Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4401) kcst


kcst
tag

Feltettem az XXF7-et. A legutóbbi magyar nyelvi állománnyal (OXDJF3).

Nagyon jó, van benne minden! Samsung apps, Asphatl5 (ha valakinek az kellene az NFS helyett...), Twitter, Facebook, meg ilyen izék, én ezeket nem használom. Navi is megy rendesen.

Eddig nem fagyott ki, nem indult újra.

iPhone 4 32 GB

(#4402) AS válasza kcst (#4401) üzenetére


AS
félisten

Ez JF1 ben is van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4403) opi064 válasza szab.tam (#4393) üzenetére


opi064
tag

Szia! Te az expó-korrekcióra gondolsz, látom értesz a fotózáshoz. Nos van benne, azon a képernyőn van, amit épp a fényképezéskor látsz, ha ráböksz, egy vízszíntes skálán lépkedsz 0,5 fényérték lépésekkel pluszba, vagy mínuszba. Pont, mint egy DSLR géppel, csak ott 0,3-es lépésekkel állíthatsz. Ezen kívül az SCN programok között pont van egy "ellenfény" nevű állás is.....ja, és a következő képeknél is ott marad.

[ Szerkesztve ]

(#4404) szab.tam válasza zack (#4400) üzenetére


szab.tam
nagyúr

zack
opi064

:R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4405) kcst válasza AS (#4402) üzenetére


kcst
tag

Nem is a JF1-hez hasonlítás miatt írtam... ;)

iPhone 4 32 GB

(#4406) peterk válasza szab.tam (#4390) üzenetére


peterk
senior tag

Csak halkan merem megkérdezni, hogy ha neked ilyen rendszeres és ilyen igényes fényképezési feladataid vannak, akkor miért nem veszel egy fényképezőgépet? 20-30 ezerből olyan ultrakompakt gépet kapsz, ami mindezt röhögve tudja, és ötször szebb képet csinál, mint bármelyik telefon. És akkor vehetnél olyan telefont, amit telefon szempontból a legjobbnak találsz. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4407) peterk válasza zack (#4392) üzenetére


peterk
senior tag

Ja, hogy egy HUB is közbe van iktatva? Akkor majdnem biztos, hogy 1.1 lesz. :) Próbáld direktben a gépre kötni. (az USB hosszabító önmagában nem gond, csak hub ne legyen).

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4408) opi064


opi064
tag

Jajj, most látom, Zack kolléga már megválaszolta a fotós-kérdést, bocsánat, nem akartam okoskodni...

(#4409) szab.tam válasza peterk (#4406) üzenetére


szab.tam
nagyúr

sok oka van, nemm fejteném ki, de a legfőbbek: képminőség a netes ingatlanportálokra bőven elég, a telefon mindig nálam a van, feltöltött aksival, net, képküldés, stb.
és egy fényképező csak egy + készülék, ami sosem lenne nálam, amikor kell. túl "rá kell készülni".

használtam külön erre a célra fényképezőt, (mivel nem volt más), és alig vártam, hogy megjelenjen a k800i szintű fotós, xenonos mobil. egyből raktam a fényképeztőt a szekrénybe.

igaz, az új mellett az is megmaradna másodlagonak. de főként az újat használnám. pláne, hogy még 720p videót is tud rögzíteni....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4410) peterk válasza kcst (#4401) üzenetére


peterk
senior tag

Ha valami olyan újdonságot is felfedeznél, ami az eddigiekben nem volt, feltétlenül írd meg. :)

Egyébként frissítéskor nálad törlődik minden? Engem az tart vissza a frissítgetéstől, hogy utána órák mire újra állítok mindent. :(

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4411) zack válasza peterk (#4407) üzenetére


zack
nagyúr

Most csak hosszabítón van. A Hub-ot csak kipróbálnám mint alternatíva, de akkor ezek szerint az sem lesz jobb.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4412) roli543


roli543
őstag

Hali. 3 napja van vettem meg a telót, és imádom. Minden állati rajta, csak egyet nem értek. A mobilarénás tesztben benne volt a flash támogatás a böngészőben, nekem pedig sehogy nem akar flasht megjeleníteni, pedig a menüben engedélyeztem. Mi lehet a probléma? Elöre is köszi a válaszokat! :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4413) bajusz15


bajusz15
senior tag

ezekre valaki?

(#4414) vinny


vinny
csendes tag

Sziasztok!

