Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) mandala72


mandala72
csendes tag

Ezenkívül nem tudom mikorra fogom annyira kiismerni a badát,hogy merjek erre is progikat írni mint symbianra?!

I8910HD + HTC HD2

(#3902) Deeday válasza leslieke (#3900) üzenetére


Deeday
senior tag

Ne légy szemtelen :) Ez nem az az oldal :D
Add meg a tiszteletet főleg ha egy idősebb hölgyel beszélsz , nem kell azonnal letámadni ;) udvarolni kell kicsit :)

LG G4

(#3903) Deeday válasza mandala72 (#3901) üzenetére


Deeday
senior tag

Szerintem nem bonyolult ez sem Linux alaprendszerű a bada is mint az android vagy az iphone oprendszere.

LG G4

(#3904) peterk válasza leslieke (#3900) üzenetére


peterk
senior tag

Lol, épp ez jutott nekem is az eszembe. :)

Felhívnám ugyanakkor a figyelmet arra, hogy ez hosszúkásabb, ergo jobb a formája. ;] :P

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3905) mandala72 válasza leslieke (#3900) üzenetére


mandala72
csendes tag

Kijelzőben mindenképp! Mellesleg amelyik nő azt állítja,hogy az nem számít annál lehet tudni,hogy a férje kihívásokkal küzködik e téren! Elnését ezért a kis intermezzo-ért. Részemről ezt lezártnak tekintem!

I8910HD + HTC HD2

(#3906) Deeday válasza mandala72 (#3905) üzenetére


Deeday
senior tag

Én még azért feszegetném a témát kicsit ha lehet :)) De még mindig nem válaszoltál hogy a Wave kijelzőjét találod kicsinek vagy a Galaxy S nek a kijelzője a nyújtott számodra.

LG G4

(#3907) mandala72 válasza Deeday (#3906) üzenetére


mandala72
csendes tag

Válaszoltam!!! Nekem kicsinek tűnt a kijelzője! :K

I8910HD + HTC HD2

(#3908) peterk válasza mandala72 (#3901) üzenetére


peterk
senior tag

Ezzel kapcsolatban el merem oszlatni az aggodalmadat. Én is fejlesztő vagyok, letöltöttem az SDK-t, és csak belekukkantottam, de határozottan az a véleményem, hogy nagyon áttekinthető, érthető, és jól dokumentált. A meglevő c-s, c++-os mobil alkalmazások elég könnyen portolhatóak rá. (Már azok, amire az SDK lehetőséget ad.) Szerintem iPhone-ra sokkal körülményesebb fejleszteni például.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3909) leslieke válasza mandala72 (#3905) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát ha kicsi a kijelzője a Wavenek, akkor vedd meg a Galaxyt. Akkor különbség szerintem amúgy nincs a 2 telefon közt, legalábbis hardver szinten. App szinten az Android előnyben van, még.

Az vicc volt, azért a mosoly, és részemről is lezárva, de ezt nem lehetett kihagyni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3910) pitimany válasza user137 (#3851) üzenetére


pitimany
tag

User 137!
Töltsd le R66 oldaláról a szinkronizálási programot a pc-re, indítsd el, regisztráld magad, lépj be, csatlakoztasd a wavet "mass storage" módban, miután felismerte a telefon típusát kezdődhet a választott tartalom letöltés pc-n keresztül telefonra.
Navigációs hangok között 2 magyar van, ingyenesen le lehet tölteni teljes európa térképét, biztonsági kamerákat, 3d épületeket, POI-kat, városismertetőket, időjárást, etc. A licenc vásárlásáért kell külön fizetni, ami 1 hónap teljes európai navigáció esetében jelenlegi árfolyamon kb. 2800.ft.
A térképek Navteq alapúak, 2010. Q2 frisseségüek.
Nokia maps szintjét szerintem felülmúlja, igo-t nem éri el, de fő, hogy már ez is van badára, jól működik,lakásban is pozícionál, gyorsan, több alternatívában, országhatáron át is tervez és Magyarországról is jól aktiválható.

(#3911) Deeday válasza mandala72 (#3907) üzenetére


Deeday
senior tag

BKV nál dolgozol kedves Andrea ? :D

LG G4

(#3912) mandala72 válasza peterk (#3908) üzenetére


mandala72
csendes tag

Köszönöm a választ!

