#3986) leslieke válasza Kobe (#3985) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem az a tippem, amit fentebb írtam, de a frissítések tudora Karma! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3987) Kapanyél válasza Kobe (#3985) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ez T-nél mindig is így volt. Nokiások is szopnak, ha ez megnyugtat. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3988) kcst válasza taschner (#3965) üzenetére


kcst
tag

Szia, ez nekem is gondom, szerintem nem túl jó a fogása. "Odakint" már lehet kapni rá fehér és fekete (!) szilikontokot, nálunk persze még úgy néznek rám akármelyik üzletben, ha megkérdezem, mintha hülye lennék... Na mindegy, talán majd karácsonyra... :F

iPhone 4 32 GB

(#3989) Kobe


Kobe
veterán

ez még a kisebbik gebax, msot pl próbálom letölteni az olasz webshopból az NFS-t, le is tölti, de installálni már nem tudom, egyszerűen inaktív az install gomb....

kcst: én bagóért kaptam hozzá egy elegáns műbőr tokot amibe pont passzintosan belefér, és jobban védi mint a szilikon :) Samsung márkaboltba nem volt semmi hozzá, bementem 1 szinttel alatta a zug-gsmbe és a srác 3at is tudott mutatni ami méret alapján jó lehet

[ Szerkesztve ]

(#3990) Kapanyél válasza leslieke (#3984) üzenetére


Kapanyél
őstag

Konkrétan ez a lépés homályos nekem... Ha a nyelvet átállítom angolra és újraindítom, akkor sincs NFS...
Máshol nem találok Store régióválasztási lehetőséget.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3991) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Van valakinek itt Ebony Grey verzióban?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3992) peterk válasza Kobe (#3985) üzenetére


peterk
senior tag

A Kies több mindent is figyel valószínűleg, nem csak a fő verziószámokat. (csc, szolgáltatói prekonf, stb.), és mivel nincs még direkt T-s update, ezért nem talál.

Ettől még manuálisan simán frissítheted nem T-s verzióra. Itt is le volt írva már többször, hogy hogyan, keress rá a firmware vagy frissítés szóra, ki fogja dobni. Ilyenkor viszont a beállítások törlődnek. Pontosabban, ha a leírás szerint csinálod (full update) akkor törlődnek. Lehet nem fullt is csinálni, de ezt csak akkor ajánlom, ha pontosan tudod mit is csinálsz.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3993) Kobe válasza peterk (#3992) üzenetére


Kobe
veterán

és ez jár valamilyen garanciavesztéssel ha nem T- szoftverre frissitem vajon?

(#3994) leslieke válasza Kapanyél (#3990) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig át lehet állítani, de ne a nyelvet, hanem boltot. Amikor belépsz az Apps storeba, az ablakában bal oldalt, lent lehet kiválasztani, hogy melyik store alkalmazásait akarod látni.
(Sajnos képernyőképet nem tudok csinálni, a kies linux alatt nem fut.)

Innen is leszedhető:
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=000000048717&listYN=Y

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3995) kcst válasza Kobe (#3989) üzenetére


kcst
tag

"Ablakosra" gondolsz vagy zárt tokra? Utóbbi nekem is van, de ha kiveszem belőle, akkor félek, hogy egyszer csak csussszzz... :)

iPhone 4 32 GB

(#3996) Pola-Roid válasza Kapanyél (#3991) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Szerintem par ember kivetelevel mindenkinek az van :K

(#3997) leslieke válasza Pola-Roid (#3996) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, a fekete a ritkaság. Itt is csak egyvalaki vett olyat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3998) Kapanyél válasza leslieke (#3994) üzenetére


Kapanyél
őstag

Már rájöttem, csak megkavartatok azzal, hogy a Kies-t emlegettétek. Ugyanis ott nem lehet, csak a webes felületen változtatni. Most épp licensz hibára hivatkozva nem akarja telepíteni...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3999) leslieke válasza Kapanyél (#3998) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hidd el, lehet a kiesben is választani. Én így töltöttem le a telefonomra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4000) leslieke


leslieke
Jómunkásember

És 4000! :D:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.