Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21001) TomWexX válasza TomWexX (#21000) üzenetére


TomWexX
addikt

Bocsi, nem függőlegesre hanem vízszintesre gondoltam az előbb, de már nem tudom módosítani mert lejárt az 5 perc. :B

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21002) nyesix


nyesix
senior tag

n ma reggel nekem is produkálta az első lefagyást. Megnyomtam a felold gombot, kiírta, hogy húzzam végig az ujjam, de nem reagált semmire, csak a ki kapcsolásra...

(#21003) DonMedve


DonMedve
addikt

A samfirmware.com-on azt írják,hogy a Bada 2.0 jövő év végén várható,meghogy van már pár 1.2 realese,de még nem KIES kiadás.Bővebben.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21004) consono válasza DonMedve (#21003) üzenetére


consono
nagyúr

Csak egy kis helyesbítés: "Bada version 2.0 will come allround end Q1 2011." azaz a 2.0-ás Bada verzió 2011. első negyedév végére várható. Persze nem leszek meglepve akkor sem, ha nem lesz itt március végére, hisz még 1.2-nk sincs...

"In God we trust. All others must bring data"

(#21005) DonMedve válasza consono (#21004) üzenetére


DonMedve
addikt

Sorry,az angol tudásom nem éppen jó! :B Köszönöm a helyesbítést.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21006) anrab


anrab
addikt

a Palringo-ban most először szerettem volna válaszolni a messenger-re, de mikor a bill.-t elő szerettem volna hozni ujraindult a teló többszöri próbálkozásra is. 2.2.2-es. JH3 a fw.
más nem tapasztalta?

(#21007) tombor


tombor
csendes tag

Helló srácok!

Tud-e valaki erre válaszolni?

Hogy tudok tel. számot megnézni beszélgetés közben? Nekem, ha rányomok a megnézendő névre, egyből hívja is....

(#21008) leslieke válasza tombor (#21007) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ne a kijelzőn bökj a névjegyekre, hanem nyomd le a menü gombot!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21009) Jadro válasza nord_ (#8450) üzenetére


Jadro
veterán

Bocs, benéztem. Ősrégi hsz. volt. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#21010) consono


consono
nagyúr

Urak!

Normális RSS reader nincs még badára? Az ami a browserben van nem igazán nyerte meg a tetszésemet... Javás van (l. a Snaptuban), de jobb lenne a natív. Kénytelen leszek írni egyet? (Az sdk-t már letöltöttem, de kb 10 éve nem írtam egy sor kódot sem, meg amit régen írtam az sem oo volt :) )

"In God we trust. All others must bring data"

(#21011) leslieke válasza consono (#21010) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

RSS widgetek vannak, natívat én se láttam még. Itt egy: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21012) consono válasza leslieke (#21011) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi! Meglesem majd!

"In God we trust. All others must bring data"

(#21013) leslieke válasza consono (#21012) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt egy másik RSS widget: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21014) Gabrielo válasza anrab (#21006) üzenetére


Gabrielo
csendes tag

sziasztok!

Nekem ugyanezt produkalta. Ujraindult, aztan mondom biztos valami kis veletlen hiba vagy valami.... masodik nekifutasra is 2 perc msn utan ujraindult.. 2.2.2 van fennt nekem is. En is orulnek ha valaki tudna segiteni

(#21015) Varszegig válasza DonMedve (#21003) üzenetére


Varszegig
veterán

a még fontosabb, hogy azt írják, hogy a 2.0-t megkapja a 8500-as wave.

(#21016) leslieke válasza Varszegig (#21015) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha nem így lenne, nagyon gyorsan sok eladó 8500 lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21017) Varszegig válasza leslieke (#21016) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, de erre semmi nem kényszeríti a samsungot. Azért ez egy pozitív változás a korábbi terméktámogatási elveikhez képest

(#21018) anrab válasza Gabrielo (#21014) üzenetére


anrab
addikt

hát elég érdekes dolgokat művel. ujra raktam, most végre nem indult ujra de el se tudta küldeni az üzit. viszont ugyanakkor a hangüzenetet elküldte a facebookra :F de ott hogy hova azt nem tudom mert tudtommal nincs hangátvitel a fbook-ra.

(#21019) Con Troll válasza TomWexX (#21000) üzenetére


Con Troll
senior tag

De egyszerre csak pár cuccot tudok kitenni a grundra, és köztük így is átmennek a katonák...vagy mi a csudák. Hogy lehet olyan védelmet összehozni, mint amilyen a képen van?

szerk.:ja vágom, le kell ölni egy ellenfelet, azért kapok pénzt, amiből meg lehet másikat építeni. :D

[ Szerkesztve ]

(#21020) lasarus1988 válasza Con Troll (#21019) üzenetére


lasarus1988
tag

A lényeg, hogy egy folyosót építs ki nekik. Ne tudjanak elmenni közöttük. Mindig a legrövidebb után mennek a kijárat felé. Ha kinyírsz egy muksót akkor pénzt kapsz érte amiből tornyot építhetsz és ez így megy 100 pályán keresztül. Érdemes középtájon a nyilas tornyokat fejleszteni, mert vannak repülőhadtestek is.