I8910HD + HTC HD2

(#3913) mandala72 válasza Deeday (#3911) üzenetére


mandala72
csendes tag

Meglehet! Ha igen,akkor már több mint 20 éve egy BKV-s irodában üldögélek! Nagyon jól értesült vagy! ;)

I8910HD + HTC HD2

(#3914) mandala72 válasza leslieke (#3909) üzenetére


mandala72
csendes tag

Nem veszem meg azt sem,mert borzasztóan zavar a fizikai híváskezelő gombok hiánya!

I8910HD + HTC HD2

(#3915) mandala72 válasza leslieke (#3909) üzenetére


mandala72
csendes tag

Értettem a viccet a mosolygós fejecske nélkül is! A válaszom viszont tény! ;)

I8910HD + HTC HD2

(#3916) Deeday válasza mandala72 (#3913) üzenetére


Deeday
senior tag

Hát akkor le a kalappal igen csinos hölgy vagy :)
Amúgy olyan telefon úgy sem lesz ami egy ember összes igényét vágyát kielégíti :) Ez piaci fogás nekik. A Galaxy S be is belefért volna a fizikai gombok és mondjuk a xenon vakus 8 mp-s kamera is :) De azt majd jövőre a következőbe beleteszik viszont majd valami mást kihagynak belőle... Ilyen ez egy örök hajsza :) a tökéletesség után...

LG G4

(#3917) erdoke


erdoke
titán

Megvettem az asszonynak, aztán ha nagynak találja, majd eladom. :)
Strandra most nem viszem, úgyhogy majd este jelentkezek első tapasztalatokkal.

Kétszer is rákérdeztem, 2 év jótállást mondtak rá a T-nél.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3918) mandala72 válasza Deeday (#3916) üzenetére


mandala72
csendes tag

Egyetértek veled! A fényképet még értem,hogy láttad pl.az NP-n,de honnan a tipp a BKV-ra? :B

I8910HD + HTC HD2

(#3919) Deeday válasza mandala72 (#3918) üzenetére


Deeday
senior tag

Küldtem egy privát üzenetet :)

LG G4

(#3920) mandala72 válasza Deeday (#3919) üzenetére


mandala72
csendes tag

Igen,már láttam és válaszoltam is! Ügyes vagy! Az idén lesz 21 éve,hogy nekik könyvelgetek! Szerencsére a botrányok engem elkerültek cégen belül! :C Sőt... de inkább hagyjuk! :DD

I8910HD + HTC HD2

(#3921) Deeday válasza mandala72 (#3920) üzenetére


Deeday
senior tag

És honnan ez a telefon program írogatás ? (programozás ) ?

LG G4

(#3922) mandala72 válasza Deeday (#3921) üzenetére


mandala72
csendes tag

Idegesített a samu HD gyári billentyűzete és egy sor egyéb dolog. Azt azért nem mondanám,hogy olyan veszettül írogatnám a progikat. Ezek inkább csak kezdetleges szárnypróbálgatások! Van néhány progim ami nem nagy durranás csak egy kicsit személyre szabottabb mint az alap progi. Csináltam pl.animált widget-et a telómra a kislányomról! A billentyűzetem is cak egy módosítás ahogyan nekem kézenfekvő! Igazából csak ennyi és valószínűleg ez így lesz a jövőben is! :K

[ Szerkesztve ]

I8910HD + HTC HD2

(#3923) mandala72


mandala72
csendes tag

Viszont ha már meló közben itt vagyok akkor megkérdezem tud-e valaki elfogadható áron egy normális 16GB-os karit ami nem class2-es! Én jelenleg egy nokia 8GB-os class6-ost használok és ennél csak gyorsabb jöhet szóba! Láttam ma egy class10-est 16GB-os kariból de arany árában adták!

