Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) Paca2


Paca2
senior tag

A zenelejátszóban az albumon belüli sorrendet mi határozza meg? Vagyis mitől függ az, hogy melyik szám jön melyik szám után?

Mert nem a "title" és nem az "artist". Össze vissza játsza le a számokat, pedig rendbe tettem a tageket MediaMonkeyval.Nekem ez teljesen véletlenszerűnek tűnik...

Ötlet?

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#4952) TomWexX válasza Kobe (#4931) üzenetére


TomWexX
addikt

Na leteszteltem a szabadban én is a GPS-t! Szereztem egy kemény 128Mbos kártyát, a Magyar térkép épphogy ráfért! :)
Szerencsére nekem működik, a Route66 1-2 percen belül talált 6 műholdat és pár méteres pontossággal mutatta a pozíciómat! :DD
Sétáltam egy kicsit a parkolóban, szépen ment velem a térkép, mondjuk mikor megfordultam akkor kicsit megbolondult, de végül is 1 percen belül megtalálta a jelet Amúgy körülöttem 10 emeletes házak vannak!
Úgyhogy tiéddel akkor tényleg valami gebasz lehet! :(
Talán meg tudják javítani, ha nem javítható akkor meg biztosan kicserélik! No para! :)

Memó kártyára meg akkor azt mondjátok hogy elég a class2?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4953) leslieke válasza TomWexX (#4952) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Memó kártyára meg akkor azt mondjátok hogy elég a class2?

Igen!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4954) Kobe válasza user137 (#4917) üzenetére


Kobe
veterán

100 ezer forintért talán elvárható, hogy egy olyan cuccot kapjon az ember, amivel nem szervízbe kell rohangálni. Te lehet megelégedsz a szervizelt szarral, aminek az összereszerelési minősége már sosem lesz olyan, mint előtte, én nem.

Leadtam a telefont, 1 hét szervíz, csudijó

[ Szerkesztve ]

(#4956) opi064


opi064
tag

Sziasztok! Már párszor felvetődött a kérdés, de nem nagyon lett kitárgyalva: Miért nem tudok levelet küldeni a widgetes mailprogival? Fogadni tudok, küldeni nem. (hotmail fiók). Valamint a Samsung apps nem működik a szoft frissítés óta ( hivatalos, a kies ajánlotta fel). Erről is volt már szó, de született azóta megoldás?

(#4957) TomWexX válasza Crydan (#4955) üzenetére


TomWexX
addikt

A térképet ingyen lelehet tölteni a navi programon belül(kb. 80Mb), magáért a navigálásért kell licensz díjat fizetni!
-=Libria=-
Jogos a felháborodásod, valószínű én is tépném a hajam ilyen esetben, de sajnos ez előfordulhat még a 300e Ft-os kütyünél is! Ami elromolhat az el is romlik! Talán nem lesz nyoma a szerviz munkájának!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4958) Karma válasza Paca2 (#4951) üzenetére


Karma
félisten

Két verzió van:
1) Ha előadó felől közelíted meg, akkor betűrendben jelennek meg.
2) Ha album felől, akkor az ID3 tagben lévő track number alapján.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4959) Paca2 válasza Karma (#4958) üzenetére


Paca2
senior tag

köszönöm, megpróbálom a track numbert

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#4960) vendingo válasza Kobe (#4954) üzenetére


vendingo
veterán

én márciusba vettem Acer s100-at, aminek rossz volt a wifije, küldtek egy újat, aminek szintén rossz volt a wifije, visszakértem a pénzt, és 1 hónapig tartott a visszautalás :S

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4961) TomWexX


TomWexX
addikt

Valaki tud kompatibilis autós tartót ajánlani? Nézegetem a neten de nem igazán találtam hozzávalót! Vagy van valami multi-kompatibilis tartó (pl. Hama) ami mindent megtart?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4962) KlinkerDR


KlinkerDR
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy Nokia N82-es telómról hogy tudom az sms-ket átküldeni a Wave-re???
Valakinek ötlet?

ÜDV!