Szerk.: akkor rájöttél :K

[ Szerkesztve ]

(#21021) Kis@ válasza Varszegig (#21015) üzenetére


Kis@
tag

Van vmi info arról, hogy mit tesznek bele a 2.0-ba? Teljes flash, voip?

Kis@

(#21022) leslieke válasza Kis@ (#21021) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs infó, csak annyi, hogy az S8500-re is elkészül, várhatóan 2011 első negyedév vége felé.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21023) Kis@ válasza leslieke (#21022) üzenetére


Kis@
tag

Köszi leslieke! Bocs hogyha volt már, de nincs nagyon időm feljönni mostanában. Jól tudom, hogy az 1.2 már a következő hetekben/napokban várható swype-pal és full social hubbal?

Kis@

(#21024) leslieke válasza Kis@ (#21023) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre számít mindenki, hogy az 1.2 hamarosan elérhető lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21025) DonMedve válasza Varszegig (#21015) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen,ez pozitív.

Kis@: Én a SH-ra nem vennék mérget.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21026) Varszegig válasza DonMedve (#21025) üzenetére


Varszegig
veterán

Socialhub facebook oldaláról:

Elérhető:
- Argentina : Claro, Personal, Movistar

- Australia : Optus, Telstra, VHA

- Brazil : Claro, Vivo, TIM

- Canada : Bell, Rogers

- Chile : Entel, Movistar, Claro

- Ecuador : Porta

- El Salvador : Claro

- France : Orange

- Guatemala : Claro

- Honduras : Claro

- Israel : Orange, Pele-Phone

- Malaysia : MAXIS, Cellcom, Digi

- Mexico : Telcel

- Morocco : Maroc-telecom, Meditel, Wana

- Netherlands : KPN, T-Mobile, Voda

- Nicaragua : Claro

- Panama : Movistar, C&W

- Peru : Claro, Movistar

- Puerto Rico : Claro

- Singapore : Singtel, Starhub, MI

- Tunisia : Tunisiana, Tunisie Telecom

- UK : Orange

- Vietnam : Mobifone, Vietnam Mobile, Vinaphone

* Samsung Social Hub is coming soon to many more countries.

Azaz nem ellég, hogy itthon legyen, még a szolgáltató is kell hozzá. (Ezt mondjuk eddig is sejtettük.)

(#21027) nyesix


nyesix
senior tag

kis + az óraátállításhoz:
azok az emlékeztetők, amik ismétlődőek, és még a nyári időszámítás szerint lettek felvéve, azok ugyanúgy egy órával korábban jeleznek... :(( :(((
Amik újonnan kerülnek fel akár ismétlődő, akár nem azok jókor jeleznek.
Automatikus időfrissítés be van kapcsolva.

(#21028) DonMedve válasza Varszegig (#21026) üzenetére


DonMedve
addikt

Hátha elindul,szerintem a trémobájl,az mindenbe bennt van amiért fizetni kell.Gondolom a SH nem lesz ingyenes.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21029) leslieke válasza DonMedve (#21028) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor nekem nem lesz SH, bár eddig se nagyon érdekelt. Nem emiatt vettem a telefont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21030) Varszegig válasza DonMedve (#21028) üzenetére


Varszegig
veterán

én meg épp a telenorra tippelnék, ugyanis az IM program a hubban a seven lesz, és a seven partnere magyarországon a telenor.
Seven

(#21031) Kis@ válasza Varszegig (#21026) üzenetére


Kis@
tag

Remélem a holland példát követjük. Ott van tré is meg voda is :)

Kis@

(#21032) DonMedve válasza Varszegig (#21030) üzenetére


DonMedve
addikt

Mondjuk annyira nem érint a dolog,én sem ezért vettem a telót.Jó lenne,ha lenne de annyira nem érdekel,főleg nem pénzért.Ha meg telenyor lesz,akkor mint trémobájlos kimaradok belőle.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21033) TomWexX válasza Varszegig (#21030) üzenetére


TomWexX
addikt

Még jó hogy a telenyornál nem lehet kapni bada telefont. (Dídzsúzt ne vegyük bele.) ;] Vagy tévedek? Én is a T-ben hiszek, de nem vágom át a torkom ha nem lesz Social Hub.

Telenornak a legszegényebb a kínálata a 3 szolgáltató közül. De ez csak egy OFF megjegyzés.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21034) silvergod


silvergod
őstag

Amit a 2.0-ban inkább javítani kéne az a zenelejátszó,remélem rágyúrnak. :D
az egy dolog fut a háttérben és neked kell kilőni..azért csak fogyaszt valamit szerintem...

