Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4023) opi064 válasza zack (#4007) üzenetére


opi064
tag

Szia! Ezt már leírtam itt régebben. Nokia 5800-ról váltottam, (ami ugye zenetelefon). AKG 414 fejhallgatóval hallgattam azt is, ezt is. SOKKAL JOBBAN SZÓL A WAVE! Hangerőben is, de nem ez a lényeg, hanem sokkal szebben. A nokiának olyan "bumm-bummos" mélyei voltak, ennek meg csodálatos, meleg brummogó mélyei. A basszusgitár nagyon jól áll neki! A magasai élénk, tiszta, könnyeden szólóak. (pl. Mike Oldfield: "Tubular bells"-jét szívesebben hallgatom rajta, mint a szobai cuccon, pedíg az is jó!) Az egymás után belépő csilingelései zseniálisak. Azt érezni, hogy a Samu beletette a sok év alatt szerzett mp3-játszós tapasztalatait. Úgyhogy: Hajrá, szaladj a Wave-ért, nem bánod meg. Én a Nokia után elsősorban az igényesség és a minőség érezhetőségét élvezem. (sosem voltam samsungos, sőt, régebben, ha a kezembe akadt valami ismerősé, egyenesen rosszul voltam tőle. Ez a Wave, no meg az oprendszer, valahogy marha jó lett. Ha még nem volt a kezedben és úgy megfogsz egyet, garantálom azt mondod: ok, ez kell nekem...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.