Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4051) jozf


jozf
tag

Ha már kijelzö összehasonlitós videóknál tartunk :) [link]

(#4052) AS


AS
félisten

Elérhető a Magyar Appson a Need For Speed Shift!!! Végre :R
Ez a játék megmutatja mit is tud Wave ben levő erő :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4053) Quasi_modo válasza AS (#4052) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ennek a nyelve is magyar ?

valami

(#4054) AS válasza Quasi_modo (#4053) üzenetére


AS
félisten

Nem :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4055) Quasi_modo válasza AS (#4054) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kár. Az angolról már leszedtem. (sosem lehessen tudni, mikor váltok ilyesmire (még nem most))

valami

(#4056) koveradam válasza AS (#4052) üzenetére


koveradam
tag

Sziasztok!

Nekem nagyon bejön ez a játék a waven! Még sok ilyet :D

Már egy hete ezzel nyomom ::D

(#4057) Deeday válasza AS (#4052) üzenetére


Deeday
senior tag

Siessetek mert csak az első 500.000 letöltésig ingyenes :)

LG G4

(#4058) erdoke válasza Kapanyél (#4048) üzenetére


erdoke
titán

Papíron van, fizikailag nem ellenőriztem.
Fényerő egyszerűbb állításra és levelek multi kezelésére van ötletetek?

A legjobb aláírás a héten

(#4059) Kobe válasza leslieke (#4050) üzenetére


Kobe
veterán

nekem kereken 370 megat ir szabadnak, pedig kb ugyanaz van a telonkon. Gyanitom, hogy akkor a T ennyivel megpakolta a cuccot, csengohangok, bejelentkezo animacio, stb. Mindegy, ugyis tervezem 8 v 16s kartya beszerzeset. Sztetek hol a legerdemesebb ?

(#4060) jozf válasza Kapanyél (#4048) üzenetére


jozf
tag

Lehet rosszul tudom de mitha a régi e52-es nokiám az elölapi kamerát használná gyárilag fényérzékelésre, az meg szerintem itt is megoldható, már ha tényleg igy van.

(#4061) Kapanyél válasza jozf (#4060) üzenetére


Kapanyél
őstag

Biztosan nem. Akkor végig pirítania kellene a CCD-t, ami igen hamar leszívná az akkut. Most épp nincs előttem E52, de 6500c és 8800-on külön ott figyelt egy szenzor.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4062) erdoke


erdoke
titán

Hol a fenében tudom átirányítani a telefont? Már 10 perce keresem, lassan elő kell venni a UM-t. :B

A legjobb aláírás a héten

(#4063) Kapanyél válasza erdoke (#4062) üzenetére


Kapanyél
őstag

Beállítások, Alkalmazások, Hívás.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4064) benceclick válasza Deeday (#4057) üzenetére


benceclick
csendes tag

Igaz, h ott van a szövegben h az első 500 000 letöltő, de szerintem ezt a szöveget csak úgymond átmásolták az angolból, mert ha jól emlékszem ott is 500 000 volt a limit. És már nem emlékszem rá h pontosan meddig, de annyi azért megmaradt, h egy jó darabig még nem lesznek fizetős app-ok Mo-n, szoval ha letöltenék 500 000-en (amire nincs is esély, mert sztem sose lesz ennyi embernek ilyen telefonja Mo-n), akkor mi lenne? Kivennék a "kínálatból"? Mert fizetős ugyebár nem lehetne, mert nem lehet fizetni. :)

A lényeg h azért írtam ezt, mert 1. olvasásra betojtam, h én csak szept. elején veszem meg a telót és akkor majd talán nem fogom tudni rárakni ezt a király játékot, de így belegondolva... Kérdés az okosabbakhoz/tapasztaltabbakhoz: helyes a fenti érvelésem??

Ja és aki a T-nél vette az nyugodtan írja le, h esetleg mibe nyúltak bele a szolgáltatónál meg ilyesmik. :))

(#4065) peterk válasza erdoke (#4062) üzenetére


peterk
senior tag

Van már elég részletes magyar UM, le is tölthető. :)

(Egyébként asszonyka mit szólt hozzá? Végül is tetszett neki? Vagy csere lesz? :))

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4066) peterk válasza benceclick (#4064) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem nem helyes. Globálisan érti a Samsung az első 500 ezer felhasználót. Mivel már egymillió fölött járnak az eladások, szerintem heteken belül el fogja érni a félmilliót, hiszen ezt a játékot mindenki letölti, aki elnéz a samsung appstore-ba.