Megrendeltem én is a telefont, sajnos T- mobilost, mivel azt kaptam meg olcsón, ahogy olvasom "kicsit" belenyúlt a szolgáltató....
Tudna valaki abban segíteni, hogy memóriakártyát szeretnék venni és elég -e a class 4 -es vagy 6- os kell?

Köszi

(#4415) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy milyen típusú garancia van a készülékre?:
1, Szolgáltató (t-mobile)
2, Kereskedő

(Amit ki tudtam nyomozni, hogy magyar garisra 1 év. De egyes helyeken 2 évvel hirdetik. A T-mobilos diszpécser meg nem tudott válaszolni ezen fent említett kérdésemre.)

(#4416) AS válasza BLC (#4415) üzenetére


AS
félisten

Szolgáltatói is Samsung magyar garancia ugyan úgy.
Van még bolti gari, és Samsung garancia ami 1 év (Szolgáltató vállalhat többet is ) :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4417) kcst válasza peterk (#4410) üzenetére


kcst
tag

Hááát... Nem tudom, hogy volt-e már olyan kombináció, amiben minden jó lett volna... Ékezetes betűk, kifagyásmentes menüpontok, Samsung apps a progik között stb. Ebben, úgy látom, minden együtt van, ezért tetszik. Egy furcsaság van, hogy a bootolásnál a sima fehér Samsung Wave S8500 felirat helyett egy színes www.samsungmobile.it felirat van, de gondolom, ennek nincs nagy jelentősége, valami önreklám lehet... :)

iPhone 4 32 GB

(#4418) kcst válasza peterk (#4410) üzenetére


kcst
tag

Egy valamit felfedeztem, de ez lehet, hogy nem vadiúj, a legelején viszont nem így volt, az biztos.

Apróság, de jó ötlet, hogy végül módosították. A telepített alkalmazások között lapozgatva az oldalt, eddig, ha eljutottam a végére, nem ugrott át az első oldalra és fordítva, visszafelé lapozva az elsőről az utolsóra. Nekem ez nem volt logikus, de most már "körbejárható". Szerintem ez, mivel reméljük, egyre több jó kis alkalmazás lesz, hasznos dolog.

És főleg, ha ilyen lelkesek és főleg profik vagytok a widgetkészítésben :DD

Csak így tovább, kényeztessetek el bennünket, legyen miben válogatnunk... :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 32 GB

(#4419) AS válasza kcst (#4418) üzenetére


AS
félisten

Nekem JF1 el most is körbejárható.
Szerintem akkor az egy Olasz FW lehet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4420) lackaba válasza kcst (#4417) üzenetére


lackaba
tag

De a csomagban ott van a másik is.AS kolléga jól irta, az olasz boot képernyő.És ezek nem hivatalos firmwarék,fejlesztők által kiszivárogtatott.Csak az a hivatalos amit Kiessel tudsz rá tenni.De egyébként nekem személy szerint az XXJF1 a favorit.Európába eddig hivatalosan megjelent:XXJEB-XXJF1-XXJF4.De hozzánk még 1-sem érkezett.

(#4421) AS válasza lackaba (#4420) üzenetére


AS
félisten

Igen, ahogy láttam van itt orosz olasz stb FW :)
Jobb ha várunk valami jóra ami nem most lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4422) lackaba válasza AS (#4421) üzenetére


lackaba
tag

Még annyit szeretnék hozzá tenni,hogy az XXJEB jelű a szerviz rom.Hát szerintem 8-ik hónapba kapni fogunk egy komoly frissitést,amiért érdemes lesz váltani.

(#4423) kcst válasza AS (#4421) üzenetére


kcst
tag

Várjatok...

iPhone 4 32 GB

(#4424) Karma válasza kcst (#4418) üzenetére


Karma
félisten

Nekem szerintem a kezdetek (JC7) óta körbejár...

Egyébként a JF7-tel elkúródott az USB Debugging :W Minden egyes tesztkör után le kell húznom és újracsatlakoztatnom az USB kábelt, ami amellett, hogy Symbian stílusú ideggörcsöt okoz nekem, a csatlakozót is rendesen koptatja :W

A JF1 volt nálam is a favorit, mindjárt mászik vissza.

“All nothings are not equal.”