(#4963) Dead_slow válasza TomWexX (#4961) üzenetére


Dead_slow
tag

Ezt most találtam, gondolom nálunk is forgalmazzák majd rövid időn bellül [link]

(#4964) user137 válasza TomWexX (#4961) üzenetére


user137
őstag

igen, nekem ilyen ultra univerzális van, speedshopból tartóval együtt volt talán 5k :)

(#4965) user137 válasza AS (#4943) üzenetére


user137
őstag

meg Angry Birds-öt 1 ajróért! :C

(#4966) vendingo válasza Dead_slow (#4963) üzenetére


vendingo
veterán

Több mint valószínű, hogy betudok szerezni ilyen autóstartót.
Holnapra megérdeklődöm. Ha van, akkor 2500Ft, ha kell hozzá autóstöltő is az +1000Ft.
(garanciával, számlával)

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4967) TomWexX válasza Dead_slow (#4963) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi, ez jónak tűnik már csak a nevét kell kiderítenem valahogy! Ez a b*zi német nyelv! :D
vendingo
Hol lehet ilyet venni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4968) vendingo válasza TomWexX (#4967) üzenetére


vendingo
veterán

Tőlem :)
Én bármit beszerzek, ami telefon, vagy tartozék :)
Ráadásul alkuképes is vagyok nagyobb tételnél.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4969) user137


user137
őstag

How to unlock all samsung phones

itt azt írják, h wave-et is tudnak. sőt mi több, a lock review kód működik a wave-en is... :C

(#4970) user137 válasza vendingo (#4966) üzenetére


user137
őstag

nekem is kéne USB-s óttóstöltő... csak a fej, kábel nélkül (usb aljzattal). ad absurdum fix kábellel is jöhet, de jobb lenne cserélgethető USB kábeles készletben.

naszóval: van?! :) :C

sőt valami nem túl gagyisztikus asztali tartó is kén', külön PH-s kedvezménnyel :R

[ Szerkesztve ]

(#4971) TomWexX válasza vendingo (#4968) üzenetére


TomWexX
addikt

Aham! Jó bár nem kell belőle egy kamionnal! :DD
Akkor ha megérdeklődted szólj! Köszönöm előre is! :R

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4972) user137 válasza Kobe (#4954) üzenetére


user137
őstag

nyugi :R

ha még megvan a régi telód, akkor megnézheted milyen lassú (én egy N78-on raktam le az államat ma pont emiatt, de a legújabb E72 is egy csiga a Wave-hez képest). Egy 20-30 millás autóban is vannak hibák, hát még egy szériagyártott gadgetben... ez nem mechanikus svájci óra, ha javítják is, tökéletes lesz. de sztm sanszosabb, h kapsz egy teljesen új belsőt.

[ Szerkesztve ]

(#4973) vendingo


vendingo
veterán

Van minden, amit kerestek, konkrétumokkal inkább privátba keressetek meg, nem akarok offolni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4974) Kobe válasza user137 (#4972) üzenetére


Kobe
veterán

nem ez a bajom, hanem az hogy míg eredetileg minimális emberi beavatkozással futószalagon robotok gyártották, addig most jóskabácsi fogja szerelgetni ki tudja milyen eszközökkel és milyen precizitással.
Épségben adtam át, lehet hogy a gps t megcsinálják, de mivan ha meghúzzák a kijelzőt, vagy a szálcsiszolt fémet....lehet a szervíznek nem tűnik fel, vagy "még belefér", de nekem a majd 10 éves gépemtől kezdve a 2 éves mp3amig minden tökéletes állapotban van megőrizve, nem azért vettem nem épp a legolcsóbb tokot, és védem mint a szemem fényét,hogy valaki véletlenül mellényúljon.
Láttam már szervízből úgy visszajönni terméket, mint a mosott szar. Hiába, úgy vigyázni rá, ahogy az nekem tetszik, csak én tudok, kibaszott kényes vagyok rá, rühellem ha más tapizza stb.
Épp ezért vittem egyből samsungba, mert t még pár napig ülne rajta, így legalább gyorsabban megvan a szerelés, de képzeld el 1 hetes cuccnál mekkora értékcsökkenés az, hogy egyből szervízelni kellett és hát nem éppen akkucseréről van szó ugye. Kapásból vételi ár 15-20%a ugrott.....

[ Szerkesztve ]

(#4975) vendingo válasza Kobe (#4974) üzenetére


vendingo
veterán

A gps modul több mint valószínű, hogy az alaplapra van integrálva, és álltalában ilyenkor alaplap csere helyett inkább az egész készüléket cserélni szokták.
(tapasztalatból tudom)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4976) user137 válasza user137 (#4964) üzenetére


user137
őstag

kikerestem: autós tartó.

erre kell még igény szerint egy "cuppantós" vákuumfej megfelelő hosszó nyakkal és kész.

(#4977) emil424 válasza Kobe (#4931) üzenetére


emil424
csendes tag

Nálam ugyanez, a fene egye meg.

(#4978) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Hülye kérdés de azért felteszem: Tudok kártyafüggetlenül venni egy ilyen készüléket mondjuk a T-Mobile-nál?