De a lényeg az lenne hogy legalább egy lejátszási lista szerkesztőt csinálnának,ne egyenként kelljen már a számokat hozzáadni.
Ráadásul ha nem jól van kitöltve az ID tag bonyolódik...
lehetne mappából is,vagy egy playlist program.....és stb.stb.
Nekem ez nagy negatívum benne...de azért szeretem.. :DD

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#21035) Con Troll válasza lasarus1988 (#21020) üzenetére


Con Troll
senior tag

Rá, és konrkétan most sikerült letennem a játékot :D
De most is csak azért, mert késésben vagyok egyetemről...

(#21036) Varszegig válasza TomWexX (#21033) üzenetére


Varszegig
veterán

telenor telefonkínálata évek óta botrányos, csak azt lehet kapni, ami már 2 éve elavult :W :W Én mondjuk már évek óta nem veszek szolgáltatói telefont, és ebben csak megerősített, amikor idén Katarban átszállásra vártam a reptéren, és rájöttem, hogy a telenornak nincs roaming partnere Katarban. Afganisztánban meg van. (Megnéztem, amikor hazajöttem, és ezzel kezdődik a lista.) Azt hittem besz*rok a röhögéstől. Na ilyenkor jó a független tel. ha nagyon kéne használni, veszek gyorsan egy arab prepaidet:)

[ Szerkesztve ]

(#21037) Gabrielo


Gabrielo
csendes tag

Felraktam a 2.1.7-es Palringo-t. Ezzel eddig egyszer se resetelt a teló. Bár vannak hibái, de véleményem szerint még mindig ez a leghasználhatóbb progi azok közül amik vannak....

(#21038) TomWexX válasza Varszegig (#21036) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezért is kétlem hogy a Telenornál lesz Social Hub...addig biztos nem amíg nem forgalmaz mellé bada telefont.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21039) Varszegig válasza TomWexX (#21038) üzenetére


Varszegig
veterán

a social hub nem csak a badának kell, pl. a galaxy s-hez is.

(#21040) AS válasza Varszegig (#21039) üzenetére


AS
félisten

Vagy Galaxy Tab.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21041) leslieke válasza silvergod (#21034) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

egy lejátszási lista szerkesztőt csinálnának,ne egyenként kelljen már a számokat hozzáadni

Van olyan lehetőség is, hogy Összes kiválasztása.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21042) KlinkerDR


KlinkerDR
csendes tag

Sziasztok!
Régóta olvassgatom a fórumot!
Látom mindenki frissítgeti a telóját!
Azt szeretném kérdezni hogy ezzel meg tud oldódni az a probléma hogy ahogy felveszem atelefont 2mp-ig nem hall a másik fél?????
Üdv!

(#21043) leslieke válasza KlinkerDR (#21042) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21044) silvergod válasza leslieke (#21041) üzenetére


silvergod
őstag

azt tudom hogy van..én inkább arra értettem hogy mindent egyben dob be és keveri is őket rendesen...egyszerűbb lenne könyvtárból hozzáadni a számokat..gyorsabb is volna ésszerűbb nem is tudom miért nem gondoltak rá....

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#21045) Varszegig válasza leslieke (#21043) üzenetére


Varszegig
veterán

miért, van ilyen probléma? Eddig nem vettem észre:Y

(#21046) leslieke válasza silvergod (#21044) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem az ID3 tag-es rendezésből indultak ki. Ezért nincs benne a könyvtárból hozzáadás lehetősége.

Varszegig: nekem sincs vele problémám.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21047) csabám válasza TomWexX (#21033) üzenetére


csabám
addikt

Dídzsúznál is van Wave. + telenornál hamarosan kapható a Tab . . . csak h vmi pozitívum is legyen már:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#21048) Polllen válasza Varszegig (#21036) üzenetére


Polllen
nagyúr

"telenor telefonkínálata évek óta botrányos, csak azt lehet kapni, ami már 2 éve elavult"

T-mobile-s vagyok, de ez szimplán badarság... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21049) TomWexX válasza csabám (#21047) üzenetére


TomWexX
addikt

Azért is írtam hogy ne vegyük bele, mert tudom hogy ott van Wave. :) De a dídzsúznak azon kívül hogy 20-as, nem sok köze van már a telenorhoz.
A Galaxy Tabot (+a többi tabletet) meg egyenlőre nem hiszem hogy annyira kapkodják majd ki országunkban, annál csóróbb népség a Magyar. ;] Azon kívűl hogy csili-vili, meg k. drága, nincs sok értelme...(ez az én szubjektív véleményem)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21050) csabám válasza TomWexX (#21049) üzenetére


csabám
addikt

Egyet értek, csak elkezdődött a lehúzás, azért gondoltam megemlítem a Tabot, mivel úgye a T-nél már van. Ennyi:) Mellesleg egyet értek Veled.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.