(#4425) zack válasza AS (#4419) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam is körbejárható. Nekem a JF1 még semmi anomáliát nem okozott, és nagyon stabil.
Megmondom őszintén Omnia2-nél ráugrottam az összes új ROM-ra ami félhivatalos volt, és így utólag belegondolva, nem feltétlen kellett volna. Nem azért mert macera, hanem a beállítgatások minden szoft. csere után havonta 2x...a hajam hullott tőle. :)
Amíg nincs 1.1 vagy esetleg egy olyan félhivatalos, ahol érezhetőek a változások, szerintem is tök feleseleges az update. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4426) Kobe válasza BLC (#4415) üzenetére


Kobe
veterán

2 év garancia van rá, a T-Mobilos jótállási jegy ellenében bármely Samsung shopban érvényesíthető. A 2 év nem tudom pontosan hogy oszlik meg, de gyanítom 1 év hardveres, 2 év szoftveres.

többieknek: általában a t-mobilos gányolások nem szoktak minden tekintetben jól elsülni, de a JF2-es bitang jóra sikerült, egyedül egy 720p-s filmmel sikerült rendszerlassulást elérnem, mást nem, azt is 1 alkalommal.

A verzió s8500BSJF2_TMH amiből a jf2 és a tmh elég egyértelmű, a BS nem tudom mit jelölhet, a gyári XX-el megy most asszem

peterk: telepítettem a lekicsinyített widgetet. Sajna nem működik, teleíteni lehet, de amint kirakod a képernyőre, megmerevedik s nem frissül rajta az időpont.

(#4427) erdoke válasza Kobe (#4426) üzenetére


erdoke
titán

A BS a szolgáltató kódja, az XX a régióé. Samsung FW kódok

A legjobb aláírás a héten

(#4428) BLC válasza Kobe (#4426) üzenetére


BLC
tag

Köszönöm a válaszokat!

Komoly eszmefuttatásba kezdtünk egy ismerősömmel. Én a szifonomat cserélném le eme készülékre.
Előjáróban a szifonnal semmi komolyabb problémám nincs. De egy nagy kifogásom van, ami másnak nem probléma. Nekem a telefon munka eszköz. Kommunikáció, információs eszköz. A szifon ebből a szempontból tökéletes is lehetne, ha az üzemideje nem lenne annyi-amennyi. Telefonálás+email+twitter+facebook+RSS és a szifon fél nap alatt kifekszik. A mobilitás így bukik nálam, mert az aksit tölteni kell.
Eszmefuttatás: Vajon a Samsung S8500 Wave és annak platformja Bada felfog e nőni egy Appstore méretű kiszolgálónak. Az Android utolérte az Appstore-t alkalmazásokban. Én látok innovációt, és kellő tudás, anyagi hátteret ezen feladat teljesítéséhez. Wave ebből a szempontból úttörő, és ha feltétlen aposztrofálni kellene akkor az első generációs iphone-hoz hasonlítanám (Os-re gondolok).
Kíváncsi lennék a véleményetekre.
A Samsung kellő háttérrel megengedheti magának az új platform létrehozását, és annak felfuttatását, de esetleg pont emiatt, ha nem menne a platform akkor a zsákutca effektust is elviseli.
Jövő?

Üdv.

(#4429) erdoke válasza BLC (#4428) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem az Android még nem érte utol az AppStore-t. Egyrészt a csupasz számok is elmaradnak, másrészt sokkal több szemét van "app"-ként nyilvántartva (csengőhang és háttérkép csomagok pl). A bada sose fog százezres alkalmazás hátteret maga mögött tudni, de elképzelhetőnek tartom, hogy megfelelő ellátottsággal bír majd. Egyelőre a nagyobb szoftverházak nem is beszélnek a badáról, iOS/Android/WP szintű office és hasonló programok belátható időn belül nem lesznek rá. Szóval üzleti/munka készüléknek én nem ruháznék be addig, amíg nem bizonyította, hogy minden szempontból alkalmas rá. Egy biztos, a jelenlegi email kliens és office program csomag elégtelen erre a célra.

Mondjuk a Twitter/Facebook páros kevés cégnek munka felület, ezeket lehet hanyagolni, ha a munkához kevés az akkumulátoros üzemidő. Állítólag az iPhone 4 javult ebből a szempontból.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#4430) zack válasza BLC (#4428) üzenetére


zack
nagyúr

Nesze neked IPS panel. ;]
Jó az IPS, nem vitatom (ilyen 32" monitort használok), de a mobil eszközöknél a fogyasztás/kijelző méret a fontos adat, nem pedig hogy az RGB szintér hány %-át fedi le.