Romani ite domum.

(#4979) anrab válasza ZCoyote (#4978) üzenetére


anrab
addikt

92.000 ft. a fogarasi tesco T-mobile üzletében.

(#4980) Deeday válasza mixi10 (#4865) üzenetére


Deeday
senior tag

Az ebook olvasónak konkrétan mi a neve ? Mert nekem így hogy e-book így nem talál olvasót a samsung apps ba

LG G4

(#4981) ZCoyote válasza anrab (#4979) üzenetére


ZCoyote
őstag

Most a Balatonon vagyok. Ha itt bebattyogok egy T-Mobile-os üzletbe akkor sanszos hogy itt is megkapom ennyiért vagy ez valami helyi akció?

Romani ite domum.

(#4982) Quasi_modo válasza ZCoyote (#4981) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha Siófok környékén vagy, akkor próbáld ott. Az egy elég nagy T üzlet.

valami

(#4983) ZCoyote válasza Quasi_modo (#4982) üzenetére


ZCoyote
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek :R

Megkérdezem itt a Wave fórumban: jó készülék ez? :)

Romani ite domum.

(#4984) Karma válasza Deeday (#4980) üzenetére


Karma
félisten

Mert nincs. Félinformáció volt az előbbi.

“All nothings are not equal.”

(#4985) user137 válasza Deeday (#4980) üzenetére


user137
őstag

nem app van ebookokra, hanem ebookok vannak egyben: [link]

(#4986) JMC válasza user137 (#4976) üzenetére


JMC
tag

Én ugyanezt a tartót vettem, viszont a telefon bal oldalán a hangerőgombot, a jobb oldalán meg a kameragombot nyomják a fülek. Gondoltam kivagdosok a szivacsból, de odáig még nem jutottam el.

(#4987) leslieke válasza ZCoyote (#4983) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó, határozottan. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4988) anrab válasza ZCoyote (#4981) üzenetére


anrab
addikt

több mint valószínű hogy csak itt a fogarasi tesco-ban van.
[link]
az első, de a kintlévő ár az előfizus. bent voltam megkérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#4989) user137 válasza JMC (#4986) üzenetére


user137
őstag

jah, nem tökéletes. de behelyezésre még sose volt gondom véletlen megnyomódástól, a hangerőt a kocsiban nem szabályozom (a Bluetooth vajommí?!), a lezárót meg pont nem takarja semmi.

(#4990) JMC válasza user137 (#4989) üzenetére


JMC
tag

Kihangosítóval használom én is, de az Álmoskönyv szerint nyomógombnál rögzíteni a telefont a tartóban nem jelent jót :)

(#4991) ZCoyote válasza anrab (#4988) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ok, köszi!
leslieke: köszi :D

Romani ite domum.

(#4992) Deeday válasza user137 (#4985) üzenetére


Deeday
senior tag

Köszönöm segítségedet. Ezek magyar ebook ok amúgy ? Mert Én magyart vadászok de sokat :)

LG G4

(#4993) leslieke válasza Deeday (#4992) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyik se magyar.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4994) Deeday válasza Kobe (#4954) üzenetére


Deeday
senior tag

Eddig szerintem Te vagy az első akinek hibás a készüléke! Őszinte részvétem ,de ne mérgelődj ha szakszervízben csinálják akkor tuti jó lesz és nyoma se lesz a javításnak, ha meg lesz akkor vissza kell vinni verni a pultot ...

LG G4

(#4995) leslieke válasza Deeday (#4994) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Neki se hibás, csak valamiért nem megy a GPS modul., és ezzel vagyunk még így egy páran. Bár végül is ez is egy hiba.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4996) Karma válasza leslieke (#4995) üzenetére


Karma
félisten

"Nem hibás csak nem megy", azért az meredek.

“All nothings are not equal.”

(#4997) leslieke válasza Karma (#4996) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Közben javítottam magam. :D

Amúgy nincs valami kód erre is, ahol megnézhető, hogy egyáltalán keres-e műholdat a gps?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4998) kaller1 válasza Karma (#4996) üzenetére


kaller1
veterán

Nem gyengén. :DDD :U

.::> <::.

(#4999) vendingo válasza ZCoyote (#4978) üzenetére


vendingo
veterán

Ha nem sürgős, hogy a balatonon megvedd, akkor 90-92-ért én is tudok szerezni neked új függetlent gyári samsung garanciával.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5000) leslieke válasza leslieke (#4000) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És 5000! :D:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.