I8910HD + HTC HD2

(#3924) Plebi


Plebi
senior tag

Most én vagyok eltévedve? Úgy tudom, hogy a kijelzőn kívül a galaxy S-ben is ugyanaz a hardver van. Proc és a grafikus proc is egyezik. Szóval jelenleg a wave és a gS a két leggyorsabb telefon a piacon. Az iphone 4-be ha jól tudom eggyel gyengébb grafikus proc került. Itt és a S-ben SGX540 az iphone 4 ben pedig SGX535 a 3gben és a 3gS-ben meg SGX530.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#3925) peterk válasza mandala72 (#3923) üzenetére


peterk
senior tag

A class10 sajnos még arany árban van mindenhol...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3926) mandala72 válasza peterk (#3925) üzenetére


mandala72
csendes tag

Szomorú! A 32Gb-ost szintén csak class2-es ben láttam és persze az is méreg drága! :(

I8910HD + HTC HD2

(#3927) mandala72 válasza Plebi (#3924) üzenetére


mandala72
csendes tag

Minden úgy van ahogyan írtad!

I8910HD + HTC HD2

(#3928) zsltb


zsltb
csendes tag

Appstore appstore hátán...tényleg mindenki le akar venni sajnos már a samsung is..
androiddal jobb lett volna a wave..

(#3929) AS válasza zsltb (#3928) üzenetére


AS
félisten

De Bada a lényeg hogy szép lassan pl 2012 re már 70% előnyben lesz a Bada Samsungnál.
Most még csak 30%..
Saját platform mindig a legjobb a gyártónak. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3930) Karma válasza AS (#3929) üzenetére


Karma
félisten

Nekem jobban tetszett az általuk vázolt 30-30-10-10 arány.

“All nothings are not equal.”

(#3931) user137 válasza mandala72 (#3923) üzenetére


user137
őstag

nekem sztm class4 van, és HD videót simán felvesz. mire kell a class 1000, ha meg szabad kérdezni?

(#3932) mandala72 válasza user137 (#3931) üzenetére


mandala72
csendes tag

A másolási sebesség nekem fontos szempont!!!

I8910HD + HTC HD2

(#3933) user137 válasza zsltb (#3928) üzenetére


user137
őstag

nem le akarnak venni, hanem a szoftver is csak termék. valszeg te sem ingyen dolgozol.

(#3934) user137 válasza mandala72 (#3932) üzenetére


user137
őstag

mennyit másolsz a telefonra, ami miatt tízezreket számítana a 32GB-n keletkezett ~3-4 perc különbség?

(#3935) user137


user137
őstag

speed dial téma.

ha billentyűzeten 1-est nyomsz, bejön a hangposta.
ha kettest nyomsz, "lekérdezés", majd "hálózat által elutasított" üzenet jön. Ide lehetne speed dial funkcionalitást rakni, nem?

(#3936) peterk válasza AS (#3929) üzenetére


peterk
senior tag

Én még a 70%-ot is kétkedve fogadom egyelőre.

Ha beválik a bada, lesz megfelelő támogatás, külső fejlesztő, appstore, akkor szerintem ebből úgy is hamar 100% lesz, mert az fogja megérni. Ha az Apple rogyásra keresi magát a store-ján, akkor a világ második (lassan első) mobilgyártója röhögve megengedheti majd magának, hogy saját kizárólagos platformja legyen.

Megjegyzem, a Samsungnál is van egy-két Steve Jobs féle zseni, az biztos. Más a stratégia mint az apple-nél, de tény, hogy félelmetes amit a Samsung csinál. A memória piacot gyakorlatilag lenyelte, már a kijelzők piacán is lassan hasonló a helyzet, közben mobiltelefontól TV-n át monitorig évről évre nagy szeleteket hasít ki magának. Sőt, most már a laptopok piacán is nyomul, és ott is jók a termékei. Én nem vagyok gyártó függő, Apple-től Asuson át HP-ig éppen azt veszem meg ami legjobban tetszik, de a minap körülnéztem, és arra kellett rádöbbennem, hogy a monitorom, a lézernyomtatóm, a HDD-im, dvd íróm, stb. Samsung, a lakásban az összes TV, a blu-ray lejátszóm, a házimozi centerem Samsung, a telefonom 3 éve Samsung, stb. És egyiket se úgy vettem, hogy Samsungot akarok, egyszerűen az tetszett a legjobban. Félelmetes...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3937) peterk válasza user137 (#3931) üzenetére


peterk
senior tag

Mandala72 is olyan, mint erdoke asszonykája. Nő, finnyás, semmi se jó neki. ;] Most mi játsszuk a férj szerepét, de én kezdem unni, oldja meg a gondjait a férje ura. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3938) Karma válasza user137 (#3935) üzenetére


Karma
félisten

Negatív.