(Egyébként ha jól emlékszem pár hete még az első 1.2 millió letöltőre volt kiírva ingyenesnek. Valamiért levitték a számot azóta fél millióra.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4067) leslieke válasza peterk (#4066) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy már 700 ezren letöltötték és maradt még 500 ezer letöltési lehetőség.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4068) zack


zack
nagyúr

11h-kor megrendeltem, és elvileg egy full fekete példány tulaja leszek kb. 30p múlva! :K :)) Rafkós voltam, mert papíron csak a szürke-fekete van jelölve, de én full feketét kértem, és azt is meg tudják oldani. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4069) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Erre valaki tud megoldást?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4070) pitimany


pitimany
tag

Mióta felraktam az XXXJF4_XEH firmvert, a Samsung Apps-ról telefonon, wifin keresztül nem tudok letölteni alkalmazásokat, mert amikor megnézném a részleteket, a telefon kilép a főképernyőre.
Kiesen keresztül működik a letöltés.
Valaki tapasztalt hasonló jelenséget?

(#4071) clacika válasza Deeday (#4057) üzenetére


clacika
csendes tag

Hú, előreláthatólag jövő hét pénteken lesz meg a telefon, remélem, hogy addig még bele fog férni számomra a letöltés. Az biztos, hogy az első dolog ennek a játéknak a letöltése lesz a Wave-vel. Bár ismerve a formámat, pont előző nap fog megszűnni az ingyenessége... :W :DD

Huawei Ascend P6

(#4072) user137 válasza pitimany (#4070) üzenetére


user137
őstag

szintén zenész. ezenkívül gondok vannak az órával, és az XCH szinkronnal is (úgy néz ki a push szinkront 1 percenkénti pull szinkronnal oldották meg).

majd javítják. én mindenesetre nem örülök, h JEE stabilabbnak tűnt.

(#4073) peterk


peterk
senior tag

Nekem működik az appstore rendesen. A push exchange-et nem tudom most kipróbálni.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4074) kuato válasza leslieke (#4069) üzenetére


kuato
tag

Valószínűleg amiatt van, hogy a csengőhangod nem beépített, és ha csatlakoztatva van a géphez, nem elérhető a telefon számára az a tárterület, ahol tartod.

Nálam is ugyanez van amúgy.

kuat0

(#4075) erdoke válasza Kapanyél (#4063) üzenetére


erdoke
titán

Köszönöm, ott nem kerestem volna még egy darabig. Én a hálózati beállítások mellé tettem volna.

(#4065) peterk
Még ismerkedünk, eddig vegyesek a tapasztalatok. Van pár nem túl jó ötlet a rendszerben, pl. böngészőben túl kicsi az alap nagyítás, utána pedig nem jól tördel, de alapvetően pozitív az első benyomás. Majd este még nyomkodom kicsit.

A legjobb aláírás a héten

(#4076) Deeday válasza kuato (#4074) üzenetére


Deeday
senior tag

Elvileg erre megoldást jelentene ha a telefonra másolnád a csengőhangodat.

LG G4

(#4077) kuato válasza Deeday (#4076) üzenetére


kuato
tag

Szerintem ilyenkor azt a tárterületet is lockolja, de nem nekem volt ez probléma igazából :)

Gépbe dugott telefonnal alapból nehéz telefonálni a vezeték hossza miatt...

kuat0

(#4078) erdoke válasza benceclick (#4064) üzenetére


erdoke
titán

Van egy T-s animált logó induláskor, Web'n'Walk-nak hívják a böngészőt, illetve van néhány T-s hang (esetleg kép is, azt nem néztem). A böngészőben törölhetők a szolgáltatói kedvencek. Más nem tűnt fel.

A legjobb aláírás a héten

(#4079) jozf


jozf
tag

Valami rendes ebook olvasó van a wave-hez? Mert a beépitett dokumentum megnyitó elég korlátos ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#4080) leslieke válasza clacika (#4071) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az NFS és az egyéb alkalmazások letöltéséhez nem kell telefon!

1, Telepítsd a Kies-t,
2, Elindítod, majd megnyitod a Samsung Apps menüt,
3, Kikeresed, ami kell, majd katt a Get-re,
4, Ha megvan a telefon, akkor csatlakoztatás után a Kies\Samsung Apps\ My Downloads menüből lehet installálni!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4081) leslieke válasza kuato (#4074) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Telefon/Hangok/Csengőhangok mappában van a saját csengőhang is. Ugyanott, ahol az előre telepített hangok.
Lockolva sincs, mert a vezetéken keresztül lehet fájlokat másolni a telefon memóriájára is.

Deeday: Nem hiszem, hogy ez lenne a gond.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4082) clacika válasza leslieke (#4080) üzenetére


clacika
csendes tag

Ó, remek! Akkor meló után otthon leszedem mind a Kiest, mind a NFS-t.

Egyébként meg a telefonon vagy Kiesen keresztül érdemesebb leszedni az alkalmazásokat?

Huawei Ascend P6

(#4083) leslieke válasza clacika (#4082) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kisebbeket Wi-fin keresztül rögtön a telefonra szedem, a nagyobbakat (pl. NFS) PCről telepítem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4084) SirDöme válasza zack (#4068) üzenetére


SirDöme
tag

Írtam privátot ;) Full fekete... :C

SAMSUNG Wave I

(#4085) agent2.0


agent2.0
tag

Na most végeztem az összes hozzászólással:) Nem volt kis feladat. Én is ezen a jószágon vacilálok, versenyben van még a desire is.. de nem tudom..