A továbbiakhoz annyit fűznék hozzá, nem hinném hogy zsákutca lesz, egyrészt mert több bada OS Samu fog még idén debütálni, mésrészt meg igazából 2010 Q4-ben fog odab@szni a bada app store...
A Wave egy bada előfutár, de számomra jó érzés szinte a kezdetektől nyomkodni, és végigkövetni a fejlődést, ráadásul úgy, hogy általam soha nem látott OP rendszer sebessége, és a multimédiás rész fejlettsége.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4431) swoody


swoody
senior tag

Szisztok

A i9000 és a S8500 között a különbség a vaku,kisebb kijelző és nem andorid?

Köszi.

(#4432) AS válasza swoody (#4431) üzenetére


AS
félisten

És a jobb minőség.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4433) AS


AS
félisten

Samsung Apps reklám:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4434) Teaway válasza AS (#4432) üzenetére


Teaway
veterán

Vmint a szerencsésebb anyagválasztás.

Nincs itthon csokid??

(#4435) tiggger


tiggger
csendes tag

Tisztelt uraim

Nagyon friss vagyok az oldalon es nagyon lele ami a Samsungokat illeti.
Nemreg vettem a paromnak egy Wave-t,es marhara tetszik,de van egy nagy problemam vele es pedig az hogy nincs benne magyar nyelv.Kartyafuggetlen,igy gondolom nincs akadalya egy egy uj firmwere telepitesenek.
Megprobaltam mindent elolvasni itt a forumon de mivel 4000 felett van a hozzaszolasok szama igy errol letettem.
Pontosan honnan es hogyan tudom leszedni(pc -n keresztul e) a magyar firmwaret,nekem megfelel a JF1 is.
Valamint az is erdekelne,hogyan tudom megnezni a telcsin az aktualis firmware-t.
Elnezest a banalis kerdesek miatt de Samsung ugyben teljesen sotet vagyok. :F :F
Valaszokat elore is koszonom.

Apropo,miert nem tudok pc vel letolteni progikat a SamsungApps-rol?Katt a Get-re de semmi sem tortenik.

Udv Roland

....nem baj ha lassan haladunk,mert egyáltalán nem biztos,hogy jó felé megyünk....

(#4436) Kapanyél válasza tiggger (#4435) üzenetére


Kapanyél
őstag

Szia!

Nekem ez a konfig jött be a legjobban:

[KATT]

Föltolom valahová a kellékeket, de nem tudom mikor, mert másik PC előtt ülök és mindjárt megyünk csobbanni.
Ha türelmetlen vagy, akkor a samsung firmwares web-ről letöltögetheted a hozzávalókat és magad is összeválogathatod a komponenseket.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4437) AS válasza tiggger (#4435) üzenetére


AS
félisten

Na egy újabb ázsiai Wave lesz ahol nem megy az apps, ere figyelni kelet volna hogy nincs benne Magyar.

Karma irta:
0. lépés: Tömöríts ki mindent.
1. lépés: Indítsd el a MultiLoadert.
2. lépés: Válaszd ki fenn az LSI6410-et.
3. lépés: Pipáld be a Full download checkboxot.
4. lépés: Nyomd meg a BOOT gombot, és válaszd ki a BOOTFILES mappát a kitömörített teljes szoftverből.
5. lépés: Kattints sorban az Amss, Apps, Rsrc1, Rsrc2, Factory FS, és SHP APP gombokra, mindig kiválasztva a neve alapján a megfelelő fájlt a JF1 mappájából.
6. lépés: Nyomd meg a CSC gombot, válaszd ki az XDJEC CSC fájlt.
Ha minden ki van töltve, ahogy a képen látható, jön a telefon része.
7. lépés: Kapcsold ki a telefont.
8. lépés: Nyomd le együtt a hangerő LE és a képernyőzár gombot, majd ezeket nyomvatartva kapcsold be a telefont. A képernyőn piros Download Mode feliratnak kell látszania.
9. lépés: Dugd be a telefont, nyomj egy Port Search-öt. Ha a driver fenn van hozzá (pl. a Kies felrakja), akkor meg kell jelennie egy READY feliratnak lenn, és a Download gomb megnyomhatóvá válik.
10. lépés: Nyomd meg a Download gombot, és várj. 20 percig eltarthat

Innen lehet leszedni ami kel:
lINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4438) mixi10 válasza tiggger (#4435) üzenetére


mixi10
tag

szia
firm kód : csillag, kettőskereszt,1234, kettőskereszt
A samsung apps kb 1 óráig nem ment, most már üzemel.