“All nothings are not equal.”

(#3939) AS válasza peterk (#3936) üzenetére


AS
félisten

Samsung multiplatform stratégia megmarad tehát aki akar androidot WP7 et azok azt is megkapják hogy még több vásárló legyen.
Nokia is itt vérezett el a Symbianal hogy csak az van neki nem jó....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3940) peterk válasza user137 (#3935) üzenetére


peterk
senior tag

Igen, nekem is gyanús, hogy a speed dial funkció akarna lenni, csak nem megy egyelőre. Egyébként a vioce dial is ilyen, valamelyik fórumon olvastam, hogy ez benne van a reklámozott feature-ökben, azaz lennie kell, sőt demo firmware-ben volt is, csak a kereskedelmiekben valamiért kivették.

1-2 hónapon belül kiderül.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3941) mandala72 válasza user137 (#3934) üzenetére


mandala72
csendes tag

Pont azért nem veszek,mert nem ér meg 10ezreket a sebesség beli különbség! Ez a class6-os nokia kártya nem rossz!

I8910HD + HTC HD2

(#3942) mandala72 válasza peterk (#3937) üzenetére


mandala72
csendes tag

Csak sajnálni tudlak öcsi!

I8910HD + HTC HD2

(#3943) peterk válasza AS (#3939) üzenetére


peterk
senior tag

Legyen igazad. Ha megjelenik a WP7, jó lenne, ha lenne a Samsung kínálatában is. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3944) Karma válasza peterk (#3943) üzenetére


Karma
félisten

Az biztos, hogy lesz.

mandala72 és Te együtt: Béküljetek má'n ki légyszi.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3945) peterk válasza mandala72 (#3942) üzenetére


peterk
senior tag

És még sértődékeny is, humorérzék nélkül. :)

Az "öcsi" meg LOL. Ha tudnád mennyire. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3946) AS válasza peterk (#3943) üzenetére


AS
félisten

Lesz bizony az is még idén elvileg :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3947) Deeday válasza peterk (#3945) üzenetére


Deeday
senior tag

De most őszintén szerinted erre va a fórum ? Nem kakaskodni meg nyávogni kell hanem a témába vágó dolgokról beszélgetni és megvitatni azokat megfelelő hangnemben és formában szerintem. mandala kicsit makacs ennyi ,de szerintem némelyik asszony mind egyforma :D ezt el kell fogadni és meg kell tanulni alkalmazkodni kell hozzájuk. Térjünk vissza a témába :) Mi van ezzel a route66 -al valaki tud már róla konkrétat ?

És nem sértődékeny szerintem egyáltalán. És még humorérzéke is van :D Mivel értette a jó előbbi poént a farok és kijelzőmérettel is :)

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#3948) leslieke válasza user137 (#3935) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs speed dial egyenlőre. Max. a kedvencek tudod használni vagy a hívás gombot lenyomva előjön az utoljára tárcsázottak listája. Balról jobb elhúzod a néven az ujjad és más tárcsáz is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3949) mandala72 válasza peterk (#3945) üzenetére


mandala72
csendes tag

Nem vagyok sértődékeny,csak dolgozom közben és ez a szerinted vicces megjegyzésed nekem most nem ült! Bocsi.

I8910HD + HTC HD2

(#3950) mandala72


mandala72
csendes tag

Egyébként nem leszek itt többet mert nincs ilyen telóm és nem is áll szándékomban megvenni,tehát semmi keresni valóm itt! Csak azért regisztráltam,hogy a főnökömnek megkérdezzek néhány dolgot a naviról. Szerencsére már kaptam rá választ! Egyébként az elmúlt fél órában éppen ez a teló volt a kezemben és engem a vele készült fényképek nem győztek meg. Egy kollégám megvette és itt hagyta nálam,hogy ismerkedjek vele egy kicsit.

I8910HD + HTC HD2

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.