Mindenestre tényleg eladtak már egy milliót belőle:) ami egy újdonság esetében jó előjel:

http://www.samsunghub.com/2010/07/13/samsung-wave-tops-1m-sales-globally-galaxy-s-300000-in-sk/

(#4086) taschner válasza clacika (#4071) üzenetére


taschner
aktív tag

Hali!

Telepítés- Kies és töltsd le most nem fogod veszteni a dolgot mert akkor már a gépen lesz és csak telepíteni kell.

A motorozás egy élmény!!!

(#4087) zack válasza SirDöme (#4084) üzenetére


zack
nagyúr

Örülök én is a full feketének. :K
A teló nagyon tuti eddig 1 óra nyomkodás után. Korai még messzemenő következtetéseket levonnom a Bada-ról...de eddig nagyon tetszik. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4088) leslieke válasza zack (#4087) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Badából szinte semmit nem látsz, amit látsz az a TouchWizz 3.0-nak (sokak szerint hibásan) nevezett UI.

A Bada inkább csak azért érdekes, mert egy új platform, ami Linux alapú (mint az Android), ezért stabilnak mondható, valamint az applikációkat is ehhez kell fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4089) janes1976


janes1976
őstag

Ti miért nem i9000-et vettetek? :)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#4090) zack válasza leslieke (#4088) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...Omnia2-nél TouchWizz 2.0 volt, de ez cseppet se emlékeztet rá. :U

janes1976:

Engem 5 nyomós ok tántorított el a Galaxy S-től:

1. Gondok vannak a magyarítással. Félig magyar, félig nem.
2. Nincs a kamerájának még LED villantója se, és néha azért mindenkképpen jól jönne.
3. Túl nagy a 4 col, egy kézzel kényelmetlen használni és közben nincs stabil fogása.
4. Az elhelyezése, cipelése (főleg így nyáron szellős ruházatban) kényelmetlen.
5. Nem tv-nek vettem, telefonnál meg bőven elég a 3-3,5 col. Az Omnia2 3,7 colját is sokszor feleslegesnek éreztem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4091) AS válasza janes1976 (#4089) üzenetére


AS
félisten

Mert ez olcsóbb nem műanyag van Vaku nem nagy :) Én meg személy szerint kíváncsi vagyok Badára.. :)
Google céget nem szeretem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4092) AS válasza leslieke (#4088) üzenetére


AS
félisten

Bada a kékes része a menünek meg alulról felugró részletes beállítás gomb :C
Meg még pár elem és azon van TW3.0 UI :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4093) leslieke válasza zack (#4090) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, láttam én is a 2.0-át és ezért is írtam, hogy a TW3.0 elnevezés hibás.

AS: nehezen tudok vitázni veled, én ennyire nem ismerem a rendszer felépítését. :R

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4094) peterk válasza leslieke (#4088) üzenetére


peterk
senior tag

Azért látni a Bada-ból is sok mindent, hiszen a szolgáltatások, funkciók az oprendszer részei. (Bár a Samsung nem szereti oprendszernek nevezni, hanem inkább platformnak, ami a cserélhető kernel miatt tulajdonképpen érthető.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4095) leslieke válasza peterk (#4094) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Legalább a platform szót jól használtam. :DD

Viszont felhasználói szemmel nagyon jól felépített rendszer. Legalábbis számomra. Persze akad 1-2 funkció ami hiányzik, de nem vészes egyik se. Amire pedig igazán kiváló, hogy végre konvertálás nélkül nézhetem a filmeket. Tegnap feltettem rá az Avatart BDrip formában (720400), 2,9 GB és szaggatás nélkül viszi.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4096) janes1976 válasza zack (#4090) üzenetére


janes1976
őstag

köszi, azért mertem megkérdezni, mert nekem is inkább a wave tetszik, pont ezen vacilálok hogy wave vagy i9000. :)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#4097) Kapanyél válasza zack (#4087) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én nem örülök a feketének. :) A szürke volt mindig a promo képeken, tesztekben, így abba szerettem bele. Ott az üzletben föl sem tűnt, hogy valami más...
Mindegy, azért jó lesz így is! :D

Találtam a Gigatelnél fekete gumiborítást rá, 2499 HUF. Azt hiszem, veszek hozzá egy utángyártott LiPol akkut is, szintén ennyiért.
Védőfóliával működnek a kapacitív érzékelős kijelzők?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4098) Kapanyél válasza leslieke (#4095) üzenetére


Kapanyél
őstag

Erről jut eszembe: hálózati megosztást vajon tud kezelni? Nem emlékszem fájlkezelőre, de nem lenne rossz a WiFi-n keresztül filmet nézni a NAS-ról...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4099) AS válasza Kapanyél (#4097) üzenetére


AS
félisten

Minek rá védőfólia? :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4100) leslieke válasza Kapanyél (#4098) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt nem tudom kipróbálni, de van benne megosztás menü, és mintha valaki írt már volna régebben erről.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.