(#4439) tiggger válasza Kapanyél (#4436) üzenetére


tiggger
csendes tag

Azt nagyon megkoszonnem.Megprobaltam karma leirasa alapjan megcsinalni,de megcsak le sem birom tolteni az adott oldalrol a hozzavalokat.
Nem vagyok turelmetlen,ha tudsz segits,amikor tudsz.
Nagyon szepen koszonom,udv,Roli

Mixi10,koszi

[ Szerkesztve ]

....nem baj ha lassan haladunk,mert egyáltalán nem biztos,hogy jó felé megyünk....

(#4440) Deeday válasza bajusz15 (#4379) üzenetére


Deeday
senior tag

Kijelzőt én egy samsung tv-hez kapott törlő ruhával szoktam törölni, régen a nokia is adotrt ki ilyen rongyot :) Amúgy sima lcd kijelzőhöz valő száraz puha finom rongy tökéletes erre a célra. Nem karcolódik könnyen a telefon kijelzője.

Kies ben nem tudok segíteni ,de szerintem vagy a kies könyvtáron belül valahova vagy a downloads könyvtárba tölti le.

Youtube -on pedig úgy keress a videókra hogy írd utánuk hogy HD és akkor azok HD videók lesznek alapból...

Amikor csatlakoztatod utána az óra mellett van egy ikon ott le kell előtte csatlakoztatni , és utána húzd le a kábelt.

LG G4

(#4441) Karma válasza tiggger (#4439) üzenetére


Karma
félisten

Ebben a leírásomban ott vannak a közvetlen linkek is.

“All nothings are not equal.”

(#4442) tiggger válasza mixi10 (#4438) üzenetére


tiggger
csendes tag

Az Apps most sem jo,legalabbis nalam. :((

....nem baj ha lassan haladunk,mert egyáltalán nem biztos,hogy jó felé megyünk....

(#4443) tiggger válasza Karma (#4441) üzenetére


tiggger
csendes tag

Igen ezzel probalkoztam,de nem birom letolteni a dolgokat.Minden alkalommal kivag,amikor megprobalom letolteni.Habar en nem a premium letoltessel probalkoztam.

[ Szerkesztve ]

....nem baj ha lassan haladunk,mert egyáltalán nem biztos,hogy jó felé megyünk....

(#4444) AS válasza tiggger (#4443) üzenetére


AS
félisten

bekel írni kodot amit ott ír nem nehéz onnan letölteni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4445) Deeday válasza Deeday (#4440) üzenetére


Deeday
senior tag

A kies a user/sajátneved/Samsung/Kies/download/applications mappába menti a dolgokat

LG G4

(#4446) tiggger válasza AS (#4444) üzenetére


tiggger
csendes tag

A kodot termeszetesen beirtam nem azzal van a gond sajnos.

Download limit exceeded ,uzenetet kapom.

[ Szerkesztve ]

....nem baj ha lassan haladunk,mert egyáltalán nem biztos,hogy jó felé megyünk....

(#4447) tiggger válasza Deeday (#4445) üzenetére


tiggger
csendes tag

Ezek szerint szukseges feltelepiteni a kies-t?
Mivel ez a munkahelyi gepem,ezen nincs rajta.

....nem baj ha lassan haladunk,mert egyáltalán nem biztos,hogy jó felé megyünk....

(#4448) leslieke válasza zack (#4384) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

háttértár módban nem érte el az írás az 1Mb/s-et.

Class2-es kártyára másoltam 4-5 MB/s-sel, a hiba nem a telefonban, hanem valahol az adatátvitelben lesz, vagy az USB port rossz, vagy a PC-n a belső kommunikáció nem megfelelő, pl. lassú elérésű partíció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4449) zolcseges


zolcseges
csendes tag

Sziasztok!

Külföldi appsrol (pl olasz) valaki tudott már leszedni app-ot pénzért? beirtam a kártyaszámom meg az adatokat, de vissazdobja h ervenytelen kartyaszám, pedig mar jopár helyen fizettem vele neten :\

valalkinek vmi 5let?

mégvmi: Class 2 -re en is tudtam 4-5 megával másolni, egy két avi viszont még mindig szaggatos... :\

Codecet hogy lehet "javitani"? most a kies féle jf4-es FW van a telon

[ Szerkesztve ]

(#4450) AS válasza zolcseges (#4449) üzenetére


AS
félisten

Nem lehet.. Még nem, Magyaroknak csak ősszel vagy télen lesz elérhető ez a funkció.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.